DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę - film 1 DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę - film 1
Pokaż kolejny film

DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę id:40620

Rumia, pomorskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
696-466...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Zapewniam profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych, w tym w szczególności wesel.
Podstawowy obszar działania to oczywiście województwo pomorskie. Jednak jestem mobilny pod każdym względem, także praktycznie wszędzie dojeżdżam :-)
Wykorzystując własne umiejętności, bogate i wieloletnie doświadczenie, bardzo dobry i profesjonalny sprzęt, nowoczesne oświetlenie oraz oryginalną i super na każdą okazję muzykę potrafię stworzyć właściwy, jedyny i niepowtarzalny nastrój TWOJEGO WESELA, rewelacyjną zabawę i wiele wspaniałych, niezapomnianych przeżyć.
Moja marka to profesjonalizm, przejawiający się sumiennością oraz otwartością na sugestie i oczekiwania Pary Młodej. Każde prowadzone przeze mnie przyjęcie weselne, nawet to najmniejsze jest dla mnie bardzo ważne, dlatego starannie przygotowuje się do niego, podchodząc do tego z wielką pasją i sercem.
Od wielu lat jestem klubowiczem DJ PROMOTION, który wspiera zawodowych i przede wszystkim legalnych DJ'ów. Dzięki tej współpracy mam możliwość grania materiału promocyjnego oraz nowości z pierwszej ręki i to nie tylko muzyki typowo klubowej, ale szeroko rozumianej muzyki do tańca od muzyki EDM po disco/dance, house, latino oraz zawsze popularnych hitów począwszy od lat 60, 70, 80 i 90, aż do czasów współczesnych.
Muza w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do oczekiwań Pary Młodej. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam i szanuję każdy gust muzyczny.
Posiadam Certyfikat legalności DJ'a wydany przez DJ PROMOTION, na bieżąco aktualizowany z prawem do publicznego odtwarzania muzyki.
Dysponuję własnym, kompletnym i profesjonalnym sprzętem gwarantującym wysokiej jakości brzmienie i bardzo dobrą akustykę.
Współpracując z Parą Młodą opracowuje szczegółowy scenariusz od rozpoczęcia do zakończenia przyjęcia, uwzględniając muzykę oraz wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy, w tym oczepiny, a także inne ustalone atrakcje.
DJ Show-Jack to gwarancja super wesela i niezapomnianej zabawy do rana :-)

Zobacz zdjęcia (42)
DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę, Rumia - zdjęcie 1
DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę, Rumia - zdjęcie 2 DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę, Rumia - zdjęcie 3 DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę, Rumia - zdjęcie 4 DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę, Rumia - zdjęcie 5
DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę, Rumia - zdjęcie 6
1 / 42

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ w mojej pracy stawiam na profesjonalizm, rzetelność i sumienność, połączone z otwartością na sugestie i oczekiwania Młodej Pary, a także wysoką kulturę języka i dobry humor. Oczywiście jest to oparte na wieloletnim doświadczeniu, a potwierdzone zadowoleniem i chęcią współpracy ze strony nowych klientów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

To jest indywidualnie uzależnione od wesela lub innej imprezy tanecznej, podstawowy zakres obejmuje 12 godzin wesela.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Oferta obejmuje oprawę muzyczną, prowadzenie wesela, w tym zabawy, konkursy oraz ustalone atrakcje weselne, profesjonalny, nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy z efektami świetlnymi.

Skład, w którym występujemy.

Jestem w jednej osobie DJ'em grającym muzykę, wodzirejem prowadzącym zabawy i konkursy na weselu lub innej ważnej dla Państwa imprezie, prezenterem muzycznym oraz konferansjerem.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej tak, wesele to nie tylko bardzo dobrze dobrana muzyka, ale świetny i stały kontakt z Młodą Parą i uczestnikami wesela, poprzez prowadzone zabawy, konkursy weselne, oczepiny, prezentowanie muzyki i wszelkie inne ważne punkty programu wesela. To wszystko wpływa na świetną zabawę, super weselną atmosferę.

Jaki repertuar proponujemy?

Muzyka w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do każdej imprezy. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam i szanuję każdy gust muzyczny. Gram sprawdzone hity od najstarszych lat do współczesności, od muzyki polskiej do zagranicznej, w klimatach muzycznych preferowanych przez Młode Pary, takich jak między innymi pop, latino, house, disco dance, rock&roll;, taneczny rock......

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Oświetlenie stanowi bardzo ważny element wesela, dlatego pracuje wyłącznie na profesjonalnym oświetleniu, które także wspiera pracę fotografa i kamerzysty.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jeśli jest taka potrzeba to jak najbardziej. Oczywiście pod względem preferencji muzycznych wesela mogą być podobne, a także mogą się nieco różnić. Zawsze to czynie z ogromną przyjemnością.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Każde wesele, czy inna impreza taneczna to jednorazowa umowa licencyjna zezwalająca na publiczne wykorzystanie utworów muzycznych
(tzw,tantiemy). Umowę zawiera się indywidualnie przed każdym weselem.
Bardzo ważne jest to,aby muzyka odtwarzana posiadała prawo do publicznego odtwarzania, Osobiście posiadam Certyfikat legalności DJ’a wydany przez organizacje zarządzające prawami autorskimi ZAIKS, ZPAV, STOART oraz na bieżąco aktualizuję certyfikaty na nagrania udostępniane dla klubowiczów DJ PROMOTION.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej, pod warunkiem że jest to muzyka taneczna i właściwa na danym weselu.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Młodej Parze mogę zaproponować profesjonalny ciężki dym podczas pierwszego tańca, animacje taneczne oraz gadżety w postaci kapeluszy, okularów, peruk, itp.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Do pracy wykorzystuje sprzęt renomowanych firm, na których zawsze można polegać i który spełnia oczekiwania klientów, w zakresie wysokiej jakości brzmienia, nowoczesnego oświetlenia oraz niezawodności.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z gośćmi, zadowolenia klientów i ich gości potwierdzone nie tylko opiniami, a przede wszystkich uśmiechem podczas trwania imprezy.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Świetnie dobrana muzyka, zabawy i konkursy weselne z gustem dla każdego, dobry humor, super kontakt z bawiącymi, oryginalność prowadzenia oraz wysoka kultura i elegancja.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jest bardzo ważne, bo daje też 100% pewność powodzenia imprezy

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy integracyjne są istotnym elementem na weselu, co też ma wpływ na atrakcyjność wesela. Oczywiście mowa o zabawach z klasą, które świetnie integrują uczestników oraz samych oglądających. Bardzo chętnie przedstawiam Młodym Parom swoje propozycje oraz te, które są hitem na weselu.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

W mojej pracy każde oczepiny są dla mnie oryginalne, gdyż zawsze wychodzę na przeciw oczekiwaniom Młodej Pary.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Muzyka na weselu powinna być taneczna, która już sama w sobie zaprasza na parkiet. Oczywiście szanuję każdy gust muzyczny, który tanecznie rozkręca wesele.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

To jest rodzaj muzyki, który ma swoich zwolenników ale i też przeciwników. Wiadomo jest to muzyka taneczna i zawsze udaje mi się ten temat dobrze rozwiązać.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Dobrze dobrana muzyka i zabawy, animacje taneczne.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Nie ma gatunku muzycznego, który sprawiał mi jakiś problem z jego graniem, oczywiście do tańca.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie DJ Show-Jack (21)

DJ Show-Jack - konferansjer i wodzirej na Państwa wesele lub imprezę id:40620
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Dzierżążno
Data dodania: 08-01-2023

Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa, dobry repertuar, wysoka kultura osobista, wyczucie i takt w prowadzeniu imprezy, polecamy !!!!

Jacek
11-01-2023

Bardzo dziękuje, pozdrawiam serdecznie

K
Kaja
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Lębork
Data dodania: 25-10-2022

Rewelacja! Doskonale poprowadzone wesele, urozmaicone bloki muzyczne i przede wszystkim pozytywna energia. Jacek dziękujemy za piękne wesele. Pozdrawiamy Kaja i Mateusz :)

Jacek
25-10-2022

Bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Jacek

M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Nowy Dwór Wejherowski
Data dodania: 01-10-2022

Pan Jacek po ustaleniach z Nami całą imprezę poprowadził tak, jak chcieliśmy. Wszyscy bardzo zachwalali różnorodność muzyki i towarzyszące zabawy, które podrywały od stołu nawet najbardziej upartych gości. Rzetelnie wykonana praca, połączona z doświadczeniem i profesjonalizmem.
Jak najbardziej polecamy!

Jacek
03-10-2022

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie :-)

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rumia
Data dodania: 13-09-2022

Pan Jacek był bardzo dobry wyborem. Kontakt był bez problemu, na każde pytanie Dj udzielał konkretnych odpowiedzi. Muzyka była różnorodna, trafiała w każdy gust i tych młodszych i starszych gości. Zabawy były prowadzone w bardzo dobry sposób. Goście świetnie się bawili, jak i my. Wszystko było uzgodnione przed ślubem i nie było żadnych niespodzianek. Goście bez problemu mogli zamawiać piosenki. Pan Jacek jest sympatyczna osoba i wie jak poprowadzić wspaniała imprezę. Naprawdę możemy polecić Pana Jacka i bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela :)

Jacek
14-09-2022

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie :-)

G
Gabrysia i Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rumia
Data dodania: 11-09-2022

Pan Jacek prowadził nasze wesele i był to bardzo dobry wybór. Jesteśmy wdzięczni za to jak wspaniale poprowadził zabawę do końca. Trzymał się wcześniej ustalonego harmonogramu i wywiązał się ze wszystkich obietnic i ustaleń. Dowodem na to jak dobra była zabawa był pełen parkiet. Do tańca wyszli nawet Ci goście, których na innych imprezach bardzo trudno było zaciągnąć na parkiet :D Pan Jacek wykazał się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecamy! :)

Jacek
12-09-2022

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie :-)

A
Asia i Krzysiek
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Rumia
Data dodania: 14-08-2022

Jeżeli:
- chcecie usłyszeć od gości,którzy często bywają na różnego rodzaju imprezach tanecznych, że dawno się nigdzie nie wybawili tak dobrze jak u Was
- szukacie DJ'a Z ogromnym doświadczeniem, którego cechuje profesjonalizm i otwartość na Wasze propozycje.

Rezerwujcie termin u Pana Jacka.

Wybraliśmy Pana Jacka korzystając z internetowych opinii i to był strzał w 10.

Nie mieliśmy sztywnych wymagań co do repertuaru. Pan Jacek otrzymał od nas tylko harmonogram imprezy i hasło - " będzie duże zroznicowanie wiekowe, więc fajnie jak polecą hity z lat 60,70, 80 itp.
Jakiś tam Modern Talking, czy inne Kombi, tak żeby nie było samo disco polo".

I repertuar mieliśmy idealny, było mnóstwo naszych ulubionych przebojów, a goście bawili się do białego rana.

Jeżeli tylko będzie ku temu okazja skorzystamy z usług Pana Jacka ponownie.

Jacek
17-08-2022

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie :-)

M
Magda&Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kosakowo
Data dodania: 27-06-2022

Pan Jacek świetnie zarządzał przebiegiem naszego wesela, nasi goście wciąż bardzo chwalą muzykę oraz zabawy. Twierdzą, że to najlepsze wesele na jakim dotąd byli. To wielka zasługa pana Jacka. Muzyczny repertuar zadowolił wszystkich gości, parkiet zapełniony był cały czas, a to dowodzi temu, że wybraliśmy profesjonalną i rzetelną firmę. Poza tym pan Jacek jest bardzo komunikatywny, wyluzowany i z poczuciem humoru a przy tym odpowiedzialny i profesjonalny, co można potwierdzić faktem, że dostaliśmy nawet paragon za wykonaną usługę. Generalnie nie wyobrażamy sobie wybrania innej firmy na wesele, możemy polecić każdemu. Wybierajcie firmę DJ Show-Jack i bawcie się dobrze!
Pozdrawiamy, Magda i Paweł, wesele 11/06/2022

Jacek
28-06-2022

Dziękuje i serdecznie pozdrawiam

L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Rumia
Data dodania: 17-09-2021

Pan Jacek doskonale poprowadził nasze wesele. Zarówno repertuar jak i zabawy weselne w pełni spełniły oczekiwania nasze i naszych gości. Usłyszeliśmy komplement w stronę pana Jacka nawet od największej rodzinnej marudy :). Poza tym pan Jacek jest terminowy i odpowiedzialny. Przed weselem sam się z nami skontaktował, aby się spotkać i ustalić wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu imprezy. Podczas wesela nie musieliśmy się o nic martwić, bo pan Jacek zajął się wszystkim wzorowo. Moją uwagę zwróciły również ozdoby świetlne sali i fakt, że pan Jacek uczciwie prowadzi działalność gospodarczą i za każdym razem wystawia paragon. Cieszę się, że na pana trafiliśmy. Dziękujemy i polecamy każdemu!

Jacek
20-09-2021

Dziękuje i pozdrawiam 🙂

Pokaż więcej opinii

Kontakt DJ Show-Jack

Nazwa firmy: DJ Show-Jack
Imię: Jacek 
Adres: Rumia, woj. pomorskie
696-466...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5909
Zadzwoń
696-466...
Napisz

Popularne miasta w okolicy