ViviSTUDIO Film i Fotografia

4200 zł
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
(41)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
737-919...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

OPOWIADAMY HISTORIE ŚLUBNE. ZAPROŚ NAS DO SWOJEGO ŚWIATA, A MY POKAŻEMY GO W PIĘKNY SPOSÓB.

Będąc Ambasadorami marki Akurat Lighting, staramy się aby nasze filmy i fotografie zawsze były pełne światła.
Wierzymy, że najważniejsza w naszym życiu jest miłość, więc to co robimy, robimy z pasją. Staramy się być innowacyjni w tym, co robimy, ciągle podnosząc swoje umiejętności. Na wszystko staramy się patrzeć z innej perspektywy.

Fotografia nie ma być tylko suchym zapisem przebiegu ceremonii i imprezy weselnej, ale ma ona w sobie nieść ładunek emocjonalny. Powinna ona pokazywać łzy wzruszenia czy brak tchu podczas zabawy, jednocześnie ukazując piękno całej uroczystości.
Film ślubny nie musi przedstawiać kilkugodzinnego zapisu relacji ze ślubu i przyjęcia weselnego. Ma on mieć w sobie to coś, czyli przekazywać emocje, radość czy euforię, które towarzyszyły Wam podczas tego cudownego dnia.

Aby osiągnąć to wszystko, potrzebne jest doświadczenie, które zdobywaliśmy nie tylko przy filmowaniu i fotografowaniu ślubów, ale też w codziennej pracy. Będąc operatorem, realizatorem, a następnie inżynierem studia w telewizji przeszedłem wszystkie szczeble, tak potrzebne przy tworzeniu reportaży, a także przy prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Fotograf może pochwalić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, w tym ponad pięcioletnim jako fotoreporter w gazecie.
Kilkukrotnie jako zespół odbieraliśmy liczne wyróżnienia w konkursach dotyczących reportażu. Od kilku lat jesteśmy członkiem Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych oraz Master Photographers International. Nasze kadry to nie dzieło przypadku. To dzięki nim nasze produkcje otrzymują tak wiele pozytywnych komentarzy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na film ślubny oraz fotografię.
ViviSTUDIO

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta film ślubny

4200zł/ film

Pakiet filmowania zawiera pracę dwóch operatorów oraz ujęcia z drona.
Otrzymujecie od nas dwa filmy: pełnometrażowy film ślubny (30-90 min.) oraz dynamiczny teledysk w jakości 4k na pendrivie zapakowanym w ekskluzywne opakowanie.

Oferta film+fotografia

Wybierając tę opcję otrzymujecie od nas dwa filmy: pełnometrażowy film ślubny (30-90 min.) oraz dynamiczny teledysk w jakości 4k, a także co najmniej 400 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych autorskiemu retuszowi high-end. Poza filmami oraz zdjęciami na pendrivie, otrzymujecie od nas odbitki wywołane na papierze jedwabistym, a także Fine Art Printy.

Oferta fotografia ślubna

Korzystając z naszej oferty na fotografię ślubną otrzymujecie od nas co najmniej 400 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych autorskiemu retuszowi high-end na pendrivie zapakowanym w ekskluzywne opakowanie, a także odbitki wywołane na papierze jedwabistym oraz komplet wydrukowanych Fine Art Printów wraz z podstawką.

Podziękowania

Zastanawiacie się jak podziękować rodzicom podczas wesela za ich wsparcie, miłość i trud włożony w Wasze wychowanie. Nagrany wcześniej film, zawierający Wasze podziękowania i wspomnienia bez wątpienia wzruszy i zapadnie w pamięć Waszym rodzicom oraz pozostałym gościom.

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

To co nas wyróżnia to doświadczenie, które z biegiem lat pozwala dostrzec i utrwalić nie tylko samo wydarzenie takim jakie było, ale takim jakie było piękne. Zdobywaliśmy je nie tylko przy filmowaniu ślubów, ale także w codziennej pracy. Od kilkunastu lat łączymy pasję z pracą m.in. jako operator i realizator w telewizji czy jako fotoreporter w gazecie. Tam zdobywaliśmy pierwsze szlify i tam nauczyliśmy się solidnych podstaw, aby sprzęt był dla nas tylko doskonale opanowanym narzędziem, a najważniejszą rzeczą były uchwycone w nieszablonowy sposób emocje.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najfajniejsze jest dla nas przeżywanie razem z Wami emocji związanych z najpiękniejszym dniem Waszego życia. To, że pozwalacie nam towarzyszyć, a zarazem rejestrować początek Waszej wspólnej drogi. Bo w tym dniu to Wy jesteście najważniejsi, a pamiątka którą dla Was stworzymy, ma przypominać Wam te piękne chwile.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Przygoda z filmowaniem rozpoczęła się kilkanaście lat temu w telewizji. Jednocześnie zaczęliśmy zajmować się filmem ślubnym, co kontynuujemy do dnia dzisiejszego.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda z fotografią rozpoczęła się około 15 lat temu, jako fotoreporter w gazecie. Od co najmniej 10 lat zajmujemy się fotografią ślubną. Jest to dla Nas pasja i wielka przygoda, gdyż każdy kolejny rok uczy nas nowych rzeczy i pozwala dostrzegać elementy wcześniej niezauważalne.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadamy spore doświadczenie w obsłudze sprzętu filmowego oraz fotograficznego. Podczas uroczystości ślubnych filmujemy profesjonalnymi aparatami MILC. Zawsze posiadamy dodatkowy sprzęt do filmowania i fotografii. W każdym przypadku stawiamy na jakość i ergonomię pracy. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone techniki zarówno jeśli chodzi o realizację obrazu i dźwięku, jak i fotografię reportażową. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, które dobieramy w zależności od potrzeb. Używamy wyłącznie markowych rozwiązań, które w połączeniu z odpowiednimi umiejętnościami pozwalają uzyskać zamierzony efekt, czego najlepszym przykładem są nasze filmy i fotografie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film wraz z trailerem otrzymujecie od nas w ekskluzywnym opakowaniu wraz z ręcznie wykonanym pendrivem (styl pudełka i pendriva możecie wybrać indywidualnie).

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Materiał zdjęciowy udostępniamy na ręcznie wykonanym drewnianym pendrivie w drewnianym pudełku. W zależności od pakietu, materiał zdjęciowy jest udostępniony również w postaci wywołanych odbitek na papierze jedwabistym, bądź w formie fotoalbumu w skórzanej oprawie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas potrzebny na wykonanie zlecenia waha się od kilku tygodni do 2 miesięcy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy ukończone szkolenie duszpastersko-liturgiczne wydane przez Kurię Diecezjalną w Toruniu.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadamy świadectwo kwalifikacji operatora drona UAVO / VLOS.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

"Idealne zdjęcie" to według nas zdjęcie które pokazuje emocje, na którym widać łzy wzruszenia czy brak tchu podczas zabawy. Ale również pokazujące piękno całej uroczystości, wzniosłość chwili gdy wypowiadacie słowa przysięgi...

Jaki jest styl naszej pracy?

Zarówno podczas filmowania jak i fotografowania staramy się być niewidoczni, gdyż tylko wtedy możemy uchwycić prawdziwe emocje.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Na pewno nie. Używamy profesjonalnego sprzętu najwyższej klasy, także zarówno słabo oświetlony kościół czy wyłącznie dyskotekowe światła zespołu, bądź DJ-a nie są dla nas przeszkodą i dopiero wtedy w zarejestrowanym obrazie widać magię;)

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Niezależnie od trendów, jakie mogą pojawić się w przyszłości w fotografii, my jesteśmy zwolennikami klasyki. Trendy pojawiają się i przemijają, a klasyka pozostaje. Chcemy, aby nasze pary oglądając swoje zdjęcia z tego cudownego dnia, niezależnie czy będzie to za 10 czy 20 lat, zawsze mogły powiedzieć, że są piękne. Osobiście uwielbiam zdjęcia pełne światła, elegancji i koloru. Pamiętam modę na fotografię w sepii, czy też czerń&biel z kolorowym elementem. Owszem, świetne zdjęcie zawsze się obroni, ale czy chciałbym mieć w swoim albumie tylko takie fotografie? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Poza zdjęciami pełnymi kolorów, uwielbiam również zdjęcia czarno-białe, które poprzez tylko odcienie szarości, pozwalają dostrzec to co na zdjęciu najważniejsze, zatrzymując daną chwilę w ułamku sekundy i ukazując tak ważne tego dnia emocje.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Jeśli chodzi o trendy w filmie ślubnym, to zauważam skracanie jego długości. Kiedyś kilkugodzinne, dziś często 30-60 minutowe. Obserwując, w jakim kierunku podążają teledyski ślubne, myślę że powoli zaczynają one opowiadać historię, która tworzy pełen obraz, nie tylko z dnia ślubu. Teledysk nie opowiada już tylko liniowej historii tego dnia, ale opowiada historię osób, które zakochały się w sobie, a dzień ślubu jest tylko przypieczętowaniem tego wszystkiego, co ich łączy.

ViviSTUDIO Film i Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 41 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2023
Sopot
Data dodania: 11-01-2024

Najlepszy filmowiec i fotograf jakich możecie sobie wymarzyć. Polecamy z całego serca. Świetny duet, który potrafi rozluźnić atmosferę, a rezultaty w postaci filmu i zdjęć-rewelacja:)

ViviSTUDIO
11-01-2024

Serdecznie dziękujemy 🧡🙏

L
Lidia i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2023
Węgiersk
Data dodania: 10-01-2024

Bardzo polecamy ViviStudio! W tym najważniejszym dniu, z tym duetem można liczyć na mnóstwo podpowiedzi, pomysłów oraz świetną atmosferę :) Bardzo dobry kontakt telefoniczny i szybka realizacja zlecenia! Piękne zdjęcia i film :) Serdecznie polecamy ViviStudio :)

ViviSTUDIO
10-01-2024

Dziekujemy🙏 i jeszcze raz życzymy szczęścia w tej wspólnej drodze✨️🧡

K
Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Toruń
Data dodania: 22-12-2023

Ekipa profesjonalistów, która potrafi spełniać życzenia młodych. Świetny film i rewelacyjne zdjęcia. Szybki czas realizacji materiału zgodny z obietnicą. W 100% możemy polecić Vivistudio:)

ViviSTUDIO
22-12-2023

Serdecznie dziękujemy i życzymy dużo miłości ✨️

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Gdańsk
Data dodania: 21-12-2023

Vivistudio to strzał w dziesiątkę. Profesjonalni, uśmiechnięci i kreatywni. Dawali mnóstwo cennych rad i ciekawych pomysłów. Zdjęcia oraz film są przepiękne, oglądając ten materiał można się przenieść na nowo do tego dnia i przeżyć go jeszcze raz. Polecam z całego serca!

ViviSTUDIO
21-12-2023

Bardzo dziękujemy🙏🥰

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Grudziądz
Data dodania: 23-07-2023

Polecam bardzo Vivistudio z całego serduszka, super współpraca i wspaniali ludzie. Zdjęcia są przepiękne, film jeszcze lepszy. Cudowna pamiątka, jesteśmy mega zadowoleni.

ViviSTUDIO
21-12-2023

Dziękujemy serdecznie🥰

M
Maja
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Skępe
Data dodania: 26-01-2023

Zgrana ekipa znająca się na video i zdjęciach to zdecydowanie vivistudio. Bardzo sumienni, punktualni oraz znający się na rzeczy. Wiedzą co robić by ten wyjątkowy dzień stał się piękniejszy. Trailer oglądałam już chyba z tysiąc razy, film to wyciskacz łez bo tak wszystko jest przepięknie zrobione. Album i jego wykonanie jest bardzo dobre. Polecamy z całego serca i dziękujemy jesz raz🥰

ViviSTUDIO
26-01-2023

Dziękujemy i pozdrawiamy Was. Trzymajcie się i do zobaczenia niebawem na sesji rodzinnej🙂📸

Magdalena
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
2
Ślubne Q&A: 2 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Działyń
Data dodania: 16-11-2022

Jeśli szukacie zgranej ekipy na video i zdjęcia to z całego serca polecam vivistudio. Bardzo sumienni, punktualni, znają się na rzeczy. Wiedzą co kiedy i jak nagrać aby pięknie wyszło. Trailer oglądałam już chyba setki razy, film również. Zdjęcia są przepiękne jedno ładniejsze od drugiego. Sesja plenerowa wykonana w innym dniu, bez problemu można było się zgrać pomimo małej ilości wolnego czasu i niezbyt dobrej pogody, na szczęście trafiliśmy na piękny, ciepły dzień. Rodzina oglądając była zachwycona. Ogromnie polecam i dziękuję za mega współpracę i bardzo dobry kontakt. 🥰

ViviSTUDIO
16-11-2022

Bardzo dziękujemy🧡. Praca z taką parą to sama przyjemność. Życzymy powodzenia ✨💛

M
Mami i Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Gdańsk
Data dodania: 16-10-2022

ViviSTUDIO to był świetny wybór! Fantastyczna współpraca od początku do końca. Widać, że mają doświadczenie, wiedzą dokładnie gdzie i kiedy być, żeby uwiecznić ważne momenty. Cały materiał w pełni profesjonalny i w świetnej jakości. Ujęcia z drona robią wrażenie! Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, film i trailer!

ViviSTUDIO
17-10-2022

Bardzo dziękujemy🥰. Świetnie się z Wami współpracowało. Mamy nadzieję na dalszą współpracę, nawiązującą już do Waszej pasji jaką jest taniec📷🧡. Życzymy powodzenia i mamy nadzieję - do zobaczenia🔥🔥🔥

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: ViviSTUDIO
Imię i nazwisko: Łukasz Partyka
Adres: Grudziądz, Rydygiera, 86-300, woj. kujawsko-pomorskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 09:00 - 21:00 Wt: 09:00 - 21:00 Śr: 09:00 - 21:00 Cz: 09:00 - 21:00 Pt: 09:00 - 21:00 Sb: 10:00 - 20:00 Nd: 10:00 - 20:00
737-919...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12083
Zadzwoń
737-919...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Grudziądz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy