Zobacz zdjęcia (50)
Fotografia Ślubna Osińscy, Pszczyna - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna Osińscy, Pszczyna - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna Osińscy, Pszczyna - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna Osińscy, Pszczyna - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna Osińscy, Pszczyna - zdjęcie 5
Fotografia Ślubna Osińscy, Pszczyna - zdjęcie 6
1 / 50

Fotografia Ślubna Osińscy id:39449

od 3200 do 6000 zł / wesele
Pszczyna, śląskie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
692-340...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Potrafimy uchwycić ulotne chwile, które pozwolą Ci nie tylko przypomnieć sobie najpiękniejszy czas w Twoim życiu, ale i poczuć go za każdym razem, kiedy będziesz sięgać po zdjęcia.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka, która za sprawą żywych kolorów i braku nienaturalnych efektów pozwoli z dumą wracać do tych pięknych chwil.

Zapewniamy, że na swoje zdjęcia nie będziesz czekać przez wiele tygodni! Przygotujemy je dla Ciebie w około 10 dni!

Fotografia Ślubna Osińscy – 14 lat doświadczenia w fotografowaniu najpiękniejszych momentów życia.

Fotografia Ślubna Osińscy - film 1 Fotografia Ślubna Osińscy - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Rafał Osiński Focus

Fotografia Ślubna Osińscy

od 3200 do 6000zł/ wesele

Koszt 3200zł dla 10h, 3800zł za 12h i każda kolejna godzina fotoreportażu: 300zł.

W cenie pakietu: 2 sesje plenerowe w dniu ślubu, życzenia, zdjęcia grupowe, ponad 400 obrobionych zdjęć + wszystkie pozostałe na życzenie, galeria online z hasłem gotowa już 10 po ślubie!
W cenie również duży album (szeroki wybór kolorów i modeli okładek) oraz pokaz slajdów z podkładem muzycznym na Youtube.

Opcje dodatkowe:
- sesja narzeczeńska 600zł
- sesja poślubna od 1500zł
- 3-minutowy teledysk filmowy jako dodatek do zdjęć 700zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zdjęcia ślubne z wysokiej półki charakteryzują się nie tylko właściwą kompozycją i uchwyconym momentem, ale również ponadczasową obróbką. Co to oznacza? Nie stosujemy nienaturalnych zafarbów wedle tymczasowej mody. Moda zwykle przemija. Chcemy, aby nasze zdjęcia były pamiątką na długie lata. Stąd stosujemy wyłącznie naturalne i żywe kolory, a część zdjęć pozostanie w klasycznej czarno-białej tonacji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Cena naszej obsługi fotograficznej uzależniona jest od liczby godzin. Pierwsza godzina reportażu to 500zł, każda kolejna to 300zł. Fotografujemy krótkie uroczystości np. 4h jak również całodzienne kilkunastogodzinne wesela. Sami możecie dobrać ilość godzin obsługi fotograficznej do Waszych oczekiwań i budżetu. Coraz większa część par decyduje się na fotografowanie do godz. 22, oszczędzając tym samym kilkaset zł.
Płatność jest rozłożona na 3 części: zadatek, potem pozostała suma z umowy płatna do dnia ślubu oraz ewentualna 3 rata za elementy dodatkowe typu: dodatkowy plener czy albumy dla rodziców. Rozliczamy się tylko przelewami. Nie wymagamy zadatku w dniu podpisania umowy. Wspólnie ustalamy najwygodniejszy dla Was termin przelewu zadatku. Dzięki temu możecie zarezerwować u nas termin ślubu, nawet gdy nie jesteście gotowi w danym miesiącu na pierwszą płatność.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Minimum 400 obrobionych zdjęć przy 12h fotoreportażu + wszystkie pozostałe na życzenie, duży album, pokaz slajdów z podkładem muzycznym, galeria online z hasłem dostępna do 10 po ślubie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

20 lat temu z fotografią podróżniczą. Potem przyszła fotografia portretowa oraz wnętrz i nieruchomości.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jesteśmy już obecni od 14 lat, działając głównie na Śląsku i Małopolsce.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Fotografujemy na sprawdzonym sprzęcie firmy Nikon.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dla bezpieczeństwa fotograf zawsze posiada 2 aparaty, a w każdym po 2 karty pamięci z równoległym zapisem, aby uniknąć ryzyka utraty zdjęć w przypadku błędu 1 karty.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zwykle fotografujemy w pojedynkę. Na specjalne życzenie dostępnych jest 2 fotografów. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z dwojgiem fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Jak ubieramy się na wesele?

Preferujemy stroje formalne, które nie rzucają się w oczy.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.
Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości.
Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie 400 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

10 dni - to jest maksymalny czas publikacji Waszej galerii online.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście! Posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościołach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to nie to, na którym jest piękne tło, pałac czy romantyczny mostek. Na naszych zdjęciach najważniejsze będą emocje Wasze i Waszych Gości.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Składanie życzeń przez Waszych gości - to bardzo piękne emocjonalne chwile.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Fotografowaliśmy w wielu krajach: m.in. w Wielkiej Brytanii (gdzie mieszkaliśmy 7 lat), również wielokrotnie we Francji w Paryżu oraz w Czechach, Hiszpanii i Maroku.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

2 sesje w dniu ślubu? Zawsze staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu. Jeśli zdecydujecie się na dodatkowy plener po ślubie np. nad jeziorem o zachodzie słońca czy nocą w mieście - to trwa on 3h w 3 różnych lokalizacjach i otrzymujecie dodatkową 100 zdjęć!

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Korty Roland Garros w Paryżu, gdzie wpuścili nas - czytaj Panią Młodą w szpilkach na teren kortu :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski biegle i hiszpański w stopniu komunikatywnym.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Posiadając najnowocześniejszy sprzęt słabe oświetlenie nigdy nie jest dla nas przeszkodą. Mało tego, prawie w ogóle nie używamy lamp błyskowych. Chcemy pracować przy światłach DJa, zespołu, a niekoniecznie błyskać.

Nasze pasje.

Podróże, sport, języki obce - to nasze główne pasje.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Rafał Osiński Focus (8)

Fotografia Ślubna Osińscy id:39449
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Czechowice-Dziedzice
Data dodania: 08-09-2023

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu fotografowi ślubnemu za jego niesamowitą pracę podczas naszego szczególnego dnia. Jego umiejętność uchwycenia każdego emocjonalnego i pięknego momentu była niezwykła. Zdjęcia są absolutnie wspaniałe, pełne życia i kreatywności. Przeglądając te zdjęcia, wracamy do naszego ślubu i przeżywamy te niezapomniane chwile raz jeszcze. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalizm, cierpliwość i dyskrecję, jaką wykazał. Gorąco polecamy tego fotografa każdej przyszłej parze młodej! Dziękujemy, że sprawiłeś, że nasz dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Rafał Osiński
11-09-2023

Dzięki Ewelino i Rafale! Spędziłem z Wami aż 3 dni: sesja narzeczeńska w Goczałkowicach, potem ślub w Czechowicach, wesele pod Pszczyną i wreszcie niezapomniana sesja poślubna: Park Gródek Jaworzno + Jura + Pustynia Błędowska. Wasz pokaz slajdów jest naprawdę ozdobą mojego portfolio! To ja Wam dziękuję :)

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Prószków
Data dodania: 30-08-2023

Z całego serducha i wątroby polecam Rafała na fotografa niezależnie od okoliczności. Podczas ślubu przez ani milisekundę nie czuliśmy się z nim nieswojo, a wręcz przeciwnie mieliśmy wrażenie, że znamy się od bardzo dawna i czuliśmy się prowadzeni za rączkę przez ten najważniejszy dla nas dzień w życiu, co było dla nas jak zbawienie gdyż nie uważamy się za fotogenicznych i raczej aparat nas parzy. Wszelkiego rodzaju obawy, że coś może pójść nie tak rozwiały się już podczas sesji narzeczeńskiej a współpraca z Rafałem na ślubie była czystą przyjemnością. Umiejętności rozbicia sztywniactwa wśród wszystkich gości i wprowadzenie luzu i naturalności do zdjęć opuściły nam szczękę do samej podłogi, a piękny album, w którym je otrzymaliśmy był wisienką na torcie.
Jeżeli ktoś się zastanawia nad jakimś innym fotografem a Rafałem Osińskim to niech przestanie w tym momencie i bierze Rafała.
Doskonały kontakt przed, w trakcie i po weselu, terminowość realizacji i idealne wpasowanie się w oczekiwania to cechy, których oczekiwaliśmy, i z którymi się spotkaliśmy.

Rafał Osiński
31-08-2023

Dziękuję bardzo za takie słowa. Bardzo miło wspominam Waszą plenerową ceremonię ślubną oraz sesję na Górze Zborów w Jurze. Jest piękna pamiątka!

T
Teresa i Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Brzeźce
Data dodania: 30-08-2023

Super obsługa i oczywiście materiał 👍. Polecamy w 101%

Rafał Osiński
31-08-2023

Bardzo się cieszę, że podoba Wam się mój fotoreportaż. Galeria była gotowa 10 dni po ślubie, a teraz zabieram się za projekt Waszego albumu.

V
Vira
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Pszczyna
Data dodania: 30-08-2023

Najlepszy fotograf jakiego poznałam! Polecam z całego serca!

Rafał Osiński
31-08-2023

Dzięki za 5*. Super, że udało nam się zrobić tę wietrzną sesję na Jeziorem Goczałkowickim. Będzie super pamiątka!

J
Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 30-08-2023

Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Rafała na naszym ślubie w zeszłym roku. Został nam polecony przez znajomych, a teraz my, zadowoleni z efektów, możemy polecić jego usługi kolejnym klientom. Wykonane zdjęcia utrwaliły wiele emocjonalnych chwil, zatrzymały w kadrze najlepsze chwile tańców, śmiechów i wzruszeń. Odebrane albumy są bardzo fajne jakościowo. Przed, w trakcie, jak również po weselu kontakt z Rafałem był bezproblemowy, mogliśmy na spokojnie dogadać wszystkie szczegóły, czy wprowadzić dodatkowe pomysły oraz poprawki (odnośnie np. kolażu zdjęć w albumie). Bezpośredni kontakt sympatyczny i przyjacielski, dzięki czemu do zdjęć mogliśmy zapozować rozluźnieni i uśmiechnięci.

Rafał Osiński
31-08-2023

Dziękuję za opinię i bardzo się cieszę, że albumy tak się podobają. Miło wspominam Waszą ceremonię w katedrze w Dąbrowie Górniczej oraz późniejszą sesję nad Pogorią.

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2022
Strumień
Data dodania: 30-08-2023

Bardzo polecam! Super komunikatywni ludzie, na luzie, wszystko da się dogadać. Zero stresów. Zdjęcia i album piekne, naturalne bez sztuczności. Polecam!

Rafał Osiński
31-08-2023

Dziękujemy Agata za miły komentarz. Rzeczywiście mieliśmy okazję we dwójkę was fotografować i bardzo miło wspominamy te chwile 😀

D
Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-10-2022
Wola
Data dodania: 30-08-2023

Polecam, bardzo profesjonalne podejście 😁😁

Rafał Osiński
08-09-2023

Dzięki za miłe słowa!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2023
Tychy
Data dodania: 30-08-2023

Pan Rafał fotograf z krwi i kości, zdjęcia pierwsza klasa , z całego serca polecam 😊

Rafał Osiński
31-08-2023

Dzięki Patrycja za miłe słowa!

Kontakt Rafał Osiński Focus

Nazwa firmy: Rafał Osiński Focus
NIP: 6462385836
Imię i nazwisko: Rafał Osiński
Adres: Pszczyna, ul. Azaliowa 4, 43-230, woj. śląskie
692-340...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1925
Zadzwoń
692-340...
Napisz

Popularne miasta w okolicy