Film i fotografia ślubna. NOWOŚĆ!!! Aparaty INSTAX i mobilne studio!!! id:16258

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Film i fotografia ślubna. NOWOŚĆ!!! Aparaty INSTAX i mobilne studio!!!

Piotr Ostatnio widziany 22-05-2018
502-695...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (2)
Piła, wielkopolskie
Data dodania: 15-09-2015
Liczba odwiedzin: 3069

Oferta

Videofilmowanie i fotografia ślubna. Kilkanaście lat doświadczeń, indywidualne podejście do klienta oraz wysokiej jakości usługa zapewni Państwu satysfakcję z otrzymanego filmu lub zdjęć. Obsługujemy uroczystości typu wesela, komunie, bale, imprezy okolicznościowe. Realizujemy reportaże, audycje telewizyjne, spoty i zdjęcia reklamowe, filmy promocyjne. Podejmiemy też inne wyzwania w zakresie produkcji video i foto.

NOWOŚĆ!!! Mobilne studio fotograficzne - zdjęcia na imprezach z natychmiastowym wydrukiem - lepsze niż fotobudka. Zestaw gadżetów, tło fotograficzne i profesjonalne oświetlenie. Atrakcja na każde wesele. Także aparaty INSTAX z natychmiastowym wydrukiem - goście sami robią sobie zdjęcia!!

Używamy wysokiej jakości lustrzanek, obiektywów oraz innego sprzętu typu slider, stabilizator obrazu, dron, kamera sportowa. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy!

O nas:
Firma istnieje od kilkunastu lat. W tym czasie zdobyliśmy wiele doświadczeń w produkcji filmowej, zarówno okolicznościowej jak i telewizyjnej. Oprócz realizacji typowo ślubnych i weselnych spółpracujemy z TV Asta, Motowizja, TVN Turbo czy ZoomTV. Efektem tego jest szereg realizacji materiałów promocyjnych jak i reportaży
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów, zarówno biznesowych, samorządowych jak i do indywidualnych klientów chcących zaprezentować swoje treści za pomocą obrazu filmowego lub fotografii.
Gwarantujemy zawsze całkowite zaangażowanie w tworzone dzieło, aby zadowolenie naszych Klientów było jak największe. Ostateczny kształt uzgadniamy zawsze z Klientem tak, aby miał on możliwość współtworzenia efektu końcowego.
Realizujemy także filmy rekla­mowe, pro­mo­cyjne, szko­le­niowe, edu­ka­cyjne, okolicznościowe oraz spoty tele­wi­zyjne i bil­bordy sponsorskie, reportaże, programy telewizyjne i filmy dokumentalne.

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Podstawowa oferta filmu
od 1800 do 3900 / film
Oferujemy usługi filmowania, fotografii oraz pakiety film + fotografia.
Podstawowy pakiet można poszerzyć o zdjęcia z drona, dugiego operatora kamery, drugiego fotografa i wiele innych.
Oferujemy mobilne studio fotograficzne, aparaty natychmiastowe Instax wraz z zestawem gadżetów jak do fotobudki.
Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Przy zamówieniu większego pakietu usług atrakcyjne rabaty.
Pakiet PREMIUM
5900 / wesele
Pakiet usług: film 2 kamery, fotografia, dron, mobilne studio na weselu z zestawem gadżetów jak do fotobudki z natychmiastowym wydrukiem. W pakiecie pełna obsługa dnia ślubu od przygotowań do około 1:00 w nocy, film z podziękowaniami dla rodziców wyświetlony na weselu, sesja fotograficzna po dniu ślubu oraz film plenerowy.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Film i fotografia ślubna. NOWOŚĆ!!! Aparaty INSTAX i mobilne studio!!! id:16258
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Maja Sztankiewicz
Maja Sztankiewicz
(5)
Dodano: 11-01-2018
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Insko
Jesteśmy mega zadowoleni z realizacji naszego filmu ślubnego przez Pana Piotra. Od pierwszego spotkania byliśmy bardzo miło przyjęci i zorientowalismy się ze dokonaliśmy dobrego wyboru. Pan Piotr to profesjonalista w każdym calu do tego bardzo miły i pomocny. Nasz klip ślubny przepiękny a filmem zachwycalismy się zarówno my jak i wszyscy nasi goście. Z całego serca polecamy pana Piotra i jeszcze raz dziękujemy . Maja i Bartek
Natalia Darasz
Natalia Darasz
(5)
Dodano: 17-11-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Poznań
Piękna realizacja filmu ślubnego! Początkowo w ogóle nie braliśmy pod uwagę filmowania tego dnia, teraz nie żałujemy, że jednak się zdecydowaliśmy. Pomimo, że było mało materiału - ślub cywilny i mały obiad weselny, Pan zmontował dwa jakościowe klipy, jeden z uroczystości w urzędzie, drugi z obiadu weselnego, a dodatkowo mamy klip slow motion. Mąż jest zachwycony z długich kadrów bez żadnego cięcia niczym z filmu Birdman'a. Świetne podejście, z uśmiechem cały czas. Polecamy z czystym sumieniem! Film wynagradza nam niekoniecznie udane zdjęcia. Żałujemy właśnie, że nie wzięliśmy od Pana całego zestawu - foto+video. Brać, bo takich ofert jest mało!

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.