Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 4

Wojciech Kuchcicki eteryczna fotografia ślubna fotobudka plener studio id:25544

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Wojciech Kuchcicki eteryczna fotografia ślubna fotobudka plener studio

Wojciech Ostatnio widziany 13-07-2018
516-250...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 01-03-2017
Liczba odwiedzin: 657

Oferta Fotograf ślubny Wrocław

Przed Wami fotograf, reporter, reprezentant pokolenia 80. Doświadczenie zdobywał pracując z modelkami, wykonując zdjęcia reklamowe i dokumentalne.
Pracował dla takich marek jak Toyota, Atos, Mondelez.

Pewnego dnia zupełnie przypadkowo odkrył fotografią ślubną. Zainspirowany i zachwycony emocjami jakie jej towarzyszą, oddał się tej dziedzinie bez reszty.
I tak od kilku lat- fotografuje miłość...

Reportaże wychodzące spod migawki mojego aparatu są kompletne, zawsze znajdziecie w nich zdjęcia detali, portrety oraz sceny opisujące. Wszystko w odpowiedniej konfiguracji, tworzącej spójną fotograficzną narrację. Pracuję na dwóch lustrzankach jednocześnie, korzystam bezkompromisowych pod względem jakości obrazu, obiektywów stałoogniskowych,
co pozwala uzyskać frapujące ponadczasowe ujęcia.
Przyznaję- jestem wyznawcą Photoshopa, dawkuję go jednak umiejętnie w proporcjach, które nie wpłyną na naturalność obrazu.

Powierzając mi obsługę fotograficzną Waszego ślubu, możecie być pewni że materiał zostanie zrealizowany profesjonalnie, bez kompromisów i podróży na skróty.
Zapraszam, zostańcie moją Parą.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Cennik

pakiet
2000 / 12 godzin

Opinie o Wojciech Kuchcicki eteryczna fotografia ślubna fotobudka plener studio Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Wojciech Kuchcicki eteryczna fotografia ślubna fotobudka plener studio id:25544
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Karolina
Karolina
(5)
Dodano: 21-04-2018
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Kraków
Wojtka jako fotografa odkryliśmy przeglądając zdjęcia ślubne znajomych. Już wtedy wiedzieliśmy, że on i tylko on:) I tak też się stało, był fotografem na naszym ślubie.
Ale przejdę do meritum. Zdjęcia które otrzymaliśmy po prostu nas urzekły… zobaczyliśmy na nich siebie, takich prawdziwych, pełnych emocji, zobaczyliśmy miłość w naszych oczach… coś niesamowitego.
Te fotografie są dla nas najwspanialszą pamiątką.
Dorota
Dorota
(5)
Dodano: 29-01-2018
Data imprezy: 14-10-2017
Miejscowość: Bojanowo, Trzebosz
Mieliśmy okazję współpracować z Wojtkiem w październiku tego roku, robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu i możemy go wszystkim polecić.
Profesjonalne podejście od początku do końca. Wojtek był w pełni dyspozycyjny, bardzo dobry kontakt. Już w czasie wesela goście zauważyli, że Wojtek świetnie wykonuje swoją pracę.
Zdjęcia są zachwycające. Mamy super pamiątkę ze ślubu i wesela. Zdjęcia pięknie oddały atmosferę całej imprezy i były dla wszystkich miłym zaskoczeniem.
Przy tym Wojtek jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Mając własną wizję zdjęć był jednocześnie otwarty także na nasze propozycje. Bardzo miło wspominamy współpracę z nim.
Pozdrawiamy i polecamy,
Dorota i Władek
Gosia
Gosia
(5)
Dodano: 02-10-2017
Data imprezy: 24-06-2017
Miejscowość: Opole
Wojtka dostrzegliśmy wśród dziesiątek innych fotografów na Targach Ślubnych. Jego zdjęcia wyróżniały się naturalnością i przekazem emocji, czego nie znajdowaliśmy w ofercie konkurencji.
Szukając fotografa na nasze wesele, obawialiśmy się kontaktu z aparatem, a także tego, że trafimy na fotografa przy którym nie będziemy się czuć komfortowo.
Obawy te zniknęły po spotkaniu z Wojtkiem, gdy stwierdziliśmy, że będziemy się przy nim czuć swobodnie.
Wojtek towarzyszył nam najpierw podczas sesji narzeczeńskiej, gdzie lepiej się poznaliśmy. Zdjęcia z tej sesji nas zachwyciły.
Dzień naszego ślubu i wesela zostały utrwalone idealnie. W kościele Wojtek był niezauważalny, nie odczuwaliśmy faktu robienia nam zdjęć. Tym większa niespodzianka była, jak naturalne momenty zostały uchwycone.
Mamy fantastyczną pamiątkę także z zabawy weselnej, gdzie doskonale ujęta została zabawa naszych gości oraz ich rozbawione twarze. Nasi goście są również zachwyceni zdjęciami i każdy nam mówił "świetny fotograf".
Po raz trzeci spotkaliśmy się w trakcie naszej sesji poślubnej. Wojtek był otwarty na wszelkie nasze sugestie, a także podpowiadał gdzie lub co fajnie można sfotografować. Z tego dnia mamy także piękną pamiątkę.
Wojtek okazał się być osobą bardzo sympatyczną, nie onieśmielającą. Do tego jest zdecydowanie profesjonalistą.
Szczerze polecamy Wojtka ;-)

Marta
Marta
(5)
Dodano: 12-03-2017
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Wrocław
W każdym zawodzie są rzemieślnicy i artyści. Wojtek to na pewno fotograf artysta. Jego zdjęcia mają to COŚ. Nie wiem gdzie tkwi sekret, ale na każdym wyglądam dobrze. Mamy piękną pamiątkę ze ślubu. Pozdrawiamy Marta i Adi.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Wojciech Kuchcicki Fotografia
Imię:Wojciech
Nazwisko:Kuchcicki
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-317

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.