Oferta | Opinie 0

A Perfect Image Studio - Fotografia Ślubna id:11108

Kontakt

Napisz wiadomość
Ruda Śląska, śląskie
Data dodania: 18-10-2013
Liczba odwiedzin: 316

Oferta

TEN DZIEŃ zdarza się tylko raz. To WASZ DZIEŃ. A my dzięki naszej pasji jaką jest fotografia możemy tylko uwiecznić jego wyjątkowość, aby pozostał w pamięci WASZEJ i WASZYCH BLISKICH.

Trudno tu ująć wszystkie możliwe oczekiwania Państwa Młodych z jakimi może zetknąć się fotograf podejmujący się przygotowania relacji z dnia zaślubin. Dlatego zawsze proponujemy spotkanie w celu ich sprecyzowania i przedstawienia indywidualnej propozycji.

Oczywiście jako wiodącą pamiątkę przede wszystkim wykonujemy zdjęcia plenerowe czy studyjne. Jednak niebagatelne znaczenie dla Nowożeńców mają inne wydarzenia z tego jakże pięknego dnia. Dlatego w ramach naszej propozycji znajduje się zwykle reportaż obejmujący moment błogosławieństwa, ceremonii w kościele, przyjęcia weselnego aż po tradycyjne oczepiny.

To właśnie te szczególne elementy obok pleneru zasługują na utrwalenie na lata. Z tego względu chętnie towarzyszymy Parze Młodej przez cały dzień.

Obok tradycyjnych odbitek w pięknym albumie z kartonowymi kartkami przełożonymi kalką jako innowacyjną technikę przedstawiania zdjęć proponujemy fotoalbum lub prezentację w formie filmu DVD z podkładem muzycznym.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

A Perfect Image Studio - Fotografia Ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Ruda Śląska
Kod:41-707

Nowe ogłoszenia