Zobacz zdjęcia (53)
Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie, Katowice - zdjęcie 1
Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie, Katowice - zdjęcie 1 Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie, Katowice - zdjęcie 2 Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie, Katowice - zdjęcie 3 Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie, Katowice - zdjęcie 4 Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie, Katowice - zdjęcie 5 Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie, Katowice - zdjęcie 6 Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie, Katowice - zdjęcie 7
Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie, Katowice - zdjęcie 8
1 / 53

Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie id:46778

4000 zł / wesele
Katowice, śląskie
(192)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
508-669...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

☆ Top 30 fotografów ślubnych w Polsce MyWed
☆ Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach MyWed

192 POZYTYWNE OPINIE NASZYCH PAR MŁODYCH

Szukacie sposobu, by niepowtarzalne emocje zamknąć w obrazach, które zostaną z Wami na zawsze? To trafiliście idealnie! Dzięki naszej pasji i szklanemu oku obiektywu utrwalamy dla Was autentyczne emocje towarzyszące wyjątkowym chwilom. Zapraszamy do naszego świata, w którym obraz wart jest więcej niż tysiąc słów! Aneta i Tomek

Tworzymy duet nie tylko w pracy ale i w życiu, od kilkunastu lat jesteśmy parą, a od kilku małżeństwem ♡
 
Poznajmy się bliżej:

Aneta – pasją fotograficzną zaraził mnie mój tata. Od najmłodszych lat obserwowałam, jak tworzy fotoreportaże z egzotycznych, wakacyjnych podróży, już wtedy przeczuwając, że ten z pozoru niewielki aparat fotograficzny jest czymś wyjątkowym. W naszej domowej ciemni działy się rzeczy dla mnie absolutnie wówczas magiczne. Dziś dokładam wszelkich starań, żeby odrobinę tej fotograficznej magii wnieść do życia osób, które uwieczniam na zdjęciach. Ukończyłam także szkołę fotograficzną oraz kurs fotografii portretowej.

Tomek - przez ponad 18 lat występowałem jako tancerz na różnego rodzaju eventach i weselach.
Na swoim koncie mam ponad 3000 występów, jestem także finalistą programu „Mam Talent”.
Zdjęcia uwielbiałem robić od zawsze. Najpierw ukradkiem, gdzieś zza sceny, w hotelach, czy salach weselnych, wszędzie tam, gdzie coś się działo, aż nadszedł dzień, w którym stanąłem za obiektywem „na poważnie”. Od tego momentu towarzyszy mi wielka radość z obserwowania wydarzeń z nowej perspektywy, a moje doświadczenie w branży pozwala mi uchwycić wszystkie najważniejsze momenty.

Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie - film 1 Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Stylove Chwile

OFERTA 2023/2024/2025

4000zł/ wesele

Oferta Podstawowa: (2 fotografów)
*Przygotowanie
*Ceremonia Ślubna
*Zabawa Weselna (do 00:30 w dniu Wesela)
*Sesja ślubna w dniu ślubu
*Zdjęcia z gośćmi
*Zdjęcia z Drona
*450 wybranych i starannie obrobionych zdjęć
*Odbitki Fine Art Print w formacie 15x23cm w ilości szt. 40
*Prywatna galeria internetowa zabezpieczona hasłem, z której można pobrać zdjęcia, a także wysyłać ją do rodziny i znajomych

Cena 4000 zł + koszt przejazdu


Co możecie dobrać:

*Sesja narzeczeńska - 600 zł + koszt dojazdu
*Sesja Poślubna w innym terminie – 800 zł + koszt dojazdu
*Fotoalbum 30×30 600 zł
*Pakiet fotoalbumów 1x 30×30 cm, 2x 20×20 cm (np: dla rodziców) – 1500 zł
*Pendrive + pudełko – 300 zł
*100 dodatkowych zdjęć do pakietu – 300 zł
*Kolejny dzień zdjęciowy (poprawiny) – 1800 zł (150 zdjęć – 6h)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Zdecydowanie naszym największym osiągnięcie jest kilkunastoletnia praca w branży eventowe i ślubnej. Początkowo jako tancerz miałem przyjemność doświadczać zmian jakie przez lata zachodziły w branżach, co sprawia że finalnie jako fotografowie, możemy także pomóc w wielu aspektach już na samym etapie przygotowań do ślubu i wesela, a dzięki znajomości wielu innych podwykonawców, doradzić i wybrać najlepszych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

*Nasza oferta jest bardzo przejrzysta i już w pakiecie podstawowy znajdziecie to czego potrzebujecie.
*Bez względu na pakiet otrzymacie aż 100 odbitek wysokiej jakości (Fine Art Print)
*Bez względu na pakiet otrzymacie galerie internetową dla Was i Waszych gości zabezpieczoną hasłem

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Z pewnością nasza oferta jest podobna do większość innych usługodawców, to co nas wyróżnia ?
Po pierwsze jesteśmy małżeństwem, dlatego rozumiemy się bez słów, a także możemy Państwu zaoferować pakiet z dwoma fotografami w jednej cenie.
Po drugie przez wiele lat zajmowałem się animacjami na różnego rodzaju eventach, to sprawia że nie mam najmniejszego problemu w relacjach, a jak wykazują najnowsze badania ponad 70% fotografów jest skrytych i spokojnych, fotograf niejednokrotnie musi pokierować gości aby ich ustawić odpowiednio, co wymaga pewności siebie oraz doświadczenia.
Dodatkowo podczas pracy z nami możecie się czuć wyluzowani i mieć świadomość że pędzie panowała miła i pozytywna energia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Tyle ile potrzeba, aby nie zabrakło ani jednego ważnego momentu na zdjęciach.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera praktycznie większość rzeczy które poszukuje Para Młoda.
z tym że nasza oferta to 2 fotografów w jednej cenie !!! co sprawia że jeśli jest taka potrzeba możemy się rozdzielić wówczas jedno z nas towarzyszy Pani Młodej, a drugie z nas Panu Młodemu już podczas przygotowania.
Dodatkowo, znajdują się tam ujęcia z błogosławieństwa, ceremonii Ślubnej, zabawy weselnej aż do oczepin włącznie (posiadamy także Drona)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Na to pytanie odpowie Wam jedne z naszych zaprzyjaźnionych kamerzystów, do którego damy Wam namiar jeśli będziecie potrzebować ♡

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Tomek - Przez ponad 18 lat występowałem jako tancerz na różnego rodzaju eventach, bankietach i weselach. Na swoim koncie mam ponad 2 000 występów. Jestem finalistą programu „Mam Talent”. Zajmowałem się także Djką na weselach, a od kilku lat fotografią, gdyż od zawsze była to moja pasja.

Aneta – pasją fotograficzną zaraził mnie mój tata. Od najmłodszych lat obserwowałam, jak tworzy fotoreportaże ślubne, już wtedy przeczuwając, że ten z pozoru niewielki aparat fotograficzny jest czymś wyjątkowym. W naszej domowej ciemni działy się rzeczy dla mnie absolutnie wówczas magiczne. Dziś dokładam wszelkich starań, żeby odrobinę tej fotograficznej magii wnieść do życia osób, które uwieczniam na zdjęciach. Ukończyłam także szkołę fotograficzną oraz kurs fotografii portretowej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Blisko 20 lat, na początku jak tancerz, później przy organizacji eventów i wesel, Poźniej jako fotograf.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bycie z Wami w jednym z najważniejszych momentów Waszego życia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na aparatach firmy Canon, taki modele jak np: seria EOS R, dodatkowo posiadamy jasne obiektyw (Canon L czy Sigma Art) co sprawia że nawet w ciemnych kościołach możemy uzyskać najlepsze zdjęcia, posiadamy także drona DJI Mavic Air 2 oraz Dji Mavic Mini, wysokiej jakości karty oraz komputery firmy Apple

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Prócz naszego sprzętu głównego, zawsze posiadamy zapasowe karty oraz aparaty, co nawet podczas awarii jednego sprzętu, nie paraliżuje naszej pracy, a my w spokoju możemy kontynuować, co sprawi że nie zabraknie żadnego ważnego ujęcia.
Dodatkowo jednocześnie robimy w tym samym momencie zdjęcia z innych kątów, dlatego mamy dużo różnych ujęć z danej chwili do wyboru.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W składzie 2 osobowym, Aneta i Tomek jesteśmy małżeństwem z pasją do fotografowania, dlatego nasza oferta to 2 fotografów w jednej cenie !!!

Jak ubieramy się na wesele?

Wiemy że fotograf powinien być ubrany luźno, ale dla nas jest też ważne by wyglądać elegancko jak przystało na Wasze wesele

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Najlepiej na to pytanie odpowie Wam jedne z naszych zaprzyjaźnionych kamerzystów, do którego damy Wam namiar jeśli będziecie potrzebować ♡

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Szybko 😄 Nasze zdjęcia udostępniany poprzez galerię internetową zabezpieczoną hasłem

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, nie wyobrażamy sobie że mogłoby dojść do sytuacji w której przez brak uprawnień ksiądz wyprasza nas z kościoła, a my nie moglibyśmy uwiecznić na zdjęciach Waszej ceremonie Ślubnej, dlatego oboje posiadamy uprawniena do fotografowania w kościele.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Dlatego że jest nas dwójka, możemy w szybszym czasie przygotować dla Was materiały i jest to czas do 30 dni, po terminie zakończenia sesji plenerowej.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Oczywiście. Mamy zaliczone szkolenie oraz zdany egzamin kategorii A1 i A3

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla nas idealne zdjęcie, to "ta chwila" nie pozowane, naturale ujęcia Was dwojga na którym widać uczucie którym siebie darzycie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Tak naprawdę każdy z etapów, począwszy od przygotowań, ma w sobie to magie i mając na weselu nawet 500 gości to jesteśmy tymi z nielicznych którzy mogą te chwile przeżywać razem z Wami od początku, dlatego uwielbiamy każdy

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, jesteśmy otwarcie na każdą propozycję i na każde zlecenie im bardziej wymagające tym lepiej.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Najczęściej naturę, gdyż tam najłatwiej jest znaleść ustronne miejsce z pięknym widokiem, gdzie nikt ich nie rozprasza i mogą się odprężyć i skupić.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Obecnie był to Pałac w Krowiarka, cudowne i niepowtarzalne miejsce.

Jaki jest styl naszej pracy?

Stawiamy na naturalność oraz uczucie które jest między naszymi parami ❤️Dodatkowo nigdy nie fotografujemy oboje z tego samego kąta, co sprawia że mamy różne materiały, a także szerokie i wąskie kadry.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nasz przepis ? dużo uśmiechu, pozytywnej energii i atmosfery, to normalne że na Ślubie Pary Młode są zestresowane i tego chyba nic nie zmieni, dlatego na weselu, musi panować LUZ i ZABAWA DO BIAŁEGO RANA.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Aneta ukończyła kilka kursów języka angielskiego, co sprawia że nie ma problemów z komunikacją w tym języku

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Nie mamy jednego najbardziej ulubionego fotografa, inspirują nas zdjęcia wielu fotografów z różnych dziedzin. Od zdjęć natury, foodphoto, po zdjęcia uliczne Instagramowe.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, jesteśmy otwarcie na Wasze propozycję, dlatego jeśli macie jakieś swoje potrzeby wystarczy nam je przedstawić.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nawet w brzydki dzień można uzyskać cudowne zdjęcia, a nawet niejednokrotnie przeprowadzaliśmy sesję podczas letniego ciepłego deszczu, dodatkowo zawsze mamy przy sobie parasolki, białe przeźroczyste, które idealnie pasują jako detal dla Pary Młodej

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

NIe, dlatego że zawsze w każdych warunkach znajdzie się coś co pozwoli nam to wykorzystać tak, aby wyszły z tego jak najlepsze zdjęcia.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Na bieżąco śledzimy każdy z trendów w fotografii ślubnej, ale najlepiej na to pytanie odpowie jedne z naszych zaprzyjaźnionych kamerzystów, do którego damy Wam namiar jeśli będziecie potrzebować ♡

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Laptopa z ładowarką słoneczną oraz modem WiFi, a także telefon, aby zamawiać pizze 😅

Nasze pasje.

Wiadomo że na pierwszym miejscu fotografia, ale mamy i kilka innych pasji takich jak taniec, podróże, dobry film, pies, dronowanie, jedzenie.

Ciekawostki na nasz temat.

Tomek - wiele wiele lat byłem tancerzem na swoim koncie mam ponad 2 tysiące występów w Polsce i za granicą, jestem także finalistą programu Mam Talent. Występowałem także w programach na żywo, reklamach czy teledyskach.
Aneta - całe życie marzyłam o piesku, a dokładnie o Golden Retriever o imieniu Teddy i pewnego dnia mój mąż zadzwonił do mnie, że kupili mi takiego szczeniaczka i że mamy go do obioru za kilka tygodni, wówczas spełniło się jedno z moich największych marzeń.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Teraz będziemy chyba mało oryginalny ale bez dwóch zdań Harry Potter oraz serial Przyjaciele

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Pomimo że śledzimy każdy z trendów w fotografii ślubnej, to jednak staramy się aby nasza fotografia była ponad czasowa.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Stylove Chwile (192)

Stylove Chwile / 2 fotografów / 192 pozytywne opinie id:46778
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 192 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
W
Weronika
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 21-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Paniówki
Data dodania: 27-09-2023

Aneta i Tomek to super zgrany zespół, który działa na najwyższym poziomie! Cały czas uśmiechnięci, kochają to co robią i zarażają dobrą energią. Od pierwszych chwil można czuć się z nimi swobodnie, a nawet zapomnieć o obecności aparatów. Nikt z gości nie czuł się skrępowany ich obecnością, działali praktycznie niezauważeni, a robota wykonana na najwyższym poziomie. Tyle co zdążyły opaść emocjonować ślubie, a my niecały tydzień po mamy już gotowe zdjęcia! Nie mogliśmy lepiej trafić i będziemy ten duet zawsze polecać z całego serca ❤️

Stylove Chwile
27-09-2023

Ślicznie dziękujemy za opinię❤️ Zależy nam bardzo aby nasze pary szybciutko mogły cieszyć się swoimi zdjęciami i jeszcze przez chwilę podtrzymać tą atmosferę tego cudownego dnia. ❤️

P
Patrycja i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2023
Szczyrk
Data dodania: 20-09-2023

Wspaniali fotografowie ale przede wszystkim wspaniali ludzie, bardzo komunikatywni tworzący super atmosferę.
Pełen profesjonalizm, ekspresowa realizacja wraz z wysoką jakością zdjęć.
Serdecznie polecamy!

Stylove Chwile
21-09-2023

Dziękujemy kochani za miłe słowa 🥰

A
Aneta i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2023
Gliwice
Data dodania: 19-09-2023

Wspaniali fotografowie i po sesji narzeczeńskiej jak i naszym weselu obróbka zdjęć ekspresowa ! Tomasz zorganizowany z nutą wariacji a Aneta zdecydowana w swoim działaniu - razem to szalony i uroczy duet. Polecamy z całego serca !
P.S. terminy znikają w mgnieniu oka, piszcie już dzisiaj 😊

Stylove Chwile
20-09-2023

Kochanie, bardzo wam dziękujemy za przemiłe słowa 🥰🥰🥰

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2023
Katowice
Data dodania: 13-09-2023

Piękne zdjęcia, uchwycone najpiękniejsze momenty Naszego wesela, i Naszych gości, wszystko przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Miło czuć zaangażowanie i pasję ❤️ Podczas sesji poślubnej otrzymaliśmy cenne wskazówki do pozowania, wszystko na luzie, bez krępacji co było dla Nas bardzo ważne i do ostatniego spotkania byliśmy przekonani ze dobrze wybraliśmy 🙂🙂 Wszystko zgodnie z umową, terminowo, bezproblemowo, realizacja zdjęć bardzo szybka 🙂 Dziękujemy! 🙂🙂

Stylove Chwile
13-09-2023

Kochani dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieje, że się jeszcze spotkamy 🥰

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2023
Mysłowice
Data dodania: 11-09-2023

Polecam z całego serca Anetę i Tomka!! Sympatyczni, otwarci i przede wszystkim profesjonalni. Zdjęcia to istna petarda wykorzystali każdy mały szczegół a efekty naprawdę przeszły nasze oczekiwania. Ich doświadczenie pozwoliło nam bez problemowo pozować do zdjęć, mogliśmy liczyć na Ich pomoc, a wskazówki przez nich dawane sprawdziły się i zdjęcia wyszły naturalnie. Dodatkowo ekspresowa realizacja -zdjęcia u nas w niecałe dwa tygodnie od ślubu! Dziękujemy i POLECAMY BARDZO !!❤️

Stylove Chwile
11-09-2023

Kochani ślicznie dziękujemy za przemiłe słowa i dziękujemy za zaufanie 🥰

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 11-09-2023

Serdecznie polecamy, Tomek i Aneta są wspaniali, zdjęcia przepiękne i bardzo szybka realizacja. Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie!! Super !!

Stylove Chwile
11-09-2023

Dziękujemy za opinię 🥰

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2023
Czechowice-Dziedzice
Data dodania: 09-09-2023

Stylove Chwile to małżonkowie obdarzeni supermocami niczym atomówki
Ich znakiem rozpoznawalnym są:
📸 wysokiej klasy sprzęty o zadziwiającej sile wywoływania pozytywnych emocji
📸 ujęcia z latającego drona
📸 gigaszybkość udostępniania uchwyconych momentów
📸 pełne zaangażowania podejście do swojej pracy, która widać, że jest dla nich przyjemnością i dobrą zabawą
📸 klarowne i przydatne sugestie pozwalajace na ukazanie naturalnego i niepowtarzalnego vibe'u pomiędzy parą
A teraz rada od nas... jeśli Wasze serca mają pragnienie rozgrzania się przed obiektywem, gwarantujemy, że Aneta i Tomek są w stanie rozpalić dla Was ognisko wspomnień!
Klaudia & Michał

Stylove Chwile
09-09-2023

Oooooo dziękujemy za cudowne słowa 🥰

A
Angelika i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Gliwice
Data dodania: 08-09-2023

Kontakt z Anetą i Tomkiem był świetny już od pierwszej rozmowy telefonicznej, a już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to ich chcemy jako naszych fotografów. Dali się nam bliżej poznać na sesji narzeczeńskiej, a zdjęcia wyszły świetnie! W dniu ślubu, zarówno na ceremonii zaślubin jak i na samym weselu Anetę i Tomka cechowała pozytywna energia i profesjonalizm. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie a szybkość ich obróbki zaskoczyła zarówno nas jak i gości weselnych. Na każdym etapie naszej współpracy zarówno podczas dnia ślubu jak i sesji narzeczeńskiej/poślubnej Aneta i Tomasz służyli pomocą w każdej kwestii oraz zapewniali bardzo miłą atmosferę. Z czystym sumieniem polecamy Anetę i Tomka

Stylove Chwile
08-09-2023

Kochani dziękujemy Wam ślicznie za wspaniałą współpracę, była to dla nas czysta przyjemność. Mamy nadzieję do zobaczenia❤️

Pokaż więcej opinii

Kontakt Stylove Chwile

Nazwa firmy: Stylove Chwile
NIP: 6272536189
Imię: Aneta 
Adres: Katowice, woj. śląskie
508-669...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13157
Zadzwoń
508-669...
Napisz

Popularne miasta w okolicy