Zobacz zdjęcia (53)
Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was, Gdańsk - zdjęcie 1
Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was, Gdańsk - zdjęcie 2 Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was, Gdańsk - zdjęcie 3 Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was, Gdańsk - zdjęcie 4 Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was, Gdańsk - zdjęcie 5
Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 53

Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was id:46227

od 4700 do 6300 zł / całość
Gdańsk, pomorskie
(19)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
732-977...
577-677...

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Mamy doświadczenie (nie tylko jako fotografowie, ale również jako para). Naszą pracę charakteryzuje spokój i opanowanie na równi z zaangażowaniem.
Do niepowtarzalnych chwil uwiecznionych na zdjęciach, będziecie wracać po latach i wspominać, jak było pięknie! Staramy się by nasze fotografie były piękne, uniwersalne i miały naturalny i ponadczasowy charakter. Nasz sposób obróbki charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego zdjęcia. Wszystkie nasze fotografie są ciepłej tonacji i charakteryzują się pięknym, a przede wszystkim naturalnym kolorem. Każda moda kiedyś mija, a Waszymi zdjęciami będą zachwycać się jeszcze kolejne pokolenia.

CO WAM OFERUJEMY:
- 👫 parę fotografów: działania na cztery ręce, cztery obiektywy, dwie kreatywne głowy i dwie różne perspektywy
- 👰 🤵 reportaż ślubny od przygotowań u Panny Młodej i Pana Młodego w jednym czasie, aż do zakończenia oczepin i zabaw oczepinowych, nigdy nie wychodzimy w trakcie
- 💍 sesję narzeczeńską
- 👰‍♀ mini reportaż z Wieczoru Panieńskiego/Kawalerskiego NOWOŚĆ w naszej ofercie
- 📸 mini sesję w dniu zaślubin
- 💚 bezstresową sesję poślubną
- 🥇 najwyższej jakości dokumentację fotograficzną, gotową w tempie błyskawicznym bez dodatkowych opłat
- 🖨 odbitki fotograficzne w rozmiarze 15x23 cm w pięknym personalizowanym albumowym pudle wraz z pendrivem USB lub album foto w rozmiarze 20x20 cm na sztywnych kartach na 100 zdjęć
- 💻 darmową, galerię on-line, dostępną dla wszystkich Waszych bliskich z indywidualnym hasłem
- 🖥 slajd show opowiadający historię Waszej miłości - około 150 zdjęć.

NASZE ATUTY:

✔ Zawsze przygotowujemy się bardzo skrupulatnie nie tylko do realizacji związanych z uroczystością zaślubin, ale do wszystkich innych projektów fotograficznych.
✔ Podpytujemy zainteresowanych o ich oczekiwania i omawiamy możliwości.
✔ Bierzemy odpowiedzialność za cały proces tworzenia fotografii – od poznania Waszych oczekiwań, przez planowanie i organizację całej sesji, jej realizację, aż po proces postprodukcji, która jest naszą najbardziej rozpoznawalną wizytówką. Każda Wasza sesja, każdy Reportaż, to dla nas odmienne i pełne emocji doświadczenie, niezwykle ważne i odpowiedzialne, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że zachowujemy na zawsze, Wasze najcenniejsze wspomnienia.

✔ Dojeżdżamy wszędzie w Polsce 🚗. Realizujemy sesje na całym świecie 🌎 🛩.

✔ Jesteśmy odpowiednio przygotowani do wykonywania fotografii w czasie celebracji liturgicznych, co znaczy, że mamy nie tylko stosowny certyfikat, ale i odpowiednie doświadczenie.
✔ Nie wyróżniamy się z tłumu gości, nie stukamy obcasami, jesteśmy nieinwazyjnym i neutralnym tłem. Niemniej nic nie umknie naszej uwadze i czujności.

✔ Podczas wesela nie patrzymy na zegarek, zwykle pracujemy do zakończenia oczepin, do około 1.00. Jeśli jednak jest taka potrzeba zostajemy dłużej, bez dodatkowej dopłaty.

✔ Efektem naszej współpracy jest obszerna dokumentacja zdjęciowa, a w niej minimum 250 fotografii po naszej autorskiej obróbce.
✔ Nasza fotografia, jak się przekonacie już podczas sesji narzeczeńskiej, jest wyjątkowa, z detalami i szerszymi planami, jest też gotowa naprawdę szybko (zdziwicie się, jak szybko). W zależności od okoliczności czasem to tylko kilka dni!
✔ Sesje i projekty fotograficzne realizujemy bardzo sprawnie. Nie uznajemy długich ustawień i próśb o bezruch. Nie używamy statywów, które krępują ruchy i uniemożliwiają wykonywanie zdjęć z zaskoczenia.
✔ Uwielbiamy Was w ruchu i absolutnie naturalnych pozycjach. Z naturalnymi emocjami na twarzach. Nigdy nie wymagamy dopłaty ani za ekspres, ani za większą, niż to było w umowie, pulę dostarczonych zdjęć. Chętnie efektami dzielimy się z Wami. I chętnie chwalimy się nimi przed światem.

✔ Oferujemy różnego rodzaju produkty fotograficzne od albumów przez obrazy zatopione w akrylu.

✔ Przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa Waszych danych. Zdjęcia podczas reportaży przegrywamy na bieżąco, zapisując je w trybie podwójnym na nośnikach zewnętrznych oraz laptopie.

✔ Bez problemu obsłużymy Pary oraz ich gości komunikujących się po angielsku 🇬🇧, norwesku 🇳🇴 i rosyjsku 🇷🇺.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, a zwłaszcza na bloga, kliknijcie w ikonkę na dole w kontakcie, tam znajdziecie więcej zdjęć, realizacji i poradników...

✍️ …i jeszcze kilka słów o nas
Zespół Foto Baśnie tworzą Sylwia Ragan i Andrzej Surowicz. Ktoś kiedyś powiedział, że fotograf mający „R” w nazwisku, przynosi szczęście 🍀. My tą szczęśliwą wróżbę podwajamy…🍀 🍀
Odkąd zajmujemy się fotografią, staramy się, by nie były to tylko zdjęcia 😍. Od początku pragnęliśmy tworzyć historie i opowieści, być katalizatorem procesu kreacji fotografii. Marzyliśmy, by nasze fotografie były nie tylko pięknymi obrazami 🏞, ale stawały się portalem do świata Waszych wspomnień i uczuć 👩‍❤️‍👨. Uwielbiamy pracować z ludźmi, którzy przez życie idą z pasją i energią i tak jak my uważają, że szklanka jest do połowy pełna.

Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was - film 1 Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Foto Baśnie Sylwia Ragan

Pakiet Złoty

od 4700 do 6300 zł / całość

Pakiet obejmujący przygotowania, Reportaż z Ceremonii i Wesela (do 12h), mini sesję plenerową w Dniu Ślubu, zdjęcia wydrukowane, Album Foto oraz galerię on-line dla Gości.

🎁 Tylko do końca roku razem z pakietem złotym sesja plenerowa ślubna lub sesja zaręczynowa wraz z personalizowaną Księgą Gości z Waszymi zdjęciami - w prezencie!

CO ZNAJDZIESZ W PAKIECIE
Reportaż z całego Dnia Ślubu - od przygotowań, Ceremonię Ślubu oraz Wesele do zakończenia zabaw oczepinowych (łącznie ok. 12h pracy);
Mini sesję w plenerze (do 30 minut);
300 najpiękniejszych ujęć z całego dnia w wersji elektronicznej, w tym 50 wybranych wydrukowanych na jedwabnym papierze w wielkości 15x23 cm w personalizowanym opakowaniu z pendrivem lub Album Fotograficzny wielkości 20 x 20 cm na około 80 zdjęć;
Prywatna galeria on-line dla Gości dostępna do wglądu i ściągnięcia przez 3 miesiące;
Zdjęcia w wersji elektronicznej do druku & Social Media na pendrivie.

CENA ZAWIERA

Pracę dwóch fotografów niezależnie od wyboru Pakietu. Naszą wiedzę i doświadczenie. Bezpieczeństwo Twoich zdjęć. Profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt na którym pracujemy i legalnie prowadzona działalność gospodarcza. Warsztaty i szkolenia, w których bierzemy regularnie udział, by dostarczać Wam serwis na najwyższym poziomie. Umowę, gwarantującą Wam zabezpieczenie również Waszych interesów. Certyfikaty niezbędne do prowadzenia działalności fotografa ślubnego. Pewność, że oddając się w nasze ręce, otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz. Profesjonalną obróbkę zgodną z naszym stylem. Najwyżej jakości wydruki. Dojazd do 200 km od Trójmiasta.


OPCJE DODATKOWE

Sesja plenerowa w innym dniu niż ślub;
Sesja zaręczynowa (wraz z personalizowaną Księgą Gości z Waszymi zdjęciami);
Reportaż z Wieczoru Panieńskiego i/lub Kawalerskiego;
Drukujemy Foto Albumy & Foto Produkty;
Filmy i ujęcia z drona pakiet 10 min filmu + 5 fotografii.

NEW!!! Wedding Elopement

3900 zł / całość

Ślub lub sesja na krańcach Polski ... lub Europy. A może jeszcze dalej?

Macie ochotę zaszaleć? Ogranicza Was wyłącznie Wasza wyobraźnia i marzenia. Świat jest taki piękny, kolorowy i radosny. rozpocznijcie Nowe Życie od czegoś niespodziewanego, niech to będzie dobrą i piękną wróżbą na kolejne lata. Pojedzmy np. w głąb kraju, w góry; lub poza jego granice! Będziemy mieć więcej czasu, niespotykane w Polsce krajobrazy i na pewno lepszą pogodę. Podczas dwóch dni zdjęciowych stworzymy historię Waszej Miłości zbudowaną z conajmniej 150 zdjęć. Wybierzemy kilka lokalizacji, do których będziecie mogli dobrać różne stylizacje. Otrzymacie również fotoalbum składający się z około 90 najlepszych zdjęć.

CENA ZAWIERA

Pracę dwóch fotografów. Naszą wiedzę i doświadczenie. Bezpieczeństwo Twoich zdjęć. Profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt na którym pracujemy i legalnie prowadzona działalność gospodarcza. Warsztaty i szkolenia, w których bierzemy regularnie udział, by dostarczać Wam serwis na najwyższym poziomie. Umowę, gwarantującą Wam zabezpieczenie również Waszych interesów. Certyfikaty niezbędne do prowadzenia działalności fotografa ślubnego. Pewność, że oddając się w nasze ręce, otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz. Profesjonalną obróbkę zgodną z naszym stylem. Najwyżej jakości wydruki.


MUSICIE DOLICZYĆ
- koszty dojazdu na wybrane miejsce - przeloty lub samochód;
- koszt noclegu jeśli będzie konieczny;
- koszt wejścia na wybrany plener.

Pakiet Srebrny

od 1800 do 2800 zł / całość

Pakiet podstawowy, zawierający reportaż z Ceremonii i przyjęcia (do 6h) oraz sesję w plenerze w Dniu Ślubu, zdjęcia wydrukowane oraz galerię on-line dla Gości.


CO ZNAJDZIESZ W PAKIECIE
Reportaż z Ceremonii Ślubu oraz najważniejsze ujęcia z Przyjęcia dla Najbliższych (łącznie do 6h pracy);
Mini sesję w plenerze (do 30 minut);
100 najpiękniejszych ujęć z całego dnia w tym 30 wybranych wydrukowanych na jedwabnym papierze w wielkości 15x23 cm w personalizowanym opakowaniu lub w postaci Foto Albumu wielkości 20x20 cm;
Zdjęcia w wersji elektronicznej do druku & Social Media.

CENA ZAWIERA

Naszą wiedzę i doświadczenie. Bezpieczeństwo Twoich zdjęć. Profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt na którym pracujemy i legalnie prowadzona działalność gospodarcza. Warsztaty i szkolenia, w których bierzemy regularnie udział, by dostarczać Wam serwis na najwyższym poziomie. Umowę, gwarantującą Wam zabezpieczenie również Waszych interesów. Certyfikaty niezbędne do prowadzenia działalności fotografa ślubnego. Pewność, że oddając się w nasze ręce, otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz. Profesjonalną obróbkę zgodną z naszym stylem. Najwyżej jakości wydruki.


OPCJE DODATKOWE

Drukujemy Foto Albumy & Foto Produkty;
Filmy i ujęcia z drona pakiet 10 min filmu + 5 fotografii;
Drugi Fotograf podczas realizacji 1000,-

Sesja Zaręczynowa

600 zł / całość

CO ZAWIERA OFERTA
20 najpiękniejszych ujęć, wybranych przez Was, wydrukowanych na jedwabnym papierze w wielkości 15x23 cm w ręcznie robionym, personalizowanym opakowaniu;
Galeria on-line do wyboru;
Dwa autorskie eBooki
Zdjęcia w wersji elektronicznej do druku & Social Media.
Razem z Pakietem Srebrnym lub Złotym Rabat 100 zł na każdą z pozycji

CENA ZAWIERA
Naszą wiedzę i doświadczenie. Indywidualną konsultację przed sesją (ustalimy miejsce, doradzam Wam w co się ubrać i jak przygotować). Dojazd do Ciebie. Indywidualne podejście i cudowną atmosferę podczas sesji. Możliwość wyboru zdjęć. Profesjonalną obróbkę zgodną z naszym stylem. Najwyżej jakości wydruki.

OPCJE DODATKOWE
Drukujemy Foto Albumy & Foto Produkty - tu znajdziesz pełną OFERTĘ do pobrania;
Możliwość wyjazdu za granicę lub w dowolne miejsce w Polsce (do ceny należy doliczyć koszty);
Makijaż i ułożenie włosów 200 zł za osobę;
Filmy i ujęcia z drona - 700 zł za pakiet 10 min filmu + 5 fotografii;
Bukiet Panny Młodej - 50 zł;
Sesja z koniem 200 zł za 1h konia z opiekunem Rzucewo lub 150 zł Otomin).

Sesja Plenerowa Ślubna

900 zł / całość

CO ZAWIERA OFERTA
30 najpiękniejszych ujęć, wybranych przez Was, wydrukowanych na jedwabnym papierze w wielkości 15x23 cm w ręcznie robionym, personalizowanym opakowaniu;

Galeria on-line do wyboru;
Dwa autorskie eBooki
Zdjęcia w wersji elektronicznej do druku & Social Media.

Razem z Pakietem Srebrnym lub Złotym Rabat 100 zł na każdą z pozycji

CENA ZAWIERA
Naszą wiedzę i doświadczenie. Indywidualną konsultację przed sesją (ustalimy miejsce, doradzam Wam w co się ubrać i jak przygotować). Dojazd do Ciebie. Indywidualne podejście i cudowną atmosferę podczas sesji. Możliwość wyboru zdjęć. Profesjonalną obróbkę zgodną z naszym stylem. Najwyżej jakości wydruki.

OPCJE DODATKOWE
Drukujemy Foto Albumy & Foto Produkty - tu znajdziesz pełną OFERTĘ do pobrania;
Możliwość wyjazdu za granicę lub w dowolne miejsce w Polsce (do ceny należy doliczyć koszty);
Makijaż i ułożenie włosów 200 zł za osobę;
Filmy i ujęcia z drona - 700 zł za pakiet 10 min filmu + 5 fotografii;
Bukiet Panny Młodej - 50 zł;
Sesja z koniem 200 zł za 1h konia z opiekunem Rzucewo lub 150 zł Otomin).

Wieczór Panieński

490 zł / całość

CO ZAWIERA OFERTA
Reportaż z Wieczoru Panieńskiego oraz mini sesję portretową (do 4h pracy);
100 najpiękniejszych ujęć z całego Wieczoru w wersji elektronicznej;
Galeria on-line do wyboru;
Zdjęcia w wersji elektronicznej do druku & Social Media.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli tu spodobały się Wam nasze zdjęcia, to zapraszamy na naszą Baśniowo Fotograficzną stronę. Tam szybko zrozumiecie, dlaczego jesteśmy wyjątkowi. Lubimy bawić się fotografią, wybór naszego duetu gwarantuje Wam nie tylko indywidualne podejście, ale i wykonanie usługi na najwyższym poziomie artystycznym.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Naszą ofertę wyróżniają kolory i światło. To podstawa naszej fotografii. Dopracowanie szczegółów, usuwanie niepożądanych elementów ze zdjęć (np. śmietnik czy obcy ludzie). Doskonała jakość zdjęć, drukowanych w formacie 15x23cm i udostępniana Wam w formacie umożliwiającym wydruk baneru bez straty na jakości .

Nigdy nie realizujemy więcej niż 3 śluby w miesiącu i absolutnie nigdy nie realizujemy zleceń dla różnych Par dzień po dniu. To gwarantuje Wam jakość obsługi i terminowość otrzymania zdjęć, a nam pozwala realizować również inne zlecenia, niekoniecznie związane z fotografią ślubną lub rodzinną.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Zajęcie I miejsca w konkursie Mistrz Fotografii w kategorii Fotograf Rodzinny Roku 2018, na etapie wojewódzkim miejsce III. W roku 2019 w międzynarodowym konkursie fotograficznym 35AWARDS 3 miejsce w kategorii Fotografia dziecięca, II miejsce w kategorii fotografia inscenizowana. Najnowszy certyfikat wśród naszych osiągnięć to Najlepsza Fotografia Inscenizowana w 2020r w międzynarodowym konkursie 35AWARDS oraz najlepsza fotografia ślubna miesiąca marca (2021) na portalu ISWP (międzynarodowe stowarzyszenie fotografów ślubnych).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli chodzi o Reportaż Ślubny, to jesteśmy z Wami od momentu przygotowań, aż do zakończenia zabaw Oczepin. Zazwyczaj zaczynamy około 10:00 i kończymy o 01:00; sesja zaręczynowa to zazwyczaj 2 , 4 godziny, w zależności od liczby miejsc, w których chcecie mieć zdjęcia i złożoności sesji. Na sesję ślubną nie mamy limitów. Czasami jest to tylko kilka godzin, ale naszym rekordem jest trzy-dniowa sesja ślubna na Santorini i Krecie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Naszą podstawową ofertą jest Reportaż Ślubny. Zawiera on następujące elementy:
- Przygotowania (oddzielnie Panny Młodej i Pana Młodego, ale w tym samym czasie),
- Błogosławieństwo,
- Ceremonię,
- Przyjęcie,
- Wesele,
- Oczepiny
- oraz Mini sesja w plenerze.
Wydruk 150 zdjęć, personalizowane pudełko z pendrivem, galerię on-line. gotowych 500 zdjęć, klip video z Waszych zdjęć.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nie kręcimy filmów zawodowo, natomiast każdej Parze oferujemy plik MOV4, który jest na równi z kolażem dodatkowym bonusem do usługi.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią zajmujemy się 10 lat, ale dopiero gdy uznaliśmy, że jesteśmy gotowi na wzięcie odpowiedzialności za Wasze Najważniejsze zdjęcia w życiu, zajęliśmy się fotografią ślubną. Nie bez znaczenia pozostał udział w wielu warsztatach u polskich i zagranicznych Mistrzów Fotografii. Od czterech lat sami organizujemy plenery i warsztaty fotograficzne dla fotografów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z kolegami po fachu, pokazując im nasze podejście do Klientów, pracę z modelami, pracę ze światłem naturalnym w plenerze i o różnych porach dnia. Na naszym blogu znajdziecie kilka realizacji z warsztatów artystycznej fotografii rodzinnej oraz naszych pięknych, dopracowanych i wielowątkowych plenerów fotograficznych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Trzy lata w branży ślubnej to dość krótki okres czasu, ale warto zwrócić uwagę na to, że weszliśmy w tą fotografię z zupełnie nowatorskim sposobem obróbki zdjęć i świeżym spojrzeniem. Nie korzystamy z utartych i często "wytartych" schematów, ale pokazujemy i oddajemy Wam fotografie barwne, pełne światła i emocji.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ludzi. Was. Wasze historie. Emocje. Różnorodność. Niespodzianki. Wasze szczęście i wzruszenie. I to, że do nas wracacie jeszcze długo i często po Ślubie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Najlepszym. Canony EOS5d Mark IV oraz obiektywy Canon i Sigma najwyższych parametrów.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ bierzemy na siebie odpowiedzialność zarejestrowania najważniejszych i niepowtarzalnych momentów z Waszego życia. Nie da się tego zagwarantować na amatorskim sprzęcie bez ryzyka, że coś nie wyjdzie. Tych ujęć nie da się powtórzyć, czego mamy pełną świadomość.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W podstawowej ofercie pracuje dla Was jedno z nas. W składzie rozszerzonym realizuje zlecenie dwóch fotografów - kobieta i mężczyzna. Tworzymy parę w pracy i w życiu. Uzupełniamy się doskonale a jednocześnie mamy bardzo podobny sposób tworzenia kadrów. Często nasze zdjęcia, choć tak różne są dla Was nie do rozróżnienia, co gwarantuje Wam spójną całość.

Jak ubieramy się na wesele?

Z tłumu elegancko ubranych gości wyróżniają nas potężne aparaty w rękach. Bardzo często zdarza się nam usłyszeć przy wyjściu z kościoła "nie jesteś tu sam/sama" :) i to jest naprawdę urocze

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Pliki MOV4 zapisujemy na pendrivie, który znajduje się w personalizowanym pudełku na zdjęcia. Pary otrzymują plik razem z gotowymi zdjęciami.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia do wyboru udostępniamy przez galerię na stronie internetowej, każdy z klientów otrzymuje dostęp do galerii, która jest aktywna do momentu wyboru zdjęć. Po dokonaniu wyboru i zrobieniu, galeria z gotowymi zdjęciami zostaje odblokowana do pobrania.

Wasza indywidualna galeria on-line zabezpieczona hasłem. Po każdej usłudze (sesja narzeczeńska / Reportaż / sesja Ślubna) otrzymujecie maila wraz z zaproszeniem i linkiem do obejrzenia galerii. Otrzymacie również swoje indywidualne hasło do jej otwarcia. Galeria z Reportażu podzielona jest na tematy. Zazwyczaj są to:
- Przygotowania / Błogosławieństwo
- Ceremonia
- Wesele
- Mini sesja w Dniu Ślubu.
Wszystko co musicie zrobić wybierając ulubione zdjęcia, to kliknąć w serduszko na zdjęciu.
Gdy lista Waszych zdjęć będzie ostateczna, ja mam czas 60 dni na dostarczenie Wam gotowego produktu. Będą to gotowe wydruki w personalizowanym pudełku wraz z pendrivem zawierającym Wasze wszystkie zdjęcia, kolaże z sesji oraz plik MOV4 z pokazem slajdów, a w nowej galerii pokażą się wszystkie zdjęcia wybrane i obrobione. Ponownie otrzymacie link oraz hasło do galerii, a dodatkowo PIN do ściągnięcia zdjęć - będziecie mogli go udostępnić Waszym Najbliższym i/lub Przyjaciołom.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Cały materiał do wglądu gotowy jest do 10 dni od Dnia Ślubu. Po ostatecznym wyborze zdjęć przez Państwa Młodych gotowy produkt (wydrukowane zdjęcia) oddajemy do dwóch miesięcy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, obydwoje posiadamy licencję Fotografów, upoważnionych do fotografowania wszelkiego rodzaju liturgii na terenie całej Polski.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Jeszcze. nie posiadamy drona, chociaż myślimy nad tym intensywnie. Jeśli go nabędziemy, na pewno postaramy się o świadectwo kwalifikacji obsługi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

To takie zdjęcie, którego nie skrolluje się dalej, tylko zatrzymuje na nim wzrok. To złapana chwila, spojrzenie, łza płynąca po policzku. To prawdziwe emocje i momenty nie do powtórzenia.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Nie mamy ulubionych momentów. Każdy Reportaż i każda sesja jest inna, bo to Wy sprawiacie, że każda jest wyjątkowa.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście. Podajcie tylko miejsce. Co więcej, cena sesji zagranicznej ma identyczną cenę, co cena sesji w kraju. Zapytaj o szczegóły, a chętnie powiemy jak to wygląda.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Wybór miejsca jest tak różnorodny, jak Pary z którymi pracujemy! Często wybór miejsca jest bardzo spontaniczny i wynika z Waszego nastroju, a czasami jest podyktowany upodobaniami, porą roku i Waszą chęcią skłonnością do szaleństw. My realizujemy wszystko - od sesji w parku czy na plaży, aż do wyjazdów za granicę. Nawet poza Europę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce dla sesji ślubnej była to "karaibska" plaża Vai na Krecie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Porozumiewamy się bez słów, nie rzucamy się w oczy, nie przeszkadzamy, bardzo zżywamy się z naszymi Modelami, co sprawia, że na ślubie bardziej traktują nas jak dobrych znajomych niż obcych fotografów. Efektem tego są bardzo naturalne, nieskrępowane zdjęcia pełne prawdziwych emocji, barw i światła.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobry DJ to podstawa, ktoś, kto wyciągnie do zabawy najbardziej opornych. Oraz grono życzliwych i kochających najbliższych. Każda zabawa się uda w takim towarzystwie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Poza ojczystym językiem polskim, w równie dobrym stopniu posługujemy sie w mowie i piśmie językiem angielskim, oraz na całkiem dobrym poziomie rosyjskim i norweskim.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Mistrzowie fotografii rosyjskiej oraz portreciści ze Stanów Zjednoczonych.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każda nasza usługa jest spersonalizowana, dlatego nie mamy stałego cennika, a dokładną cenę można obliczyć korzystając z kalkulatora oferty ślubnej na naszej stronie.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Robimy zdjęcia w każdych warunkach pogodowych. Nasz sprzęt również jest do nich przystosowany i mamy pewność, że nie zawiedzie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie ma czegoś takiego jak słabe oświetlenie, a radzenie sobie z różnym naświetleniem planu zdjęciowego to podstawowa umiejętność techniczna fotografa.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Od kilku lat obserwujemy trend "vintage" oraz B&W (czerń i biel). Nasze zdjęcia są zawsze kolorowe i pełne światła. Moda jest i przemija, a my kochamy kolor. Dlatego jeśli życzycie sobie zdjęcia B&W na przykład z wesela, to wskażcie to w Waszych oczekiwaniach, a na pewno przygotuję je w dwóch wersjach.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Teledyski, raczej długie niż krótkie, pełne emocji i zwrotów akcji.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Przede wszystkim pojechalibyśmy razem. Zabralibyśmy naszego psa i przynajmniej jeden aparat.

Nasze pasje.

Historia, fotografia inscenizowana i rekonstrukcyjna. Uwielbiamy RPG, co również możecie obejrzeć na naszych zdjęciach. Pasjami kochamy podróże, zarówno te bliskie jak i najdalsze (dlatego tak często i chętnie realizujemy Wasze Reportaże i Sesje Ślubne poza województwem Pomorskim i Polską).

Ciekawostki na nasz temat.

Sylwia. Twórca tekstów, edytor zdjęć. Jako matka, mam ogromny sentyment do zdjęć oczekujących Rodziców oraz fotografowania dzieci i Rodzin. A jako niepoprawna romantyczka, uwielbiam tworzyć kadry pełne baśni i magii, wracając w ten sposób do najpiękniejszych wspomnień z własnego dzieciństwa. Prywatnie oglądam filmy i seriale historyczne oraz te z gatunku Fantasy. Uwielbiam Cosplay w tematyce baśniowej, fantasy orz RPG.

Andrzej. Portrecista i reportażysta w jednym. „Szef” sprzętu wszelakiego i garderoby. Jak przystało na zodiakalne Ryby, ciągle poszukuje nowych i nietuzinkowych rozwiązań w naszej fotograficznej pracy. Wielki miłośnik przyrody, filmów i literatury faktu, zwłaszcza okresu II wojny światowej. Najpiękniejsze portrety w naszym portfolio zostały wykonane przez niego.

Posiadamy psa, uroczą suczkę rasy Cavalier King Charles Spaniel, która jest naszym towarzyszem i wierną przyjaciółką. Zabieramy ją zawsze, gdy poszukujemy nowych plenerów.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Chyba nie mamy. Czytamy i oglądamy wszystko co ma ciekawą fabułę lub zainteresuje nas jakością zdjęć.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Foto Baśnie Sylwia Ragan (19)

Dodaj opinię
Foto Baśnie - fotografia ślubna stworzona z miłości o Was i dla Was id:46227
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Karolina i Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Elbląg
Data dodania: 23-10-2021

Z całą pewnością Sylwia i Andrzej są godni polecenia. Sesje z nimi to sama przyjemność! Stwarzają fantastyczny klimat, a trema i stres odchodzą w niepamięć. Reportaż ślubny na najwyższym poziomie! Zdjęcia są piękne i wysokiej jakości. Z całego serca polecamy <3

A
Agata i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2021
Gdańsk
Data dodania: 29-08-2021

Z całego ser ducha polecamy współpracę z Sylwią i Andrzejem, wszystkim tym, którzy oczekują niesamowitego efektu, profesjonalizmu i poszukują ludzi z ogromną pasją i doświadczeniem we współpracy z ludźmi 
Foto – Baśnie! Sylwio i Andrzeju! Ten niezwykły dzień, naszego ślubu, dzięki Wam został magicznie, subtelnie i zjawiskowo ujęty na zdjęciach. Magia, emocje i uczucia wszystko jest na zdjęciach, które uruchamiają piękne wspomnienia… W imieniu naszym i naszych Gości, dziękujemy! Za Wasz profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność. Nasi Goście pytali jak długo się z Wami znamy? Znaliśmy się chwilę, a nic na to nie wskazywało  Wasza propozycja sesji narzeczeńskiej, na której mogliśmy się poznać, był przewspaniały! Doskonale poznaliście przyszłą Parę Młodą i zrozumieliście nas  Pasja w Waszej pracy jest widoczna na każdym kroku… i zdjęciu  Z każdą kartą albumu, przeżywamy ten cudowny Dzień na nowo, z równie wielkimi emocjami! Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sylwia i Andrzej
30-08-2021

Dziękujemy Wam bardzo. Życzymy Wam wiele szczęścia na Waszej nowej wspólnej drodze.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Luzino
Data dodania: 25-08-2021

Polecam z całego serca!!! Zdjęcia są przepiękne. Pani Fotograf robi cudowne zdjęcia w bardzo ekstremalnych warunkach. Nasza sesja dała nam przepiękne zdjęcia, ale również bardzo ciekawie spędzony czas, który zapamiętamy na lata.

Sylwia i Andrzej
25-08-2021

Ślicznie dziękujemy :) nie da się ukryć, warunki były ekstremalne i bardzo dziękuję za odwagę i uśmiechy na twarzach mimo fal, mokrego pokładu i wiatru prosto w oczy!

M
Michalina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Gdańsk
Data dodania: 20-08-2021

Gorąco polecamy tą parę fotografów! To prawdziwi profesjonaliści a do tego wspaniali ludzie. Nasza pierwsza wspólna sesja (zaręczynowa) przebiegła w bardzo miłej i swobodnej atmosferze. Sylwia i Andrzej byli świetnie przygotowani do sesji, mieli wiele pomysłów aby nas rozluźnić. Dzięki sesji zaręczynowej, w dniu ślubu odpadł nam stres związany z obecnością aparatów i dobrze czuliśmy się w ich obecności. Ta dwójka zdobyła też sympatie naszych gości! Najlepszą oceną ich pracy będzie to, że nasi rodzice są już umówieni z Sylwią i Andrzejem na swoją własną sesję !

Sylwia i Andrzej
20-08-2021

A przed nami jeszcze plener już w ten weekend i kolejne pomysły na piękne. zdjęcia! Bardzo Wam dziękujemy i przyznam, że nie możemy doczekać się na sesję Rodziców. Wszystkiego najlepszego na Waszej Nowej Drodze Życia. Oby była prosta i równa i piękna jak Wy w Dniu Ślubu.

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Rumia
Data dodania: 17-08-2021

Bardzo polecamy Foto Baśnie. Profesjonaliści i zawsze uśmiechnięci i pomocni,co tez zauważyli nasi goście którzy tez bardzo chwalili Sylwię i Andrzeja. Bardzo dobrze czuliśmy się w ich otoczeniu - a i pośmiać się z nimi duzo mozna :) Zdjęcia petarda i szybki czas realizacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług i cieszymy się że trafiliśmy właśnie na Nich :)

Sylwia i Andrzej
17-08-2021

Wielkie dzięki! To bardzo miłe, gdy. poza Państwem Młodych również Goście czują się swobodnie i dobrze pod "obstrzałem" naszych obiektywów :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

M
Marta i Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2021
Rumia
Data dodania: 12-07-2021

Absolutni Mistrzowie Aparatu! Chcieliśmy perfekcyjne zdjęcia z naszego ślubu i sesji i dokładnie to dostaliśmy! A może i nie... Przerośli nasze oczekiwania 🥰 Jest bajka! Informacja dla niecierpliwych: rzeczy niemożliwe załatwiają od ręki, a na cuda trzeba poczekać jeden dzień!😁 Sylwio i Andrzeju dziękujemy Wam z całego serducha😘

Sylwia i Andrzej
17-08-2021

Bardzo Wam dziękujemy i życzymy absolutnie wszystkiego najlepszego! Samych najpiękniejszych dni. Wasza sesja poślubna to niezapomniane przeżycie :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Gdańsk
Data dodania: 04-01-2021

Wybór fotografa ślubnego był dla nas priorytetem. Decyzja o podjęciu współpracy z Foto Baśnie była strzałem w dziesiątkę. To niezwykle sympatyczni i otwarci ludzie przez co podczas sesji czuliśmy się bardzo swobodnie. Efekt naszej współpracy trudno opisać słowami - nieprawdopodobnie bajkowe zdjęcia.. i na dodatek zapierająca dech w piersi sesja poślubna na Krecie i Santorini.. nawet nie marzyliśmy o takiej sesji... Z perspektywy czasu widzimy, że zdjęcia w wykonaniu Sylwii i Andrzeja są naszą najpiękniejszą pamiątką która zostanie z nami na zawsze. Z czystym sumieniem polecamy Foto Baśnie każdemu, dla kogo liczy się prawdziwe piękno i profesjonalizm. Jeszcze raz baaardzo dziękujemy !!

Sylwia i Andrzej
11-01-2021

Asiu, Grześ, to my dziękujemy za cudowna współpracę z Wami i to, że mogliśmy Was gościć przed obiektywami, pozostają cudowne i gorące wspomnienia

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2020
Gdańsk
Data dodania: 21-12-2020

!! Najlepsi pod słońcem !! Długo z mężem zastanawialiśmy się co napisać o Foto Baśniach.. Sylwia i Andrzej... Gorąco polecam każdemu. Pomijąc fakt niezwykłego wyczucia, dosłownie jakby się urodzili fotografami ;D są fantastycznie ciepłymi i pomocnymi ludźmi. Ich pozytywna energia sprawia że całkowicie zapomnieliśmy że ktoś nam robi zdjęcia :) Jeszcze raz chcę Wam bardzo podziękować, za to że byliście z nami w tym przepięknym dniu<3 Daria i Jan

Sylwia i Andrzej
21-12-2020

dziękujemy, bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa

Pokaż więcej opinii

Kontakt Foto Baśnie Sylwia Ragan

Nazwa firmy: Foto Baśnie Sylwia Ragan
NIP: 5471257563
Imię i nazwisko: Sylwia Ragan
Adres: Gdańsk, , 80-180, woj. pomorskie
732-977...
577-677...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1800
Telefon
732-977...
577-677...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy