KAPELA NA WESELA

Kłodzko, dolnośląskie
(26)
Dodaj opinię
603-130...
604-411...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 3

O nas

„Kapela na wesela” to zespół wokalno – instrumentalny zabezpieczający nie tylko wesela, ale również inne imprezy okolicznościowe (jubileuszowe, zabawy studniówki, bankiety, grille).
Wyżej wymienione imprezy mają różną specyfikę wynikającą z integracji, oczekiwań repertuarowych, miejsca.
By sprostać potrzebom nasza kapela gra różnymi stylami bardzo różny repertuar od muzyki tanecznej przez piosenki popularne promowane przez media po muzykę ludową, czy ballady rokowe, tak chętnie śpiewane przez gości, zwłaszcza już nad ranem. To wszystko jest możliwe dzięki bogatemu instrumentarium: gitara elektryczna, gitara akustyczna, instrumenty klawiszowe, saksofon, akordeon i instrumenty perkusyjne. Wokal, to trzy śpiewające osoby z fachowo ustawionymi głosami.
Nasza kapela na weselu nie sprowadza się tylko do grania automatycznych i schematycznych bloków. Proponujemy przemyślany, dopracowany i dopasowany program muzyczny zgodny z sugestiami pary młodej. Nasza kapela jest również elastyczna, intuicyjna i bardzo wytrzymała. Bloki taneczne modyfikujemy w czasie ich trwania, a kolejność przeprowadzanych zabaw wynika z zaangażowania gości a nie sztucznego planu, który powstał wcześniej.
Tajemnica naszego sukcesu tkwi w obserwacji, szybkim doborze repertuaru i umiejętnym wspieraniu (kierowaniu) zabawą gości, np. nie rozbijamy w pary „tańczącego pociągu” jeżeli można z niego zrobić lambadę, krakowiaka lub okrąg a w nim kaczuszki. Jak i na odwrót nie można tańczących par „wrzucać do pociągu” na siłę. Wówczas należy dobrać taką muzykę by tańczona w parach kolejność utworu nie była „drogą przez ciernie” lecz radosnym i spontanicznym przeżyciem. Liczba wznoszonych toastów niewątpliwie zależy częściowo od kapeli. Gdy ich za mało trzeba podkręcić towarzystwo, gdy wystarczająco nie powinno się stwarzać konieczności wymuszania picia, choć by przez znaną zabawę „w miesiące” czy też „karetę”. Oczywiście obydwie zabawy są świetne ale jeżeli włączone są w odpowiednim czasie.
W trakcie imprezy kapela pełni również rolę wodzireja, który jest inicjatorem różnego rodzaju zabaw, taneczno- integracyjnych (belgijka, kankan, oberek) oraz konkursów (np. taniec na gazecie, zabawa ręka – noga, jaka to piosenka).
Oczepiny to zabawa tradycyjna o charakterze ludowym. Zadaniem kapeli jest zebranie wszystkich gości blisko pary młodej, zastosowanie takich technik, by jak największa ilość gości była zaangażowana. Dlatego to my, po rzucaniu wiankiem i krawatem wybieramy nową „parę młodą”, a następnie wkręcamy wszystkich uczestników wesela do wspólnej zabawy przez organizoanie konkurs chórów ( między rodziną pana i pani młodej) czy sztafety sprawnościowej.
Przy zabawach oczepinowych uwzględniamy wcześniejsze sugestie państwa młodych.
Czasami bywa tak, że goście wychodzą z jakąś inicjatywą, jeżeli jest to zabawa dla wszystkich zespół wspiera i pomaga. W innej sytuacji umiejętnie i taktownie kierujemy zabawą w inną stronę.
Na weselu można również usłyszeć spontaniczne śpiewy gości, które wtedy wspieramy, podchodząc do stolików akompaniując akordeonem i saksofonem. W ten sposób włączając coraz większą liczbę gości śpiewających, przyśpieszając tempo doprowadzamy do spontanicznej akcji tanecznej ( np. z piosenką Hej sokoły) wywołanej w naturalny sposób. I to jest piękne.
Wszystkie ważne momenty na weselu ( pierwszy taniec, tort, podziękowania dla rodziców i pt.) odbywają się w odpowiednim nastroju (dźwięk, światło, komentarz).
Kolejnym naszym mocnym atutem to nasz sprzęt. Instrumenty na których gramy są markowe i wyselekcjonowane z wielu. Nagłośnienie konfigurujemy indywidualnie do każdej sali tanecznej.
Umiejętnie spasowane góry i doły ( soprany i basy) dają miły dla ucha dźwięk, który jest słyszany wszędzie i nie przeszkadza w rozmowach. Mamy możliwość nagłośnienia dwóch sal, jeśli jest taka potrzeba . Aparatura bezprzewodowa umożliwia pełną kontrolę i swobodne prowadzenie w każdym miejscu sali a nawet na zewnątrz jeżeli zachodzi taka potrzeba,
Całość wieńczy nastrojowe oświetlenie, uśmiech i trzeźwość umysłu, którą zawsze państwu gwarantujemy.
Na stronie internetowej demonstrujemy próbkę naszej twórczości, a do posłuchania cooverów innych zespołów zainteresowanych zapraszamy na demonstrację na żywo do naszego studia.

Oferta wesela i poprawin

ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNĄ PREZENTACJĘ NA ŻYWO

Wesele

3800zł/ dzień

Cena promocyjna 3800

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Na rynku muzycznym jesteśmy od wielu lat dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez o różnym charakterze. Umiemy grać na żywo, mamy dobry wokal, nagłośnienie, nawiązujemy szybki kontakt z uczestnikami imprezy. Znamy kluczowe momenty wesela, i celebrujemy doniosłość danej chwili razem z gośćmi.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Potrafimy grać i prowadzić imprezy w różnych warunkach. Proponujemy oprawę muzyczną w kościele, na ślubie cywilnym, w domu (błogosławieństwo). Witamy gości przed domem weselnym. Wychodzimy do gości i wspólnie biesiadujemy. Na życzenie komponujemy piosenki.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży muzyczno - rozrywkowej jesteśmy się od 1994 r.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza praca uzależniona jest od charakterystyki zlecenia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta: zabawianie gości, konferansjerka, śpiew, gra na instrumentach, prowadzenia animacji wokalnych i tanecznych.

Skład, w którym występujemy.

Zespół składa się z trzech osób:
Marek - wokal, instrumenty, konferansjerka, kompozytor.
Dominik - wokal, instrumenty i animacje taneczne.
Jagoda - wokal i animacje taneczne.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu może ulec zmianie ze względu na wypadki losowe.

Jaki repertuar proponujemy?

Polska i zagraniczna muzyka rozrywkowa.
Muzyka klasyczna podczas ceremonii ślubnej.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W zespole śpiewają wszyscy czyli Marek, Jagoda i Dominik.

Na jakich instrumentach gramy?

Marek gra na instrumentach klawiszowych: keyboard, akordeon.
Dominik gra na dwóch gitarach: elektrycznej i elektroakustycznej; na saksofonie i instrumentach klawiszowych.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagłośnienie firmy RCF i YAMAHA, SHURE, AKG. Instrumenty: MARSHALL, LABOGA, YAMAHA, BREEDLOVE, KEILWERTH, NORD STAGE 3, KORG, HOMER. Oświetlenie DJ AMERICAN.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy w językach: angielskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Prowadziliśmy wesela międzynarodowe w językach: angielskim i niemieckim.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Wspólne aranżowanie: przywitania i wprowadzenia na salę Pary Młodej, oczepin, pierwszego tańca, wprowadzenia toru, podziękowań dla rodziców, zabaw oczepinowych.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oświetlenie DJ AMERICAN .

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jest możliwość dopisania kilku piosenek do określonej imprezy.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jesteśmy otwarci na sugestie wypływające od gości.

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019
KAPELA NA WESELA
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 26 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marcela i Krzyś
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Stronie Śląskie
Data dodania: 04-08-2022

Z całego serca polecamy KAPELA NA WESELA! Wszystko było według ustaleń, jakość na najwyższym poziomie! Organizowane świetne zabawy! Śpiew i granie na najwyższym poziomie! Goście bardzo zadowoleni i My również! Jeszcze raz baaardzo dziękujemy i bardzo polecamy! ☺️☺️☺️☺️

Marek - Dominik
04-08-2022

Serdecznie dziękujemy za zaufanie , świetną zabawę i opinię - wszystkiego dobrego - pozdrawiamy 🙂🙂🙂

D
Dorota i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Ruszów
Data dodania: 12-07-2022

Bardzo polecamy! "Kapela Na Wesela" to profesjonaliści. Komunikatywni, charyzmatyczni, pomysłowi, elastyczni pod względem repertuaru, zrealizowali wszystko to, na co się umówiliśmy i świetnie poprowadzili nasze wesele.

Marek - Dominik
14-07-2022

Dziękujemy za zaufanie i słowa, które nas budują - życzymy wszystkiego co najlepsze w życiu - powodzenia :)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2021
Nowa Bystrzyca
Data dodania: 10-09-2021

Kapela Na Wesela to wymarzony zespół muzyczny na ślub i wesele. Podbili nasze serce i zachwycili naszych gości. Rozkręcili imprezę tak, że nikt nie chciał wracać do domu. Pani Jagoda, Pan Dominik i Pan Marek to profesjonaliści w każdym calu. Polecamy z całego serca, Natalia&Mateusz

Marek - Dominik
11-09-2021

Bardzo dziękujemy - życzymy powodzenia i wszystkiego co najlepsze :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Legnica
Data dodania: 06-09-2021

Na zespół zdecydowaliśmy oglądając jedynie filmiki na youtubie zauroczeni wokalem Pani wokalistki. I nie zawiedliśmy się !!! Kapela przeszła nasze oczekiwania. Potrafią dopasować repertuar do oczekiwań gości. Super zabawy integracyjne, wspólne śpiewanie i oryginalne oczepiny. Gorąco polecam!

Marek - Dominik
07-09-2021

Dziękujemy za opinię - serdecznie pozdrawiamy :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wambierzyce
Data dodania: 28-08-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obecności kapeli na naszym weselu!
Muzyka, konkursy, oczepiny wszystko super zorganizowane!
Na naszą prośbę orkiestra przygotowała się na śpiewanie piosenki której nie mieli w repertuarze! A była śpiewana nie raz :)
Ogromne podziękowanie dla Was!
Szczerze polecamy!

Marek - Dominik
28-08-2021

Serdecznie dziękujemy - było super - życzymy Wam wszystkiego co najlepsze :)

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Milicz
Data dodania: 26-08-2021

'Kapelę na wesela' polecamy ze szczerego serca! Pan Marek - rewelacyjna robota jako wodzirej, potrafił wyciągnąć na parkiet nawet zagorzałych zwolenników siedzenia ;) Pani Jagoda - przesympatyczna osoba, o nieziemskiej barwie głosu :) Pan Dominik - nieodstający od Pana Marka wodzirej, wspaniale prowadzi i demonstruje zabawy, w których wszyscy chętnie biorą udział.
Mają pierwszorzędny kontakt z Parą Młodą oraz gośćmi weselnymi. Ekipa świetnie wplata atrakcje weselne między blokami muzycznymi. Przez cały czas, uważnie wszystko obserwują co się dzieje na sali i jak bawią się goście.
Oczepiny przeprowadzone na sportowo i ze smakiem. Nikt nie mógł poczuć się urażony, wręcz przeciwnie każdy poczuł się doceniony.
Jako Para Młoda nie mogliśmy trafić na lepszy zespół! Po imprezie, znajomi planujący wesele pytali o namiary na orkiestrę, ponieważ stwierdzili, że dawno nie byli na tak dobrej zabawie.
Jesteśmy wdzięczni za spotkanie w Kłodzku, za rozmowę, po której zniknęły wszelkie Nasze obawy. Są to osoby, po których widać, że grają z sercem i pasją.
Dziękujemy za waszą obecność, sprawiliście, że ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy! Pozdrawiamy serdecznie! Karolka i Adek ;)

Marek - Dominik
26-08-2021

Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście - życzymy Wam wszystkiego co najlepsze :) Pozdrawiamy :)

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2021
Zagórze Śląskie
Data dodania: 24-08-2021

Podczas wyboru orkiestry na nasze wesele kierowalismy sie opiniami w internecie stad tez nasz wybor. Nie zawiedlismy sie wrecz przeciwnie; uwazamy ze byl w 100% trafny: Pani Jagoda Pan Marek i Pan Dominik spisali sie na medal. Przed weselem ze wzgledu na dzielaca nas odleglosc, pomimo checi zespolu nie udalo nam sie spotkac; tak wiec wszystkie szczegoly byly omawiane droga meilowa i telefoniczna. Pan Marek poswiecil nam duzo czasu abysmy mieli mniej stresu: szczegolowo opisal nam w jaki sposob pracuja oraz spokojnie wysluchal moich obaw. Ponadto podczas wesela pelnil nam role wodzireja, potrafil poderwac wszystkich gosci do zabawy tak starszych jak i mlodszych. Pani Jagoda piekny glos spiewa na zywo tak jak na prezentacjach w internecie ponadto przepmila, symatyczna i ciepla osoba. Pan Dominik podobnie jak Pan Marek prowadzil nam wesele, poza tym jest to czlowiek "urodzony z instrumentami muzycznymi w reku". Z calego serca polecamy "Kapele na Wesela".

Marek - Dominik
24-08-2021

Serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa i za zaufanie. Życzymy wszystkiego dobrego :)

M
Martyna i Michal
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2021
Wambierzyce
Data dodania: 24-08-2021

W pełni pozytywna opinia, idealny zespół na wesele. Goście zachwyceni głosem i wykonaniem w obcych językach przez wokalistke. Zespół dopasowywuje się do gości tak, aby każdy z gosci mógł pobawić się na swój sposób. Zabawy przednie, w których goście uczestniczyli świetnie się przy tym bawiąc. Z czystym sumieniem polecamy każdemu zespół, współpraca przed jak i w trakcie wesela odbywała się bez komplikacji, co jest ważne również dla obsługi sali weselnej, która również bardzo chwalila zespół. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i jak najbardziej z całego serca polecamy.

Marek - Dominik
24-08-2021

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Kapela Na Wesela
Imię i nazwisko: Dominik Jerz
Adres: Kłodzko, 57-300, woj. dolnośląskie
603-130...
604-411...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7905
Zadzwoń
603-130...
604-411...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kłodzko

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy