Zdjęcia
od 1900 do 3900 zł / film

* Film i fotografia ślubna * Dron gratis w wybranych pakietach * id:16258

od 1900 do 3900 zł / film
Piła, wielkopolskie
(3)
Dodaj opinię
502-695...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Videofilmowanie i fotografia ślubna. Kilkanaście lat doświadczeń, indywidualne podejście do klienta oraz wysokiej jakości usługa zapewni Państwu satysfakcję z otrzymanego filmu lub zdjęć. W ofercie film z przygotowań, ślubu, wesela, pleneru, videoklipy ślubne, ujęcia z drona, filmy z podziękowaniami dla rodziców i wiele innych.
Każdy znajdzie coś dla siebie - także fotografię ślubną.

NOWOŚĆ!!! Mobilne studio fotograficzne - zdjęcia na imprezach z natychmiastowym wydrukiem - lepsze niż fotobudka. Zestaw gadżetów, tło fotograficzne i profesjonalne oświetlenie. Atrakcja na każde wesele.

Używamy wysokiej jakości bezlusterkowców firmy Sony, obiektywów oraz innego sprzętu typu slider, stabilizator obrazu, dron, kamera sportowa. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy!

O nas:
Firma istnieje od kilkunastu lat. W tym czasie zdobyliśmy wiele doświadczeń w produkcji filmowej, zarówno okolicznościowej jak i telewizyjnej. Oprócz realizacji typowo ślubnych i weselnych współpracujemy z TV Asta, Motowizja, TVN Turbo czy ZoomTV. Efektem tego jest szereg realizacji materiałów promocyjnych jak i reportaży
Gwarantujemy zawsze całkowite zaangażowanie w tworzone dzieło, aby zadowolenie naszych Klientów było jak największe. Ostateczny kształt uzgadniamy zawsze z Klientem tak, aby miał on możliwość współtworzenia efektu końcowego.
Realizujemy także filmy rekla­mowe, pro­mo­cyjne, szko­le­niowe, edu­ka­cyjne, okolicznościowe oraz spoty tele­wi­zyjne i bil­bordy sponsorskie, reportaże, programy telewizyjne i filmy dokumentalne.

Oferta

Podstawowa oferta filmu
od 1900 do 3900 / film

Oferujemy usługi filmowania, fotografii oraz pakiety film + fotografia.
Podstawowy pakiet można poszerzyć o zdjęcia z drona, dugiego operatora kamery, drugiego fotografa i wiele innych.
Oferujemy mobilne studio fotograficzne z zestawem gadżetów jak do fotobudki.
Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Przy zamówieniu większego pakietu usług atrakcyjne rabaty.

Pakiet filmowy PREMIUM
4900 / wesele

Pakiet usług: film 2 operatorów, 3 kamery, dron, kamera gopro. W pakiecie pełna obsługa dnia ślubu od przygotowań do około 1:00 w nocy, wstępny montaż ślubu i pokaz podczas wesela, film z podziękowaniami dla rodziców nagrany przed ślubem i wyświetlony na weselu, klip plenerowy nagrany po dniu ślubu, teledysk ślubny.

Opinie (3)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
* Film i fotografia ślubna * Dron gratis w wybranych pakietach * id:16258
Średnia ocen: 4,93 / 5 z 3 opinii
4,93
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Maja Sztankiewicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Insko
Data dodania: 11-01-2018
Jesteśmy mega zadowoleni z realizacji naszego filmu ślubnego przez Pana Piotra. Od pierwszego spotkania byliśmy bardzo miło przyjęci i zorientowalismy się ze dokonaliśmy dobrego wyboru. Pan Piotr to profesjonalista w każdym calu do tego bardzo miły i pomocny. Nasz klip ślubny przepiękny a filmem zachwycalismy się zarówno my jak i wszyscy nasi goście. Z całego serca polecamy pana Piotra i jeszcze raz dziękujemy . Maja i Bartek
Natalia Darasz
Natalia Darasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Poznań
Data dodania: 17-11-2017
Piękna realizacja filmu ślubnego! Początkowo w ogóle nie braliśmy pod uwagę filmowania tego dnia, teraz nie żałujemy, że jednak się zdecydowaliśmy. Pomimo, że było mało materiału - ślub cywilny i mały obiad weselny, Pan zmontował dwa jakościowe klipy, jeden z uroczystości w urzędzie, drugi z obiadu weselnego, a dodatkowo mamy klip slow motion. Mąż jest zachwycony z długich kadrów bez żadnego cięcia niczym z filmu Birdman'a. Świetne podejście, z uśmiechem cały czas. Polecamy z czystym sumieniem! Film wynagradza nam niekoniecznie udane zdjęcia. Żałujemy właśnie, że nie wzięliśmy od Pana całego zestawu - foto+video. Brać, bo takich ofert jest mało!
M
Magdalena Dudzik
4.80
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Podanin
Data dodania: 13-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Polecam, polecam, polecam!!! Bardzo przyjemna współpraca. Polecam opcję dwóch kamerzystów, na filmie bardzo ciekawy efekt, kiedy widać co się dzieje z różnych stron:) Klip świetnie zrobiony i w ogóle całość REWELACJA. Oglądamy i wspominamy z przyjemnością!!! Obaj Panowie bardzo sympatyczni, przez co się nie krępowaliśmy, tylko czuliśmy jak wśród znajomych:):):) Pozdrawiamy.

Kontakt

Nazwa firmy:Studio-P
Imię:Piotr 
Adres:Piła
64-920woj. wielkopolskie
502-695...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 15-09-2015, liczba odwiedzin: 5632
Telefon
502-695...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie