Foto Baśnie

od 7000 do 8500 zł
Gdańsk, pomorskie
(32)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
732-977...
577-677...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

O nas

Naszą pracę charakteryzuje spokój i opanowanie na równi z zaangażowaniem.
Do niepowtarzalnych chwil uwiecznionych na zdjęciach, będziecie wracać po latach i wspominać, jak było pięknie! Staramy się by nasze fotografie były uniwersalne i miały naturalny , ponadczasowy charakter. Nasz sposób obróbki charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego zdjęcia. Wszystkie nasze fotografie są w ciepłej tonacji i charakteryzują się pięknym, a przede wszystkim naturalnym kolorem. Każda moda kiedyś mija, a Waszymi zdjęciami będą zachwycać się jeszcze kolejne pokolenia.

CO WAM OFERUJEMY:
- 👫 parę fotografów: działania na cztery ręce, cztery obiektywy, dwie kreatywne głowy i dwie różne perspektywy
- 👰 🤵 reportaż ślubny od przygotowań u Panny Młodej i Pana Młodego w jednym czasie, aż do zakończenia oczepin i zabaw oczepinowych, nigdy nie wychodzimy w trakcie
- 💍 sesję narzeczeńską - zawsze w prezencie!
- 👰‍♀ mini reportaż z Wieczoru Panieńskiego/Kawalerskiego NOWOŚĆ w naszej ofercie
- 📸 mini sesję w dniu zaślubin
- 💚 bezstresową sesję poślubną
- 🥇 najwyższej jakości dokumentację fotograficzną, gotową w tempie błyskawicznym bez dodatkowych opłat
- 🖨 odbitki fotograficzne w rozmiarze 15x23 cm w pięknym personalizowanym albumowym pudle wraz z pendrivem USB lub album foto w rozmiarze 20x20 cm na sztywnych kartach na 80 zdjęć
- 💻 darmową, galerię on-line, dostępną dla wszystkich Waszych bliskich z indywidualnym hasłem oraz możliwością ściągnięcia zdjęć.

NASZE ATUTY:

✔ Zawsze przygotowujemy się bardzo skrupulatnie nie tylko do realizacji związanych z uroczystością zaślubin, ale do wszystkich innych projektów fotograficznych.
✔ Podpytujemy zainteresowanych o ich oczekiwania i omawiamy możliwości.
✔ Bierzemy odpowiedzialność za cały proces tworzenia fotografii – od poznania Waszych oczekiwań, przez planowanie i organizację całej sesji, jej realizację, aż po proces postprodukcji, która jest naszą najbardziej rozpoznawalną wizytówką. Każda Wasza sesja, każdy Reportaż, to dla nas odmienne i pełne emocji doświadczenie, niezwykle ważne i odpowiedzialne, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że zachowujemy na zawsze, Wasze najcenniejsze wspomnienia.
✔ Dojeżdżamy wszędzie w Polsce 🚗. Realizujemy sesje na całym świecie 🌎 🛩.
✔ Jesteśmy odpowiednio przygotowani do wykonywania fotografii w czasie celebracji liturgicznych, co znaczy, że mamy nie tylko stosowny certyfikat, ale i odpowiednie doświadczenie.
✔ Nie wyróżniamy się z tłumu gości, nie stukamy obcasami, jesteśmy nieinwazyjnym i neutralnym tłem. Niemniej nic nie umknie naszej uwadze i czujności.
✔ Podczas wesela nie patrzymy na zegarek, zwykle pracujemy do zakończenia oczepin, do około 1.00. Jeśli jednak jest taka potrzeba zostajemy dłużej, bez dodatkowej dopłaty.
✔ Efektem naszej współpracy jest obszerna dokumentacja zdjęciowa, a w niej minimum 1500 fotografii do wyboru.
✔ Nasza fotografia, jak się przekonacie już podczas sesji narzeczeńskiej, jest wyjątkowa, z detalami i szerszymi planami, jest też gotowa naprawdę szybko (zdziwicie się, jak szybko). W zależności od okoliczności czasem to tylko kilka dni!
✔ Sesje i projekty fotograficzne realizujemy bardzo sprawnie. Nie uznajemy długich ustawień i próśb o bezruch. Nie używamy statywów, które krępują ruchy i uniemożliwiają wykonywanie zdjęć z zaskoczenia.
✔ Uwielbiamy Was w ruchu i absolutnie naturalnych pozycjach. Z naturalnymi emocjami na twarzach. Nigdy nie wymagamy dopłaty ani za ekspres, ani za większą, niż to było w umowie, pulę dostarczonych zdjęć. Chętnie efektami dzielimy się z Wami. I chętnie chwalimy się nimi przed światem.
✔ Oferujemy różnego rodzaju produkty fotograficzne od albumów przez obrazy zatopione w akrylu.
✔ Przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa Waszych danych. Zdjęcia podczas reportaży przegrywamy na bieżąco, zapisując je w trybie podwójnym na nośnikach zewnętrznych oraz laptopie.
✔ Bez problemu obsłużymy Pary oraz ich gości komunikujących się po angielsku 🇬🇧, norwesku 🇳🇴 i rosyjsku 🇷🇺.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, a zwłaszcza na bloga, kliknijcie w ikonkę na dole w kontakcie, tam znajdziecie więcej zdjęć, realizacji i poradników...

✍️ …i jeszcze kilka słów o nas
Zespół Foto Baśnie tworzą Sylwia Ragan i Andrzej Surowicz. Ktoś kiedyś powiedział, że fotograf mający „R” w nazwisku, przynosi szczęście 🍀. My tą szczęśliwą wróżbę podwajamy…🍀 🍀
Odkąd zajmujemy się fotografią, staramy się, by nie były to tylko zdjęcia 😍. Od początku pragnęliśmy tworzyć historie i opowieści, być katalizatorem procesu kreacji fotografii. Marzyliśmy, by nasze fotografie były nie tylko pięknymi obrazami 🏞, ale stawały się portalem do świata Waszych wspomnień i uczuć 👩‍❤️‍👨. Uwielbiamy pracować z ludźmi, którzy przez życie idą z pasją i energią i tak jak my uważają, że szklanka jest do połowy pełna.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli tu spodobały się Wam nasze zdjęcia, to zapraszamy na naszą Baśniowo Fotograficzną stronę. Tam szybko zrozumiecie, dlaczego jesteśmy wyjątkowi. Lubimy bawić się fotografią, wybór naszego duetu gwarantuje Wam nie tylko indywidualne podejście, ale i wykonanie usługi na najwyższym poziomie artystycznym.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Naszą ofertę wyróżniają kolory i światło. To podstawa naszej fotografii. Dopracowanie szczegółów, usuwanie niepożądanych elementów ze zdjęć (np. śmietnik czy obcy ludzie). Doskonała jakość zdjęć, drukowanych w formacie 15x23cm i udostępniana Wam w formacie umożliwiającym wydruk baneru bez straty na jakości .

Nigdy nie realizujemy więcej niż 3 śluby w miesiącu i absolutnie nigdy nie realizujemy zleceń dla różnych Par dzień po dniu. To gwarantuje Wam jakość obsługi i terminowość otrzymania zdjęć, a nam pozwala realizować również inne zlecenia, niekoniecznie związane z fotografią ślubną lub rodzinną.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Zajęcie I miejsca w konkursie Mistrz Fotografii w kategorii Fotograf Rodzinny Roku 2018, na etapie wojewódzkim miejsce III. W roku 2019 w międzynarodowym konkursie fotograficznym 35AWARDS 3 miejsce w kategorii Fotografia dziecięca, II miejsce w kategorii fotografia inscenizowana. Najnowszy certyfikat wśród naszych osiągnięć to Najlepsza Fotografia Inscenizowana w 2020r w międzynarodowym konkursie 35AWARDS oraz najlepsza fotografia ślubna miesiąca marca (2021) na portalu ISWP (międzynarodowe stowarzyszenie fotografów ślubnych).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli chodzi o Reportaż Ślubny, to jesteśmy z Wami od momentu przygotowań, aż do zakończenia zabaw Oczepin. Zazwyczaj zaczynamy około 10:00 i kończymy o 01:00; sesja zaręczynowa to zazwyczaj 2 , 4 godziny, w zależności od liczby miejsc, w których chcecie mieć zdjęcia i złożoności sesji. Na sesję ślubną nie mamy limitów. Czasami jest to tylko kilka godzin, ale naszym rekordem jest trzy-dniowa sesja ślubna na Santorini i Krecie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Naszą podstawową ofertą jest Reportaż Ślubny. Zawiera on następujące elementy:
- Przygotowania (oddzielnie Panny Młodej i Pana Młodego, ale w tym samym czasie),
- Błogosławieństwo,
- Ceremonię,
- Przyjęcie,
- Wesele,
- Oczepiny
- oraz Mini sesja w plenerze.
Wydruk 150 zdjęć, personalizowane pudełko z pendrivem, galerię on-line. gotowych 500 zdjęć, klip video z Waszych zdjęć.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nie kręcimy filmów zawodowo, natomiast każdej Parze oferujemy plik MOV4, który jest na równi z kolażem dodatkowym bonusem do usługi.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią zajmujemy się 10 lat, ale dopiero gdy uznaliśmy, że jesteśmy gotowi na wzięcie odpowiedzialności za Wasze Najważniejsze zdjęcia w życiu, zajęliśmy się fotografią ślubną. Nie bez znaczenia pozostał udział w wielu warsztatach u polskich i zagranicznych Mistrzów Fotografii. Od czterech lat sami organizujemy plenery i warsztaty fotograficzne dla fotografów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z kolegami po fachu, pokazując im nasze podejście do Klientów, pracę z modelami, pracę ze światłem naturalnym w plenerze i o różnych porach dnia. Na naszym blogu znajdziecie kilka realizacji z warsztatów artystycznej fotografii rodzinnej oraz naszych pięknych, dopracowanych i wielowątkowych plenerów fotograficznych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pięć lat w branży ślubnej to dość krótki okres czasu, ale warto zwrócić uwagę na to, że weszliśmy w tą fotografię z zupełnie nowatorskim sposobem obróbki zdjęć i świeżym spojrzeniem. Nie korzystamy z utartych i często "wytartych" schematów, ale pokazujemy i oddajemy Wam fotografie barwne, pełne światła i emocji.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ludzi. Was. Wasze historie. Emocje. Różnorodność. Niespodzianki. Wasze szczęście i wzruszenie. I to, że do nas wracacie jeszcze długo i często po Ślubie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Najlepszym. Canony EOS5d Mark IV oraz obiektywy Canon i Sigma najwyższych parametrów.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ bierzemy na siebie odpowiedzialność zarejestrowania najważniejszych i niepowtarzalnych momentów z Waszego życia. Nie da się tego zagwarantować na amatorskim sprzęcie bez ryzyka, że coś nie wyjdzie. Tych ujęć nie da się powtórzyć, czego mamy pełną świadomość.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Każde zlecenie realizuje dwóch fotografów - kobieta i mężczyzna. Tworzymy parę w pracy i w życiu. Uzupełniamy się doskonale a jednocześnie mamy bardzo podobny sposób tworzenia kadrów. Często nasze zdjęcia, choć tak różne są dla Was nie do rozróżnienia, co gwarantuje Wam spójną całość.

Jak ubieramy się na wesele?

Z tłumu elegancko ubranych gości wyróżniają nas potężne aparaty w rękach. Bardzo często zdarza się nam usłyszeć przy wyjściu z kościoła "nie jesteś tu sam/sama" :) i to jest naprawdę urocze

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Pliki MOV4 zapisujemy na pendrivie, który znajduje się w personalizowanym pudełku na zdjęcia. Pary otrzymują plik razem z gotowymi zdjęciami.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia do wyboru udostępniamy przez galerię na stronie internetowej, każdy z klientów otrzymuje dostęp do galerii, która jest aktywna do momentu wyboru zdjęć. Po dokonaniu wyboru i zrobieniu, galeria z gotowymi zdjęciami zostaje odblokowana do pobrania.

Wasza indywidualna galeria on-line zabezpieczona hasłem. Po każdej usłudze (sesja narzeczeńska / Reportaż / sesja Ślubna) otrzymujecie maila wraz z zaproszeniem i linkiem do obejrzenia galerii. Otrzymacie również swoje indywidualne hasło do jej otwarcia. Galeria z Reportażu podzielona jest na tematy. Zazwyczaj są to:
- Przygotowania / Błogosławieństwo
- Ceremonia
- Wesele
- Mini sesja w Dniu Ślubu.
Wszystko co musicie zrobić wybierając ulubione zdjęcia, to kliknąć w serduszko na zdjęciu.
Gdy lista Waszych zdjęć będzie ostateczna, ja mam czas 60 dni na dostarczenie Wam gotowego produktu. Będą to gotowe wydruki w personalizowanym pudełku wraz z pendrivem zawierającym Wasze wszystkie zdjęcia, kolaże z sesji oraz plik MOV4 z pokazem slajdów, a w nowej galerii pokażą się wszystkie zdjęcia wybrane i obrobione. Ponownie otrzymacie link oraz hasło do galerii, a dodatkowo PIN do ściągnięcia zdjęć - będziecie mogli go udostępnić Waszym Najbliższym i/lub Przyjaciołom.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Cały materiał do wglądu gotowy jest do 5 dni od Dnia Ślubu. Po ostatecznym wyborze zdjęć przez Państwa Młodych gotowy produkt (wydrukowane zdjęcia) oddajemy do dwóch miesięcy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, obydwoje posiadamy licencję Fotografów, upoważnionych do fotografowania wszelkiego rodzaju liturgii na terenie całej Polski.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Jeszcze. nie posiadamy drona, chociaż myślimy nad tym intensywnie. Jeśli go nabędziemy, na pewno postaramy się o świadectwo kwalifikacji obsługi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

To takie zdjęcie, którego nie skrolluje się dalej, tylko zatrzymuje na nim wzrok. To złapana chwila, spojrzenie, łza płynąca po policzku. To prawdziwe emocje i momenty nie do powtórzenia.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Nie mamy ulubionych momentów. Każdy Reportaż i każda sesja jest inna, bo to Wy sprawiacie, że każda jest wyjątkowa.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście. Podajcie tylko miejsce. Co więcej, cena sesji zagranicznej ma identyczną cenę, co cena sesji w kraju. Zapytaj o szczegóły, a chętnie powiemy jak to wygląda.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Wybór miejsca jest tak różnorodny, jak Pary z którymi pracujemy! Często wybór miejsca jest bardzo spontaniczny i wynika z Waszego nastroju, a czasami jest podyktowany upodobaniami, porą roku i Waszą chęcią skłonnością do szaleństw. My realizujemy wszystko - od sesji w parku czy na plaży, aż do wyjazdów za granicę. Nawet poza Europę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce dla sesji ślubnej była to "karaibska" plaża Vai na Krecie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Porozumiewamy się bez słów, nie rzucamy się w oczy, nie przeszkadzamy, bardzo zżywamy się z naszymi Modelami, co sprawia, że na ślubie bardziej traktują nas jak dobrych znajomych niż obcych fotografów. Efektem tego są bardzo naturalne, nieskrępowane zdjęcia pełne prawdziwych emocji, barw i światła.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobry DJ to podstawa, ktoś, kto wyciągnie do zabawy najbardziej opornych. Oraz grono życzliwych i kochających najbliższych. Każda zabawa się uda w takim towarzystwie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Poza ojczystym językiem polskim, w równie dobrym stopniu posługujemy sie w mowie i piśmie językiem angielskim, oraz na całkiem dobrym poziomie rosyjskim i norweskim.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każda nasza usługa jest spersonalizowana, dlatego mamy podane widełki cenowe. Każdy z pakietów z naszej oferty może być dostosowany do oczekiwań Pary Młodej.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Robimy zdjęcia w każdych warunkach pogodowych. Nasz sprzęt również jest do nich przystosowany i mamy pewność, że nie zawiedzie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie ma czegoś takiego jak słabe oświetlenie, a radzenie sobie z różnym naświetleniem planu zdjęciowego to podstawowa umiejętność techniczna fotografa.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Od kilku lat obserwujemy trend "vintage" oraz B&W (czerń i biel). Nasze zdjęcia są zawsze kolorowe i pełne światła. Moda jest i przemija, a my kochamy kolor. Dlatego jeśli życzycie sobie zdjęcia B&W na przykład z wesela, to wskażcie to w Waszych oczekiwaniach, a na pewno przygotuję je w dwóch wersjach.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Teledyski, raczej długie niż krótkie, pełne emocji i zwrotów akcji.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Przede wszystkim pojechalibyśmy razem. Zabralibyśmy naszego psa i przynajmniej jeden aparat.

Nasze pasje.

Historia, fotografia inscenizowana i rekonstrukcyjna. Uwielbiamy RPG, co również możecie obejrzeć na naszych zdjęciach. Pasjami kochamy podróże, zarówno te bliskie jak i najdalsze (dlatego tak często i chętnie realizujemy Wasze Reportaże i Sesje Ślubne poza województwem Pomorskim i Polską).

Ciekawostki na nasz temat.

Sylwia. Twórca tekstów, edytor zdjęć. Jako matka, mam ogromny sentyment do zdjęć oczekujących Rodziców oraz fotografowania dzieci i Rodzin. A jako niepoprawna romantyczka, uwielbiam tworzyć kadry pełne baśni i magii, wracając w ten sposób do najpiękniejszych wspomnień z własnego dzieciństwa. Prywatnie oglądam filmy i seriale historyczne oraz te z gatunku Fantasy. Uwielbiam Cosplay w tematyce baśniowej, fantasy orz RPG.

Andrzej. Portrecista i reportażysta w jednym. „Szef” sprzętu wszelakiego i garderoby. Jak przystało na zodiakalne Ryby, ciągle poszukuje nowych i nietuzinkowych rozwiązań w naszej fotograficznej pracy. Wielki miłośnik przyrody, filmów i literatury faktu, zwłaszcza okresu II wojny światowej. Najpiękniejsze portrety w naszym portfolio zostały wykonane przez niego.

Posiadamy psa, uroczą suczkę rasy Cavalier King Charles Spaniel, która jest naszym towarzyszem i wierną przyjaciółką. Zabieramy ją zawsze, gdy poszukujemy nowych plenerów.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Chyba nie mamy. Czytamy i oglądamy wszystko co ma ciekawą fabułę lub zainteresuje nas jakością zdjęć.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Mistrzowie fotografii ze Stanów Zjednoczonych. Uwielbiamy fotografię filmową i jeśli tylko mamy możliwość i czas, to chętnie pracujemy nad własnymi projektami.

Foto Baśnie
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 32 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2023
Łeba
Data dodania: 08-11-2023

Jak najbardziej polecam usługi realizowane przez Sylwię i Andrzeja. Zdjęcia które wykonali z ślubu, wesela jak i sesji narzeczeńskiej są przepiękne. Sylwia oraz Andrzej to cudowni ludzie którzy zawsze są do waszej dyspozycji i pomogą jak tylko mogą! Jeszcze raz dziękujemy za te cudowne ujęcia!

Sylwia i Andrzej
08-11-2023

Bardzo dziękujemy Agatko, ściskamy gorąco Ciebie i Dawida i życzymy Wam samych cudownych dni, takich jak ten, który mieliśmy zaszczyt spędzić razem z Wami!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Gdańsk
Data dodania: 26-10-2023

Sylwia i Andrzej są przede wszystkim wspaniałymi ludźmi. Od momentu podpisania umowy do momentu ślubu, zawsze mogliśmy liczyć na ich pomoc, dobre słowo czy radę. Warty dodatkowego podkreślenia jest jednak pełen profesjonalizmu sposób pracy, cierpliwość oraz bezproblemowy i częsty kontakt, a co więcej, chętne dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie organizacji ślubu i tego, aby wszystko jak najlepiej wypadło przed obiektywem. Jeśli chodzi o oprawę fotograficzną – czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Zdjęcia z naszego ślubu udowodniły, że był to najlepszy możliwy wybór fotografów. Uchwycili niesamowite momenty i emocje. Dodatkowo mieliśmy sesję narzeczeńską oraz sesję ślubną. Polecam każdej przyszłej parze młodej, która chce mieć piękne zdjęcia. Dziękujemy Wam bardzo.

Sylwia i Andrzej
28-10-2023

Bardzo, bardzo dziękujemy za te ciepłe słowa! Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście i za to, że mogliśmy być częścią Waszego najpiękniejszego Dnia w Życiu! Życzymy Wam samych cudownych, radosnych i szczęśliwych dni, równie pięknych jak Dzień Waszego Ślubu.

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Gdańsk
Data dodania: 04-09-2023

Wasze zdjęcia opowiadają piękną historie, każde z osobna. Maja państwo piękne wyczucie chwili. Sami potraficie ją też wywołać. Na waszych zdjęciach rodzinnych emanuje ciepło i miłość. Dzięki wam mamy cudowną pamiątkę, szczęśliwych chwil które przeżyliśmy, pomimo zmartwień, stresu i zmęczenia. Dziękujemy Kochani :*

Sylwia i Andrzej
28-10-2023

Dziękujemy bardzo Paulino, to była przyjemność towarzyszyć Wam w tym dniu!

J
Jolanta
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdańsk
Data dodania: 24-07-2023

Bardzo serdecznie polecamy Sylwię i Andrzeja ! Ich profesjonalne i przyjazne podejście dało efekt w postaci pięknych ujęć i niewymuszonych póz.

W dniu ślubu czuliśmy się spokojni i zaopiekowani dzięki sesji narzeczeńskiej która pozwoliła nam się trochę lepiej poznać i wiedzieć co nam pasuje ( zupełnie tak jak obiecała Sylwia).

Dzieląc się na dwie grupy, Sylwia z Andrzejem świetnie zgrali nasze przygotowania.

Plener po ślubu idealnie wkomponował się nam w plan wesela i ze wszystkim zdążyliśmy na czas.
Nasi goście z pewnością zapamiętają uśmiech Sylwii , którym zarażała wszystkich!

Bardzo dziękujemy Wam za to, że byliście częścią tego wspaniałego dnia ! <3

Sylwia i Andrzej
24-07-2023

Dziękujemy bardzo za te ciepłe słowa i życzymy Wam aby cała Wasza wspólna droga była tak piękna, spokojna i barwna jak Wasz Ślub i wesele!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Poznań
Data dodania: 28-06-2023

Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z reportażu podczas ślubu. Widzieliśmy wcześniej portfolio Foto Baśni, ale po odebraniu materiału jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i zachwyceni efektami. Polecamy tych fotografów wszystkim, którzy chcą mieć nieskazitelną i piękną pamiątkę z tego ważnego dnia.

Sylwia i Andrzej
24-07-2023

Bardzo, dziękujemy, cieszymy się, że mogliśmy być częścią Waszego najpiękniejszego Dnia i móc zachować wspomnienia na fotografiach. Wszystkiego najlepszego na Waszej wspólnej nowej drodze życia!

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-06-2023
Ostrzyce
Data dodania: 21-06-2023

Jesteśmy zachwyceni absolutnie kazdym zdjęciem (od sesji narzeczeńskiej, po sama uroczystosc i sesje plenerowa). Ponad to opinie WSZYSTKICH naszych gości utwierdzają nas w przekonaniu, że to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Ogromne podziękowania dla Sylwii i Andrzeja za WSZYSTKO!!! Pełen profesjonalizm, super atmosfera, zdjęcia- cudne, a do tego świetnie się bawiliśmy i my i nasi goście. Polecamy z całego serca!!! (i widzimy się za rok na komunii - córka nie darowałaby mi jakbym choć pomyślała o innych fotografach 😁

Sylwia i Andrzej
21-06-2023

Pięknie dziękujemy za te przemiłe słowa! Jesteśmy zachwyceni za każdym razem gdy mamy pewność, że nasza praca przynosi Wam tyle radości! Dużo szczęścia na nowej drodze życia!

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Gdynia
Data dodania: 03-03-2023

Tak bardzo polecam, że chyba nie uda się tego ująć słowami ❤️ Sylwia i Andrzej zrealizowali dla nas pełen pakiet od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż ślubny, aż po sesje w plenerze. Efekty każdej są powalające i przeszły nasze największe oczekiwania 😊 Sesje były dla nas wspaniałą zabawą, a wsparcie i dobre rady podczas uroczystości ślubu sprawiły, że poziom stresu został zredukowany do minimum. Pełen profesjonalizm, z potężną dawką ciepła i uśmiechu. Gorąco polecamy 😍❤️

Sylwia i Andrzej
05-03-2023

Bardzo dziękujemy Alicjo! Wasza wymarzona sesja ślubna, to było absolutne wyzwanie - połączyć przyjazd Mateusza i wyczarować śnieg na weekend, takie cuda tylko z nami! Wszystkiego najpiękniejszego na Nowej Drodze Życia!

A
Arkadiusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2022
Załakowo
Data dodania: 27-09-2022

Jakość usługi na najwyższym poziomie. Świetny kontakt od samego początku, dużo dobrych rad i pomysłów. Super przeprowadzona sesja narzeczeńska. Podczas ceremonii i na sali weselnej uchwycili najlepsze ujęcia. Polecamy fotografów :).

Sylwia i Andrzej
28-09-2022

Dziękujemy bardzo Agnieszko i Arku, za to, że nam zaufaliście i teraz za te przemiłe słowa. Opinia naszych Klientów jest dla nas najcenniejsza <3 wszystkiego najlepszego na Waszej nowej, wspólnej drodze życia!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Foto Baśnie Sylwia Ragan
NIP: 5471257563
Imię i nazwisko: Sylwia Ragan
Adres: Gdańsk, 80-180, woj. pomorskie
732-977...
577-677...
liczba odwiedzin: 5439
Zadzwoń
732-977...
577-677...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy