Wojciech Kuchcicki Fotografia id:25544

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Wojciech Kuchcicki Fotografia

Wojciech Ostatnio widziany 13-11-2017
516-250...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (2)
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 01-03-2017
Liczba odwiedzin: 271

Oferta

Zawsze w biegu, zawsze w fotograficznym transie i z gorącą od pomysłów głową...

Przed Wami fotograf, profesjonalista, z doświadczeniem, wypracowanym przez lata stylem fotografowania i własną wizją zdjęć ślubnych.

Doświadczenie to ponad setka ślubów, a wcześniej kilka aparatów zdartych na sporcie, pracy z modelkami i reportażach wszelakich.

Własny styl to wypracowany sposób patrzenia oraz technika robienia zdjęć, które okazały się optymalne dla kadrów ślubnych. Preferuję fotografię klasyczną, której koncepcja, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem pozwala uzyskać frapujące, ponadczasowe ujęcia.

Własna wizja zdjęć ślubnych, to proces tworzenia obrazów, zdjęcie najpierw powstaje w głowie, dopiero później na matówce aparatu, nie ma tutaj miejsca na przypadek. Ostateczny szlif natomiast, otrzymuje podczas edycji w programie graficznym.

Jeśli dobrnęliście do tego momentu:) dopełnię treść ogłoszenia informacją, że zawsze jestem na bieżąco z aktualnymi trendami i produktami w branży ślubnej, odwiedzam największe i najbardziej elitarne, branżowe targi w Europie. Zawsze chętnie służę informacją oraz poradą.

Powierzając mi obsługę fotograficzną Waszego Dnia, możecie być pewni, że reportaż zostanie zrealizowany w sposób profesjonalny, bez kompromisów i podróży na skróty.

Serdecznie zapraszam, zostańcie moją Parą...

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Wojciech Kuchcicki Fotografia id:25544
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Gosia
Gosia
(5)
Dodano: 02-10-2017
Data imprezy: 24-06-2017
Miejscowość: Opole
Wojtka dostrzegliśmy wśród dziesiątek innych fotografów na Targach Ślubnych. Jego zdjęcia wyróżniały się naturalnością i przekazem emocji, czego nie znajdowaliśmy w ofercie konkurencji.
Szukając fotografa na nasze wesele, obawialiśmy się kontaktu z aparatem, a także tego, że trafimy na fotografa przy którym nie będziemy się czuć komfortowo.
Obawy te zniknęły po spotkaniu z Wojtkiem, gdy stwierdziliśmy, że będziemy się przy nim czuć swobodnie.
Wojtek towarzyszył nam najpierw podczas sesji narzeczeńskiej, gdzie lepiej się poznaliśmy. Zdjęcia z tej sesji nas zachwyciły.
Dzień naszego ślubu i wesela zostały utrwalone idealnie. W kościele Wojtek był niezauważalny, nie odczuwaliśmy faktu robienia nam zdjęć. Tym większa niespodzianka była, jak naturalne momenty zostały uchwycone.
Mamy fantastyczną pamiątkę także z zabawy weselnej, gdzie doskonale ujęta została zabawa naszych gości oraz ich rozbawione twarze. Nasi goście są również zachwyceni zdjęciami i każdy nam mówił "świetny fotograf".
Po raz trzeci spotkaliśmy się w trakcie naszej sesji poślubnej. Wojtek był otwarty na wszelkie nasze sugestie, a także podpowiadał gdzie lub co fajnie można sfotografować. Z tego dnia mamy także piękną pamiątkę.
Wojtek okazał się być osobą bardzo sympatyczną, nie onieśmielającą. Do tego jest zdecydowanie profesjonalistą.
Szczerze polecamy Wojtka ;-)

Marta
Marta
(5)
Dodano: 12-03-2017
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Wrocław
W każdym zawodzie są rzemieślnicy i artyści. Wojtek to na pewno fotograf artysta. Jego zdjęcia mają to COŚ. Nie wiem gdzie tkwi sekret, ale na każdym wyglądam dobrze. Mamy piękną pamiątkę ze ślubu. Pozdrawiamy Marta i Adi.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Wojciech Kuchcicki Fotografia
Imię:Wojciech
Nazwisko:Kuchcicki
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia