Zobacz zdj─Öcia (8)
Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Bia┼éa - zdj─Öcie 1
Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Bia┼éa - zdj─Öcie 2 Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Bia┼éa - zdj─Öcie 3 Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Bia┼éa - zdj─Öcie 4 Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Bia┼éa - zdj─Öcie 5
Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Bia┼éa - zdj─Öcie 6
1 / 8

Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane. id:33263

Bielsko-Bia┼éa, ┼Ťl─ůskie
(9)
Dodaj opini─Ö
E-firma videospotkanie / umowa na odleg┼éo┼Ť─ç / podpis elektroniczny
514-323...

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem bus├│w
  • autokar
  • liczba miejsc: 28

Dla nas ┼╝aden transport nie jest niemo┼╝liwy. Kilka bus├│w 28 osobowych i 9 osobowych zapewni bezpieczny i udany transport go┼Ťci.
Wynajmujemy samochody wraz z do┼Ťwiadczonymi kierowcami do rozwo┼╝enia go┼Ťci jak i dla pary m┼éodej. Mamy w ofercie autokar 28-osobowy, busy 9-osobowe lub kilka samochod├│w osobowych. Posiadamy licencj─Ö na transport os├│b.
Zajmujemy się również wynajmem samochodów dla Pary Młodej Mercedesy i Audi.
Rozwo┼╝enie go┼Ťci busem 9 osobowym to tylko 700 z┼é za ca┼é─ů noc.
Cenę 28 osobowych busów dostosowujemy indywidualnie do klienta i jego wymagań.
Zapraszamy do kontaktu.

Sprawd┼║ nasz─ů ofert─Ö w innych kategoriach:

Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane. - film 1 Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane. - film 1

Opinie KAMAR Robert Niewdana (9)

Dodaj opini─Ö
Transport go┼Ťci. Autobus 28-osobowy i busy 8-osobowe. Licencjonowane. id:33263
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jako┼Ť─ç obs┼éugi
zgodno┼Ť─ç z ustaleniami
komunikatywno┼Ť─ç
punktualno┼Ť─ç
prezencja
J
Jakub
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 01-08-2020
Bielsko-Biała
Data dodania: 03-08-2020

Bardzo profesjonalna obs┼éuga, ┼Ťwietny kontakt z w┼éa┼Ťcicielem. Wszystko punktualnie i zgodnie z umow─ů. Polecam gor─ůco

Robert
04-08-2020

Dzi─Ökujemy bardzo.

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 01-02-2020
Turza ┼Ül─ůska
Data dodania: 03-02-2020

Us┼éuga wynajmu busa na wysokim poziomie. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Profesjonalna obs┼éuga. Kierowca punktualny. Serdecznie polecam ­čśŐ

Robert
04-02-2020

Dzi─Ökujemy bardzo.

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 06-10-2019
Szczyrk
Data dodania: 10-10-2019

Wynajmowali┼Ťmy 28-osobowy autokar. Profesjonalna obs┼éuga, punktualno┼Ť─ç, bardzo dobry kontakt. Polecam ­čÖé

Robert
10-10-2019

Dzi─Ökujemy bardzo.

A
AGNIESZKA
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 28-09-2019
Szczyrk
Data dodania: 04-10-2019

JAKO┼Ü─ć OBS┼üUGI NA WYSOKIM POZIOMIE KIEROWCA BARDZO MI┼üY I NAJWA┼╗NIEJSZE PUNKTUALNY I CIERPLIWY

Robert
04-10-2019

Dzi─Ökujemy bardzo.

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 25-05-2019
┼╗ywiec
Data dodania: 28-05-2019

Nie tylko wspaniale zaprezentowane auto ale I kierowca Pan Robert. Profesjonalna obsługa. Fantastycznie. Polecam z całego serca.

Robert
28-05-2019

Dzi─Ökujemy.

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 27-04-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 29-04-2019

Kierowca rozwo┼╝─ůcy naszych go┼Ťci wykaza┼é sie ogromn─ů kultur─ů i ┼╝yczliwo┼Ťci─ů. Rewelacyjny kontakt z panem Robertem jak i bezpo┼Ťrednio z kierowc─ů panem Jarkiem. Pe┼éen profesjonalizm, polecamy!

Robert
29-04-2019

Dzi─Ökujemy za zaufanie i polecamy si─Ö na przysz┼éo┼Ť─ç.

B
Beata
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 16-06-2018
Krak├│w
Data dodania: 25-06-2018

Polecam, kierowcy rozwie┼║li wszystkich do ostatniego go┼Ťcia, samochody schludne i czyste. Kierowcy uprzejmi ;)

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 02-05-2018
Szczyrk
Data dodania: 15-05-2018

Kierowcy punktualni , dobrze ubrani , a samochody czyste oraz w wysokim standardzie.

Poka┼╝ wi─Öcej opinii

Kontakt KAMAR Robert Niewdana

Nazwa firmy: KAMAR Robert Niewdana
Imi─Ö i nazwisko: Robert Niewdana
Adres: Bielsko-Bia┼éa, ul. Harnasi├│w, 43-300, woj. ┼Ťl─ůskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:00 - 22:00 Wt: 07:00 - 22:00 Śr: 07:00 - 22:00 Cz: 07:00 - 22:00 Pt: 07:00 - 22:00 Sb: 07:00 - 22:00 Nd: 09:00 - 22:00
514-323...
Odwied┼║ nas:
liczba odwiedzin: 2337
Telefon
514-323...
Wiadomo┼Ť─ç