Zobacz zdjęcia (33)
DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym, Rumia - zdjęcie 1
DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym, Rumia - zdjęcie 1 DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym, Rumia - zdjęcie 2 DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym, Rumia - zdjęcie 3 DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym, Rumia - zdjęcie 4 DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym, Rumia - zdjęcie 5 DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym, Rumia - zdjęcie 6 DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym, Rumia - zdjęcie 7
DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym, Rumia - zdjęcie 8
1 / 33

DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym id:40620

od 3200 do 4000 zł / wesele
Rumia, pomorskie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
696-466...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Zapewniam profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych, w tym w szczególności wesel.
Podstawowy obszar działania to oczywiście województwo pomorskie. Jednak jestem mobilny pod każdym względem, także praktycznie wszędzie dojeżdżam :-)
Wykorzystując własne umiejętności, bogate i wieloletnie doświadczenie, bardzo dobry i profesjonalny sprzęt, nowoczesne oświetlenie oraz oryginalną i super na każdą okazję muzykę potrafię stworzyć właściwy, jedyny i niepowtarzalny nastrój TWOJEGO WESELA, rewelacyjną zabawę i wiele wspaniałych, niezapomnianych przeżyć.
Moja marka to profesjonalizm, przejawiający się sumiennością oraz otwartością na sugestie i oczekiwania Pary Młodej. Każde prowadzone przeze mnie przyjęcie weselne, nawet to najmniejsze jest dla mnie bardzo ważne, dlatego starannie przygotowuje się do niego, podchodząc do tego z wielką pasją i sercem.
Od wielu lat jestem klubowiczem DJ PROMOTION, który wspiera zawodowych i przede wszystkim legalnych DJ'ów. Dzięki tej współpracy mam możliwość grania materiału promocyjnego oraz nowości z pierwszej ręki i to nie tylko muzyki typowo klubowej, ale szeroko rozumianej muzyki do tańca od muzyki EDM po disco/dance, house, latino oraz zawsze popularnych hitów począwszy od lat 60, 70, 80 i 90, aż do czasów współczesnych.
Muza w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do oczekiwań Pary Młodej. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam i szanuję każdy gust muzyczny.
Posiadam Certyfikat legalności DJ'a wydany przez ZAIKS, ZPAV, STOART oraz na bieżąco aktualizowany w klubie DJ PROMOTION.
Dysponuję własnym, kompletnym i profesjonalnym sprzętem gwarantujący wysokiej jakości brzmienie i bardzo dobrą akustykę.
Współpracując z Parą Młodą opracowuje szczegółowy scenariusz od rozpoczęcia do zakończenia przyjęcia, uwzględniając muzykę oraz wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy, w tym oczepiny, a także inne ustalone atrakcje.
DJ Show-Jack to gwarancja super wesela i niezapomnianej zabawy do rana :-)

DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym - film 1 DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ Show-Jack

Pakiet weselny podstawowy

od 3200 do 4000zł/ wesele

Pakiet podstawowy zawiera prowadzenie, oprawa muzyczna, oświetlenie, nagłośnienie.
Pakiet powiększony o:
- taniec w chmurach (ciężki dym),
- dodatkowe nagłośnienie,
- rzutnik, ekran multimedialny

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W mojej pracy stawiam na profesjonalizm, rzetelność i sumienność, połączone z otwartością na sugestie i oczekiwania Młodej Pary, a także wysoką kulturę języka i dobry humor. Oczywiście jest to oparte na wieloletnim doświadczeniu, a potwierdzone zadowoleniem i chęcią współpracy ze strony nowych klientów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

To jest indywidualnie uzależnione od wesela, ale podstawowy zakres obejmuje 12 godzin wesela.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oferta obejmuje oprawę muzyczną, prowadzenie wesela, w tym zabawy, konkursy oraz ustalone atrakcje weselne, profesjonalny, nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy z efektami świetlnymi.

Skład, w którym występujemy.

Jestem w jednej osobie DJ'em grającym muzykę, wodzirejem prowadzącym zabawy i konkursy na weselu lub innej ważnej dla Państwa imprezie, prezenterem muzycznym oraz konferansjerem.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej tak, wesele to nie tylko bardzo dobrze dobrana muzyka, ale świetny i stały kontakt z Młodą Parą i uczestnikami wesela, poprzez prowadzone zabawy, konkursy weselne, oczepiny, prezentowanie muzyki i wszelkie inne ważne punkty programu wesela. To wszystko wpływa na świetną zabawę, super weselną atmosferę.

Jaki repertuar proponujemy?

Muzyka w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do każdej imprezy. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam i szanuję każdy gust muzyczny. Gram sprawdzone hity od najstarszych lat do współczesności, od muzyki polskiej do zagranicznej, w klimatach muzycznych preferowanych przez Młode Pary, takich jak między innymi pop, latino, house, disco dance, rock&roll;, taneczny rock......

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Oświetlenie stanowi bardzo ważny element wesela, dlatego pracuje wyłącznie na profesjonalnym oświetleniu, które także wspiera pracę fotografa i kamerzysty.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jeśli jest taka potrzeba to jak najbardziej. Oczywiście pod względem preferencji muzycznych wesela mogą być podobne, a także mogą się nieco różnić. Zawsze to czynie z ogromną przyjemnością.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Każde wesele, czy inna impreza taneczna to jednorazowa umowa licencyjna zezwalająca na publiczne wykorzystanie utworów muzycznych
(tzw,tantiemy). Umowę zawiera się indywidualnie przed każdym weselem.
Bardzo ważne jest to,aby muzyka odtwarzana posiadała prawo do publicznego odtwarzania, Osobiście posiadam Certyfikat legalności DJ’a wydany przez organizacje zarządzające prawami autorskimi ZAIKS, ZPAV, STOART oraz na bieżąco aktualizuję certyfikaty na nagrania udostępniane dla klubowiczów DJ PROMOTION.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej, pod warunkiem że jest to muzyka taneczna i właściwa na danym weselu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Świetnie dobrana muzyka, zabawy i konkursy weselne z gustem dla każdego, dobry humor, super kontakt z bawiącymi, oryginalność prowadzenia oraz wysoka kultura i elegancja.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ Show-Jack (15)

Dodaj opinię
DJ Show-Jack, prezenter, wodzirej - promocja na ciężki dym id:40620
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Magda&Paweł
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 11-06-2022
Kosakowo
Data dodania: 27-06-2022

Pan Jacek świetnie zarządzał przebiegiem naszego wesela, nasi goście wciąż bardzo chwalą muzykę oraz zabawy. Twierdzą, że to najlepsze wesele na jakim dotąd byli. To wielka zasługa pana Jacka. Muzyczny repertuar zadowolił wszystkich gości, parkiet zapełniony był cały czas, a to dowodzi temu, że wybraliśmy profesjonalną i rzetelną firmę. Poza tym pan Jacek jest bardzo komunikatywny, wyluzowany i z poczuciem humoru a przy tym odpowiedzialny i profesjonalny, co można potwierdzić faktem, że dostaliśmy nawet paragon za wykonaną usługę. Generalnie nie wyobrażamy sobie wybrania innej firmy na wesele, możemy polecić każdemu. Wybierajcie firmę DJ Show-Jack i bawcie się dobrze!
Pozdrawiamy, Magda i Paweł, wesele 11/06/2022

Jacek
28-06-2022

Dziękuje i serdecznie pozdrawiam

L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Rumia
Data dodania: 17-09-2021

Pan Jacek doskonale poprowadził nasze wesele. Zarówno repertuar jak i zabawy weselne w pełni spełniły oczekiwania nasze i naszych gości. Usłyszeliśmy komplement w stronę pana Jacka nawet od największej rodzinnej marudy :). Poza tym pan Jacek jest terminowy i odpowiedzialny. Przed weselem sam się z nami skontaktował, aby się spotkać i ustalić wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu imprezy. Podczas wesela nie musieliśmy się o nic martwić, bo pan Jacek zajął się wszystkim wzorowo. Moją uwagę zwróciły również ozdoby świetlne sali i fakt, że pan Jacek uczciwie prowadzi działalność gospodarczą i za każdym razem wystawia paragon. Cieszę się, że na pana trafiliśmy. Dziękujemy i polecamy każdemu!

Jacek
20-09-2021

Dziękuje i pozdrawiam 🙂

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Gdynia
Data dodania: 02-09-2021

Do muzyki Pana Jacka mieliśmy z żoną okazję bawić się już nieraz i zawsze byliśmy świadkami pozytywnych opinii gości, a my jak zwykle bawiliśmy się do samego końca. Obecnie, jesteśmy 2 tygodnie po weselu i otrzymując tyle pozytywnych wiadomości od rodziny i znajomych jak świetnie wszyscy się bawili, jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy korzystać z usług Pana Jacka. Pomimo dużej konkurencji na rynku, jest to wyjątkowa, przesympatyczna i w pełni profesjonalna osoba, która według mnie - nie ma sobie równych. Wszystko co planowaliśmy razem z Panem Jackiem przed weselem zostało idealnie odtworzone, bez żadnych pomyłek czy innych problemów. Muzyka była dopasowana idealnie do odpowiednich momentów i osób które uczestniczyły w zabawie. Wszystko było idealnie zgrane, a efekty świetlne, które dodatkowo zapewnia Pan Jacek dopełniły tylko wysoki poziom imprezy. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad DJ'em na wesele, daleko szukać nie musicie, jestem pewien, że się nie zawiedziecie!

Jacek
03-09-2021

Dziękuje i pozdrawiam Was🙂

P
Paulina i Oskar
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2021
Gdynia
Data dodania: 25-07-2021

Z całego serca polecamy Pana Jacka! Fantastyczny DJ, profesjonalnie poprowadził Nasze wesele, goście byli zachwyceni! Pan Jacek utrzymywał z Nami stały kontakt, o wszystko dopytywał! Będziemy polecać.

Jacek
25-07-2021

Dziękuje i pozdrawiam 🙂

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Gdańsk
Data dodania: 16-07-2021

Wybraliśmy Pana Jacka DJ-a na nasz ślub i nie zawiedliśmy się. Doświadczony i pełen profesjonalizmu DJ. Zrobił imprezę życia 😁. Każdy z gości na weselu znalazł muzykę dla siebie. Pozytywnie nas zaskoczył improwizacją, wprowadzając wspólny taniec z gośćmi. Dodatkowo bardzo miła i sympatyczna osoba. Zdecydowanie polecam wraz z żoną.

Jacek
17-07-2021

Dziękuje i pozdrawiam 🙂

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Gdynia
Data dodania: 10-07-2021

Pan Jacek jest profesjonalistą w każdym calu. Każdy, kto chce aby jego wesele przebiegło we wspaniałej atmosferze powinien rozważyć jego usługi. Współpraca na najwyższym poziomie z dużą dbałością o jakość dźwięku i niesamowite wyczucie tego, jaką muzykę dobrać pod nastrój i gust gości. Pan Jacek potrafi wyczuć kiedy i jak dobrać odpowiednie kawałki. Robi to w sposób nienachalny, a zabawy które prowadzi są fajnie rozwiązane. Nigdy niczego nie narzuca i dobrze skraja imprezę pod temperament pary młodej. Ma bardzo przyjemną dykcję i potrafi skutecznie zachęcić gości do wyjscia na parkiet. Jest przy tym nienachalny i taktowny, nikt nie czuje się zmuszony do zabaw weselnych. Aż chce się organizwać wesele poraz kolejny, tylko po to by Pan Jacek mógł je prowadzić. Szczerze polecam, nie będziecie zawiedzeni.

Jacek
10-07-2021

Dziękuje, serdecznie pozdrawiam 🙂

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Borzechowo
Data dodania: 26-06-2021

Serdecznie polecam! Pan Jacek jest nie tylko specjalistą w swoim fachu, ale tez niezwykle uprzejmą, zyczliwą i latwo nawiązująca kontakt osobą. Zabawa weselna wyjatkowo udana, komunikacja miedzy nami a panem Jackiem niemal bez slow. :)

Jacek
26-06-2021

Dziękuje i pozdrawiam 🙂

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Skarszewy
Data dodania: 18-10-2020

Uczciwie polecam Pana Jacka. Wesele odbyło się zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Muzyka dopasowana do zabawy ludzi. Podczas wesela Pan Jacek starał się sprostać naszym oczekiwaniom co było można zauważyć chociażby po kilkukrotnym pytaniu czy nam się podoba, bądź czy chcemy aby coś zmienił w swoim prowadzeniu imprezy. Generalnie zdecydowanie same pozytywy jeśli chodzi o wspomnienia z współpracy.

Jacek
19-10-2020

Dziękuje i pozdrawiam 🙂👍🎧

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ Show-Jack

Nazwa firmy: DJ Show-Jack
Imię: Jacek 
Adres: Rumia, woj. pomorskie
696-466...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4475
Zadzwoń
696-466...
Napisz

Popularne miasta w okolicy