Super FOTOBUDKA Allin - Zdjęcia cudowych chwil + napis LOVE i MIŁOŚĆ id:22000

od 500 do 1100 zł / Impreza
Rzeszów, podkarpackie
(33)
Dodaj opinię
889-117...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Super Fotobudka allin - zdjęcia cudownych chwil. + napis love i miłość

Przynosimy Szczęście na wesele i Pamiątkę dla Was i Waszych gości !!

a teraz szczegóły naszej oferty.

1. Zdjęcia BEZ LIMITU dla wszystkich w fotobudce(jeśli grupa 8 osób robi sobie zdjęcie to KAŻDY dostanie od razu kopie zdjęcia dla siebie.

2. Dmuchany podświetlany diodami LED namiot który daje intymność przy robieniu zdjęć. Możemy rozstawiać go w ogrodzie lub w lokalu, wygląda elegancko i bardzo imponująco szczególnie w nocy.

3. Na zdjęciach Wasze Imiona i data ślubu, dzięki temu Wasi goście będą Wam dziękiować po weselu oglądając swoje super zdjęcia.

4. Obsługa przez 2 osoby, które będą pomagać przy robieniu zdjęć i wypełnianiu albumu aby zarówno dzieci jak i podchmieleni dorośli :) bez problemu robili sobie zdjęcia.

5. Kilkudziesięciu teł do wyboru, więc wszystkie będą unikatowe.( Egipt. Księżyc. Las Vegas. Plaża. itp) - tło wybiera osoba robiąca sobie zdjęcie.

6. Galeria zdjęć oraz teledysk na stronie internetowej. Na życzenie, chronione hasłem.

7. Ponad 200 różnorodnych gadżetów(okulary, wąsy, nosy, peleryny, kapelusze, bronie, peruki i wiele innych) a goście mogą podczas naszej pracy zbierać przebrania na sale i bawić się w nich.

8. Elegancki i nowoczesny, personalizowany album z kopiami zdjęć oraz dedykacjami gości. (100 zł) album z białymi stronami lub czarnymi stronami.

9. Do 2 tygodni po weselu możecie mieć teledysk ze wszystkimi zdjęciami z podkładem muzycznym oraz dedykacjami(50 zł), lub dodatkowo z nagraniami z kamery Go-Pro zainstalowanej w Fotobudce (100zł)

10. Darmowe bonusy !! ale to już w prywatnej wiadomości :D

Ceny z dojazdem na Podkarpaciu.
2 godz-700 zł.
3 godz - 900 zł.
4 godz - 1100 zł.
5 godz - 1200 zł

Mamy teraz również napisu LOVE i MIŁOŚĆ:
Napis LOVE (klasyczne) (wys.100cm, białe z żarówkami): (300zł za całe wesele)
Napis LOVE (TĘCZOWE) (wys. 100cm, z niesamowitym efektem tęczy lub ognia) JEDYNE takie w Polsce: (500 zł za całe wesele)
Napis MIŁOŚĆ klasyczne (wys. 100cm, białe z żarówkami) (500 zł za całe wesele)
Gigantyczne LOVE (klasyczne) - (wys 130 cm, białe z żarówkami) (400zł za całe wesele)

I najważniejsze ze mną zawsze możesz się dogadać :D

Kategoria:

Fotobudka na wesele Rzeszów

Oferta

Super Fotobudka Allin
od 500 do 1100 / Impreza
Ceny z dojazdem na podkarpaciu:
1godz. - 500zł
2godz. - 700zł
3godz. - 900zł
4godz. - 1100zł
itd. :)
Napis LOVE i MIŁOŚĆ
od 300 do 600 / Wypożyczenie
Mamy teraz również napisu LOVE i MIŁOŚĆ:
Napis LOVE (klasyczne) (wys.100cm, białe z żarówkami): (300zł za całe wesele)
Napis LOVE (TĘCZOWE) (wys. 100cm, z niesamowitym efektem tęczy) (550 zł za całe wesele)
Napis MIŁOŚĆ klasyczne (wys. 100cm, białe z żarówkami) (500 zł za całe wesele)

Więcej info w wiadomości prywatnej

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (33)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Super FOTOBUDKA Allin - Zdjęcia cudowych chwil + napis LOVE i MIŁOŚĆ id:22000
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 33 opinii
D
Danuta
5
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Krosno
Data dodania: 03-11-2018
Jestem bardzo zadowolona z fotobudki Allin...obsługa rewelacyjna!kontakt z organizatorem idealny,przesympatyczne osoby.
Wszyscy goscie byli zachwyceni...świetna zabawa!!!
Jeszcze raz bardzo dziękuje i poleceń wszystkim!
Paweł
05-11-2018
Dzięki Danusia :) Super że wszytko Ci się podoba. Dziś wysłałem niespodzianki Więc po jutrze będą u Ciebie :D
L
Lucyna
5
 / 5
Data ślubu: 12-10-2018
Przemyśl
Data dodania: 23-10-2018
Świetna zabawa i profesjonalna obsługa. Bardzo polecam Super Fotobudkę ALLIN. Zarówna ja z mężem, jak i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Zdjecia z fotobudki są niesamowita pamiatką doskonałej zabawy naszych gości. Polecamy bardzo !!!!
Paweł
26-10-2018
Dzięki Lucyna i Janusz :) Super, że jesteście zadowoleni i że przynieśliśmy odrobinę szczęścia na Wasze wesele :D
M
Małgorzata
5
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Nisko
Data dodania: 21-09-2018
Pomysł na Fotobudkę na weselu był bardzo dobry. Bywałam na weselach, gdzie trzeba było namawiać uczestników, aby weszli do fotobudki i zrobili sobie zdjęcia, a na moim weselu "Fotobudka Allin " tak rozkręciła imprezę, że przez cały czas ich pobytu ustawiała się kolejka, trzeba było chwilę poczekać tyle było chętnych i to przez cały czas do kiedy była rozstawiona Fotobudki Allin. Zdjęcia robili sobie zarówno dzieci jak i dorośli, bawili się wszyscy świetnie, obsługa Fotobudki Allin bardzo miła, mieli dobry kontakt z uczestnikami , polecam ich bardzo.
A
Ania
5
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Kraków
Data dodania: 20-09-2018
Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Pawłem na naszym sierpniowym weselu. Profesjonalna obsługa, przemiłe podejście do gości, punktualność, błyskawiczna dostępność wszystkich zrobionych zdjęć praktycznie od razu po imprezie na stronie internetowej, bardzo duży wybór rekwizytów jak i tła ... Z czystym sumieniem, serdecznie POLECAMY! :)
Pozdrawiamy z Krakowa Ania i Kuba.
M
Magda i Hubert
5
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Polańczyk
Data dodania: 20-09-2018
Jak najbardziej POLECAMY Super Fotobudke Allin :) profesjonalna obsługa i gwarancja super zabawy w bardzo dobrej cenie, a w dodatku ekstra pamiątka z wesela, zarówno dla gości, którzy dostają zdjęcia z fotobudki, jak i dla młodej pary w postaci albumu ze zdjęciami.
POLECAMY !!!!
pozdrawiamy z Polańczyka :* :)
K
Kacper
5
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Wapowce
Data dodania: 11-09-2018
Fotobudka Allin dała CZADU! Rewelacyjna obsługa - bardzo pomocni i dbający o gości przez cały czas świadczenia usługi, także ciocie i wujkowie którzy nie mają smykałki do technologii również byli zadowoleni. Wystarczyło wejść i się uśmiechać :) Szczerze i gorąco polecam Pan Młody :D
M
Monika i Kamil
5
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Czudec
Data dodania: 09-09-2018
W pełni profesjonalna obsługa, wysokiej jakosci wydruki zdjęć, które można tworzyć w nielimitowanej ilości, mnóstwo zabawnych rekwizytow i świetna zabawa! :D Nasze wesele by nie było tak udane gdyby nie Super Fotobudka Allin. Wystarczy tylko podpisać umowę i o nic nie musieliśmy się martwić, ekipa fotobudki zadbała o każdy szczegół. Goście byli zachwyceni a my mieliśmy już w dzień ślubu świetna pamiątkę w postaci albumu ze zdjeciami i dedykacjami :) A kilka dni po ślubie dostalismy przesyłkę z ekstra prezentami :) Jesteśmy baaaardzo zadowoleni i szczerze polecamy!! :) :) :)
K
Katarzyna
5
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Bolestraszyce
Data dodania: 30-08-2018
Najlepsza fotobudka z jaką miałam do tej pory styczność! Świetna obsługa, masa gadżetów i bardzo sympatyczny właściciel tej firmy. Goście oraz My (Państwo Mlodzi) mieliśmy wielką radoche i pamiątki w postaci zdjęć napewno będą przed lata widniec na naszych lodówkach i przypominać o tym dniu. Serdecznie polecam wszystkim i dziekuje za super prezenty, które dziś do mnie doszly;) pozdrawiam! :)
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Paweł
(33)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:ALL-IN Paweł Ruszel, Super Fotobudka Allin
Imię i nazwisko:Paweł Ruszel
Adres:Rzeszówul. Malczewskiego 8
35-114woj. podkarpackie
Kontakt w godzinach:
Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00
889-117...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 07-07-2016, liczba odwiedzin: 4142
Telefon
889-117...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie