Zobacz zdjęcia (24)
Moka- Art Listen to your heart, Ostróda - zdjęcie 1
Moka- Art Listen to your heart, Ostróda - zdjęcie 2 Moka- Art Listen to your heart, Ostróda - zdjęcie 3 Moka- Art Listen to your heart, Ostróda - zdjęcie 4 Moka- Art Listen to your heart, Ostróda - zdjęcie 5
Moka- Art Listen to your heart, Ostróda - zdjęcie 6
1 / 24

Moka- Art Listen to your heart id:47649

od 1500 do 4500 zł / wesele i poprawiny
Ostróda, warmińsko-mazurskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
602-372...
664-789...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Wyróżnia nas styl, wieloletnie doświadczenie i klasa!!! Proponujemy profesjonalną obsługę muzyczną, konferansjerską i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych:
- Wesel
- Eventów
- Studniówek
- Balów
- Urodzin/Jubileuszy
- Wydarzeń plenerowych

Do każdej pary podchodzimy indywidualnie i wspólnie ustalamy klimat prowadzonej imprezy, począwszy od poznania gustu muzycznego po ustalenie nawet najdrobnieszych szczegółów, tak by całe wesele przebiegło bezstresowo. Jesteśmy w stanie poprowadzić twoją impeze na terenie całego kraju jak i za granicą.

Dzieki podejściu do wesel jak do eventów z powodzeniem prowadziliśmy imprezy dla najbardziej wymagających klientów także ze świata Show Biznesu.
Ogromna wiedza muzyczna nabyta przez ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu imprez klubowych, wesel i eventów sprawia, że każdy Wasz gość będzie się świetnie bawił.

W naszej ofercie znajdziecie również takie atrakcje jak:
-ciężki dym,
-live act,
-napisy neonowe,
-fotobudkę, barmanów,
-dekoracje światłem.
i wiele innych...

W zależności od potrzeb pary możemy urozmaicić imprezę poprzez gustowne formy konkursów i zabaw integracyjnych. Działamy na terenie całej Polski, jesteśmy otwarci na współpracę i spotkanie również w języku angielskim.
Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu, jesteśmy do państwa dyspozycji :)

Moka- Art Listen to your heart - film 1 Moka- Art Listen to your heart - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Moka-art Listen to your heart

Pakiety

od 1500 do 4500zł/ wesele i poprawiny

Wycena zależy od wybranego pakietu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Spotykamy się wcześniej z Parą Młodą, poznajemy ich oczekiwania, wsłuchujemy się w ich wizję, podpowiadamy i wspólnie opracowujemy scenariusz przyjęcia. Służymy przy tym radą i swoim doświadczeniem. Nasze realizacje przebiegają "z klasą" i pełnym profesjonalizmem:)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W Moka-Art niczego nie zostawiamy przypadkowi, dlatego do każdego wesela podchodzimy indywidualnie. Z każdą parą która zdecyduję się na nasze usługi spotykamy się osobiście w celu ustalenia spersonalizowanego scenariusza imprezy. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej szalone i ekstrawaganckie pomysły.

Do każdej pary podchodzimy indywidualnie i wspólnie ustalamy klimat prowadzonej imprezy, począwszy od poznania gustu muzycznego po ustalenie nawet najdrobnieszych szczegółów, tak by całe wesele przebiegło bezstresowo. Jesteśmy w stanie poprowadzić twoją impeze na terenie całego kraju jak i za granicą.

Dzieki podejściu do wesel jak do eventów z powodzeniem prowadziliśmy imprezy dla najbardziej wymagających klientów także ze świata Show Biznesu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży muzyczno-artystycznej istniejemy od 20 lat, natomiast weselami zajmujemy się od 2010 r., wciąż ewoluujemy i rozwijamy się, udoskonalamy ofertę, uzupełniamy wiedzę i jesteśmy na bieżąco w Państwa potrzebach i w panujących trendach.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj nasza oferta obejmuje 10 godzin pracy aczkolwiek do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zatem kwestia godzin jest sprawą umowną. Jesteśmy otwarci w tej kwestii i skłonni do negocjacji

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

1. Spotkanie z Parą Młodą i poznanie oczekiwań i charakteru wesela. Podpowiedzi i propozycje dotyczące oprawy muzycznej przyjęcia.
2. Opracowanie scenariusza przyjęcia weselnego zgodnie z oczekiwaniami.
3. Stały kontakt z Parą Młodą droga elektroniczna i telefoniczną.
4. Zapoznanie się z salą, przygotowanie zaplecza technicznego - nagłośnienie i oświetlenie
4. Dopełnienie spraw formalnych - podpisanie umowy.
5. Kontakt ze świadkami lub organizatorem wesela.
5. Gotowość i realizacja w dniu ślubu oraz w razie potrzeby w dniu poprawin.

Skład, w którym występujemy.

Najczęściej przyjęcie weselna realizujemy w duetach, dj plus konferansjer, często jest zapraszany do współpracy muzyk na żywo - skrzypce, saksofon, pianino lub wokalistka. Dysponujemy również animatorami, parami tanecznymi i innymi artystami w zależności od potrzeby.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Składa zespołu jest zmienny gdyż posiadamy w swojej ofercie kilku doświadczonych dj'ów, konferansjerów i muzyków. Dopasowujemy skład w zależności od charakteru i oczekiwań Pary Młodej.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar bogaty, zróżnicowany i dostosowany do potrzeb klienta i gości. Zarówno muzyka lat 70, 80 i 90 oraz współczesne hity, utwory na życzenie gości. Zadowolimy każde gusta muzyczne.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską Posiadamy w zespole osoby z doświadczeniem scenicznym i kwalifikacjami, Charakteryzuje ich odwaga sceniczna, wysoka komunikatywność i kultura osobista, warsztat aktorski i świetna dykcja, poczucie humoru i umiejętność szybkiego reagowania, improwizacji.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

W zależności od oczekiwań i potrzeb Pary Młodej zapraszamy do współpracy wokalistki i wokalistów mniej i bardziej znanych w świecie Show Biznesu.

Na jakich instrumentach gramy?

Podstawą naszej pracy jest dj i jego szeroka i bogata oferta muzyczna. Ponadto proponujemy muzykę na żywo przy współpracy z dj - skrzypce elektroniczne, saksofon, pianino, perkusja...Taki model bardzo się sprawdza i podoba gościom. Wrażenia są niezapomniane:)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt audio mogący obsłużyć ponad 200 gości, ponadto posiadamy kompleksowe rozwiązania oświetleniowe.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Podstawą jest język polski i angielski. Gdyby była potrzeba innego języka chętnie podejmiemy wyzwanie i sprostamy zadaniu, gdyż mamy w swoim środowisku wielu wszechstronnych artystów i wokalistów.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Podstawą jest język polski i angielski. Gdyby była potrzeba innego języka chętnie podejmiemy wyzwanie i sprostamy zadaniu, gdyż mamy w swoim środowisku wielu wszechstronnych dj'ów, konferansjerów, wokalistów. i animatorów.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Imprezy międzynarodowe obsługujemy z powodzeniem przynajmniej kilkakrotnie w ciągu roku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W naszej ofercie znajdziecie również takie atrakcje jak:
-ciężki dym,
-live act,
-napisy neonowe,
-fotobudkę,
-barmanów,
-dekoracje światłem.
- foto budka
W zależności od potrzeb klienta możemy urozmaicić imprezę poprzez gustowne formy konkursów i zabaw integracyjnych. Działamy na terenie całej Polski.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Posiadamy zaplecze techniczne tj. nagłośnienie, oświetlenie jak i ciężki dym oraz napisy neonowe w zależności od zapotrzebowania i oczekiwań Pary Młodej oraz wielkości i wyposażenia sali.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, jesteśmy otwarci i przygotowani muzycznie na życzenia gości.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Moka-art Listen to your heart (9)

Moka- Art Listen to your heart id:47649
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agata i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Ostróda
Data dodania: 01-09-2022

Jak to mówią na weselu najważniejsza muzyka i jedzenie. W naszym wypadku bardzo obawialiśmy się o ten pierwsze aspekt, kameralne przyjęcie, młodzi goście przemieszani z osobami straszymi i brak typowych oczepin... Jak wyszło? Idealnie, dosłownie. Każdy z gości chwalił muzykę i Panią prowadząca. Wszystkie nasze prośby zostały spełnione, było to wesele z klasą, humorem a co najważniejsze bez tandety, która czasami kojarzy się z weselami... Polecamy z czystym sumieniem! Kontakt, dobór muzyki, dbałość o każdy szczegół to cechy, które wyróżniają Moka-Art and J&J Event Factory. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie. Innymi słowy właściwi ludzie na właściwym miejscu!

Rafał
06-09-2022

Agato i Rafale jeszcze raz gratulujemy wam Waszego ślubu i przyjęcia weselnego bo było z klimatem, rodzinnie, bezproblemowo, tanecznie i smacznie😀
Bardzo dziękujemy za tak dobrą opinię i motywujące słowa!!! Życzymy wam wszystkiego co najlepsze i polecamy się na przyszłość😘

S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Ostróda
Data dodania: 21-06-2022

Wesele przeprowadzone bardzo profesjonalnie, wszyscy goście bardzo zadowoleni. Pani Monika i pan Rafał na każdym etapie przygotowań brali pod uwagę nasze propozycje oraz życzenia. Podczas wesela reagowali na bieżąco na to, co działo się na sali i świetnie dopasowywali zabawy. Wszystko odbywało się w dobrym guście. Muzyka była grana zgodnie z aktualnymi nastrojami gości na parkiecie, dzięki czemu do samego końca parkiet był pełny.

Rafał
06-09-2022

Wasze wesele to była dla nas przyjemność. Świetnie zorganizowane, piękne miejsce i fantastyczna atmosfera wśród gości. Bardzo taneczna ekipa, wyjątkowa Młoda Para - taka praca to nie praca a satysfakcja i zadowolenie🥰

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Ostróda
Data dodania: 18-06-2022

Monika i Rafał to profesjonaliści, którzy w detalach przygotowują się do imprezy. Dbają o zgodność z preferencjami par młodych zarówno w kontekście muzycznym, wizualnym, jak i rozrywkowym. Zabawy weselne prowadzone są z klasą, czuć, że są dostosowywane do reakcji i bieżących potrzeb gości ;) Muzyka puszczana jest w sposób zróżnicowany, również uzależniony od tego, co aktualnie dzieje się na parkiecie. Ponadto są przesympatycznymi ludźmi :) Gorąco polecamy ten duet!

Rafał
06-09-2022

Gosiu i Mateuszu dla nas Wasze wesele było zorganizowane wzorcowo i panował bardzo dobry klimat😀Goście świetnie reagowali na muzykę i na konkursy. Możemy wam pogratulować organizacji! Jesteście zgraną, piękną parą to była prawdziwa przyjemność móc poprowadzić to wydarzenie. Dziękujemy za bardzo dobrą opinię. Trzymajcie się razem❤️

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-01-2022
Iława
Data dodania: 02-02-2022

Pan Rafal zagrał dla moich gości na mojej 40stce, było mega. Wszystko dopracowane, prawa muzyczna zgodnie z ustaleniami. Wszyscy goście zadowoleni z zabawy.
Jak będę wyprawiał 50tke to Pan Rafal napewno na niej zagra. Polecam będziecie zadowoleni!!!

Rafał
04-02-2022

Dziękujemy za cenną i tak dobrą opinię/) Dziękujemy też za wspólny, taneczny urodzinowy wieczór!!! Oczywiście polecamy się na przyszłość i pozdrawiamy wszystkich gości:)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Olsztyn
Data dodania: 27-12-2021

Z pewnością poleciłabym każdej osobie oprawę muzyczną oraz konferansjerską, jaką oferuje Pani Monika oraz Pan Rafał. Firma niezwykle zorganizowana i słowna od samego początku. Wszelkie detale dopracowane z parą młodą wedle życzeń. Wielka kultura osobista i klasa podczas prowadzenia wesela. Bardzo dobrze dobrana muzyka zarówno ta podczas samej imprezy, jak i przerw na posiłki. Dużym atutem jest także estetycznie zorganizowany kącik dj, który ładnie współgra z dekoracjami sali. Nasze wesele było bardzo malutkie, a i tak mimo to świetnie się bawiliśmy. Szczerze polecam! Pełny profesjonalizm.

Rafał
10-01-2022

Dziękujemy po trzykroć. To była dla nas przyjemność móc poprowadzić Wasze wesele. Świetnie zorganizowane z fantastyczną atmosferą i niezmiernie roztańczonymi gośćmi. Dugo bedziemy wspominali Wasze przyjęcie i oczywiście polecamy się na przyszłość! Trzymajcie się pięknie RAZEM! Pozdrawiamy:)

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Giżycko
Data dodania: 14-11-2021

Wesele poprowadzone z klasą i wyczuciem, uwzględnione nasze prośby oraz preferencje. Bardzo dobry kontakt zarówno przed jak i w dniu wesela. Jeżeli szukacie osób, które są w stanie sprostać oczekiwaniom bardzo wymagającej pary to lepiej nie znajdziecie. Pani Monika świetnie poprowadziła imprezę, a DJ sprawił, że wesele bez Disco Polo jest możliwe! Goście nie mogli zejść z parkietu, polecamy z czystym sumieniem :)

Rafał
10-01-2022

Bardzo nam miło czytac taką opinię. Wesele jak dla nas było bardzo udane z bardzo taneczną ekipą. Jesteśmy pod wrażniem i miejsca i całej oprawy. Życzymy Wam żeby całe Wasze życe było tak ekscytujace jak ten weselny wieczór:)

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Gdynia
Data dodania: 02-11-2021

Pani Monika doskonale wyczuła nasze preferncje muzyczne, wszystkie uwagi i prośby zostały uwzględnione, a impreza wszystkim się podobała. Myślę, że sama nie ułożyłabym lepszej playlisty na swój ślub, dodatkowo świetna komunikacja i elastyczność. Będę polecać.

Rafał
10-01-2022

Takie opinie są dla nas budujace i bardzo dziękujemy za słowa uznania. Wasze wsele zasługiwało na profesjionalizm i swoisty klimat muzyczny. Bardzo Was pozdrawiamy i życzymy Wam nieustającej pogody ducha i wielu pieknych, wspólnych chwil!

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Ostróda
Data dodania: 07-10-2021

Pani Monika, świetnie poprowadziła wesele. Dj wykazał się dużą uwaznoscia, dzięki czemu serwował kawałki, które nie pozwoliły gościom siedziec za dużo przy stole. Szczerze serdecznie polecam! To była świetna impreza.

Rafał
10-01-2022

Dziękujemy. Świetna para, świetne miesjca i świetny klimat. W takich warunkach praca idzie nam doskonale. Polecamy się Wam na przyszłość i życzymy pięknego, wspólnego życia!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Moka-art Listen to your heart

Nazwa firmy: Moka-art Listen to your heart
Imię i nazwisko: Monika Kazimierczyk
Adres: Ostróda, ul. ul.Szkolna 4woj. warmińsko-mazurskie
602-372...
664-789...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3480
Zadzwoń
602-372...
664-789...
Napisz

Popularne miasta w okolicy