DjDomiksa & DjGromi Rodzinny Duet na Wesele Doświadczenie i Młodość !!

od 4000 do 6000 zł
Bielsko-Biała, śląskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
502-429...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

O nas

Ciężki Dym, Profesjonalny sprzęt. Nagłośnienie DB Technologies 1203 oraz 503 oświetlenie renomowanych firm.
Wyróżnia mnie ilość i różnorodność zagranych imprez, nie ograniczam się do Wesel i urodzin, jestem też Dj klubowym m.in; Chacharnia Cz-Dz gdzie prowadzę autorską imprezę "Gorączka Weselnej Nocy", ponad 12 lat byłem DJ Pomarańczy, to pozwala mi na realizowanie siebie, a na Waszym Weselu jestem dla Państwa i Waszych Gości.
Jakość, Estetyka i możliwości sprzętowe (nie mam jednego zestawu mam kilka) pozwalają mi przeobrazić każdą salę w miejsce, świetnie oświetlone i nagłośnione.
Biorąc pod uwagę akustykę i charakter sali, Inne ustawienie stosujemy do karczmy, inne do Stodoły, a inne do 5 gwiazdkowego Hotelu.

Należę do DEEJAY mix club Polska od 1986r. dzięki czemu na Państwa Weselu mogę grać muzykę z licencja na odtwarzanie publiczne w super jakości. Ukończone kursy, licencje i to iż nadal się uczę, zapewni Państwu profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Moje motto; "Brak przygotowania to przygotowanie do Porażki" dlatego każdą imprezę traktuje indywidualnie, urodziny-18,40,50,60, firmówki, plenery, studniówki, każda z nich ma inny charakter a uczestnicy inne wymagania. Dominika natomiast Animacje traktuje profesjonalnie i zawodowo, z muzyką i imprezą jest od urodzenia, a dj-kę i miłość do muzyki odziedziczyła w genach. Wszystkie te element zapewniają mnóstwo dobrej zabawy dla Was i waszych gości.

Dojedziemy w każde miejsce, gdzie zapragniecie. W góry i nad morze oraz np. do kopalni Soli w Wieliczce - Piękna sala Balowa. W zależności od Państwa życzeń i scenariusza imprezy, wielkości, miejsca, ilości osób zaproponuje kilka rozwiązań. Współpracuję z dużymi firmami z branży eventów, nagłośnień czy oświetlenia.
Jeśli bedą Państwo zainteresowani podpowiem sprawdzone miejsca i innych z wykonawców z branży, fotograf weselny, kamerzysta, opiekunka do dzieci, barman, florysta, saksofon, skrzypce. magik, kapela góralska, zespół - znam kilku sprawdzonych w boju.
Od 2014 roku nieprzerwanie co rok posiadam Certyfikat Firmy - GODNA ZAUFANIA
Otrzymałem tytuł EXCLUSIVE DJ przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzycznych i Radiowych.
oraz wiele innych certyfikatów i licencji.
Pierwszą licencję Dj aby móc grać w klubach studenckich zdobyłem w 1986 i od tego czasu jestem DJGROMI taki skrót od mojego imienia..

ZADZWOŃCIE POROZMAWIAMY lub ZAPRASZAM NA KAWĘ. Szanowni Państwo jeśli wybierzecie inaczej to i tak zapraszam na szaloną GORĄCZKĘ WESELNEJ NOCY lub wieczór Panieński/Kawalerski na Parkiet CHACHARNI - do zobaczenia i Najlepszego Wesela na Świecie. Pozdrawiamy Dominika i Gromosław Żukowscy

Duet Dj-ski Animacje,

od 4000 do 6000zł/ dzień

Ciężki dym, mgła, bańki, nagłośnienie, oświetlenie, animacje,zabawy, muzyka miksowana i dobierana na żywo.
specjalne życzenia - oczywiście, To WASZE WESELE.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem Uśmiechniętym Dj z dużym doświadczeniem imprezowym, gram Wesela, Studniówki, imprezy integracyjne firmowe, 50-siatki i 40-stki. tz.. osiemnastki dla Pań z 22 letnim doświadczeniem, wyróżnia mnie to że jestem DJ Rezydentem w dużych klubach, i tam gram swoje .Na Waszej imprezie jestem dla Was i Waszych Gości. Pozwala mi to na doskonały mix muzyczny dopasowany do bawiących się, Gram też często imprezy tematyczne, więc umiem się wpasować w klimat. Należę do DMC POLSKA i Dj Union co zabezpiecza legalność materiału muzycznego w najlepszej jakości.Jestem dobry technicznie i pracuje na sprzęcie marki PIONEER dzięki czemu mogę zaskoczyć Państwa i Waszych Gości świetna mieszanką utworów.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Doświadczenie i totalnie indywidualnie podejście do klienta. Często pracuje z córka która jest ANIMATOREM i Dj,.pozwala nam to na dużą kreatywność i reagowanie na zaistniałą sytuację błyskawicznie co zwiększa satysfakcje klientów. Posiadamy własny sprzęt z najwyższej półki, Ciężki Dym i inne gadżety..Mam świadomość że "rutyna zabija", a "brak przygotowania to przygotowanie do porażki" Dlatego Warto mi zaufać

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Graniem klubowym, plenerowym, urodzinowym, itd.zajmuje się od .. zmierzłych czasów studenckich a weselami od ponad 10 lat.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Preferujemy na Weselu 12 godzin obsługi, ale wszystko jest do ustalenia

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Ciężki Dym, Nagłośnienie, Oświetlenie, Dj, Animacje, pozostały zakres zawsze do ustalenia, współpracuje z kilkoma firmami.

Skład, w którym występujemy.

Najczęściej Gromosław Żukowski/DjGromi & Dominika Żukowska/DjDoma

Czy skład zespołu jest niezmienny?

W zależności od charakteru, wielkości i wymagań klienta dopasowujemy obsługę.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar dopasowujemy pod preferencje klienta, Moje doświadczenie pozwala mi na granie imprezy w charakterze lat 80/90, Rock-owej czy Disco Polo możemy też grać całkowicie klubowo lub tradycyjnie weselnie, ale najlepiej nie ograniczać się i dopasować do imprezy.i oczekiwań imprezowiczów.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

oczywiście bez problemu. Mam za sobą pracę w radiu i prowadzenie plenerów czy też firmowych "family day"

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nie śpiewamy, ktoś mi kiedyś powiedział "rób co chcesz dla muzyki ale nie śpiewaj" i tak zostałem DJ

Na jakich instrumentach gramy?

instrumenty Ha,Ha - niestety nie gramy publicznie myślę że nie jestem gotowy

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Mikser i odtwarzacze Pioneer Dj, System nagłośnienia aktywnego Db Techologies ES 1203 oświetlenie CAMEO i SHOWTEC

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

jak wcześnie wspomniałem nie śpiewamy ale możemy zagrać utwory prawie w każdym

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Szanowni Państwo władamy Angielskim ale prowadziłem Wesela PL/Hiszpańskie PL/Włoskie, Pl/Rosyjskie zawsze można skład uzupełnić o drugiego konferansjera lub... znaleźć inne tańsze rozwiązanie.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

nie ma reguły, czasem często, a czasem bardzo rzadko.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

ATRAKCJE, wszystko czego dusza zapragnie, dzięki szerokim kontaktom jestem w stanie zorganizować wszystko.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, fajne oświetlenie to podstawa, staram się zawsze świecić na gości i salę, nie na siebie, posiadam reflektory Led, głowy, lasery, laser graficzny, dym ciężki i mgłę, bańki mydlane oraz jak trzeba numer do firmy która zbuduje scenę czy oświetli sale z zewnątrz i wewnątrz w iście hollywoodzkim stylu. Do tematu podchodzę indywidualnie w zależności od sali i preferencji organizatora.Inaczej świeci się w stodole inaczej w remizie czy karczmie a jeszcze inaczej w luksusowym Hotelu, Sali Weselnej czy Pałacu. Każda sala i impreza ma swoje wymagania i możliwości, ilość sprzętu nie ogranicza tylko możliwości sali, a czeto podejście jej właścicieli.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

preferuje TOP 20 czyli propozycje do imprezy, należy jednak pamiętać że często gusta się zmieniają podczas imprezy.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście w miarę możliwości realizujemy preferencje Gości

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Posiadam legalna muzykę z DMC Polska z licencja na publiczne odtwarzanie, natomiast zgodnie z ustawą sprawa praw Autorskich leży po stronie organizatora.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Tytuł "EXCLUSIV DJ" przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzycznych i Radiowych.rezydent klubu POMARAŃCZA od 2010 Rezydent klubu Chacharnia Cz-Dz od 2015 wcześniej inne topowe kluby, autorska audycja w Radiu "Muzyka zza Wielkiej Kałuży",jeden z pierwszych członków DMC Polska i Dj Union, jako firma klika krotny laureat 'Firma Godna zaufania, laureat "Orły Branży Ślubnej" posiadam wiele certyfikatów i dyplomów oraz Puchar za najlepszą zabawę weselną przyznany przez moich kolegów Dj na zlocie NJR.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Nie mam żadnego, jestem Dj ze starej szkoły, praca w klubach wymaga doskonalenia umiejętności i techniki więc mam ukończone klika kursów organizowanych przez DMC,NJR i specjalnych z FUE

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Bardzo Bardzo dawno temu za siedmioma.. w Gliwicach koniec szkoły początek studiów kluby studenckie Kropka i Spirala a potem Gwarek - i tak poszło..wszystko jest na mojej stronie zapraszam.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

"byłem na imprezie z Panem 2/3 lata temu, terasz jest moment żeby zagrał Pan moje Wesele" uwielbiam moment kiedy ludzie dwonią i słyszę takie teksty albo jak po imprezie wychodząc mówią " dzięki ale mnie jutro będą boleć nogi" lub " w życiu tak eis nie wytańczyłem świetna muzyka" lubię jak śpiewają, śmieją się i skaczą. Tak lubię zadowolenie klientów.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Kiedyś moimi mentorami byli Dj którzy wprowadzili mnie w ten świat, ale nade wszystko uwielbiam Michaela Jacksona

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Sprzęt musi być niezawodny, ja mam tak skonfigurowany ze wszystkie elementy są teoretycznie zdublowane.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Nowoczesne i dalekie od "Remizy z przed 10lat" zawodowe Animacje taneczne i konkursowe cały czas udoskonalane, zaskakujące konkursy i zagadki

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Polsko Amerykańskie Wesele - Hity z Musicali śpiewy Tańczący Pan Młody i pani Młoda z przyjaciółmi

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

goście maja bawić się doskonale - jedyna muzyka jakiej nie gram, to ta gdzie padają, przekleństwa i wulgaryzmy

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Nadal na Weselach króluje Standard i disco polo / obecnie 08/2020 najczęściej ludzie pytają o to "Były piękne dni" AFTER PARTY i "oddam Ci Wszystko" VIVAT

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

są różne wesela: ale najczęściej tu kolejność przypadkowa; Perfect -Ed Sheeran/ Weź nie pytaj- Paweł Domagała/ Rudy się żeni/ Piękna młoda -Tomo/ Mambo nr 5/ Macarena/ ABBA Dancing Queen/Los Lobos - la bamba/ YMCA/ Casablanka/Czarownica/ Rock and roll is king

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Szanujemy wszystkich artystów i wszystkich Gości Weselnych. Ktoś kiedyś powiedział "O gustach nie dyskutujemy".Ja nikogo nie zmuszam, wcześniej już pisałem że swoje gram w klubie, Imprezę gram dal gości i nie mam problemu z DP, jest tam sporo fajnych tanecznych nagrań to samo można powiedzieć o "Baciarach" czy muzyce z tz"TVS" jeśli towarzystwo ma takie życzenie to nie gram DP., Jest naprawdę dużo świetnej muzyki z lat 60,70, 80 i 90 tych. oraz współczesnych że jest co grać.
W Disco Polo są lepsze i gorsze nagrania, ale często jest tak że osoby które mówią że nie lubią, po przyjęciu odpowiedniej ilości płynów, znają doskonale teksty piosenek DP, Dlatego jeśli ludzie się bawią i chcą wesołej i tanecznej muzyki to gram DP. Są takie rejony w Polsce gdzie bez DP nie ma imprezy i osoby nie znające tego repertuaru nie pociągną jej.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Szybko, dobrze dobrać muzę, troszkę pracy z mikrofonem uśmiech i zaangażowanie.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

lata 80/90, Disco Dance, Disco Polo, klasyka polskiego Popu, klasyka Rocka muzyka POP

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Wesele na statku, tak to było najbardziej nietypowe miejsce - pokład spacerowy.- no uwielbiam zamki.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Stadnina Koni - piękne białe namioty, kryształowe żyrandole, ponad 300 osób / MEGA

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Kiedy Państwo Młodzi na koniec mówią / nie mam słów -Dziękuję i kiedy goście wychodząc, podchodzą i mówią nogi mnie przez Pana bolą, było świetnie,

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nie ma złotego środka - trzeba się dopasować i grać dla ludzi

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

dobra książkę i córki które codziennie dostarczają mi nowych wrażeń.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

nie mam jednej, uwielbiam "Gwiezdne Wojny" "Grę o tron" "MARVEL Studio" i wszystkie książki Lee Child - a

Nasze pasje.

Muzyka tak.. lubię słuchać Jean-Michel Jarre ale czy to pasja, Uwielbiam Książki

Ciekawostki na nasz temat.

Jestem pozytywnie zakręconą osobą, Wraz z córką przekazujemy Wam pozytywną energię, wieże że "karma" wraca wiec dając dużo odzyskuję wiele. Życzę wszystkim żeby w ich życiu grała im zawsze ich ulubiona Muzyka

DjDomiksa & DjGromi Rodzinny Duet na Wesele Doświadczenie i Młodość !!
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bielsko-Biała
Data dodania: 12-09-2023

Świetny dj, znakomite poczucie humoru, bardzo przyjazny ludziom. Polecamy!

Gromosław DjGromi
13-09-2023

Bardzo Dziękuję.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bielsko-Biała
Data dodania: 27-06-2023

Z całego serca polecamy Dj Gromi ❤️
Muzyka, która trafiała do każdego gościa i prowadzenie tańców przez Dominikę, sprawiły, że nikt się nie nudził i parkiet był cały czas pełny!
Perfekcyjne podejście do ludzi i profesjonalizm!

Gromosław DjGromi
13-09-2023

Bardzo Dziękuję.

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Bronów
Data dodania: 19-10-2022

DjGromi grał wraz z córką na naszym weselu i spisał się rewelacyjnie. To już drugie wesele w naszej rodzinie z tym DJ i na pewno nie ostatnie :) Piotr i Ela

Gromosław DjGromi
20-10-2022

Dziękuje

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-02-2022
Gostyń
Data dodania: 26-09-2022

Super impreza, świetny DJ, polecam

Gromosław DjGromi
20-10-2022

Dziekuje.

D
Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Wilkowice
Data dodania: 24-08-2022

Dziękujemy i polecamy DJGromi 🤗 za świetną zabawa którą przygotował nam na weselu, zadowoliła każdego naszego gościa i wszyscy bardzo dobrze wspominają ten dzień. Było naprawdę mega!!! Także dziękujemy córce DJ'a Dominice która potrafiła umilić czas przy świetnych zabawach tanecznych. Pozdrawiamy serdecznie 🔥🥳🤩

Gromosław DjGromi
20-10-2022

Dziekuje

K
Karolina
5.00
 / 5
Data imprezy: 30-07-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 20-08-2022

Super zabawa, polecam!

Gromosław DjGromi
24-08-2022

Bardzo Dziękuje

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Goleszów
Data dodania: 11-10-2020

Profesjonalista w 105%! Goście weselni zachwyceni DJ-em grającym muzykę, która wpasowała się w gust każdego! Polecamy z całego serca - na DJ Gromi na pewno się nie zawiedziecie! :)

Gromosław DjGromi
24-08-2022

Bardzo Dziękuje

Nazwa firmy: CHIEF
NIP: 9371090309
Imię i nazwisko: Gromosław Żukowski
Adres: Bielsko-Biała, Sarni Stok 27F, 43-300, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 14:00 - 22:00 Nd: 14:00 - 22:00
502-429...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6030
Zadzwoń
502-429...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bielsko-Biała

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy