Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka - film 1 Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka - film 1
Pokaż kolejny film

Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka id:42547

od 2000 do 5000 zł / wesele
Gdynia, pomorskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
730-172...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Igor Kanada, wodzirej&DJ, showman, wokalist&muzyk.

30 lat w branży ślubnej.  Za plecami tysiące wesel, bankietów i innych imprez okolicznościowych organizowanych i poprowadzonych przeze mnie.

Dziś pracuję w trzech kierunkach „Wesele polskie”, „Wesele ukraińskie”, „Wesele polsko-ukraińskie”!  Każdy z nich ma oryginalne, kreatywne podejście, które pozwala zorganizować i przeprowadzić wesele tak, jak sobie tego życzy klient.

Proponuję organizowanie i prowadzenie wesel lub innych imprez w dwóch językach: ukraińskim i polskim, w stylu ludowym i nowoczesnym oraz w tradycjach ukraińskich i polskich z pieśniami, tańcami, rozrywkami i konkursami, cala muzyczna oprawa z wlasnym naglosnieniem i oswietlieniem.

Sukces twojego wesela gwarantowany!!!!


Українське весілля в Польщі - це мій проект, як ведучого, шоумена та DJ!

Для Вас, Українці, які планують своє весілля чи інше Свято у Польщі, я пропоную організацію та проведення весілля та інших урочистих та святкових заходів в різних стилях, з українськими та польськими традиціями, піснями, танцями, забавами та конкурсами. 

Повна розважальна програма за сценарієм, складеним разом з Вами!

Власна звукова та освітлювальна апаратура.

Успіх Вашого свята у моїх гарантовано!

Zobacz zdjęcia (50)
Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka, Gdynia - zdjęcie 1
Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka, Gdynia - zdjęcie 2 Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka, Gdynia - zdjęcie 3 Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka, Gdynia - zdjęcie 4 Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka, Gdynia - zdjęcie 5
Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka, Gdynia - zdjęcie 6
1 / 50

Oferta Igor Kanada

Wodzirej&DJ;

od 2000 do 5000zł/ wesele

organizowanie i prowadzenie wesel lub innych imprez w dwóch językach: ukraińskim i polskim, w stylu ludowym i nowoczesnym oraz w tradycjach ukraińskich i polskich z pieśniami, tańcami, rozrywkami i konkursami. Dla Was, cała muzyczna oprawa, prowadzenie, sprzet, oświetlenie.

Wodzirej

od 1500 do 3000zł/ wesele

Usługa mogę być jak w zestawie z całą muzyczną oprawą, tak i oddzielnie. W tą usługę wchodź prowadzenie wesela w stylu, i scenariusze, poprzednie uzgodnionym z młodą parą. Konkursy, zabawy, flashmoby, prowadzenie w dwóch językach, ukraińskim, polskim. Nagłośnienie i sprzęt swój.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moja oferta bardzo wyróżniona wśród mojej konkurencji, i jak najbardziej dla ukraińsko-polskich par, które potrzebują dwóchjezychne prowadzenie wesela lub ślubu oraz znanie tradycji polskich i ukraińskich, a ja mam bardzo wielkie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu wesel międzynarodowych. Do tego jeszcze bardzo bogaty repertuar polskich i ukraińskich piosenek.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Doskonale znanie języka polskiego i ukraińskiego, tradycji polski i ukraiński, oryginalne oczepiny, spiewy za stolami w dwóch językach, bardzo bogaty repertuar polskich, ukraińskich i zagranicznych piosenek.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie ustawiam okres czasowy, że względu na to, że najlepiej dla klientów i dla mnie
, kiedy jest cena za wesele lub imprezy, ustawiona bez okresu czasu. Tedy klient nie patrze na dzegarek, a ja znam że scenariusz napisany na całą zabawę.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

To jest tylko usługi wodzireja bez sprzętu nagłośnienia i oświetlenia. Sprzęt załatwia klient.
Cena na usługę "Cała muzyczna oprawa" zależy od ilości i jakości oświetlenia i dodatkowego sprzętu, kiedy wesele odbywa się w dwóch salach.

Skład, w którym występujemy.

Ja występuje sam jako wodzirej i DJ. Do pomocy technicznej mam asystentkę.

Jaki repertuar proponujemy?

Nowoczesny polski, ukraiński i zagraniczny,ludowe, rokowe lub pop, disko Polo.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Polski, ukraiński, angielski, francuski, hiszpański, włoski, turecki, portugalski.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Prowadzenie ślubu w oryginalnym stylu. Dekory florylstyczne, bukiet dla młodej i świadkowych, butonierki dla młodego i świadków.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Tysięcy wesel, imprez, bankietów, chrzciny, urodzin, stodniowek, to najlepsze osiągnięcia i wyróżnienia

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Komunikacją z ludźmi i radość w oczach młodej pary i gościow

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Żono moja, Jedzie pociąg, Hej sokoly, Niech żyje Wolność, Rudy się żeni, Czarne oczy, Gorzko, Sto lat, Червона рута, Многая літа.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Ktoś to kocha, a ja, jako DJ & wokalista musi zagrac

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

O!!! Takich dużo! Ale tak najbardziej to dwa wesela, na jednym było 550 osób, a druge 15. A jeszcze stodniowka na 1400 osób.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Kiedy po miesiącu telefonują para młoda i goscie i dziękuja za niesamowitą zabawę.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Całkowite zaufanie pomiędzy młodą parą i wodzirejem. A jeszcze lepiej, jak wodzirej jest organizatorem całego wesela, Tedy wszystko będzie zgodnie z scenariuszem. Najważniejsze znaleźć takiego człowieka i żeby on był profesjonalny w Wedding-branże.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Filmy historyczne, biograficzne, książki biograficzne

Opinie Igor Kanada (4)

Igor Kanada, wodzirej, DJ, polski i ukraiński język, gitara, melodyka id:42547
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 4 opinii
4,90
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Andrii
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2022
Kraków
Data dodania: 05-09-2022

Wesele z odbyło się na najwyższym poziomie !!! Dziękujemy za prowadzenie najlepszego dnia w naszym życiu !
Ciekawe zabawy i konkursy . Goście są zachwycone !
Якщо справжнє українське весілля у Польщі , то однозначно з панем Ігорем!!!
Щиро дякуємо вам і вашій дружині !!!
Karina & Andrii

IGOR KANADA
06-09-2022

Дорогенькі Каріна і Андрій! Щиро дякуємо за такі відгуки!! Ви неймовірно красива пара!!! Чекаємо Вас на берегах Балтики!!!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Koleczkowo
Data dodania: 11-07-2021

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem kreatywności Pana Igora i jego wspaniałej Żony-asystentki. Zupełnie nie musieliśmy martwić się o organizację zabawy na naszym weselu. Było mnóstwo zabaw, konkursów, nawet, kiedy goście siedzieli przy stołach, to cały czas coś się działo. Goście byli wyciągani na salę, angażowani w zabawę bez pominięcia choćby jednej osoby. Zabawy były dla nas taką samą niespodzianką, jak dla gości, do teraz bolą nas brzuchy ze śmiechu! Pan Igor ma wspaniały głos, trochę puszczał muzyki, trochę sam śpiewał, albo dośpiewywał, a także grał na gitarze. Żona Pana Igora świetnie przygotowała gości do pewnej bardzo ciekawej zabawy, o której nie napiszę, żeby stała się taką samą fajną niespodzianką dla kolejnej pary, która będzie miała to szczęście co my, że ich wesele będzie tak udane. Dziękujemy Panie Igorze, dziękujemy Pana Żonie, dzięki Wam nasze wesele zostanie zapamiętane przez wszystkich, jako najlepsze, na którym byli, jesteśmy tego pewni :) Ola i Karol

IGOR KANADA
12-07-2021

Bardzo dziękujemy Wam, drodze Karol i Ola!!!

P
Pawel
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-03-2019
Kraków
Data dodania: 22-06-2019

Bardzo dziękujęmy p. Igor Kanada za organizację i prowadzenie naszego wesela!!! To naprawdę było coś niesamowite!!! Nasze gości w szoku od takiej zabawy i już po dwóch miesiącach dalej wspominają te konkursy, w których oni byli zaangażowany. Polecamy wszystkim, kto chce, żeby sukces wesela był gwarantowany!!!! Wodzirej Igor Kanada - The Best!!!!!!

IGOR KANADA
24-06-2019

Bardzo dziękuję za taki opinie!!! To naprawdę jest najważniejsze w mojej działalności. Część mojego serca zawsze z wami i wasze wesele już w historii najlepszych wesel, zorganizowanych mną!!!

E
Ewelina10
4.60
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Wrocław
Data dodania: 19-07-2022

Pań Igor bardzo fajnie poprowadził nasze Polsko- Ukraińskie wesele. Dostosował cały program do gości, narodowości i kultury. To DJ z charyzmą i głową pełną wiedzy oraz pomysłów. Cały czas angażował gości zapewniając nie lada rozrywkę. Praktycznie większość wesela goście pękali ze śmiechu, bo Pan Igor miał w programie bardzo ciekawe i zabawne atrakcje. Śpiewał i grał na gitarze. Najważniejszym kryterium wyboru Pana Igora był wymiar duchowy, bowiem każde wesele DJ ten zaczyna od modlitwy (zgodnie z Ukraińskim obczyajem). Bardzo polecamy. Ewelina i Paweł

IGOR KANADA
20-07-2022

Drodze Paweł i Ewelina! Bardzo dziękuje za takie wspaniałe opinie. Naprawdę, ja dumny z Was i tylko dzięki Wam udało się zrobić dobrą i wesołą zabawę. My z żoną zawsze staramy się zrobić maxymalnie, żeby po kazdem weselu spotkanie z naszymi klientami było bardzo przyjemne i miłe!!! Jeszcze raz Bardzo dzięki i Miłości Wam i Błogosławieństwa od Boga!!!

Kontakt Igor Kanada

Nazwa firmy: Igor Kanada
Imię i nazwisko: Igor Kanada
Adres: Gdynia, ul. Matejki 11/60, 81-407, woj. pomorskie
730-172...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3586
Zadzwoń
730-172...
Napisz

Popularne miasta w okolicy