GOOD BAND - Wesela z klasą, imprezy integracyjne id:3614

3600 zł / wesele
Jelenia Góra, dolnośląskie
(25)
Dodaj opinię
792-436...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • pianino
 • saksofon

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4
GOOD BAND tworzą profesjonalni muzycy - absolwenci szkół muzycznych, z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą.

Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych, takich jak: wesela z klasą, imprezy firmowe, bale integracyjne, pikniki i festyny.

Występujemy w składzie od 3 do 4 osób, w zależności od preferencji klienta.

CENA za skład 3-osobowy – 3600 zł + koszt transportu (voc. męski, voc. żeński, klawisze, gitary, conga, bongosy)
CENA za skład 4-osobowy – 4300 zł + koszt transportu (voc. męski, voc. żeński, klawisze, gitary, saxofon, conga, bongosy))

Oferujemy występ poparty krystalicznym brzmieniem i porywającym, oryginalnym wykonaniem, przeplatany licznymi zabawami.

Wykonujemy wiele znanych i ponadczasowych superprzebojów z lat 60, 70, 80, 90-tych, aż do współczesnych najnowszych produkcji muzycznych. W naszym programie znajdziecie Państwo szereg standardów popowych, rockowych i jazzowych, perfekcyjnie wykonanych od strony wokalnej i muzycznej. Poprzez bezpośredni i spontaniczny kontakt z publicznością staramy się wytworzyć klimat wspaniałej i szalonej zabawy. Nasz repertuar zawsze dopasowujemy do gustów i oczekiwań naszych gości gwarantując udaną imprezę.

Śpiewamy w języku polskim, angielskim, włoskim, francuskim, rumuńskim, rosyjskim oraz w dialekcie narzecza Dolnego Nilu. Istnieje również możliwość prowadzenia imprezy w języku angielskim dla gości zagranicznych.

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem.

Dodatkowe informacje dotyczące zespołu (repertuar, zdjęcia , próbki mp 3, video oraz sprzęt i oświetlenie) na stronie zespołu

Kategoria:

Zespoły weselne Jelenia Góra

Oferta

skład 3 - osobowy
3600 / wesele
skład 4 - osobowy
4300 / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (25)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
GOOD BAND - Wesela z klasą, imprezy integracyjne id:3614
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 25 opinii
G
Gosia i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Zamek Czocha
Data dodania: 18-09-2018
Bardzo mocno polecamy Goodband! Zespół grał na naszym weselu, gdzie były dwie osobne sale i fantastycznie dali sobie radę. Śpiewają i grają rewelacyjnie, ale najważniejsze jest to, że byli elastyczni w trakcie wesela, świetnie prowadzili całą zabawę i zawsze wprowadzali nasze sugestie w życie :) Fajnie, że zespół dostosowywał się do tego, co chcieli goście, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Doskonale sobie radzą z gośćmi, którzy po północy bawią się już za dobrze ;D Gorąco polecamy!
A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Trzebnica
Data dodania: 15-09-2018
Bardzo profesjonalna ekipa, ładne czyste brzmienia głosów jak i gry instrumentalnej, a przy tym krótkie przerwy :) bardzo dobra komunikacja pomiędzy zespołem, obsługą i fotografem, co bardzo pomogło w kwestii sprawnego przebiegu wszystkich weselnych atrakcji! Zabawy weselne ciekawe i bardzo na poziomie. Ekipa dostosowuje się dynamicznie do preferencji weselników, więc każdy bawi się do przyjemnej dla siebie muzyki. Bardzo gorąco polecam na wesele :)
K
Karolina i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Głogów
Data dodania: 03-07-2018
Bardzo pozytywni ludzie. Dużo fajnych, zróżnicowanych utworów, małe przerwy. Czyste głosy - męski i żeński z przyjemnością się słuchało, a przede wszystkim tańczyło. Zabawy dopasowane do gości na sali weselnej. Ze smakiem i stylem zagrali i zaśpiewali. Będziemy ich miło wspominać i polecać. Dziękujemy jeszcze raz za piękną oprawę muzyczną. Goście byli zachwyceni, jak i również my!
P
Patryca i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-05-2018
Krotoszyce
Data dodania: 29-06-2018
Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy!!!! Znakomita zabawa:) Fantastyczni ludzie - z talentem, uśmiechem, dbający o młodych i ich gości!:) Bardzo komunikatywni i chętni do współpracy, a na dodatek z bardzo bogatym repertuarem muzycznym! Nie mogliśmy wybrać lepiej. Pozdrawiamy cały zespół i jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę:)
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Oleśnica
Data dodania: 26-06-2018
Zespół zagrał na naszym w weselu w Oleśnicy restauracja "Vis a Vis". My Młodzi Dziękujemy!!!! było SUPER!!!Goście zachwyceni, repertuar to dla każdego coś miłego. Szczególne podziękowania od Mamy Pana Młodego dla Saksofonistki rewelka! . Polecamy w 100%. Wesele było z przytupem i z klasą .!!!
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Świdnica
Data dodania: 13-06-2018
Chyba nie było gościa na naszym weselu któremu nie podobała się muzyka. Świetnie zagrane. Super współpraca. Fantastyczni ludzie. Polecam Z całego serca
P
Pola i Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Lwówek Śląski
Data dodania: 25-05-2018
Przeogromnie dziękujemy za wspólną zabawę! Zespół Good Band znaleźliśmy z polecenia i od początku czuliśmy, że to dobry wybór. Wyśmienicie zorganizowani, piękni, uśmiechnięci ludzie z pasją i talentem !! oraz wielką klasą. Zapewnili nam zabawę do białego rana i skutecznie zintegrowali naszych Gości, którzy wspominają Was do tej pory. Nieskromnie stwierdzamy, że na tym weselu bawiliśmy się najlepiej ;-) Dzięki Wam to był naprawdę NAJ-LE-PSZY dzień w naszym życiu ! Czapki z głów.
Pozdrawiamy!
Pola i Dawid z Jeleniej Góry
G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Środa Śląska
Data dodania: 21-10-2017
Niezwykle charyzmatyczni ludzie. Nie da sie ich nie polubić.
Muzyka świetna!!!
Wszyscy goście wyjeżdżali zadowoleni i pytali gdzie znaleźliśmy ten zespół. A my znaleźliśmy go na tej witrynie. Wybieraliśmy w ciemno ponieważ nigdy ich na żywo nie słyszeliśmy. Jednak wcześniejsze opinie znalazły potwierdzenie!
Polecam zespół wszystkim którzy chcą miec pełny parkiet przez cały czas trwania imprezy!!!
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Ryszard

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:GOOD BAND
Imię i nazwisko:Ryszard Jaworski
Adres:Jelenia Góraul. Kiepury 27a/15
58-506woj. dolnośląskie
792-436...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 26-08-2010, liczba odwiedzin: 7449
Telefon
792-436...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie