Zdjęcia
od 1600 do 3100 zł / całość

Wojciech Kuchcicki eteryczna fotografia ślubna fotobudka plener studio id:25544

od 1600 do 3100 zł / całość
Wrocław, dolnośląskie
(4)
Dodaj opinię
516-250...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Dlaczego Pan?...... usłyszałem niedawno od jednej z "moich" Par.

W odniesieniu do tego konkretnego:) pytania, poniżej kilka słów.

Fotografia ślubna od lat niezmiennie mnie inspiruje. Wciąż dopracowuję w sobie algorytmy wrażliwości by jak najlepiej pokazać chemię między dwojgiem ludzi.

Lubię estetykę fotografii klasycznej, której koncepcja w połączeniu z nowoczesnym sprzętem pozwala uzyskać frapujące, ponadczasowe kadry.

Reportaże mojego autorstwa są pełne; znajdziecie w nich portrety, zbliżenia, sceny opisujące oraz kadry wieloplanowe- wszystko w odpowiedniej fotograficznej narracji.

Sesja plenerowa to przede wszystkim Wy- wasze relacje i emocje. W odsłonie romantycznej, zmysłowej, spontanicznej lub przyprawionej dawką wyważonego humoru.

Istotne jest też miejsce pleneru, jednak zawsze pokazuję je w nienarzucający sposób, tak by lokalizacja była dopełnieniem treści- tłem dla Was, a nie odwrotnie.

Powierzając mi obsługę fotograficzną Waszego ślubu, możecie być pewni że materiał zostanie zrealizowany profesjonalnie, bez kompromisów i podróży na skróty.

Zapraszam, zostańcie moją Parą.

Kategoria:

Fotograf ślubny Wrocław

Oferta

pakiet
od 1600 do 3100 / całość

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Wojciech Kuchcicki eteryczna fotografia ślubna fotobudka plener studio id:25544
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Kraków
Data dodania: 21-04-2018
Wojtka jako fotografa odkryliśmy przeglądając zdjęcia ślubne znajomych. Już wtedy wiedzieliśmy, że on i tylko on:) I tak też się stało, był fotografem na naszym ślubie.
Ale przejdę do meritum. Zdjęcia które otrzymaliśmy po prostu nas urzekły… zobaczyliśmy na nich siebie, takich prawdziwych, pełnych emocji, zobaczyliśmy miłość w naszych oczach… coś niesamowitego.
Te fotografie są dla nas najwspanialszą pamiątką.
Wojciech
03-03-2019
Dziękuję, takie słowa dodają kosmicznej energii do działania i doskonalenia umiejętności. Serdeczne pozdrowienia dla Was oraz wszystkich gości.
D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Bojanowo, Trzebosz
Data dodania: 29-01-2018
Mieliśmy okazję współpracować z Wojtkiem w październiku tego roku, robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu i możemy go wszystkim polecić.
Profesjonalne podejście od początku do końca. Wojtek był w pełni dyspozycyjny, bardzo dobry kontakt. Już w czasie wesela goście zauważyli, że Wojtek świetnie wykonuje swoją pracę.
Zdjęcia są zachwycające. Mamy super pamiątkę ze ślubu i wesela. Zdjęcia pięknie oddały atmosferę całej imprezy i były dla wszystkich miłym zaskoczeniem.
Przy tym Wojtek jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Mając własną wizję zdjęć był jednocześnie otwarty także na nasze propozycje. Bardzo miło wspominamy współpracę z nim.
Pozdrawiamy i polecamy,
Dorota i Władek
Wojciech
03-03-2019
Dziękuję za komentarz, bardzo miło wspominam dzień Waszego ślubu i cieszę się że mieliśmy okazję razem pracować:)
G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Opole
Data dodania: 02-10-2017
Wojtka dostrzegliśmy wśród dziesiątek innych fotografów na Targach Ślubnych. Jego zdjęcia wyróżniały się naturalnością i przekazem emocji, czego nie znajdowaliśmy w ofercie konkurencji.
Szukając fotografa na nasze wesele, obawialiśmy się kontaktu z aparatem, a także tego, że trafimy na fotografa przy którym nie będziemy się czuć komfortowo.
Obawy te zniknęły po spotkaniu z Wojtkiem, gdy stwierdziliśmy, że będziemy się przy nim czuć swobodnie.
Wojtek towarzyszył nam najpierw podczas sesji narzeczeńskiej, gdzie lepiej się poznaliśmy. Zdjęcia z tej sesji nas zachwyciły.
Dzień naszego ślubu i wesela zostały utrwalone idealnie. W kościele Wojtek był niezauważalny, nie odczuwaliśmy faktu robienia nam zdjęć. Tym większa niespodzianka była, jak naturalne momenty zostały uchwycone.
Mamy fantastyczną pamiątkę także z zabawy weselnej, gdzie doskonale ujęta została zabawa naszych gości oraz ich rozbawione twarze. Nasi goście są również zachwyceni zdjęciami i każdy nam mówił "świetny fotograf".
Po raz trzeci spotkaliśmy się w trakcie naszej sesji poślubnej. Wojtek był otwarty na wszelkie nasze sugestie, a także podpowiadał gdzie lub co fajnie można sfotografować. Z tego dnia mamy także piękną pamiątkę.
Wojtek okazał się być osobą bardzo sympatyczną, nie onieśmielającą. Do tego jest zdecydowanie profesjonalistą.
Szczerze polecamy Wojtka ;-)

Wojciech
03-03-2019
Gosiu, Gabrielu. U mnie zawsze na 100% cieszę się że zdjęcia spełniają oczekiwania, uśmiechy na Waszych twarzach kiedy przeglądacie album bezcenne:)
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Wrocław
Data dodania: 12-03-2017
W każdym zawodzie są rzemieślnicy i artyści. Wojtek to na pewno fotograf artysta. Jego zdjęcia mają to COŚ. Nie wiem gdzie tkwi sekret, ale na każdym wyglądam dobrze. Mamy piękną pamiątkę ze ślubu. Pozdrawiamy Marta i Adi.
Wojciech
03-03-2019
Dziękuję:) szalenie mi miło, że właśnie tak obierasz moje prace. Niech moc będzie z Wami, pozdrawiam.
Wojciech

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Wojciech Kuchcicki Fotografia
Imię i nazwisko:Wojciech Kuchcicki
Adres:Wrocław
51-317woj. dolnośląskie
516-250...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 01-03-2017, liczba odwiedzin: 1497
Telefon
516-250...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie