Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji! - film 1 Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji! - film 1
Pokaż kolejny film

Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji! id:46535

od 3400 do 4600 zł / film
Busko-Zdrój, świętokrzyskie
(26)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
600-338...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Witamy w filmowym świecie zakochanych!

Znacie maksymę "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."? Z nami właśnie tak jest dlatego na początku naszej znajomości, chcielibyśmy Wam troszeczkę opowiedzieć o tym, co najbardziej w życiu kochamy robić - czyli o tworzeniu Filmów Ślubnych :D

Tym na co zwracamy największą uwagę są EMOCJE. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje :) Jesteśmy najlepsi w wychwytywaniu chwili i emocji i gwarantujemy, że nie zabraknie ich w Waszym filmie. Obiecujemy, że będziecie na zmianę śmiać się i płakać ze wzruszenia na wspomnienie tego najpiękniejszego w Waszym życiu dnia. Stawiamy przede wszystkim na to, aby nasze filmy były naturalne, prawdziwe i przepełnione emocjami!

Uwielbiamy pracę światłem z wykorzystaniem, którego można wprowadzić do filmu niesamowity klimat i urok. Zawsze szukamy niepowtarzalnych kadrów, które wprowadzą do Waszego filmu magię i czar. Co więcej, potrafimy później wykorzystać te kadry i tworzymy z nich przepiękne zdjęcia, które będą uzupełnieniem do Waszej pamiątki ślubnej.

SPRZĘT
Posiadamy najnowszy na rynku sprzęt potrzebny do zarejestrowania wszystkich wydarzeń w dniu Waszego ślubu. Podczas nagrań korzystamy z aparatów bezusterkowych z bardzo jasną optyką, które posiadają możliwość jednoczesnego zapisu materiału na dwóch kartach pamięci na wypadek, gdyby któraś uległa uszkodzeniu. Jakość oddawanych przez nas filmów to FULL HD lub 4K. Ponadto posiadamy m.in. stabilizator elektroniczny obrazu (tzw. gimbal), slider, dodatkowe własne oświetlenie, rejestratory dźwięków audio, rekordery oraz mikroporty z mikrofonami krawatowymi, monopody, tripody, kamerę GoPro HERO 7, stało- oraz zmiennoogniskowe obiektywy, dron z kamerą 4K.

DLACZEGO POWINNIŚCIE WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?
Dla nas każdy ślub to zupełnie inna bajka, inna historia w związku z tym stworzony przez nas artystyczny Film Ślubny zawsze jest unikalny oraz wyjątkowy. Do każdego Klienta oraz zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pracujemy w sposób reportażowy oraz dyskretny. Staramy się nie ingerować w sytuacje, a być jedynie bacznymi obserwatorami. Bardzo dużą uwagę zwracamy na detale, gdyż wiemy ile czasu poświęcacie im przed ślubem. Potrafimy zauważyć najdrobniejsze szczegóły, wychwycić najpiękniejsze momenty. Nasze filmy to historie Waszej miłości. Nagrywamy ujęcia slow-motion, które dodają niesamowitego uroku i czaru. Dążymy do tego, aby nasze realizacje były ponadczasowe, aby podobały się Wam tak samo dziś jak i za 10 lat. Przede wszystkim jesteśmy otwarci na pomysły i wyzwania, które przed nami postawicie!

PAKIETY FILMOWE - OFERTA
Każdy pakiet filmowy jaki znajduje się w naszej ofercie zawiera:
* trailer
* ujęcia z Drona DJI Mavic 2 Pro w jakości 4K!
* mini plener w dniu ślubu
* od kilku do kilkudziesięciu fotografii z kadrów gratis!
* ujęcia slow motion 50 oraz 100 klatek na sekundę
* film na pendriv’e w eleganckim drewnianym pudełku
* udostępnienie filmu i trailera na platformie vimeo
* rejestrację dźwięku przy użyciu profesjonalnych rekorderów audio
* profesjonalną korektę kolorów i dźwięku
* koszt dojazdu w dniu ślubu* oraz ewentualnego noclegu!

Poszczególne pakiety zawierają również opcje dodatkowe w tym m.in. plener w innym terminie. W ofercie znajdziecie szereg opcji dodatkowych, jeżeli natomiast czegoś nie będzie - dajcie znać. Wszystko jest kwestią ustalenia :)

FOTOGRAFIA ŚLUBNA!
Wiemy ile wysiłku każda młoda para wkłada w to, aby dzień ślubu był idealny, dbając o najmniejsze szczegóły, starając się wszystko dokładnie zaplanować. W rezultacie oczywistym jest, że Film Ślubny wraz z Fotografią stanowią podstawę stworzenia niepowtarzalnej pamiątki. Oferujemy możliwość wykonania Fotografii z Kadrów. Gwarantujemy, że nie będą to jedynie kadry wykorzystane w filmie, dzięki czemu z pewnością będzie to pamiątka równie wyjątkowa i oryginalna. Przy wyborze fotografii z kadrów otrzymacie film w jakości 4K GRATIS!
Zapraszamy na naszą stronę internetową, zakładka: Fotografia Ślubna w celu zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia, czy Wasz termin jest wolny. Otrzymacie od nas szczegółową ofertę wraz z opisami pakietów oraz dodatkami.

Gdzie pracujemy: cała Polska, w szczególności: województwo świętokrzyskie, województwo małopolskie, województwo podkarpackie, województwo wielkopolskie, województwo śląskie, województwo lubelskie, województwo łódzkie, województwo mazowieckie...

Pracujemy od poniedziałku do niedzieli - jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Serdecznie Zapraszamy!

Zobacz zdjęcia (51)
Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji!, Busko-Zdrój - zdjęcie 1
Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji!, Busko-Zdrój - zdjęcie 2 Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji!, Busko-Zdrój - zdjęcie 3 Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji!, Busko-Zdrój - zdjęcie 4 Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji!, Busko-Zdrój - zdjęcie 5
Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji!, Busko-Zdrój - zdjęcie 6
1 / 51

Oferta Posklejane - Film Studio Daria Lasak

Oferta 2023-2024

od 3400 do 4600zł/ film

W ofercie posiadamy cztery różne pakiety filmowe, których cena zależna jest od długości filmu oraz opcji dodatkowych. To Wy macie wpływ na to, jak finalnie będzie wyglądał Wasz pakiet. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie :)

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty koniecznie NAPISZCIE DO NAS :D

Fotografia Ślubna

od 1200 do 2000zł/ wesele

W naszej ofercie znajdziecie dwie opcje dotyczące fotografii ślubnej:

*Pierwsza to przepiękne fotografie z kadrów, które zobaczyć możecie m.in. w tutejszej galerii. Dużo więcej kadrów znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Fotografia Ślubna. Koniecznie do niej zajrzyjcie! :D Przy wyborze fotografii z kadrów otrzymujecie film w jakości 4K w każdym wybranym przez Was pakiecie filmowym.

*Druga to fotografia ślubna w wykonaniu współpracujących z nami fotografami.

Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą -> koniecznie NAPISZCIE DO NAS! :)

Serdecznie zapraszamy!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Naszą najmocniejszą stroną jest fakt, że kochamy naszą pracę :) Nie chcielibyśmy robić nic innego. Dzięki temu wykonujemy ją z pasją i dokładnością. Uwielbiamy towarzyszyć Parom Młodym w tym najważniejszym dla nich dniu. Przyszłe pary młode powinny wybrać nas
właśnie dlatego, że kochamy naszą pracę, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dlatego, że często z naszymi klientami stajemy się później dobrymi znajomymi. Wielu kamerzystów jest znudzonych swoją pracą, tworzą filmy, które za każdym razem wyglądają tak samo, robią je na szybko i hurtowo. My jesteśmy całkowitym przeciwieństwem takiego obrazu. No i przede wszystkim - uwielbiamy śluby :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżnia nas to, że nie chcemy pozostawać anonimowi. Bardzo chętnie spotkamy się z Wami przy dobrej kawie, aby omówić szczegóły naszej współpracy, by odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania, aby opowiedzieć w jaki sposób tworzymy Film Ślubny, czy też po prostu doradzić w nieustalonych kwestiach związanych ze ślubem. Niezmiernie istotne jest dla nas to, aby wspomnienie o Fall in Love Film Studio nie wiązało się tylko z Filmem Ślubnym. Pragniemy być dla Was wsparciem, poznać Was bliżej i sprawić, byście zatracili się w dobrej zabawie, zapominając o naszej obecności. Fundamentem naszej pracy jest m.in. chęć obdarzenia wszystkich naszych Klientów „opieką”, począwszy od pierwszego dnia znajomości.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy dyspozycyjni od poniedziałki do niedzieli we wszystkich godzinach w jakich będziemy potrzebni. Nie jest to nasza dodatkowa, "weekendowa" praca. Całkowicie poświęcamy się pracy, którą kochamy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z parą młodą i ich gośćmi. Klimat tego wspaniałego i najważniejszego w życiu dnia. Gdy przyjeżdża się do domu Panny Młodej od progu można wyczuć tą niepowtarzalną atmosferę. Miłość i radość dosłownie unoszą się w powietrzu. Jest to przeżycie niepowtarzalne i wyjątkowe.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadamy najnowszy sprzęt znajdujący się obecnie na rynku. Podczas nagrań korzystamy z aparatów bezusterkowych z bardzo jasną optyką, które posiadają możliwość jednoczesnego zapisu materiału na dwóch kartach pamięci na wypadek, gdyby któraś uległa uszkodzeniu. Dodatkowo zaraz po ślubie backup-ujemy dane na jednym z dysków na komputerze oraz na serwerze. Jakość oddawanych przez nas filmów to FULL HD lub 4K. Ponadto posiadamy m.in. stabilizator elektroniczny obrazu (tzw. gimbal), slider, dodatkowe własne oświetlenie, rejestratory dźwięków audio, rekorder oraz mikroport z mikrofonem krawatowym, monopod, tripod, najnowszą na rynku kamerę GoPro HERO 7, stało- oraz zmiennoogniskowe obiektywy, a także dron z kamerą 4K.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne to można powiedzieć połowa sukcesu jeżeli chodzi o stworzenie niepowtarzalnego i profesjonalnego filmu. Bez odpowiedniego zaplecza technicznego ciężko zrealizować pewne wizje i pomysły. Druga połowa sukcesu to talent, pasja, zaangażowanie, kreatywność - czyli te rzeczy i umiejętności, których nie da się kupić i których nawet najlepszy i najdroższy sprzęt nie zastąpi :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Film udostępniony zostaje pod hasłem na vimeo oraz para młoda otrzymuje film na stylowym drewnianym pendriv’e w eleganckim pudełku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Otrzymujecie od nas zdjęcia na pendrive wraz z filmem lub w eleganckim drewnianym pudełku.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy akredytację Kurii Diecezjalnej.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy licencję UAVO VLOS. Filmujemy najlepszymi dronami DJI w tym Mavic 2 Pro oraz Inspire 2

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Ulubionym momentem jest chwila w której Pan Młody po raz Pierwszy widzi Pannę Młodą w sukni :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Miejsca z klimatem. To w sumie zależy od Pary Młodej, ich charakteru. Dla jednych musi to być miejsce magiczne, romantyczne typu ogrody, nad wodą itp dla innych natomiast będzie to Krakowski rynek, czy opuszczony stary zamek. Są to kwestie bardzo indywidualne i zawsze omawiamy z Parą Młodą gdzie taka sesje powinna się odbyć.

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracujemy w sposób reportażowy oraz dyskretny. Staramy się nie ingerować w sytuacje, a być jedynie bacznymi obserwatorami. Bardzo dużą uwagę zwracamy na detale, gdyż wiemy ile czasu poświęcacie im przed ślubem. Potrafimy zauważyć najdrobniejsze szczegóły, wychwycić najpiękniejsze momenty. Nasze filmy to historie Waszej miłości. Nagrywamy ujęcia slow-motion, które dodają niesamowitego uroku i czaru. Dążymy do tego, aby nasze realizacje były ponadczasowe, aby podobały się Wam tak samo dziś jak i za 10 lat. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, dlatego podróżujemy po Polsce i bierzemy udział w warsztatach, szkoląc się u najlepszych i wielokrotnie nagradzanych filmowców ślubnych w kraju

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zapomnieć o problemach i po prostu się bawić, czerpać z tego dnia jak najwięcej. Wiele osób mówi, że wesele jest dla gości. My natomiast uważamy, że wesele jest przede wszystkim dla Pary Młodej i to oni mają się tego dnia rewelacyjnie bawić.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście. Indywidualnie ustalamy wówczas termin wyjazdu oraz cenę takiej usługi.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, który bardzo dobrze radzi sobie ze słabym oświetleniem.

Nasze pasje.

Film, film i jeszcze raz film :D Nie tylko ślubny - po prostu jesteśmy chorobliwymi kinomanami :P Na drugim miejscu znalazłoby się latanie dronem :)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Kamerę :D, aparat żebyśmy mogli nagrywać filmy pamiątkowe dla przyszłych pokoleń.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Oj brakłoby miejsca :) Jesteśmy ogromnymi kinomanami i ilość naszych ulubionych filmów jest tak duża, że musielibyśmy załączyć jakiś plik z tytułami. Na seriale obecnie za bardzo nie mamy czas jednak, na dobre kino zawsze znajdzie się wolny wieczór ;)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Chyba wciąż czekamy na takie zlecenie :) uwielbiamy gdy ktoś stawia przed nami wyzwania, jesteśmy gotowi zrealizować każdy, nawet najbardziej szalony pomysł, dlatego nie możemy doczekać się, gdy odezwie się do nas ktoś z jakimś nietypowym planem :D

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracji szukamy tak naprawdę wszędzie i wszystko może się inspiracja stać. Nie pracujemy według jakiegoś ustalonego, sztywnego schematu, bo było by to dla nas za nudne, bez wyrazu, bez smaku. A model do naśladowania? Tak naprawdę nie szukamy go. Jesteśmy kreatywni i poszukujemy własnych ścieżek, własnych pomysłów. Oczywiście stawiamy na ciągły rozwój, sprawdzanie nowych rzeczy i nowych rozwiązań. Obserwujemy jak zmienia się nasza branża, co pojawia się nowego, jakie są aktualne trendy jednak zawsze staramy się dać jak najwięcej od siebie.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

W takich sytuacjach musimy zadbać o dwie rzeczy. Staramy się aby zadbać o nasze sprzęty, aby nie uległy awarii ale również, aby materiał nie stracił na jakości, aby udało się uwiecznić i nagrać jak najwięcej i jak najlepiej. Niestety pogody nie jesteśmy w stanie przewidzieć, nie oznacza to jednak, że nie wywiążemy się z naszych zobowiązań, bądź będą one gorszej jakości. Wbrew pozorom już nie raz się okazało, że trudne warunki pogodowe wprowadziły niepowtarzalny klimat do końcowego efektu filmu :)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Przede wszystkim Pary Młode, które kojarzą film ślubny z filmem nagranym na 4 różnych płytach, trwający 3-4 godziny muszą wiedzieć, że co prawda znajdą ekipę, która przygotuje dla nich taką pamiątkę ślubną, jednak nowoczesny film ślubny nie ma nic wspólnego z takim obrazkiem. Dziś filmy ślubne trwają max do godziny, a najlepiej jak mają około 40 minut. Jest to wówczas film, dynamiczny, ciekawy, niepowtarzalny. Nie ma w nim nic nudnego i jesteście w stanie go obejrzeć 10 a nawet i 15 razy z rzędu, nie mając ochoty włączyć przewijania :) Dłużej, naprawdę nie oznacza lepiej. To, że film jest krótki i trwa powiedzmy 30 minut nie oznacza, że coś tracicie i on jest gorszy. Wręcz przeciwnie - są to najpiękniejsze, najciekawsze, najbardziej przepełnione emocjami filmy. Nie dajcie się zwieść wrażeniu, że jak płacicie to ma być jak najwięcej :) Gwarantujemy, że w tym krótszym filmie znajdzie się wszystko to, co najważniejsze, nie zostanie nic pominięte i nigdy nie będziecie go oglądać na tzw. podglądzie :)
Drugą rzeczą jest nośnik na jakim film Młoda Para otrzymuje. Od nas otrzymujecie film ślubny na pendrive z grawerem w drewnianym lub ręcznie robionym eleganckim etui. Dzięki użyciu tego typ nośnika danych jakość Waszego filmu jest zdecydowanie wyższa, niż na tradycyjnych nośnikach dvd czy blu-ray. Istnieje możliwość zapisu filmu na tradycyjnych nośnikach, jednak z powyższych względów odradzamy tą opcję.

Ciekawostki na nasz temat.

Jak wspomnieliśmy wcześniej uwielbiamy kino :) Ponadto kuchnię azjatycką, kochamy podróże. Naszym marzeniem jest zwiedzić jak najwięcej miejsc na świecie i dzięki naszej pasji uwiecznić wszystkie nasze przeżycia tworząc niezapomniane filmy :D

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Zawsze podkreślamy, żeby nasze pary ofertę traktowały orientacyjnie. Istnieje możliwość dostosowania jej do Waszych potrzeb :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Posklejane - Film Studio Daria Lasak (26)

Fall in Love Film Studio - film ślubny pełen emocji! id:46535
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Sandomierz
Data dodania: 27-12-2022

Bardzo polecam Darię na wykonanie filmu ślubnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystkie nasze sugestie odnośnie muzyki i stylu filmu zostały zastosowane. Film ogląda się przyjemnie, nie jest nudny! Wszystkie momenty, które chcieliśmy aby zostały w nim zawarte mamy 😊. Podczas kręcenia w ogóle nie odczułam obecności kamery, Daria jest bardzo dyskretna dzięki czemu zarówno ja jak i mąż czuliśmy się swobodnie. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że taki film to piękna pamiątka🙂.
Jeszcze raz gorąco polecamy ;)
Kasia & Karol

Daria
27-12-2022

Współpracuje mi się bardzo dobrze, ze wszystkimi moimi parami są jednak takie pary jak Kasia i Karol, z którymi współpracę będę wspominała bardzo długo :D Było dużo śmiechu, dużo luzu, jednym słowem rewelacyjna atmosfera i ten plener w Sandomierzu, gdy goniliśmy słońce... :D ehh jest co wspominać. Serdecznie pozdrowienia dla Was i mam nadzieję, do zobaczenia kiedyś, gdzieś :D

A
Aggie
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Limanowa
Data dodania: 20-12-2022

Nasz film z wesela jest dokładnie taki jak Chcieliśmy. Zawiera momenty wzruszjace, pełne emocji, zabawy i śmiechu. Czego można chcieć więcej. Piękna pamiątka na zawsze. Dziękujemy bardzo i polecamy serdecznie. Nie będziecie zawiedzeni!

Daria
27-12-2022

Dziękuję ślicznie Aga za wystawienie opinii :) największą radością dla mnie jest nie tylko to, że film pokazuje emocje ale również, że je wywołuje, o czym świadczą łzy wzruszenia Tom'a w trakcie oglądania o których mi pisałaś. To jest dla mnie największa nagroda za moją pracę :) pozdrawiam Was serdecznie

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Szydłów
Data dodania: 27-10-2022

Bardzo polecam usługi Darii! Współpraca z nią przebiegała bez żadnego zarzutu - bardzo miła i rzeczowa komunikacja od pierwszego kontaktu aż do otrzymania filmu. Film bardzo nam się podoba!!! Został przygotowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, muzyka została super dobrana! Na początku nie byłam przekonana do pomysłu kamerzysty na weselu, ale teraz myślę, że ten film jest nawet lepszą pamiątką niż zdjęcia. Dziękujemy!

Daria
27-12-2022

Dziękuję bardzo Kasiu za opinię :D serdecznie Was pozdrawiam

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Starachowice
Data dodania: 12-08-2022

Daria jest niesamowicie profesjonalna osobą. Nasza współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Film stworzony przez Fall in love cały czas zbiera komplementy. Były momenty wzruszenia i śmiechu. W materiale z naszego ślubu i wesela pojawiło się wszystko czego oczekiwaliśmy. Wspaniała pamiątka.

Daria
25-10-2022

Dziękuję ślicznie za tak wspaniałą opinię :D

Katarzyna
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
1
Ślubne Q&A: 1 odpowiedź
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Końskie
Data dodania: 31-07-2022

Chciałabym bardzo podziękować Dari wraz teamem

Daria
27-12-2022

Szkoda Kasiu, że nie udało Ci się napisać wszystkiego co planowałaś i opinia opublikowała się w trakcie pisania ale dziękuję nawet za te kilka słów ;) hehe pozdrowionka dla Ciebie i Pawła

M
Malgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-01-2022
Kraków
Data dodania: 18-06-2022

Film przepiękny, przeszedl nasze oczekiwania. Daria to profesjonalistka, wykonała w pojedynkę dobrą robotę, ale przy tym jest tez ciepla i sympatyczna osoba, a bardzo wazne jest to aby w dniu pełnym stresu czuc sie swobodnie przed kamera. Zdecydowanie polecam.

Daria
26-07-2022

Ślicznie dziękuję Gosiu za tak cudowną opinię :* pozdrawiam Was serdecznie

D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Sokołów Podlaski
Data dodania: 06-05-2022

Polecamy z całego serduszka :) jesteśmy kolejnymi z rodziny, którzy skorzystali z usługi Fall in love studio i nie żałujemy :) uchwycone są najważniejsze i najpiękniejsze momenty, profesjonalnie zmontowany film, super jakość obrazu i dźwięku. Dzięki szczegółowej ankiecie przedślubnej nie było najmniejszego problemu w kwestiach organizacyjnych i innych przez co nie było żadnych stresów, a to ważne w dniu ślubu ;)

Daria
26-07-2022

Diana cudownie było odwiedzić Waszą rodzinę po raz kolejny i wspaniale było móc być z Wami w dniu ślubu :) wszystkiego dobrego dla całej familii :D

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-04-2022
Busko-Zdrój
Data dodania: 27-04-2022

Polecam wszystkim Fall in love film studio!!!! Jestesmy bardzo zadowoleni z usługi. Film zachwyca zarówno nas jak i również naszych gości. Rzeczowy kontakt z Pania Darią. Polecamy wszystkim!!!!

Daria
04-05-2022

Dziękuję bardzo Madziu za opinię :) pozdrawiam Was serdecznie

Pokaż więcej opinii

Kontakt Posklejane - Film Studio Daria Lasak

Nazwa firmy: Posklejane - Film Studio Daria Lasak
NIP: 5842627883
Imię i nazwisko: Daria Lasak
Adres: Busko-Zdrój, , 28-100, woj. świętokrzyskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
600-338...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5866
Zadzwoń
600-338...
Napisz

Popularne miasta w okolicy