Kompleksowa Oprawa Muzyczna Ślub: kościelny cywilny plenerowy życzenia id:25346

Łódź, łódzkie
(38)
Dodaj opinię
531-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Witajcie Szczęściarze!

Jesteśmy grupą muzyków z pasją i doświadczeniem, którzy polecają się do zadań specjalnych…

Naszym celem nadrzędnym jest spełnianie muzycznych Waszych marzeń. ♪♪♪

W głównej mierze specjalizujemy się w oprawie muzycznej ślubów kościelnych, ślubów cywilnych, ślubów plenerowych oraz chrztów, ale nie są nam obce realizacje oprawy muzycznej w trakcie trwania zaręczyn, czy jubileuszów lub koncertów akustycznych.

Do Waszej dyspozycji mamy następujące instrumenty z których w porozumieniu z Wami wykreujemy Wasze wymarzone instrumentarium:

♪sopran
♪wokal
♪skrzypce
♪altówka
♪wiolonczela
♪harfa
♪gitara
♪fortepian
♪organy
♪flet poprzeczny prosty
♪saksofon
♪trąbka
♪obój
♪cały kwartet smyczkowy (♪skrzypce, ♪♪ skrzypce, altówka, wiolonczela)

Do oprawy muzycznej każdej uroczystości podchodzimy w bardzo indywidualny i kompleksowy sposób, dbając o najmniejszy szczegół, tak aby nadać Waszym wyjątkowym uroczystościom odpowiedniego charakteru.

W głównej mierze realizujemy nasze usługi na terenie województwa łódzkiego, województwa mazowieckiego oraz województwa śląskiego… Aczkolwiek nie jesteśmy zamknięci również na dalsze realizacje.

Muzycy którzy Wam towarzyszą są profesjonalistami w każdym calu, co daje Wam gwarancję niezapomnianych wrażeń i samych pozytywnych wspomnień.

Zapraszamy do kontaktu.

WIĘCEJ NASZYCH WYKONAŃ ZNAJDZIECIE NA NASZYM KANALE NA YouTube - wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło WASI MUZYCY :) ♪♪♪

Naszą aktywność możecie śledzić na naszym Fanpage - Wasi Muzycy :)
Do usłyszenia!
Wasi Muzycy

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (38)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Kompleksowa Oprawa Muzyczna Ślub: kościelny cywilny plenerowy życzenia id:25346
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 38 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2019
Rydzyna
Data dodania: 05-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Wasi Muzycy stali się Naszymi Muzykami w maju. Poszukiwaliśmy osoby, która uświetniłaby naszą ceremonię ślubną brzmieniem fletu. Spotkaliśmy się z panią Anią w celu skonsultowania, naszego pomysłu dotyczącego repertuaru. Został on nie tylko uwzględniony ale przede wszystkim wzbogacony o przepiękne utwory. Wszelkie ustalenia zostały przekazane i omówione z organistą przez panią Anię. Pozostało nam tylko cieszyć się brzmieniem muzyki. Pani Karolina - fleciska zabrała nas w przepiękną muzyczną podróż.
Organizacja i przygotowanie na najwyższym poziomie :)
Dziękujemy, polecamy i pozdrawiamy ♥
Anna
07-06-2019
Dziękujemy, w razie potrzeby polecamy się na przyszłość, z przyjemnością zabierzemy Państwa w wiele innych muzycznych zakątków... 🎶💜🎶💜🎶💜

Pozdrawiamy serdecznie 💜🎶💜
Do usłyszenia!
Wasi Muzycy
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2019
Warszawa
Data dodania: 18-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Polecam grupę "Wasi Muzycy". Dziewczyny bardzo ładnie "oprawiły" nasz ślub. Wprowadziły graniem w weselny nastrój gości czekających na mszę. Po mszy umilały ślicznym graniem, czas oczekiwania gości na życzenia. Kontakt z Panią Anią bardzo dobry, zgodne opracowanie repertuaru. Gościom bardzo podobał się "występ" podczas składania życzeń. Myślę, że niektórzy pierwszy raz się z tym spotkali. Pełen profesjonalizm. Jeszcze raz dziękujemy! Asia i Dawid
Anna
20-05-2019
Asiu i Dawidzie, również dziękujemy 🎶💜🎶 Towarzyszenie Wam w tak kluczowym dniu jest dla nas zaszczytem... 😍 Cieszymy się, że występ skrzypiec i fletu został bardzo ciepło przyjęty... 💜🎶💜🎶 Wszyscy nasi instrumentaliści są wykształconymi muzykami, bardzo cieszymy się, że doceniacie wysoką jakość jaką sobą reprezentują... Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam wielu wspólnych, wspaniałych chwil... 💜🎶💜🎶💜🎶💜🎶💜🎶 Wasi Muzycy 💜🎶💜🎶💜🎶
A
Aleksadra
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-05-2019
Łódź
Data dodania: 07-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Wraz z mężem chcielibyśmy podziękować za nadanie wyjątkowości całej ceremonii zaślubin oprawą muzyczną na najwyższym poziomie. Współpraca przebiegała bardzo miło. Pani Ania zadbała o każdy szczegół. Służyła pomocą w każdym aspekcie Wszyscy goście zachwycali się anielskim głosem oraz brzmieniem skrzypiec. Przesympatyczna osoba , pełna ciepła i klasy.
Anna
08-05-2019
Dziękujemy za serdeczne słowa od przesympatycznej Pary Młodej... ♪♪♪ Takie słowa jeszcze mocniej dodają nam skrzydeł... ♪♪♪ Wyglądaliście cudownie i tego życzymy, aby właśnie takie było Państwa życie...
G
Grazyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Zyck Polski
Data dodania: 07-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną. Pani Marysia ma cudowny głos, a dziewczyny grały przepięknie na swoich instrumentach. Dzięki Państwu ślub był bardzo wzruszający i piękny. Polecam z całego serca! Pozdrawiam serdecznie.
Anna
08-05-2019
Dziękujemy za powierzenie nam tak ważnego zadania jakim jest zrealizowanie oprawy muzycznej ceremonii zaślubin, zdajemy sobie sprawę z tego, że oprawa muzyczna ma w dużej mierze wpływ na atmosferę całej uroczystości... ♪♪♪ Bardzo cieszymy się, że Państwo są zadowoleni... ♪♪♪ Przyznamy szczerze, że wybrane przez Państwa instrumentarium, jest strzałem w dziesiątkę: anielski śpiew, zwiewny flet, klasyczne skrzypce oraz płynąca harfa
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-02-2019
Mysłowice
Data dodania: 25-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Moje wesele było jedyne w swoim rodzaju dzięki cudownej Annie i jej pięknemu glosowi. Goście byli zachwyceni a ja od pierwszego kontaktu telefonicznego wiedziałam że był to najlepszy wybór. Klasa, talent, zaangażowanie i profesjonalizm. Każdej mlodej parze polecam korzystanie z jej usług. Dodatkowo w kosciele towarzyszyła nam zanjoma Ani która przepięknie grała na skrzypcach. Całość oprawy przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dziewczyny dałyście z siebie 200%. Dziękuję że bylyscie z nami w tak ważnym dla nas dniu.
Anna
25-02-2019
Dziękujemy - to był dla nas ogromy zaszczyt :) Dziękujemy za skorzystanie z naszych talentów... Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Niech będzie ona tak samo pozytywnie zaskakująca jak dzień ślubu
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Łódź
Data dodania: 10-12-2018
Chcieliśmy bardzo podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną. Głos przepiękny-wywołał niemałe wzruszenie. A sama Pani Ania przesympatyczna. Bardzooo polecamy :)
Anna
11-12-2018
Dziękuję bardzo, to była przyjemność po obu stronach... Pozdrawiam serdecznie
D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Łódź
Data dodania: 16-10-2018
Profesjonalna oprawa, bardzo dobre wykonania oraz super kontakt. Serdecznie polecamy i dziękujemy Ania i Dominik
P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Oświęcim
Data dodania: 09-10-2018
Emocje po ślubie i weselu już opadły, był czas na powtórkę wrażeń z nagrania wideo. Jeszcze raz dziękuję pani Ani za upiększenie ceremonii w wyjątkowy sposób, jej śpiew był piękny i niesamowity. Dodatkowo w połączeniu ze skrzypcami zwłaszcza przy Ave Maria nie dało się powstrzymać łez.
Polecam serdecznie wszystkim planującym ślub, taka oprawa to połowa wrażeń i podniosłości uroczystości.

Pozdrawiam
Pokaż więcej opinii
Anna

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Wasi Muzycy - Kompleksowa Oprawa Muzyczna Ślubów - Anna Kolanus - Sopranistka
Imię i nazwisko:Anna Kolanus
Adres:Łódź
woj. łódzkie
531-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 20-02-2017, liczba odwiedzin: 9453
Telefon
531-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie