Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (21)
Zobacz zdjęcia (21)
Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób, Katowice - zdjęcie 1
Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób, Katowice - zdjęcie 1 Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób, Katowice - zdjęcie 2 Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób, Katowice - zdjęcie 3 Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób, Katowice - zdjęcie 4 Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób, Katowice - zdjęcie 5 Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób, Katowice - zdjęcie 6 Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób, Katowice - zdjęcie 7
Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób, Katowice - zdjęcie 8
1 / 21

Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób id:12250

Katowice, śląskie
(105)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
606-399...
600-250...

O nas

Typ pojazdu:

 • wynajem busów
 • autokar
 • liczba miejsc: 999

Udane wesele to nie tylko wspaniała uroczystość i piękne przyjęcie. Na organizację udanego wesela składa się wiele elementów. Również tych, do których nie przywiązujemy dużej uwagi. Jedną z tego typu kwestii jest transport gości — warto więc realizację tego zadania powierzyć Firmie Sigmatourist, która działa na rynku usług przewozowych od 2000 roku.

Jako marka świadczymy usługi przewozowe głównie na terenie województwa śląskiego. Każdego roku obsługujemy dziesiątki uroczystości weselnych w takich miastach, jak Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Chorzów, Bytom, Zabrze.

W przypadku imprez weselnych przygotowujemy ofertę dostosowaną dokładnie do rzeczywistych potrzeb klienta — zarówno pod względem wielkości autobusów, jak i miejsc postojowych na mapie. Dzięki temu transport przebiega sprawnie, a klienci nigdy nie płacą więcej, niż powinni. Przewóz wygodnymi i klimatyzowanymi busami i autokarami SigmaTourist to gwarancja 100% komfortu. Każdy kierowca w firmie ma wieloletnie doświadczenie w przewozie osób, a to sprawia, że transport gości na wesele przebiega w bezpiecznej atmosferze.

SigmaTourist dysponuje Flotą pojazdów zróżnicowaną pod względem ilości miejsc siedzących — są to zarówno mikrobusy, busy i autokary.

Autokary 30 i 50-osobowe;
Busy 19 i 20-osobowe;
Busy 9-osobowe z kierowcą;
Bus 30 miejsc;
Bus - 4 miejsca;

Zasięg geograficzny nie jest dla nas ograniczeniem — obsługiwaliśmy wesela odbywające się poza granicami naszego kraju. Dowieziemy Państwa w dowolne miejsce. Zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Za każdym razem po wykonanej usłudze mamy do Państwa gorącą prośbę o wystawienie komentarza. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej szczegółów na temat naszych usług, zachęcamy do wysyłania zapytań mailowo — wystarczy wejść na naszą stronę internetową, tam znajdują się nasze dane kontaktowe.

Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób - film 1 Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób - film 1

Oferta SigmaTourist

Oferta nr 1

Cena uzależniona jest od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie .
Wpływ na to mają termin realizacji, miejscowość podstawienia, ilość osób do przewiezienia i godzin ewentualnie dni.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Doświadczenie to wartość, której nie da się posiąść w krótkim czasie. SigmaTourist obsługuje przyjęcia weselne od 2000 roku — byliśmy odpowiedzialni za transport gości wesel odbywających się na terenie kraju, jak również w całej Europie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Klienci cenią elastyczność naszej oferty — mamy w swojej flocie pojazdy odpowiadające potrzebom zróżnicowanych grup pod kątem liczebności.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jesteśmy renomowaną marką. Zadowoleni klienci chętnie polecają nas swoim bliskim.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Firma transportowa tylko wtedy cieszy się popularnością, gdy ma w swojej flocie niezawodne autokary kierowane przez doświadczonych kierowców. Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na oba elementy. Nasi kierowcy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każde udane wesele to dla nas wielka satysfakcja. Wiemy, że dołożyliśmy do tego sukcesu organizacyjnego swoją małą cegiełkę. Największą przyjemność sprawiają nam sytuacje, gdy pary młode i goście weselni dziękują nam za wygodny i bezpieczny transport przed i w trakcie wesela.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Pasją naszego personelu jest transport osób także wykonywana przez nas praca sprawia nam przyjemność.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Po wykonanej przez nas usłudze prosimy klientów o wystawienie stosownego komentarza. Czasem wykonujemy w ciągu jednego dnia kilka zleceń lecz niestety tylko jedna opinia może być wystawiona każdego dnia.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Na dzień dzisiejszy posiadamy kilkanaście autokarów, busów minibusów o wysokim standardzie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Mamy już ponad 20-letnie doświadczenie w branży przewozowej, od początku wykonywaliśmy usługi w branży ślubnej.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Jesteśmy otwarci na każdą nietypową propozycję, jeśli jest możliwe wykonamy każdą usługę.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas wykonania usługi jest zawsze uzależniony od okoliczności, może trać godzinę a nawet kilka dni.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wykwalifikowani młodzi kierowcy znające trasy. Nie są to emeryci z mapą w ręku i pytający uczestników jak dalej jechać.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

95% naszych pojazdów to niezawodna firma Mercedes, posiadamy też w ofercie tańsze rozwiązania.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Przeważa język Polski, w razie potrzeby wysyłamy kierowców z umiejętnością języka Angielskiego.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Uzależnione to od wielu czynników, szczególnie sezonowości wynajmowania pojazdów, zdarza się często, że młoda para szuka na ostatnią chwilę lub znajduje firmę która ma jeden autokar w ofercie i przy awarii jest duży problem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Preferujemy kontakt mailowy w którym podają państwo konkretnie co potrzeba na kiedy na ile osób a przez telefon nie zawsze mogę podać cenę którą muszę przeanalizować , co do wolnego terminu to jak najbardziej można dzwonić.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Ustalamy wcześniej szczegóły przejazdu nie na ostatnią chwilę, jakieś zmiany w czasie zawarcia umowy jak najbardziej są do zmiany, z dzień przed weselem proponujemy klientom o kontakt telefoniczny dla pewności czy wszystko w porządku, podaję wtedy telefonicznie czy mailowo kontakt do kierowcy. Transport gości to poważna kwestia i chcemy by nie było niespodzianek, zawsze ktoś się może z czymś pomylić i jest jeszcze na jakieś zmiany.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się, aby usługa była wykonana fachowo, kierowcy byli odpowiednio ubrani, znali drogę dojazdów.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zajmujemy się tylko transportem gości i nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Ze względu na doświadczenie pomagamy w doborze pojazdów, ustalamy godziny,

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy elastyczni i otwarci na każdą propozycję ponieważ nie jesteśmy firmą jednoosobową która w razie zmian nic nie może.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Czasem problemem może być dojazd dużego autokaru pod wskazany adres ze względu na wysokość pojazdu lub tonaż na drogach, także prosimy naszych klientów sensowne miejsca do podstawienia nie klatka schodkowa w bloku :) Prosimy zawsze o kontakt osoby odpowiedzialnej za gości w razie takich sytuacji. Również osoby które chcą autokar pod kościołem muszą się liczyć z faktem, że jeśli nie będzie miejsca pod nim to nie podjedzie tylko stanie w okolicy a jest to częste zjawisko.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Jak na razie nie mieliśmy większych problemów, chociaż zdarzyło się , że był wypadek i nie dojechaliśmy na czas po gości do kościoła, niestety jest to transport i mogą przytrafić się różne zdarzenia losowe.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Prosimy po wykonaniu usługi wystawić opinię, nawet jeśli wykonanie usługi nie spełniło oczekiwań. Jest to dla nas ważne ponieważ chcemy wykonywać nasze usługi na jak najwyższym poziomie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Każdy celebruje ten ważny dzień w życiu wg swoich upodobań, ale wiemy, że każdy potrzebuje solidnej firmy transportowej, która przewiezie gości bez komplikacji. Ze swojej strony zawsze wywiązujemy się z naszych przewozowych obowiązków wzorowo..

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesele, jak również sam moment ślubu to jeden z najważniejszych momentów życia głównych bohaterów uroczystości. Bazując na ponad 20-letnich obserwacjach jesteśmy przekonani, że każda uroczystość, przy której organizacji braliśmy udział, była wyjątkowa na swój sposób.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Sigmatourist to niezawodne autokary i busy, a takie pokonają każdy dystans — poradzą sobie z każdą drogę, na której odbywa się ruch samochodów.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Wychodzimy z założenia, że to nie nam ma się podobać ślub, ale gościom, których przewozimy. Cenimy fantazję i kreatywność naszych klientów.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Bezpieczeństwo i punktualność. To te 2 cechy sprawiają, że klienci regularnie decydują się powierzyć nam zadanie transportu gości podczas uroczystości weselnych.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Na przestrzeni lat stworzyliśmy własną kulturę obsługi przyjęć weselnych. Nie naśladujemy nikogo, ale wczuwamy się w atmosferę każdego wesela — w końcu każdy ma własne wyobrażenia na temat wesela marzeń.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Konsultacje z klientami są dla nas cenną wskazówką, którą bierzemy pod uwagę przygotowując się do podróży. Zdarza się, że goście mają szczególne preferencje w kwestii muzyki, która umila im podróż na wesele.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Stale inwestujemy w naszą flotę — zarówno zakup nowych pojazdów, jak również konserwację tych, które już nam służą z powodzeniem.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Gdyby tam miało odbyć się wesele, z pewnością zapytalibyśmy, czego życzą sobie państwo młodzi. Pojemność nie jest problemem, w końcu nasze autokary oferują sporą przestrzeń.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Jako że regularnie obsługujemy wesela, mamy częsty kontakt z wedding plannerami — to te osoby są dla nas konsultantami.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Trendy w branży wesel i ślubów stale się zmieniają — np. fotobudki, które były prawdziwym hitem kilka lat temu, cieszą się obecnie coraz mniejszą popularnością. Zauważamy, że pary młode kładą duży nacisk na personalizację — rozumianą wieloaspektowo.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Wiemy, że coraz więcej osób wybiera zrównoważony styl życia — staramy się w przemyślany sposób planować logistykę — wybierać możliwie najkrótsze trasy i tak organizować przystanki na trasie, aby zmniejszyć ilość przejazdów autokarów lub busów.

Ciekawostki na nasz temat.

Zajmujemy się tylko transportem gości i nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Uwielbiamy kino drogi. Wychodzimy z założenia, że to właśnie droga, podróż do celu jest ważnym elementem każdego wydarzenia.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie SigmaTourist (105)

Wynajem autokarów i busów minibusów rozwóz gości weselnych 1-500 osób id:12250
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 105 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Z
Zosia
5.00
 / 5
Data imprezy: 10-02-2023
Żychlin
Data dodania: 15-02-2023

MIła obsługa szybko tanio goście zadowoleni. Można polecać. Dziękujemy prezesowi Darkowi za pomoc w organizacji transportu.

Darek
15-02-2023

Bardzo dziękuję .

M
Marek
5.00
 / 5
Data imprezy: 03-02-2023
Będzin
Data dodania: 12-02-2023

Wynajęliśmy busik. Jesteśmy zadowoleni. Tanio solidnie wyszło. Dzięki.

Darek
12-02-2023

Dziękujemy za dodanie opinii.

M
Mirek
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-11-2022
Będzin
Data dodania: 01-12-2022

Wszystko super. Polecam.

Darek
06-12-2022

Dziękujemy :)

M
Metyl
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Będzin
Data dodania: 20-10-2022

Firma duża, znajaca się na profesji dziękuję i pozdrawiam.

Darek
20-10-2022

Dziękujemy :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Katowice
Data dodania: 27-09-2022

Super firma polecam.

Darek
27-09-2022

Dziękujemy za dodanie opinii.

R
Romulus
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Zakopane
Data dodania: 14-09-2022

Nic codec nic iMac- pelen profesjonalizm. Dziekujemy i polecamy :)

Darek
27-09-2022

Dziękujemy za dodanie opinii.

A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Będzin
Data dodania: 19-07-2022

Ok. Bardzo jestem zadowolony. Polecam.

Darek
27-09-2022

Dziękujemy za dodanie opinii.

M
Marta I Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Wrocław
Data dodania: 17-07-2022

Zdecydowanie polecamy. Tanio solidnie mily kontakt elastycznosc w doborze samochodow. Dziekujemy I polecamy.

Darek
27-09-2022

Dziękujemy za dodanie opinii.

Pokaż więcej opinii

Kontakt SigmaTourist

Nazwa firmy: SigmaTourist
NIP: 6251275714
Imię i nazwisko: Darek Kucharski
Adres: Katowice, ul. Jabłoniowa 45, 42-500, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: 08:00 - 18:00
606-399...
600-250...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 30874
Zadzwoń
606-399...
600-250...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie