Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (13)
Zobacz zdjęcia (13)
Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu., Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu., Bielsko-Biała - zdjęcie 1 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu., Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu., Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu., Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu., Bielsko-Biała - zdjęcie 5 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu., Bielsko-Biała - zdjęcie 6 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu., Bielsko-Biała - zdjęcie 7
Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu., Bielsko-Biała - zdjęcie 8
1 / 13

Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu. id:33263

Bielsko-Biała, śląskie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
514-323...

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • autokar
  • liczba miejsc: 26

Dla nas żaden transport nie jest niemożliwy. Kilka busów 26 osobowych i 9 osobowych zapewni bezpieczny i udany transport gości.
Wynajmujemy samochody wraz z doświadczonymi kierowcami do rozwożenia gości jak i dla pary młodej. Mamy w ofercie autokar 28-osobowy, busy 9-osobowe lub kilka samochodów osobowych. Posiadamy licencję na transport osób.
Zajmujemy się również wynajmem samochodów dla Pary Młodej Mercedesy i Audi.
Rozwożenie gości busem 9 osobowym to tylko 800 zł za całą noc.
Cenę 26 osobowych busów dostosowujemy indywidualnie do klienta i jego wymagań.
Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu. - film 1 Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu. - film 1

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie KAMAR Robert Niewdana (16)

Dodaj opinię
Transport gości. Autobus 26-osobowy i busy 9-osobowe. Auta do ślubu. id:33263
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-04-2022
Jaworze
Data dodania: 11-04-2022

Transport gości oraz proces umawiania szczegółów przebiegł bez najmniejszych problemów. Usługa wykonana punktualnie i zgodnie z planem. Polecam.

Robert
11-04-2022

Dziękujemy bardzo.

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-10-2021
Dębowiec
Data dodania: 09-11-2021

Usługa transportowa wykonana w pełni profesjonalnie - bezproblemowy kontakt, mili kierowcy. Polecam!

Robert
09-11-2021

Dziękujemy bardzo.

M
Mikolaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 08-11-2021

Wszystko na odpowiednim poziomie ! Polecamy :)

Robert
09-11-2021

Dziękujemy bardzo.

J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 29-09-2021

Gorąco polecam! Goście weselni chwalili jakość i wygodę busów. Kierowca był bardzo elastyczny i profesjonalny.

Robert
06-10-2021

Dziękujemy bardzo.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-07-2021
Szczyrk
Data dodania: 27-07-2021

Wszystko na najwyzszym poziomie! Polecam z całego serca! ☺️

Robert
27-07-2021

Dziękuje bardzo.

W
Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2021
Jastrzębie-Zdrój
Data dodania: 26-07-2021

Kierowca i samochód pierwsza klasa. Polecam gorąco!

Robert
27-07-2021

Dziękuję bardzo.

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Kocierz Rychwałdzki
Data dodania: 26-07-2021

Polecam w 100%. Prezentacja, jakość, komunikacja wszystko na 6+😀

Robert
26-07-2021

Dziękuję bardzo.

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Bielsko-Biała
Data dodania: 03-08-2020

Bardzo profesjonalna obsługa, świetny kontakt z właścicielem. Wszystko punktualnie i zgodnie z umową. Polecam gorąco

Robert
04-08-2020

Dziękujemy bardzo.

Pokaż więcej opinii

Kontakt KAMAR Robert Niewdana

Nazwa firmy: KAMAR Robert Niewdana
Imię i nazwisko: Robert Niewdana
Adres: Bielsko-Biała, ul. Harnasiów, 43-300, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:00 - 22:00 Wt: 07:00 - 22:00 Śr: 07:00 - 22:00 Cz: 07:00 - 22:00 Pt: 07:00 - 22:00 Sb: 07:00 - 22:00 Nd: 09:00 - 22:00
514-323...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3947
Zadzwoń
514-323...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie