Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Studio DRSL - wideo ślubne 4K, Katowice - zdjęcie 1
Wedding Studio DRSL - wideo ślubne 4K, Katowice - zdjęcie 2 Wedding Studio DRSL - wideo ślubne 4K, Katowice - zdjęcie 3 Wedding Studio DRSL - wideo ślubne 4K, Katowice - zdjęcie 4 Wedding Studio DRSL - wideo ślubne 4K, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Studio DRSL - wideo ślubne 4K id:7168

Katowice, śląskie
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Film w formie teledysku lub profesjonalny reportaż.
Dopasujemy ofertę do Państwa wymagań i budżetu.
Przy filmie pracuje jeden lub dwóch operatorów.
Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży filmowej i telewizyjnej.

Gotowy film przekazujemy w wersji 4K lub HD na różnych nośnikach.

Nasz zespół składa się z wielu specjalistów, grafików, animatorów, operatorów, montażystów, dźwiękowców itd. Zespół dobierany jest dokładnie do Twoich potrzeb dzięki temu budżet produkcji jest w 100 procentach przekazany na realizację zadania.
Naszym celem kreatywność i dokładność. Możemy zrealizować Twój film od początku do końca - od napisania scenariusza do gotowego materiału wysyłanego do internetu,pliku,płyty BR i DVD. Możemy również zrealizować Twój pomysł lub gotowy scenariusz.

Opinie (4)

Wedding Studio DRSL - wideo ślubne 4K id:7168
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
B
Barbara i Oliver
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2018
Jemielnica
Data dodania: 06-08-2018

Chcieliśmy serdecznie podziękować za stworzenie dla nas wyjątkowej pamiątki naszego ślubu. Zarówno zwiastun, jak i film bardzo nam się spodobał i przypadł do gustu nie tylko nam, ale również naszym gościom. W wyjątkowy sposób udało się Państwu zatrzymać chwile, do których z największą przyjemnością będziemy wracać.

Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.
Basia i Oliver

E
Ewelina i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Szczyrk
Data dodania: 29-07-2018

Współpraca z Jarkiem to czysta przyjemność. Jego usposobienie i podejście do drugiego człowieka pomaga rozładować stres w tak ważnym dniu jakim jest ślub. Podczas kręcenia wprowadza luźną i zabawną atmosferę, w najważniejszych momentach był niezauważalny.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jakości zdjęć, ujęć oraz połączenia wszystkiego w niesamowitą całość. Clip oraz film ogląda się za każdym razem z zaciekawieniem oraz czuje się niedosyt gdy projekcja się zakończy.
Profesjonalista w każdym calu!
Polecamy gorąco Wedding Studio DRSL!
Ewelina i Szymon

M
Maciej
5.00
 / 5
Data dodania: 20-11-2011

Profesjonalizm, kreatywność, zdecydowanie i sympatyczna atmosfera ,to najważniejsze wrażenia po sesjach zdjeciowych z panem Jarkiem i Pawłem,
byli przygotowani na wszelkie niespodzianki i niedogodności ( np.obfity deszcz :-( ) Film zamontowany w rewelacyjny sposób, wzrusza i ekscytuje, jakościowo dorównuje wysokobudzetowym produkcją. Polecamy tym , którzy wymagają czegoś wiecej ,a nie zadowalające sie zwykła rejestracją.
Magda i Maciej

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data dodania: 20-11-2011

Jesteśmy pod dużym wrażeniem profesjonalizmu ludzi realizujących nasz film, efekt rewelacyjny, doskonała jakość ujęć ,dodatkowe bonusy w postaci dodatkowych płyt DVD. Polecamy Weddinstudiodrs :sympatyczni,kompromisowi,życzymy im samych sukcesów.
Agnieszka i Maciek

liczba odwiedzin: 6495

Popularne miasta w okolicy