Zobacz zdjęcia (18)
Ewenement -100% satysfakcji!!!, Jelenia Góra - zdjęcie 1
Ewenement -100% satysfakcji!!!, Jelenia Góra - zdjęcie 2 Ewenement -100% satysfakcji!!!, Jelenia Góra - zdjęcie 3 Ewenement -100% satysfakcji!!!, Jelenia Góra - zdjęcie 4 Ewenement -100% satysfakcji!!!, Jelenia Góra - zdjęcie 5
Ewenement -100% satysfakcji!!!, Jelenia Góra - zdjęcie 6
1 / 18

Ewenement -100% satysfakcji!!! id:12120

Jelenia Góra, dolnośląskie
(37)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
693-702...
607-617...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 6

Zapraszamy do współpracy.👍

Wesele z nami, to gwarantowana satysfakcja.
Poprowadzimy Waszą imprezę „na wysokim poziomie" i wciągniemy do zabawy wszystkich jej uczestników. Jesteśmy przede wszystkim dla Was. Zależy nam na Waszej i Waszych Gości dobrej zabawie. Nie lubimy rutyny, dlatego do każdej imprezy przygotowujemy się zgodnie z Waszymi indywidualnymi oczekiwaniami.

Opcje:

1. Proponujemy państwu zespół sześcioosobowy (wokalistka, wokalista saksofonista, gitarzysta, klawiszowiec, basista, perkusista). Na życzenie zamawiającego, w pierwszej części wesela (podczas powitania gości na sali, oraz do obiadu) wykonujemy standardy jazzowe – w cenie. W cenie wesela również proponujemy wykonanie pieśni „Ave Maria” lub innej (do uzgodnienia z parą).

2. Proponujemy państwu zespół pięcioosobowy (wokalistka, gitarzysta, pianista , basista, perkusista). Na życzenie zamawiającego, w pierwszej części wesela (podczas powitania gości na sali, oraz do obiadu) wykonujemy standardy jazzowe – w cenie. W cenie wesela również proponujemy wykonanie pieśni „Ave Maria” lub innej (do uzgodnienia z parą).

3. Zespół Ewenement proponuje państwu również tańsza opcję, z tą samą energia i jakością, aczkolwiek nie całkowicie na żywo. W tym składzie proponujemy wokalistka, gitarzysta, pianista, wokalista saksofonista.

Dodatkowe usługi
Organizujemy oprawę muzyczną ceremonii ślubnej w kościele, w Urzędzie Stanu Cywilnego, lub w plenerze – cena zależna od składu zespołu
• wokalistka, pianino.
• wokalistka, pianino, saksofon.

Prowadzimy Poprawiny
Zespół na poprawiny– cena zależna od składu zespołu.
• Skład 6 osób (wokalistka, pianino, gitara, saksofon, perkusja, basista)
• Skład 3 osób (wokalistka, pianino, saksofon)

Dodatkowe informacje:
1. Gramy do godz. 04:00, z możliwością przedłużenia za dodatkowa dopłatą.
2. Umowę podpisujemy osobiście lub mailowo, pobieramy zaliczkę w wysokości 600zł.

Do kosztów doliczany jest transport, oraz ewentualny nocleg.

Ewenement -100% satysfakcji!!! - film 1 Ewenement -100% satysfakcji!!! - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gramy 100% na żywo, na profesjonalnym sprzęcie muzycznym i nagłośnieniowym i gwarantujemy, że oferowana przez nas usługa jest na najwyższym poziomie, zarówno artystycznym jak i technicznym

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wszechstronność wokalna..

Śpiewają, trzy, lub, cztery osoby, o różnych barwach głosu, wpasowujące się w różne style muzyczne.
Są to dwa wokale żeńskie, śpiewające w duecie i osobno. Pierwszy wokal żeński ,który brawurowo sprawdza się w utworach pop, rock rege, soul.
Na szczególną uwagę zasługuje drugi wokal żeński. To wokalistka operowa, która uświetni, przepięknym głosem, każdą ceremonię zaślubin, oraz podczas zabawy weselnej, przyprawi do łez wykonaniem piosenki ‘’ Oraz dwa głosy męskie, charakteryzujące się dopasowaniem wokalnym, do różnych stylów muzycznych, od utworów Krzysztofa Krawczyka, po Pawła Domagałę.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jesteśmy na rynku już od ponad 8 lat znamy się na tym, co robimy. Przez ten czas zgromadziliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę niezbędną do profesjonalnej obsługi muzyczno-konferansjerskiej. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W opcji STANDARD, na weselach gramy maksymalnie do godz. 04 rano. Od momentu wejścia młodej pary na salę weselną.

W opcji EXCLUSIVE z Dj , gramy maksymalnie do 2:00 w nocy). Zaraz po zakończeniu grania przez zespołu, waszą imprezę poprowadzi DJ-wodzirej. Zostanie on z Wami do godziny 5:00, spełniając muzyczne zachcianki najwytrwalszych gości, puszczając muzykę non stop, bez przerw.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Skład zespołu

Gramy 6 os. składzie – saksofon, instr. klawiszowe, akordeon, gitara elektryczna/ akustyczna, gitara basowa, instrumenty perkusyjne.

Opcje dodatkowe(w cenie wesela).

Na życzenie zamawiającego w pierwszej części wesela(podczas powitania gości na sali, oraz do obiadu) wykonujemy standardy jazzowe – w cenie. W cenie wesela, również proponujemy wykonanie pieśni „Ave Maria” lub innej(do uzgodnienia z parą).

Skład, w którym występujemy.

W skład naszego zespołu wchodzi 6 osób – 5 instrumentalistów i 4 lub 3 wokalistów (wokal damski i męski). Gramy tylko w pełnym składzie, ponieważ jakość brzmienia oraz odpowiedni poziom zabawy zapewniają wszyscy członkowie zespołu. Każdy z nas ma dokładnie określone zadanie, dlatego jesteśmy nierozerwalną całością.

Nasz zespół współpracuje z DJ-wodzirejem, który może kontynuować prowadzenie Waszej imprezy w godzinach przez was wybranych.- wersja Vip

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zdarza się, że może zmienić się gitarzysta lub klawiszowiec, ale wówczas zastąpieni są przez równie dobrych muzyków, współpracujących z nami. W żaden sposób nie ujmuje to jakości wykonania.

Jaki repertuar proponujemy?

W naszym repertuarze można znaleźć największe przeboje, polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej z gatunków takich jak: rock, pop, reggae, funk, jazz, soul, disco, które w większości aranżujemy sami.
Preferujemy elastyczny repertuar dostosowany do preferencji uczestników zabawy.

Na jakich instrumentach gramy?

Saksofon, instr.klawiszowe, akordeon
gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Profesjonalny sprzęt
Jakość muzyki jest dla nas najważniejsza, dlatego stale w siebie inwestujemy. Posiadamy najlepsze instrumenty, świetne nagłośnienie i bardzo ciekawe oświetlenie

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Na życzenie zamawiającego w pierwszej części wesela(podczas powitania gości na sali, oraz do obiadu) wykonujemy standardy jazzowe – w cenie.

Na specjalne życzenie, możemy poprowadzić biesiadę przy stołach, wychodząc z instrumentami akustycznymi(akordeon, gitara akustyczna, tamburyno i mikrofon bezprzewodowy) do gości weselnych, wspólnie razem śpiewając stare polskie szlagiery.

W cenie wesela, również proponujemy wykonanie pieśni „Ave Maria” lub innej(do uzgodnienia z parą).

KOMPLEKSOWA OPRAWA ŚLUBU W KOŚCIELE, LUB PODCZAS CEREMONII ŚLUBU CYWILNEGO

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Możecie wybrać z naszego bogatego repertuaru utwory, które byście chcieli żeby znalazły się na wazym weselu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kochamy muzykę.
Radość i dobry nastrój gości to nasz cel. Gdy widzimy, że oni dobrze się bawią, sami czujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017

Opinie EWENEMENT (37)

Ewenement -100% satysfakcji!!! id:12120
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 37 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Elzbieta
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Szklarska Poręba
Data dodania: 04-10-2022

Z całego serca polecamy zespół Ewenement. Wszyscy goście świetnie się balwili.Pani Ewelina doskonale prowadzi całe wesele ,zabawy i przepięknie śpiewa w kościele. Goście byli zachwyceni głosem.Bardzo profesjonalny zespół, świetny kontakt polecamy !!!!!

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2022
Jarosławki
Data dodania: 25-08-2022

Super zespół, ustawił nam całe wesele. Bogaty repertuar, profesjonalne podejście, świetne aranżacje.

N
Nicole
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Borek Strzeliński
Data dodania: 20-10-2021

Bardzo dobry zespół! Goście byli bardzo zadowoleni, parkiet był pełny, bardzo dobre wykonania! Usługi na bardzo wysokim poziomie!

M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Sobótka
Data dodania: 16-07-2021

Zespół idealny :D dzięki nim wesele wyszło tak jak, sobie wymarzyliśmy. Super współpraca z Eweliną, przy ustalaniu repertuaru i szczegółów, fantastyczne, energiczne wykonanie, zabawy oczepinowe na poziomie, bez zbędnego przeciągania. My, jak i wszyscy goście bardzo zadowoleni, parkiet był pełny od początku do końca. Bardzo chcielibyśmy uczestniczyć jeszcze w jakimś weselu z Ewenementem, dlatego będziemy polecać ich wszystkim znajomym!

M
Małgosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Namysłów
Data dodania: 21-06-2021

Lepszego zespołu na wesele nie mogliśmy sobie wymarzyć 😊 idealnie zgrany zespół, piękne wykonania i szeroki zakres wyboru utworów. Pani Ewelina cudownie prowadziła oczepiny i zabawy weselne. Wszyscy goście zawsze na parkiecie, zadowoleni na 1000%. Zabawa do białego rana. Bardzo polecamy !!!!!

C
Christina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2021
Sosnówka
Data dodania: 06-06-2021

Pełen profesjonalizm i umiejętność bawienia ludzi. Idealnie dobrany repertuar, piękny śpiew, piękne granie. Zespół wykonał piosenkę, której nie mieli w repertuarze, ale specjalnie na moje wesele przygotowali jej wykonanie. Goście byli zachwyceni weselem. Zespół marzeń 🙂 Szczerze polecam 🙂

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Katowice
Data dodania: 28-01-2021

Nie wyobrażam sobie, aby ktoś inny mógł poprowadzić nasze wesele. Zabawy, muzyka i cała oprawa zarówno muzyczna jak i wizualna oraz oświetlenie sali ledami to po prostu wysoki poziom robiący wrażenie, do tego świetny wokal.

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Namysłów
Data dodania: 30-11-2020

Dziękujemy za świetnie poprowadzone przyjęcie oraz całą oprawę weselną :) Z chęcią polecimy was naszym znajomym! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt EWENEMENT

Nazwa firmy: EWENEMENT
Imię i nazwisko: Ewelina Gorayska
Adres: Jelenia Góra, , 58-500, woj. dolnośląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 22:00 Wt: 09:00 - 22:00 Śr: 09:00 - 22:00 Cz: 09:00 - 22:00 Pt: 09:00 - 22:00 Sb: 09:00 - 22:00 Nd: 09:00 - 22:00
693-702...
607-617...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13190
Zadzwoń
693-702...
607-617...
Napisz

Popularne miasta w okolicy