Studio Pod Krawatem - fotografie tworzone z emocji

od 3490 do 5390 zł
Warszawa, mazowieckie
(14)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
508-362...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Cześć, nazywam się Adrian i zapraszam Was do fotograficznego Studia Pod Krawatem.

Wasze emocje tworzą obrazy, które utrwalam na swoich zdjęciach. To one sprawiają, że chwile stają się niezapomniane. I to właśnie ich będę szukał poruszając się między Wami z aparatem w czasie reportażu lub tworząc Wasze portrety podczas fotograficznej sesji ślubnej. Raz uchwycone zostaną z Wami już na zawsze, przypominając o ważnych dla Was chwilach.

Moją ofertę uwiarygadnia wieloletnia fotograficzna działalność, potwierdzona prestiżowymi wyróżnieniami. Jestem m.in. laureatem Grand Press Photo, najważniejszej polskiej nagrody dla fotoreporterów, oraz Leica Street Photo, największego polskiego konkursu fotografii ulicznej. Moje doświadczenie poparte jest szeroką wiedzą, zdobytą podczas trzyletniej nauki w Studiu Fotografii ZPAF, którą ukończyłem z wyróżnieniem, oraz wielu innych kursach i warsztatach fotograficznych.

Zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio i ofertą.

--- REPORTAŻ ŚLUBNY ---

Reportaż jest najważniejszą częścią pracy ślubnego fotografa. I to w tym elemencie mogę najlepiej wykorzystać moje fotoreporterskie doświadczenie. Obserwować i poruszać się tak, by w naturalny sposób uchwycić pełne emocji chwile, które później będą kształtowały pamięć o dniu waszego ślubu. Zakres mojej pracy zależy od naszych ustaleń. Równie chętnie wykonuję zlecenia na małe śluby z kameralnym obiadem, co na duże uroczystości z obsługą od przygotowań po oczepiny.

--- SESJE ŚLUBNE ---

Pozowanie bywa stresujące. Szczególnie dla Par Młodych, które na co dzień nie mają okazji stawać przed aparatem. Moją rolą jest przeprowadzić Was przez sesję bezboleśnie. Unikam całodniowej gonitwy po mieście, a miejsca, zestaw póz i scenariuszy przygotowuję wcześniej. Wy nie musicie zaprzątać sobie tym głowy.

--- ALBUM ŚLUBNY ---

Album to najważniejsza ze ślubnych pamiątek. Wydrukowane zdjęcia przestają być wirtualnym zapisem na dysku. Zaczynają istnieć jako przedmiot, który zawsze jest na wyciągnięcie ręki. Z jego pomocą możecie błyskawicznie powrócić do najważniejszych chwil Waszego ślubu lub sprawić przyjemność rodzicom, wręczając go jako prezent. Fotoalbumy układam samodzielnie. Dzięki ukończonym warsztatom z najlepszymi fotoedytorami w Polsce, potrafię właściwie zestawić ze sobą zdjęcia, tak by oglądało się je z dużą przyjemnością.

--- DODATKOWE USŁUGI ---

- sesje narzeczeńskie
- wynajem Polaroid na uroczystość weselną
- wydruki i odbitki
- drugi fotograf

Tak wygląda nasza praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Moje fotograficzne umiejętności potwierdzają otrzymywane wyróżnienia, publikacje i wystawy.

Najważniejsze nagrody:
- Grand Press Photo - najważniejsza polska nagroda dla fotoreporterów, za reportaż Wojny Wyobrażone w kategorii Kultura i Rozrywka;
- 7. Leica Street Photo - nagroda w największym polskim konkursie fotografii ulicznej;
- Street Art Photo w ramach Białystok Interphoto Festival

Publikacje w prasie ogólnopolskiej i branżowej:
- Tygodnik Polityka
- Tygodnik Przegląd
- Fotopolis

Wykształcenie:
- ukończyłem z wyróżnieniem Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moje fotografie to przede wszystkim naturalne, pełne emocji, reporterskie kadry. Wynika to w dużej mierze z mojego fotoreporterskiego doświadczenia oraz wykształcenia opartego na klasyce fotografii dokumentalnej i artystycznej - więcej na ten temat możecie znaleźć w pytaniu o osiągnięcia i wyróżnienia. Najważniejszym elementem fotografii ślubnej pozostaje dla mnie reportaż, będący zapisem waszych wzruszeń i radości w tym niezwykłym dniu. Jednocześnie to właśnie reportaż pozwala mi wykorzystać zdolność fotografowania ludzi podczas dynamicznych wydarzeń, co wyróżnia mnie na tle wielu fotografów ślubnych specjalizujących się w statycznych ujęciach osób i detali.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa usługa to reportaż z całego dnia ślubu.
W ramach reportażu otrzymujecie 400 zdjęć w formie elektronicznej po obróbce cyfrowej. Zdjęcia wybieracie ze wszystkich ujęć zrobionych w czasie reportażu.
Usługa zawiera bezpłatny dojazd w odległości do 100 km od Warszawy.

Podstawowy pakiet usług zawiera:
- reportaż z całego dnia ślubu
- sesja plenerowa w innym dniu
- albumy ślubne

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowa usługa obejmuje cały dzień pracy, do godziny 1 w nocy. Maksymalnie do 12 godzin w ciągu jednego dnia.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, ukończyłem odpowiedni kurs i posiadam legitymację wystawioną przez warszawską kurię

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się we wczesnym dzieciństwie, w ciemni fotograficznej mojego taty w piwnicy naszego bloku. Początek tej przygody miał charakter magiczny i polegał na przerzucaniu odbitek do kolejnych pojemników z odczynnikami. I obserwowaniu, jak w tajemniczy sposób na papierze pojawia się obraz.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

To mój drugi sezon w branży ślubnej. Wcześniej zajmowałem się fotografią dokumentalną. W 2018 roku postanowiłem spróbować wykorzystać moje reporterskie doświadczenie także w fotografii komercyjnej, w tym w fotografii ślubnej.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na systemie Canona.
Posiadam lustrzanki cyfrowe Canon 5D Mark IV oraz Canon 6D.
W czasie ślubów i wesel wykorzystuję także lustrzankę analogową Canon EOS 50E do wykonywania zdjęć na czarno-białej kliszy.
Korzystam z całego zestawu obiektywów, w tym głównie Sigma Art 35 mm oraz 85 mm, Canon EF L 24-70 mm i wielu innych. Przy słabych warunkach oświetleniowych używam 4 lamp reporterskich Canon oraz Youngnuo.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Większość usług realizowana jest w składzie jednoosobowym. Istnieje możliwość zamówienia obsługi dwuosobowej.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele ubieram się zgodnie z zasadą, by podczas uroczystości nie rzucać się w oczy i nie wyróżniać na tle gości. Takie podejście ułatwia mi wykonywanie zdjęć i bycie niezauważonym. Jednocześnie ułatwiam pracę operatorom kamer, wtapiając się w tłum gości weselnych podczas ich ujęć.
Mój strój to zazwyczaj garnitur w stonowanych kolorach. Na uroczystości wymagające większej elegancji zakładam garnitur smokingowy.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Początkowo zdjęcia do wyboru udostępniam w postaci galerii on-line, w której macie możliwość wygodnego wyboru interesujących Was ujęć.

Ostatecznie wybrane zdjęcia po obróbce w wysokiej rozdzielczości otrzymujecie w postaci linku do ich pobrania. Dodatkowo otrzymujecie dostęp do galerii on-line z możliwością ściągania zdjęć. Galerię możecie udostępniać wybranym osobą.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zdjęcia są przekazywane w terminie do 30 dni od daty uroczystości

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Nie, nie posiadam takiego świadectwa. W tej chwili nie świadczę usług z obsługą drona

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap, w którym pojawiają się emocje. Mogą to być pełne wyczekiwania przygotowania do ślubu, wzruszający moment składania przysięgi, radosne chwile podczas przyjmowania życzeń, czy szalona zabawa na weselnym parkiecie

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak. Chętnie wykonam każdą sesję, także tą zagraniczną

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Są to najczęściej sesje poza miastem, na łonie natury

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Moja najbardziej nietypowa sesja była realizowana w klimacie urbex, czyli w trudno dostępnych, opuszczonych miejscach

Jaki jest styl naszej pracy?

Jest to styl, który nazwałbym reporterskim. Unikam zdjęć pozowanych, raczej staram się złapać Was w naturalnych sytuacjach. Skupiam się na chwytaniu waszych emocji. Podczas sesji dużo z Wami rozmawiam i podpowiadam byście czuli się jak najbardziej komfortowo

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dużo zależy od Was samych i tego jak będziecie się bawić. Jeśli otoczycie się gronem dobrych znajomych i najbliższej rodziny to z pewnością wszystko potoczy się znakomicie. Wasze zaangażowanie w wesele z pewnością pomoże też zespołowi/didżejowi w rozkręceniu znakomitej zabawy

Języki obce, którymi się posługujemy.

język polski, język angielski, podstawy języka niemieckiego

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiruję się głównie klasykami fotografii reporterskiej, głównie z legendarnej agencji Magnum, takimi jak Alex Webb, Harry Gruyaert czy David Alan Harvey

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jak najbardziej. Moja oferta jest elastyczna i usługa może zostać spersonalizowana

Certyfikat 2021
Studio Pod Krawatem - fotografie tworzone z emocji
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Białobrzegi
Data dodania: 14-11-2023

Adrian, bardzo dziękujemy za oprawę fotograficzną naszego ślubu i wesela. Z czystym sumieniem polecam Adriana ponieważ praca z nim to była czysta przyjemność 😊. Profesjonalne podejście i bardzo miła atmosfera podczas spotkań przed impreza ale również podczas samego przyjęcia. Adrian przygotował nam przepiękne zdjęcia które w naturalny sposób odzwierciedlają nasze i

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Przasnysz
Data dodania: 12-10-2022

Super reportaż ślubny. Mega profesjonalne ujęcia i podejście Adriana.
Sesja poślubna w plenerze strzał w dziesiątkę 🥰 fajnie było, co również oddały piękne zdjęcia.
Adrianie bardzo dziękujemy 😊
Z całego serduszka polecamy.
Ania i Łukasz 🙂

Adrian
15-09-2023

Dzięki za polecenie i wzorową współpracę ;) Miło było mi towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu

A
Anna
5.00
 / 5
Data imprezy: 30-07-2022
Warszawa
Data dodania: 25-08-2022

Przepiękne zdjęcia, pokazujące emocje - czyli to co w fotografiach najważniejsze.
Oglądam efekty naszej sesji z zaślubin i przyjęcia okolicznościowego i jestem zachwycona. Każde ujęcie jest wspaniałe.
Sama Adrian pełen profesjonalizm, uśmiech i podejście do pracy rewelacja :) pozowanie było samą przyjemnością, a oglądanie zdjęć jeszcze większą!
Dziękujemy!!!

Adrian
15-09-2023

Wielkie dzięki za opinię i miłą współpracę :)

M
Michał Gryglas
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Ożarów Mazowiecki
Data dodania: 13-08-2022

Nie był to nasz pierwszy kontakt z Adrianem, ale na pewno też nie ostatni! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy i profesjonalnego podejścia na każdym z etapów współpracy. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i elastyczność która jest niezbędna przy ciągle zmieniającym się harmonogramie tygodnia. Fotograf Adrian stanął na wysokości zadania przewyższając nasze oczekiwania, dziękujemy za pamiątkę. Wykonane zdjęcia towarzyszą nam każdego dnia przypominając nam o niesamowitym dniu naszego ślubu. Polecamy współpracę ze Studiem pod Krawatem!

Adrian
14-08-2022

Bardzo dziękuję. To była przyjemność móc z Wami współpracować :)

K
Kasia i Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Warszawa
Data dodania: 14-01-2022

Bardzo fajna i udana współpraca. Adrian przygotował dla nas reportaż ślubny z ceremonii oraz przyjęcia oraz sesję po ślubie. To na czym nam zależało w dniu ślubu to zdjęcia naturalne i niepozowane - oczekiwania zrealizowano w 100% :)
Na sesji poślubnej (dla totalnie zielonych osób w temacie fotomodelingu jak my ;)), wykazał się niezwykłą cierpliwością, spokojem, umiał nam doradzić, pomóc ustawić itd. Wszystko na plus :) Polecam tego Pana :)

Adrian
14-01-2022

Kasiu, bardzo dziękuję za miłe słowa ;) Dla mnie to też była przyjemna współpraca. I oczywiście polecam się na przyszłość :D

E
Ewelina i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Warszawa
Data dodania: 30-12-2021

Adrian zrobił dla Nas Mega Robotę!:) Pełen profesjonalizm usługi a przy tym komunikacja na luzie, potrafi wczuć sie w potrzeby Klienta,konkretnie, pomysłowo i rzetelnie wykonana praca a odzwierciedlenie emocji, ruchu,atmosfery nie do opisania. Mega ujęcia! JEDNYM słowem BOMBA!

Adrian
31-12-2021

Bardzo dziękuję! To była super współpraca i cieszę się, że jesteście zadowoleni z końcowych efektów :D

P
Piotr i Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2021
Serock
Data dodania: 12-10-2021

Polecamy Super zdjecia oraz miły Fotograf

Adrian
05-01-2022

Dziękuję serdecznie :)

M
Marta i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Warszawa
Data dodania: 05-10-2021

W dużym skrócie 10 na 10, pełen profesjonalizm pod każdym względem - ustalenia konkretne, bez zbędnego kombinowania, w czasie przyjęcia nie widoczny a wszystkie ważne momenty uwiecznione na zdjęciach, na sesji atmosfera bez stresu, super pomysły na zdjęcia, cierpliwy, zdjęcia w żywych kolorach. Kontakt od samego początku bez zarzutu, co tu więcej pisać nic dodać nic ująć. Polecamy

Adrian
05-10-2021

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że jesteście zadowoleni z efektów mojej pracy w tym ważnym dla was dniu ;)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Adrian Kuśmierek Studio Pod Krawatem
NIP: 8522480256
Imię i nazwisko: Adrian Kuśmierek
Adres: Warszawa, Nowolipie 25/60, 01-002, woj. mazowieckie
508-362...
liczba odwiedzin: 3413
Zadzwoń
508-362...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy