Zerosiedem - DJ & Wodzirej

Gdańsk, pomorskie
(91)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
791-191...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

O nas

CHCESZ SIĘ DOBRZE BAWIĆ NA SWOIM WESELU?
Zrelaksuj się i pozostaw organizację imprezy nam – zapewniamy, że goście będą zachwyceni!

- Przeprowadzimy Was i Waszych Gości przez imprezę krok po kroku
- Witamy, tańczymy, śpiewamy i aktywizujemy
- Reagujemy na potrzeby Wasze i gości.
- Kosmiczna impreza gwarantowana!

EFEKT: poukładane i rozbawione wesele, zadowoleni goście, niezapomniane przeżycia i Wasze poczucie, że właśnie „tak to miało wyglądać”!

ZOBACZ JAK DZIAŁAMY

Pobierz ofertę

Poprowadzimy Was i Waszych Gości krok po kroku przez całe wesele!

UDANE WESELE BEZ STRESU

Pobierz ofertę

To pełen konkretów poradnik, który pomoże Wam zorganizować wesele dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście.

Druga część poradnika dla Ciebie w prezencie! - kliknij "Pobierz ofertę"

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ jesteśmy fachowcami od organizowania wymarzonych imprez. A z racji, że każda Para Młoda ma swoją definicję idealnego wesela — zawsze zaczynamy od porządnego “wczucia” się w nią.

Żeby to zrobić, to najpierw musimy zadać Wam parę pytań. No, dobra — sporo pytań. Ale to wszystko po to, żeby wiedzieć, jak nie dopuścić do nudy na Waszym weselu. Co prawda pomagają nam w tym pełne magazyny autorskich zabaw, a do tego mnóóóóóstwo świetnej muzyki. Ale nie możemy wykorzystać wszystkiego naraz! Używamy tylko tego, co wpisze się w Waszą wizję. A przede wszystkim skupimy się na tym, by wszystkie zabawy były grupowe, pozbawione tremy i zakłopotania i co najważniejsze — w dobrym guście!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jedno słowo: wyczucie. Możecie zapomnieć o nachalnym, sprośnym czy niesmacznym prowadzeniu wesela. Zapraszamy do wspólnej zabawy w dobrym stylu. Tylko i wyłącznie. Dbamy dosłownie o każdy detal. Od wyglądu (tak naszego, jak i rekwizytów), przez słownictwo, aż po dobór zabaw. Dodajmy do tego przygotowanie z każdego gatunku muzycznego, które zaproszą do tańca gości w każdym wieku. A! No i naturalną umiejętność do zarażania pozytywną energią… i cyk! Macie nas!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od sześciu lat prowadzenie zabaw weselnych jest naszym jedynym zajęciem. Co prawda nasze doświadczenie sięga dużo, dużo wcześniej. Jednak 6 lat temu wzięliśmy sobie do serca słowa Laski z „Chłopaki nie płaczą” i odpowiedzieliśmy sobie na jedno, ale zaj..iście ważne pytanie! Co lubimy w życiu robić? I zaczęliśmy to robić!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wszystko zależy, kiedy zaczyna i kończy się Wasze wesele. Jedno jest pewne — my będziemy 30 minut przed czasem i pewnie zostaniemy nieco po. 😉

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nie dzielimy swojej oferty na pakiety, bo w każdej sytuacji dajemy z siebie maxa! Oznacza to, że dostosowujemy sprzęt do sali i Waszych potrzeb — dbając, by nie było zbyt głośno (lub co gorsza, zbyt cicho!). Do tego organizujemy dekoracje światłem, które są równie przebojowe, co nasze sety! Kolor, rodzaj, natężenie i inne aspekty związane z oświetleniem oczywiście dopasowujemy do wystroju i do samego rodzaju sali. W ten sposób wszystko idealnie ze sobą współgra, tworząc prawdziwy efekt WOW. Coś jeszcze? Trochę by to zajęło, żeby wyliczyć wszystko, więc po więcej szczegółów — napiszcie do nas maila.

Skład, w którym występujemy.

Choć są w naszym zespole 3 osoby, to składy mamy dwa. To, który z nich poprowadzi Wasze wesele, ustalimy na spokojnie na etapie rezerwowania terminu. Zaopiekuje się Wami albo Paweł, który samodzielnie zajmie się tak prowadzeniem imprezy, jak i oprawą muzyczną albo Mieszko i Jacek, którzy podzielą te zadania między siebie.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak. Każda Młoda Para od samego początku ma kontakt ze składem, który będzie prowadzić ich wesele. Dzięki temu będziemy mieć nieco lepszą szansę na to, by lepiej poznać Wasze potrzeby!

Jaki repertuar proponujemy?

A jaki chcecie? Dopasowujemy muzykę pod motyw przewodni, klimat i gości wesela. Dzięki temu, że jesteśmy przygotowani z dosłownie każdego gatunku muzycznego, możemy na bieżąco reagować na potrzeby zebranych gości. Od razu widzimy, które piosenki cieszą się zainteresowaniem i ”kalibrujemy” repertuar na bieżąco. A wszystko po to, by każdy mógł (i chciał) dołączyć do zabawy!

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście, że tak! Ale nie ograniczamy się jedynie do przerywników między piosenkami. Zajmiemy się Waszymi gośćmi od przywitania na parkingu, przez samo prowadzenie imprezy według ustalonego scenariusza, aż po ostatni taniec. Każdy z nas potrafi śpiewać, prowadzić zabawy oraz pobudzać tłumy. Do tego przez cały czas utrzymujemy kontakt z gośćmi, żeby wiedzieć — co w trawie piszczy!

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Na prowadzonych przez nas weselach gra DJ, więc nie mamy w składzie wokalisty. Choć każdy z nas lubi pośpiewać lub pokrzyczeć do mikrofonu, gdy jest taka potrzeba. Ale, ale! Zawsze z klasą! Mimo że chętnie prowadzimy toasty i przyśpiewki weselne, to nigdy nie przesadzamy i wiemy, gdzie kończy się dobra zabawa, a zaczyna żenada!

Na jakich instrumentach gramy?

Z racji, że jesteśmy DJ’ami, możemy odtworzyć każdy dźwięk, każdy instrument i każdą piosenkę. Dlatego też nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Taka swoboda otwiera ogromne możliwości, które tylko czekają na wykorzystanie. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, mogąc używać komputera i kontrolera DDJ. Zwłaszcza że wiemy, jak rozruszać gości dobierając i miksując utwory na żywo, a resztę nadrabiamy wdziękiem osobistym. 😉

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Jesteśmy facetami, którzy uwielbiają gadżety, technologie i inne zabawki. Dlatego mamy tego naprawdę sporo. Wszystko, co znajduje się w naszym zanadrzu, jest pieszczotliwie i dokładnie dobrane. Dzięki temu gwarantujemy Wam najwyższą jakość! Może to potwierdzić każdy, kto widział, słyszał lub był na prowadzonym przez nas weselu. Czy to wszystko? Nie. Dla spokoju ducha zawsze mamy w samochodzie schowany drugi zestaw sprzętowy. Mówią, że ostrożności nigdy za wiele — więc jesteśmy gotowi na wszystko!

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Jasne! Zapraszamy do zabawy nie tylko muzyką i słowami, ale również światłem. Dlatego na każdym weselu dbamy o to, by część taneczna, czyli parkiet był odpowiednio widoczny i zachęcający do szaleństwa! Ale nie skupiamy się jedynie na “swojej” części. Ustawiamy też odpowiednie światło na stałe elementy, takie jak: tort, podziękowania dla rodziców czy dekoracje.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Pewnie, że tak! Jedyne, o co Was poprosimy, to listę 20 ulubionych utworów. Powinno to wystarczyć na około godzinę zabawy. A do tego wskaże nam kierunek, w którym powinniśmy iść, dobierając resztę utworów na Wasze wesele. Dzięki temu możecie spędzić najpiękniejszy wieczór życia — przy swojej ulubionej muzyce!

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak! W końcu jesteśmy tam dla Was i Waszych gości. Co prawda spełniamy muzyczne marzenia, ale dbamy o to, by były one zgodne z klimatem całego wesela. Nie chcecie, chyba żeby zrobiło się z tego chaotyczne YouTube Party, prawda?! My też nie. Więc jeżeli ktoś poprosi o Behemoth po Beyonce, to niestety, ale odmówimy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Przede wszystkim ludzi. Ich emocje, nieprzewidywalność, energię. Po prostu lubimy tworzyć atmosferę, w której goście zapominają o codzienności i w pełni oddają się zabawie. Zawsze miło jest widzieć szczere uśmiechy rozbawionego towarzystwa. Bo nie ma co ukrywać — dobra zabawa jest bardzo ważnym elementem życia. Dlatego cieszy nas to, że możemy pomóc Waszym gościom się pozytywnie odpalić 😉.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Jestem jak najbardziej na tak. Organizujemy sporo zabaw, podczas których goście mogą się lepiej poznać. Wspólny śmiech, krzyk lub śpiew świetnie zbliża do siebie ludzi. Wiemy to z doświadczenia!

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Gatunek jak każdy inny. Co więcej, przy odpowiednim zmiksowaniu z klimatami latynoskimi lub muzyką klubową, może dać naprawdę wybuchową mieszankę. Jednak nie oznacza, że powinno go być dużo. Monotematyczny repertuar może zepsuć całą zabawę. Dlatego jesteśmy przygotowani z praktycznie każdego gatunku, by móc je odpowiednio wymieszać. Oczywiście dla tych, którzy pałają żywą nienawiścią do tego gatunku — możemy całkowicie wyrzucić go z naszej playlisty!

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Szczerze mówiąc, to lepiej, jak wesele się rozkręca powoli. Dzięki temu wszyscy goście mają chwilę na to, by wczuć się w klimat. Poczuć się komfortowo i stopniowo, w zgodzie ze sobą dołączyć do zabawy. W innym przypadku niektórzy mogą poczuć się przytłoczeni.

Ale, ale! To absolutnie nie oznacza, że pozwalamy na nudę! Na każdym etapie wesela organizujemy innego rodzaju zabawy i sposoby na aktywizacje gości. Na początku najczęściej korzystamy z delikatnych quizów lub mini-teleturnieju Familiady, lub Jaka To Melodia. Następnym etapem są gry integracyjne, a na samym końcu pozostaje taniec, śpiew i głośne krzyki!

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Nie faworyzujemy żadnego gatunku. Zdajemy sobie sprawę, że gramy dla Was i Waszych gości. Więc nasze zdanie jest tutaj sprawą drugorzędną. Dlatego zawsze mamy otwarte głowy i dbamy, by to goście odnajdowali się w gatunkach, które gramy, a nie my. 😉

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Każda dobra improwizacja jest dobrze zaplanowana. Dlatego też mamy w zanadrzu mnóstwo sposobów na to, by rozruszać Waszych gości. Najważniejszym elementem sukcesu jest wychodzenie do ludzi i rozmawianie z nimi — pozostając w samym sercu imprezy. Dzięki temu wiemy, który z przygotowanych przez nas sposobów sprawdzi się najlepiej! Reszta to już tylko dopasowanie tego do całego rytmu imprezy.

Zerosiedem - DJ & Wodzirej
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 91 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-04-2024
Otomin
Data dodania: 18-05-2024

Petarda
Taki wodzirej to skarb. W momencie wejścia na salę, nie przejmujesz się niczym, Mieszko łapie za mikrofon i ogień. A wy młodzi bawicie się w najlepsze.
O takich zabawach w grupach to nawet nie wiedziałam.
P.S. a DJ nie daje się namowom gości, na zmianę muzyki 😉 widzi przy jakiej jest tańczone a przy jakiej parkiet się trzęsie. Pozdrowienia dla Was chłopaki

Mieszko Płonowski
20-05-2024

Super, że czuliście się swobodnie podczas swojego wesela. Zadowolona Para Młoda i zadowoleni goście to udana impreza 🙂 Dzięki!

K
Kinga570286265
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-04-2024
Śliwice
Data dodania: 14-05-2024

Chłopacy z Zero Siedem byli absolutnie niesamowici na naszym weselu! Ich profesjonalizm, wyczucie i talent sprawiły, że zabawa była niezapomniana. Wodzirej Mieszko zachwycał swoim naturalnym podejściem do kontaktu z gośćmi, a DJ Jacek nie tylko puszczał świetną muzykę, ale także idealnie dopasował ją do naszych gustów. Polecamy ich z całego serca każdemu, kto szuka niezapomnianej zabawy na swoim weselu!!

Mieszko Płonowski
20-05-2024

Dzięki bardzo za zaproszenie i suuuper i opinię. Do zobaczenia na weselach!

M
Marta i Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-05-2024
Przywidz
Data dodania: 14-05-2024

Dziękujemy za doskonałe zorganizowanie naszego przyjęcia! Dzięki Waszej szczegółowej liście pytań podczas planowania wesela, czuliśmy się spokojni przez cały czas. Wszystko wyszło naprawdę suuuper :) Pozdrawiamy, Marta i Kacper

Mieszko Płonowski
20-05-2024

Dzięki bardzo za miłe słowa :) Cieszymy się, że imprezka wyszła pięknie :)

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2024
Gdańsk
Data dodania: 13-05-2024

Chłopaki stanęli na wysokości zadania i idealnie poprowadzili nasze wesele! Impreza była niepowtarzalna i pełna energii. Nie musieliśmy martwić się o nic. Zabawy i konkursy, które zorganizowali, były strzałem w dziesiątkę, a parkiet był pełen przez całą noc! Dziękujemy Wam serdecznie za niezapomniane chwile!

Mieszko Płonowski
14-05-2024

Dzięki również za gościnę i super zabawę! Do zobaczenia na weselach :)

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-04-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Charzykowy
Data dodania: 28-04-2024

Jesteśmy zachwyceni sposobem prowadzenia imprezy! Wszystko dopięte na ostatni guzik, świetna współpraca! Dziękujemy!
Sandra i Piotr

Mieszko Płonowski
29-04-2024

Dzięki za miłe słowa! Super było z Wami znów imprezować :) Do zobaczenia na kolejnych weselach!

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2023
Olsztyn
Data dodania: 21-11-2023

Współpraca z Mieszkiem i DJ Jackiem była fantastyczna, od samego początku kontakt na super poziomie, zrozumienie, wielokrotne tłumaczenia ze strony Mieszka jak zorganizować cały plan wesela w sposób zorganizowany pozwalało zniwelować przedweselny stres do minimum. Na samej imprezie muzyka była dobrana idealnie, zgodnie z naszymi sugestiami. Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie, ciekawe i angażujące zabawy, dbanie o to żeby każdy z gości czuł się komfortowo itp. Zdecydowanie Polecam współpracę z chłopakami!

Mieszko Płonowski
22-11-2023

Dzięki za super opinię :) Cieszę się, że udało nam się ograniczyć Wasz stres. To mega ważne żebyście czuli się jak najbardziej wyluzowani przed weselem bo to oznacza dobrą imprezę! :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-11-2023
Gdańsk
Data dodania: 12-11-2023

Drogie Pary Młode! Jeśli zastanawiacie się nad wyborem duetu ZERO SIEDEM - nie wahajcie się już. Nasi Goście na weselu byli w siódmym niebie. Nie poleciała ani jedna "zła" piosenka. Wszystkie ustalenia Chłopacy wzięli do serca i po prostu dali nam się bawić na własnym weselu. 10/10!!!

Mieszko Płonowski
13-11-2023

Dzięki za suuuper opinię! Drogie Pary Młode - chętnie zrobimy z Waszego wesela również imprezę życia :D W dodatku poprowadzimy ją dokładnie tak jak sobie wymarzyliście :) Pozdrawiam Aga i przekaż pozdrowienia dla Patryka również. Kłaniamy się! :)

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Skórcz
Data dodania: 27-09-2023

Coś pięknego! Pan Paweł świetnie poprowadził naszą zabawę weselną. Muzyka i zabawy integracyjne na wysokim poziomie. Lepszego dj nie mogliśmy sobie wymarzyć. Wszystko przebiegło zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wysoka kultura osobista i pełen profesjonalizm Pawła stworzyły niesamowity klimat i pozwoliły każdemu z gości na wspólną i pełną tańca imprezę do rana!
Jeśli ktoś szuka dobrego dj na swoje weselicho to polecamy z całego serca "zerosiedem"!
Z wielką chęcią powtórzyła bym tą zabawę, bo tak dobrze nie bawiłam się nigdy w życiu. Paweł wie co robi i oby robił to dalej tak dobrze jak zrobił to u nas! Jeszcze raz wielkie dzięki i czołem!

Mieszko Płonowski
27-09-2023

Piękne podziękowania!! 😊 ja również bawiłem się cudownie i niezmiernie mi miło było z Wami dzielić ten dzień 😁🥳 pozdrawiam i życzę mnóstwa miłości 😊

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: ZERO,7
NIP: 9570918099
Imię i nazwisko: Mieszko Płonowski
Adres: Gdańsk, Kisielewskiego, 80-275, woj. pomorskie
791-191...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13039
Zadzwoń
791-191...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy