KAPELA NA WESELA- Najlepsza kapela w Twojej okolicy id:29414

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
KAPELA NA WESELA- Najlepsza kapela w Twojej okolicy

Ostatnio widziany 13-07-2018
603-130...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kłodzko, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 30-06-2017
Liczba odwiedzin: 660

Oferta Zespoły weselne Kłodzko

„Kapela na wesela” to zespół wokalno – instrumentalny zabezpieczający nie tylko wesela, ale również inne imprezy okolicznościowe (jubileuszowe, zabawy studniówki, bankiety, grille).
Wyżej wymienione imprezy mają różną specyfikę wynikającą z integracji, oczekiwań repertuarowych, miejsca.
By sprostać potrzebom nasza kapela gra różnymi stylami bardzo różny repertuar od muzyki tanecznej przez piosenki popularne promowane przez media po muzykę ludową, czy ballady rokowe, tak chętnie śpiewane przez gości, zwłaszcza już nad ranem. To wszystko jest możliwe dzięki bogatemu instrumentarium: gitara elektryczna, gitara akustyczna, instrumenty klawiszowe, saksofon, akordeon i instrumenty perkusyjne. Wokal, to trzy śpiewające osoby z fachowo ustawionymi głosami.
Nasza kapela na weselu nie sprowadza się tylko do grania automatycznych i schematycznych bloków. Proponujemy przemyślany, dopracowany i dopasowany program muzyczny zgodny z sugestiami pary młodej. Nasza kapela jest również elastyczna, intuicyjna i bardzo wytrzymała. Bloki taneczne modyfikujemy w czasie ich trwania, a kolejność przeprowadzanych zabaw wynika z zaangażowania gości a nie sztucznego planu, który powstał wcześniej.
Tajemnica naszego sukcesu tkwi w obserwacji, szybkim doborze repertuaru i umiejętnym wspieraniu (kierowaniu) zabawą gości, np. nie rozbijamy w pary „tańczącego pociągu” jeżeli można z niego zrobić lambadę, krakowiaka lub okrąg a w nim kaczuszki. Jak i na odwrót nie można tańczących par „wrzucać do pociągu” na siłę. Wówczas należy dobrać taką muzykę by tańczona w parach kolejność utworu nie była „drogą przez ciernie” lecz radosnym i spontanicznym przeżyciem. Liczba wznoszonych toastów niewątpliwie zależy częściowo od kapeli. Gdy ich za mało trzeba podkręcić towarzystwo, gdy wystarczająco nie powinno się stwarzać konieczności wymuszania picia, choć by przez znaną zabawę „w miesiące” czy też „karetę”. Oczywiście obydwie zabawy są świetne ale jeżeli włączone są w odpowiednim czasie.
W trakcie imprezy kapela pełni również rolę wodzireja, który jest inicjatorem różnego rodzaju zabaw, taneczno- integracyjnych (belgijka, kankan, oberek) oraz konkursów (np. taniec na gazecie, zabawa ręka – noga, jaka to piosenka).
Oczepiny to zabawa tradycyjna o charakterze ludowym. Zadaniem kapeli jest zebranie wszystkich gości blisko pary młodej, zastosowanie takich technik, by jak największa ilość gości była zaangażowana. Dlatego to my, po rzucaniu wiankiem i krawatem wybieramy nową „parę młodą”, a następnie wkręcamy wszystkich uczestników wesela do wspólnej zabawy przez organizoanie konkurs chórów ( między rodziną pana i pani młodej) czy sztafety sprawnościowej.
Przy zabawach oczepinowych uwzględniamy wcześniejsze sugestie państwa młodych.
Czasami bywa tak, że goście wychodzą z jakąś inicjatywą, jeżeli jest to zabawa dla wszystkich zespół wspiera i pomaga. W innej sytuacji umiejętnie i taktownie kierujemy zabawą w inną stronę.
Na weselu można również usłyszeć spontaniczne śpiewy gości, które wtedy wspieramy, podchodząc do stolików akompaniując akordeonem i saksofonem. W ten sposób włączając coraz większą liczbę gości śpiewających, przyśpieszając tempo doprowadzamy do spontanicznej akcji tanecznej ( np. z piosenką Hej sokoły) wywołanej w naturalny sposób. I to jest piękne.
Wszystkie ważne momenty na weselu ( pierwszy taniec, tort, podziękowania dla rodziców i pt.) odbywają się w odpowiednim nastroju (dźwięk, światło, komentarz).
Kolejnym naszym mocnym atutem to nasz sprzęt. Instrumenty na których gramy są markowe i wyselekcjonowane z wielu. Nagłośnienie konfigurujemy indywidualnie do każdej sali tanecznej.
Umiejętnie spasowane góry i doły ( soprany i basy) dają miły dla ucha dźwięk, który jest słyszany wszędzie i nie przeszkadza w rozmowach. Mamy możliwość nagłośnienia dwóch sal, jeśli jest taka potrzeba . Aparatura bezprzewodowa umożliwia pełną kontrolę i swobodne prowadzenie w każdym miejscu sali a nawet na zewnątrz jeżeli zachodzi taka potrzeba,
Całość wieńczy nastrojowe oświetlenie, uśmiech i trzeźwość umysłu, którą zawsze państwu gwarantujemy.
Na stronie internetowej demonstrujemy próbkę naszej twórczości, a do posłuchania cooverów innych zespołów zainteresowanych zapraszamy na demonstrację na żywo do naszego studia.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 3

Opinie o KAPELA NA WESELA- Najlepsza kapela w Twojej okolicy Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.