MERCEDES C, BMW F30, MERCEDES CLA, BMW F10, JAGUAR MAZDA AUTA DO ŚLUBU id:15082

500 zł / wesele
Bielsko-Biała, śląskie
(64)
Dodaj opinię
514-323...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Samochód:

 • Marka: Mercedes
 • Kolor: biały
Pięć lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów i nowe samochody. Jesteśmy najlepszym wyborem jakiego możecie dokonać.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w tym wyjątkowym dniu ,ponieważ zajmujemy się wynajmem samochodów do ślubu oraz zapewnieniem transportu gościom weselnym busami oraz autokarem. Działamy w branży ślubnej od ponad 4 lat przez co mamy ogromne doświadczenie ,którym pomagamy nowożeńcom na przykład w sytuacjach stresowych bądź kiedy nie wiedzą co mają w danym momencie robić. Samochody są również wyposażone wszystkie potrzebne rzeczy pierwszej potrzeby w razie jakichkolwiek problemów. Zapewniamy bezpieczny przejazd nowym samochodem z doświadczonym, kulturalnym kierowcą ubranym stosowanie do uroczystości, który zapewni ,że ten dzień będą Państwo miło wspominać . Proponujemy Państwu wynajem luksusowego, najnowszego Mercedesa C oraz BMW F30, a także Mercedesa CLA , BMW F10, Jaguara XF i Mazdę 3.

Na Państwa życzenie ubierzemy samochód bez dodatkowych kosztów, bądź jeśli Państwo chcą podjeżdżamy przed ślubem do wybranej kwiaciarni.

Wynajmując samochód masz zapewniony:
-przejazd po Pana Młodego
-przejazd po Panią Młodą
-dojazd do kościoła
-przejazd na salę

Samochód zachwyca piękną linią, nowoczesnym wyglądem, kunsztownymi detalami oraz zadziornym charterem!

Jeśli w tym szczególnym dniu zależy Państwu aby czuć się (i wyglądać) naprawdę zjawiskowo -nasz samochód będzie znakomitym wyborem!

Samochód przed każdą uroczystością dokładnie wyczyszczony, środek pachnie nowością ;) + elegancki kierowca o wysokiej kulturze o

-Wyjazdy na sesje plenerowe
-Dojazd na poprawiny
-Przyjazd po Parę Młodą w nocy po weselu
-Transport gości busami oraz autokarem

Do każdej Pary Młodej staramy się podejść indywidualnie i dostosować cenę do Państwa oczekiwań.

Aby sprawdzić dostępność terminu prosimy o wiadomość zawierającą datę, godzinę uroczystości oraz miejscowość, w której będzie się odbywać.
Chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania!

Zapraszamy!
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Auta do ślubu Bielsko-Biała

Oferta

Oferta nr 1
500 / wesele
Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie i ustalamy cenę. W tygodniu oraz w niedziele i w okresie od listopada do kwietnia cena wynajmu to 500 zł za wynajem z kierowcą oraz dekoracjami.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (64)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
MERCEDES C, BMW F30, MERCEDES CLA, BMW F10, JAGUAR MAZDA AUTA DO ŚLUBU id:15082
Średnia ocen: 4,95 / 5 z 64 opinii
4,95
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
F
Filip
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 06-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Profesjonalnie, punktualnie i bez problemów. Samochód czysty i elegancki. Możliwość negocjacji ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przejazdu :)
Robert
07-05-2019
Dziękujemy bardzo i życzymy wszystkiego najlepszego.
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-04-2019
Żywiec
Data dodania: 02-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Bardzo dziękujemy! Oczywiście polecamy wszystkim wynajęcie tego samochodu i to właśnie z tym kierowcą. Byliśmy bardzo miłe zaskoczeni podejściem i profesjonalizmem. Mercedes dobrze się prezentuje, w środku jest czysto, bardzo dużo miejsca. Duże brawa dla kierowcy! Organizacja super! Jeszcze raz ślicznie dziękujemy!
Robert
02-05-2019
Cała przyjemność po naszej stronie. Dziękuje bardzo za zaufanie i życzymy wszystkiego najlepszego.
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Kraków
Data dodania: 30-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Nasz ślub odbył się 27.04.19 jesteśmy zachwyceni i pod ogromnym wrażeniem jakości obsługi. Od samego początku kontakt bardzo dobry,jasny przekaz co i jak :-) w dniu Ślubu mega profesjonalizm i (mimo lekkiego stresiku) luźna atmosfera podczas przejazdu . Jest nam niezmiernie miło,że mieliśmy przyjemność jechać pięknym samochodem i z super super kierowcą w tak ważnym dla nas dniu :-D polecamy bardzo gorąco❤
Pozdrawiamy:
Agata i Mikołaj🤗
Robert
01-05-2019
Zawsze jest nam bardzo miło czytając takie opinie. Dziękujemy bardzo i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
J
Justyna&Dominik;
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-01-2019
Skoczów
Data dodania: 10-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Serdecznie polecamy! Mercedes pięknie przystrojony, czysty i zadbany. Wszystko odbyło się punktualnie mimo naprawdę niesprzyjających warunków pogodowych. Kontakt był bezproblemowy. Pan Robert był przemiły i swoją rozmową rozluźnił nas przed całą uroczystością zaślubin. Polecamy w 100% Najlepszy samochód i najlepszy kierowca! :)
Robert
11-01-2019
Bardzo mi miło czytać taką pozytywną opinię i bardzo się cieszę ,że sprostaliśmy Państwu wymaganiom. Dziękuję i życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku.
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Pszczyna
Data dodania: 27-11-2018
Serdecznie polecamy! Wszystko było perfekcyjne, dzięki temu nasz dzień stał się jeszcze piękniejszy! Samochód piękny! Współpraca z panem Robertem to czysta przyjemność, wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Jeszcze raz POLECAMY!
Robert
30-11-2018
Dziękuje bardzo. Współpraca z Państwem to również czysta przyjemność. Wszystkiego najlepszego!
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Kraków
Data dodania: 29-10-2018
Idealny wybór na dzień ślubu. Samochód, który wybraliśmy, był elegancki, czysty i pięknie przystrojony. Przejazd odbył się wg planu. Fajnie że w tym elemencie nie mieliśmy podczas wesela żadnych stresów. Panie Robercie dziękujemy jeszcze raz :)
Robert
30-10-2018
Dziękuje bardzo za zaufanie i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Bielsko Biała
Data dodania: 17-09-2018
Polecam z całym przekonaniem! Idealny wybór na dzień ślubu. Mercedes cudowny! Pięknie wyczyszczony, zadbany i ozdobiony. Kierowca uprzejmy, pomocny, zadbał o miłą atmosferę mimo towarzyszących stresów ślubnych. Najlepszy wybór!
A
Alina&Mirek;
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Szczyrk
Data dodania: 17-09-2018
Serdecznie dziękujemy. Wszystko było super: punktualnie, auto piękne, ubranie samochodu bardzo ładne, kierowca bardzo pomocny i sympatyczny. Polecamy w 100%!!!
Pokaż więcej opinii
Robert

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:KAMAR Robert Niewdana
Imię i nazwisko:Robert Niewdana
Adres:Bielsko-Biała
43-300woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn:07:00 - 22:00
Wt:07:00 - 22:00
Śr:07:00 - 22:00
Cz:07:00 - 22:00
Pt:07:00 - 22:00
Sb:07:00 - 22:00
Nd:07:00 - 22:00
514-323...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 07-06-2015, liczba odwiedzin: 15948
Telefon
514-323...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie