Zdjęcia
od 3600 do 6200 zł / film

WeddDay - Styl Elegancja Profesjonalizm id:23102

od 3600 do 6200 zł / film
Włocławek, kujawsko-pomorskie
(7)
Dodaj opinię
663-329...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Kiedy ponad 10 lat temu ruszaliśmy w drogę filmować pierwsze śluby, wiedzieliśmy, że stajemy się częścią czegoś bardzo ważnego. W tej podróży zawsze najważniejsi byli ludzie i ich marzenia. Dziś wiemy, że wiele z tych marzeń udało się spełnić pokazując chwile utrwalone w kadrach naszych filmów.

Śluby, szczęśliwe pary i dzieci, które przyszły na świat z ich miłości, dają odwagę i energię, żeby nieustannie się rozwijać i szukać nowych coraz to lepszych sposobów ukazywania tego co dla Was najcenniejsze.

Filmy, które tworzymy, ukazują spełnione nadzieje i marzenia prawdziwych ludzi, a zbudowane sceny odkrywają ich emocje i pozwalają na nowo rozpalić serca, przywrócić wspomnienia.

Posiadamy wszystkie narzędzia jakie usprawniają powstanie filmu i fotografii jak:
- aparaty
- kamery Super35
- rejestratory dźwięku i mikrofony
- wysięgnik kamerowy
- dron
- statywy i steadicam
- krótką jazdę kamerową
- filmowe profesjonalne oświetlenie

Odwiedźcie naszą galerię i poznajcie ich bohaterów.

Zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Oferta
od 3600 do 6200 / film

Opinie (7)

Dodaj opinię
WeddDay - Styl Elegancja Profesjonalizm id:23102
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magdalena&Tomasz;
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Warszawa
Data dodania: 09-09-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja

Jestesmy zachwyceni pracą Artura! Pełen profesjonalizm od samego początku do końca. Czlowiek o wielkim talecie, z olbrzymią wyobraźnią, z planem na swoją realizacje.
Czuć, że Praca jest jego pasją, ktorej efektem jest wsruszajacy obraz milości pary Młodej, pełen emocji i uczuć.
Wielki szacunek dla Artura za indywidualne podejscie do klienta. Od poczatku czuliśmy, ze praca z Nami była czymś wiecej niz odklepaniem pewnego schematu. Kilka dni przed ślubem oraz w dniu slubu wspierał nas, momentami uspokajał... przypominając co w tym dniu jest najważniejsze. Podpowiadał co mamy robic by nadac chwili odpowiedni charakter. Odpowiedni czlowiek w odpowiednim czasie i miejscu.
Podczas pleneru zaskoczył nas swoim pomysłem, który pochłonął nas w 100%. Nie czuliśmy żadnej presji ze strony Artura. Nic nie musieliśmy...tylko mogliśmy. Dzieki temu cieszymy sie pieknymi ujęciam, ktore idealnie komponują sie z pozostała częścią filmu.
My oraz cala nasza rodzina jestemy zachwyceni filmem ślubnym. W pierwszych chwilach o po obejrzeniu nie dowierzałam, że to nasz ślub/wesele.PIEKNE UCZUCIE;)
Artur spełnił nasze marzenia o pięknej pamiątce z dnia ślubu, do której bedziemy wracać przez całe nasze życie.A wracać napewno będziemy :)
Jeśli szukacie operatora, który uwieczni wasze emocje z dnia ślubu i przedstawi to w profesjonanie zmontowanym filmie,z idealnie dobrana muzyką.
WYBIERZCIE Artura. Szczerze polecamy!!!!
BARDZO cieszymy się, ze spotaliśmy na swojej drodze Artura.POLECAMY w 100%

M
Martyna i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-11-2017
Włocławek
Data dodania: 05-11-2018

Jesteśmy zachwyceni naszym ślubnym filmem i pracą z Arturem. Przed pierwszym spotkaniem byliśmy pełni obaw, ale Artur od początku zaskoczył nas swoim profesjonalizmem i podejściem do klienta. Od samego początku widać że współpraca z Paramj Młodymi jest nie tylko jego pracą, ale również pasją. Artur oinifk nam przekuć nasze marzenia na rzeczywistość - zaskakiwał pomysłami i wytrwałością. Ponadti, jest bardzo elastyczby na proponowane zmiany i niezawodny kiedy pojawiają się problemy. Dzięki Arturowi nie mamy jedynie suchego reportażu z naszego ślubu i wesela, ale otrzymaliśmy historię naszej miłości która w pełni oddaje nasze uczucie.
Serdecznie polecamy dla osób, które chcą mieć niebanalny i profesjonalny film nakręcony w miłej atmosferze !

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Skępe
Data dodania: 04-11-2018

Filmowcy z wielką pasją, zaangażowaniem i poświęceniem. Nasz film jest jak z bajki. Wymarzony i najpiękniejszy. Nie mogliśmy wymarzyc sobie lepszych operatorów. Do dziś dnia kontakt z stosunkach przyjacielkich. Rewelacyjna obsada z ludźmi z fachem w ręku.. Gorąco i z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiamy

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Włocławek
Data dodania: 04-11-2018

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Arturem. Film został nakręcony w sposób profesjonalny, razem z rodziną byliśmy w szoku, że można tak ładnie przygotować film ślubny, świetnie zbudowany nastrój filmu, odpowiednio dobrana muzyka. Będziemy z przyjemnością wracać do tych momentów. Dziękujemy bardzo! I serdecznie polecamy wszystkim parom młodym, my się nie zawiedliśmy!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Włocławek
Data dodania: 04-11-2018

Jesteśmy zachwyceni pracą Artura. Niezwykle profesjonalny , jednocześnie dyskretny w swojej pracy sprawił, że nasz film ślubny jest pełen emocji i wzruszeń. W dniu ślubu swobodnie i w sposób przejrzysty przeprowadził nas przez ceremonie, aranżując najważniejsze momenty tego dnia. Współpraca była przyjemnością zarówno przed ślubem w jego trakcie jak i po. Artur inspirował nas, dawał pomysł na to jaki charakter ma mieć film ale również słuchał naszych potrzeb i sugestii. Artur po prostu spełnił nasze marzenie o pięknej pamiątce do której będziemy wracać całe życie. Sprawdził się w najtrudniejszym zadaniu jakim niewątpliwie jest filmowanie. Filmowanie "na czasie". Jeśli więc szukacie operatora który jest elastyczny w swojej pracy, jest nieszablonowy, którego każdy projekt jest inny, indywidualny, niepowtarzalny to gratuluje ! właśnie go znaleźliście! co nie jest prostą sprawa w Gąszczu pseudo fachowców którzy nagrywają filmy ślubne na sztukę. My mieliśmy dużo szczęścia ze trafilismy na siebie. Polecam z czystym sercem .

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2017
Lipno
Data dodania: 17-08-2017

Nie moglibyśmy trafić na lepszego kamerzystę ! Pan Artur stworzył nam wspaniałą pamiątkę na długie lata. Film jest bardzo dobrze zmontowany ( jezeli chodzi o obraz,dźwięk wszystko jest piękne !). Przede wszystkim bardzo dobrze się współpracuje z Panem Arturem ,jest on bardzo miły i bardzo pomaga w tak stresującym dniu, a jest to bardzo istotne.
Polecamy z całego serca !! My jesteśmy zachwyceni !

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2017
Kruszyn k. Bydgoszczy
Data dodania: 16-08-2017

Jesteśmy zachwyceni efektem pracy Pana Artura, pełen profesjonalizm ogromne zaangażowanie, film ślubny jest wyjatkowy-zmontowany świetnie, wzruszający pełen emocji. Ponadto Pan Artur to niezwykle uprzejmy czlowiek, w którym mieliśmy oparcie w tak ważnym dla nas dniu ;) serdecznie polecam z czystyn sumienien

Kontakt

Nazwa firmy:WeddDay
Imię i nazwisko:Artur Matuszewski
Adres:Włocławekul. Promienna 7c/8
87-816woj. kujawsko-pomorskie
663-329...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-10-2016, liczba odwiedzin: 4571
Telefon
663-329...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie