Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne - film 1 Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne - film 1
Pokaż kolejny film

Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne id:10458

od 500 do 1200 zł / minuta
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(55)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
600-100...
(89) 624...

O nas

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa
 • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

Zaskakującą i niezapomnianą atrakcją na Waszym weselu z pewnością będzie bajeczny pokaz sztucznych ogni. 20 LAT istnienia naszej firmy w branży pirotechnicznej gwarantuje Państwu wysoką JAKOŚĆ WYKONANIA, indywidualny scenariusz konsultowany z klientem, PRECYZJĘ dobieranych efektów i PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ popartą doświadczeniem i radością z wykonywanej pracy.
Posiadamy WSZYSTKIE UPRAWNIENIA obowiązujące w Polsce do wykonywania takiej działalności: Decyzję Wojewody oraz komplet szkoleń dla naszych pirotechników.
POWIADAMIAMY wszystkie służby o planowanym pokazie oraz kompletujemy dokumentację.
Używamy koncesjonowanych materiałów pirotechnicznych WYŁĄCZNIE od RENOMOWANYCH importerów.
Każdy nasz pokaz układany jest pod MUZYKĘ, która klimatem komponuje się z fajerwerkami, zawsze konsultujemy tą kwestię z klientem.

Specjalizujemy się w pokazach realizowanych z TAFLI JEZIOR, lecz oczywiście podejmujemy się wszelkich zadań pirotechnicznych
Proponujemy również dodatkowe ATRAKCJE PIROTECHNICZNE takie jak: PŁONĄCE SERCA czy pirotechniczne INICJAŁY PAŃSTWA MŁODYCH, iluminacje fontannami czy pochodniami drogi Państwa Młodych, wielostrzałowe wyrzutnie serpentyn...

Wykonujemy pokazy weselne na terenie województw: warmińsko - mazurskiego, kujawsko- pomorskiego, pomorskiego, podlaskiego oraz mazowieckiego. Serdecznie radzimy Państwu korzystać z usług firm regionalnych, koszty dojazdu firmy z drugiego końca Polski z pewnością obarczą dodatkowo Waszą kieszeń.

Koszty pokazów pirotechnicznych zaczynają się od kwoty 1000 zł/ minutę. Wpływ na cenę ma poziom oczekiwanych efektów pirotechnicznych oraz warunki terenowe. Zainteresowanym przesyłamy linki do filmów z naszych pokazów z określeniem budżetu każdej prezentowanej realizacji.

Jeśli dysponujecie mniejszym budżetem, a kochacie fajerwerki, mamy dla Was ZESTAWY PIROTECHNICZNE już od 1200- 2500 zł - zawieziemy Wam, pokażemy co i jak, odpali świadek czy kolega - nie martwcie się - to LEGALNE.

Zapraszamy serdecznie PARY MŁODE, RODZICÓW, ŚWIADKÓW lub osoby pragnące ofiarować niezapomniany prezent weselny...
Pirotechnicy z Jurand Promotion: Ewa, Robert, Darek i Piotr.

Zobacz zdjęcia (9)
Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne, Olsztyn - zdjęcie 1
Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne, Olsztyn - zdjęcie 2 Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne, Olsztyn - zdjęcie 3 Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne, Olsztyn - zdjęcie 4 Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne, Olsztyn - zdjęcie 5
Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne, Olsztyn - zdjęcie 6
1 / 9

Oferta JURAND Promotion

Pokaz weselny

od 500 do 1200zł/ minuta

Koszt pokazu sztucznych ogni zależy od dynamiki pokazu, użytych materiałów pirotechnicznych i możliwości terenowych ( teren otwarty, jezioro) . Stosujemy materiały pirotechniczne profesjonalne, a cenę każdorazowo ustalamy z klientem na podstawie przedstawionych przez nas ofert.

Oferta nr 1

od 3000 do 6000zł/ pokaz

Minimalny koszt pokazu pirotechnicznego z obsługą pirotechnika - 3000 zł ( teren woj. warm- maz) lub z wody 3500 zł.

Pokaz pirotechniczny CITY

od 5000 do 15000zł/ pokaz

Koszty pokazu na imprezie plenerowej dla miasta.

Zestaw pirotechniczny

od 1200 do 2500zł/ zestaw

Zestawy wyrzutni wielostrzałowych połączonych w 1 karton, do odpalenia z 1 lontu, dające efektowne widowisko przy zastosowaniu niskiego budżetu. Warunek: potrzebna 1 osoba z Waszego wesela, która bezpiecznie odpali zestaw. Dowozimy zestawy na terenie woj. warm- maz, wysyłamy kurierem w dowolne miejsce w PL.

Pokaz weselny

od 3500 do 7000zł/ pokaz

Koszt zależny jest od czasu trwania, ilości, atrakcyjności i wysokości eksplozji efektów pirotechnicznych, warunków terenowych i od tego, czy odbędzie się z wody czy z ziemi.

Pokaz weselny

od 4000 do 10000zł/ pokaz

Czas trwania 4-6 mi, efekty wysokie i wachlarzowe o dużej intensywności

Pokaz weselny

od 4000 do 10000zł/ pokaz

Pokaz weselny

od 4000 do 10000zł/ pokaz

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zapraszamy do współpracy z nami, ponieważ gwarantujemy bardzo bogate doświadczenie w branży pirotechnicznej, to już 23 lata :) Pracujemy w Polsce północno- wschodniej, mamy tu wiele cudownych domów weselnych , które umożliwiają nam pirotechniczne rozwinięcie skrzydeł, bo współpracujemy od wielu lat.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasze pokazy charakteryzują się dużą dynamiką tzn. nie lubimy naszym zdaniem niepotrzebnych przedłużeń, przerw, nudnych wstępów z wulkanami, ma być tararam i łubudubu, ale z sensem, czyli z tak ułożonym scenariuszem pokazu, aby jeden efekt płynnie przechodził w drugi. Goście mają czuć się jak w Sydney, muszą czuć drżenie pod nogami, podmuch na twarzy i feerię barw nad głowami. Oczywiście wszystko w bezpiecznej, regulowanej przepisami i doświadczeniem odległości. Wyróżniamy się też zdecydowanie tym, że lubimy pokazy realizować z wody czyli z tafli jeziora, stawu, no z rzeki mniej, choć też się zdarzyło, jeśli nie jest rwącym potokiem - całe szczęście nie ma takich na Mazurach ;). Materiały pirotechniczne odpowiednio montujemy i umieszczamy wtedy na specjalnych, naszej konstrukcji, platformach, wyciągamy za pomocą skutera, motorówki lub łódki i wioseł, czyli siły naszych rąk ;) w odpowiednie miejsce na jeziorze, zwykle 50-70 m od brzegu i oglądających pokaz Gości. O ustalonej godzinie uprawniony pirotechnik inicjuje pilotem początek pokazu, no i jest zabawa :)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jesteśmy znani z tego, że staramy się wysłuchać oczekiwań naszych klientów, wyobrazić sobie ich wizje, ewentualnie coś dopowiedzieć, naprowadzić, ukierunkować, bazując na wielu latach doświadczenia. Priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo, potem możliwości danego terenu pod kątem widoczności odpowiednich efektów pirotechnicznych, no budżet oczywiście i ranga imprezy. Przyjęcia weselne, rocznice, urodziny - tu pokazy mogą różnić się naciskiem na odpowiednie efekty... serca raczej dla Młodych , cyfry to rocznice lub urodziny.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Gwarantujemy spokój i bezpieczeństwo przy organizacji pokazu pirotechnicznego, nigdy się nie spóźniamy, zawsze całą dokumentację przygotowujemy wcześniej, powiadamiając odpowiednie służby. Jesteśmy elastyczni, lecz uparci jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Nasze ceny są adekwatne do rynkowych, lecz jak za tak wysoką jakość i dynamikę pokazu możemy stwierdzić obiektywnie, że w sumie to jesteśmy nie drodzy. Pandemiczna rzeczywistość uderzyła mocno w branżę, ale nie spowodowało to lawinowego wzrostu cen naszych usług, raczej symboliczny.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy dreszczyk emocji przed i łzy w oczach i oklaski po ...;)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca jest bardzo odpowiedzialna i wymagająca, ale wyzwala w ludziach wiele emocji i to jest najpiękniejsze. Dawać radość, wręcz czasem euforię, jest najbardziej przyjemnym aspektem naszej pracy.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Firma posiada uprawnienia pirotechniczne do wykonywania pokazów pirotechnicznych na terenie Polski tzn, Decyzję Wojewody Warm.- Maz. wydaną w 2004 roku czyli od momentu, w których polskie prawo zajęło się uporządkowaniem branży pirotechnicznej. Każdy z wykonujących pokazy pirotechników posiada wymagane polskim prawem szkolenia wojskowe i wieloletnie doświadczenie.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jak najszybciej, ponieważ w sezonie naprawdę jest mnóstwo pracy i niektóre terminy bukowane są z dużym wyprzedzeniem. Jednakże, ponieważ nasza ekipa jest kilkuosobowa, zawsze jest szansa, aby któryś z naszych chłopaków miał wolny weekend i podjął się zadania wykonania pokazu dla miłych Państwa Młodych.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Zazwyczaj pierwsze spotkanie odbywa się dopiero na pokazie :) Ustalenia odbywają się telefonicznie i mailowo. Choć zdarzają się klienci, którzy przyjeżdżają do nas, do firmy, zawsze są mile widziani :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zazwyczaj, aby ustalić wszystkie szczegóły potrzeba 2-3 rozmów telefonicznych i kilku maili. Najważniejsze jest , aby nasi zleceniodawcy czuli, że są w dobrych, odpowiedzialnych rękach.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze jest możliwość zmiany zdania przez naszych klientów. Dlatego tez nie pobieramy nigdy ani zadatków, ani zaliczek. Taka atrakcja ma być chciana i wymarzona, a jak ktoś z różnych przyczyn rezygnuje...? trudno, życie...

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Raz sztachety poszły w ruch pomiędzy zwaśnionymi rodzinami...... nie udało się negocjować :( , więc braliśmy nogi za pas . Nie tyczyło się to pirotechniki, ot taka sytuacja ;).

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Najbardziej pamiętam wesele 2 wspaniałych osób z niepełnosprawnością w przepięknym dworku nad wodą. Pokaz był prezentem od przyjaciół... wszyscy, łącznie z nami, ryczeli jak bobry...

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Może słynna wieża ratuszowa w Olsztynie... ;), może płynący prom Stena Line.., pozostałych setki raczej odbywały się typowo w terenie lub na wodzie.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Wszystkie Olgi Tokarczuk i Jo Nesbo, Droga przez piekło ;), Breaking Bad.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016

Opinie JURAND Promotion (55)

Profesjonalne fajerwerki na weselu! Pokazy fajerwerków, pirotechniczne id:10458
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 55 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
k
klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Olsztyn
Data dodania: 25-08-2023

piękny pokaz ! dokładnie taki jak sobie wymarzyliśmy !! goście byli zachwyceni !! świetny kontakt z zespołem !! polecamy każdemu kto myśli o niespodziance dla swoich gości !!!!

EWA
26-08-2023

Dziękuję bardzo za wspaniałą opinię :) Lubimy spełniać marzenia :)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Olsztyn
Data dodania: 20-07-2023

Absolutnie bajecznie, niezwykle emocjonujący pokaz ! Emocje strzelały pod chmury 🙂 świetny kontakt, profesjonalna obsługa. Zdecydowanie polecam !

EWA
21-07-2023

Cudowne wesele, to było dla nas również piękne przeżycie. Z całego serca dziękujemy.

J
Justyna Lango
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bartoszyce
Data dodania: 17-07-2023

Z całego serca polecamy ❤❤❤
Wszyscy goście byli zachwyceni👌👌
Pełen profesjonalizm👏👏
Kontakt z panią Ewą SUPER.

EWA
18-07-2023

Bardzo się cieszę i dziękuję za miłe słowa. Również będę miło wspominać, dla takich chwil i tego dreszczyku warto pracować w tej branży. Serdecznie pozdrawiam

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Przasnysz
Data dodania: 01-09-2021

Polecamy .Wyjątkowa atrakcja na weselu która zachwyciła wszystkich gości.Profesjonalni w każdym calu.Bardzo dobry kontakt

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Olsztyn
Data dodania: 19-08-2021

Pokaz wspaniały i taki jaki sobie wymarzyłam. Przygotowany z wielkim zaangażowaniem. Kontakt od szefowej po pirotechników to bajka. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim chcącym uczynić ten dzień jeszcze piękniejszym. Wspaniała przygoda i szkoda, że ślub bierze się tylko raz. Polecam z całego serca!!!!!

EWA
20-08-2021

Dziękuję bardzo. Serdecznie dziękujemy za możliwość pracy z Państwem :).

S
Sławek
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Ciechanów
Data dodania: 10-08-2021

Pokaz super.Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy.Profesjonalna ekipa.Podsuneli nam bardzo ciekawe pomysły .Przemiła szefowa.Polecam z całego serca.

E
Elżbieta
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Przasnysz
Data dodania: 02-08-2021

Pokaż piękny ,niesamowite efekty jak w bajce.Wszyscy goście byli zachwyceni.Pokaz býł lepszy niż u nas w mieście na Nowy Rok.Serdecznie polecam.

EWA
02-08-2021

Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam

B
Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2020
Zdunowo
Data dodania: 15-06-2021

wspaniały pokaz! bardzo dobry kontakt z właścicielami i profesjonalna organizacja :) po weselu już kilka znajomych par nas pytało o namiary - chętnie udostępniamy :) zdecydowanie polecam każdemu!

EWA
22-06-2021

Dziękujemy na dobre słowo :), cieszymy się, że nasza praca się podobała.

Pokaż więcej opinii

Kontakt JURAND Promotion

Nazwa firmy: JURAND Promotion
Imię i nazwisko: Ewa Kosma
Adres: Olsztyn, ul. Wawrochy 10, 12-100, woj. warmińsko-mazurskie
600-100...
(89) 624...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 26638
Zadzwoń
600-100...
(89) 624...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie