Zobacz zdjęcia (12)
Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Biała - zdjęcie 5
Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane., Bielsko-Biała - zdjęcie 6
1 / 12

Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane. id:33263

Bielsko-Biała, śląskie
(13)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
514-323...

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • autokar
  • liczba miejsc: 26

Dla nas żaden transport nie jest niemożliwy. Kilka busów 26 osobowych i 9 osobowych zapewni bezpieczny i udany transport gości.
Wynajmujemy samochody wraz z doświadczonymi kierowcami do rozwożenia gości jak i dla pary młodej. Mamy w ofercie autokar 28-osobowy, busy 9-osobowe lub kilka samochodów osobowych. Posiadamy licencję na transport osób.
Zajmujemy się również wynajmem samochodów dla Pary Młodej Mercedesy i Audi.
Rozwożenie gości busem 9 osobowym to tylko 700 zł za całą noc.
Cenę 26 osobowych busów dostosowujemy indywidualnie do klienta i jego wymagań.
Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane. - film 1 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane. - film 1

Opinie KAMAR Robert Niewdana (13)

Dodaj opinię
Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Licencjonowane. id:33263
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 29-09-2021

Gorąco polecam! Goście weselni chwalili jakość i wygodę busów. Kierowca był bardzo elastyczny i profesjonalny.

Robert
06-10-2021

Dziękujemy bardzo.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-07-2021
Szczyrk
Data dodania: 27-07-2021

Wszystko na najwyzszym poziomie! Polecam z całego serca! ☺️

Robert
27-07-2021

Dziękuje bardzo.

W
Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2021
Jastrzębie-Zdrój
Data dodania: 26-07-2021

Kierowca i samochód pierwsza klasa. Polecam gorąco!

Robert
27-07-2021

Dziękuję bardzo.

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Kocierz Rychwałdzki
Data dodania: 26-07-2021

Polecam w 100%. Prezentacja, jakość, komunikacja wszystko na 6+😀

Robert
26-07-2021

Dziękuję bardzo.

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Bielsko-Biała
Data dodania: 03-08-2020

Bardzo profesjonalna obsługa, świetny kontakt z właścicielem. Wszystko punktualnie i zgodnie z umową. Polecam gorąco

Robert
04-08-2020

Dziękujemy bardzo.

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-02-2020
Turza Śląska
Data dodania: 03-02-2020

Usługa wynajmu busa na wysokim poziomie. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Profesjonalna obsługa. Kierowca punktualny. Serdecznie polecam 😊

Robert
04-02-2020

Dziękujemy bardzo.

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2019
Szczyrk
Data dodania: 10-10-2019

Wynajmowaliśmy 28-osobowy autokar. Profesjonalna obsługa, punktualność, bardzo dobry kontakt. Polecam 🙂

Robert
10-10-2019

Dziękujemy bardzo.

A
AGNIESZKA
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Szczyrk
Data dodania: 04-10-2019

JAKOŚĆ OBSŁUGI NA WYSOKIM POZIOMIE KIEROWCA BARDZO MIŁY I NAJWAŻNIEJSZE PUNKTUALNY I CIERPLIWY

Robert
04-10-2019

Dziękujemy bardzo.

Pokaż więcej opinii

Kontakt KAMAR Robert Niewdana

Nazwa firmy: KAMAR Robert Niewdana
Imię i nazwisko: Robert Niewdana
Adres: Bielsko-Biała, ul. Harnasiów, 43-300, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:00 - 22:00 Wt: 07:00 - 22:00 Śr: 07:00 - 22:00 Cz: 07:00 - 22:00 Pt: 07:00 - 22:00 Sb: 07:00 - 22:00 Nd: 09:00 - 22:00
514-323...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3029
Telefon
514-323...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie