Zobacz zdjęcia (5)
A-Punto Fotografia - Twój fotograf na wesele, Warszawa - zdjęcie 1
A-Punto Fotografia - Twój fotograf na wesele, Warszawa - zdjęcie 2 A-Punto Fotografia - Twój fotograf na wesele, Warszawa - zdjęcie 3 A-Punto Fotografia - Twój fotograf na wesele, Warszawa - zdjęcie 4 A-Punto Fotografia - Twój fotograf na wesele, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

A-Punto Fotografia - Twój fotograf na wesele id:20640

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Szukacie fotografa na ślub i wesele w Warszawie? Zapraszam także na plenerowe sesje ślubne, sesje narzeczeńskie oraz indywidualne zdjęcia w plenerze. Pracuję na profesjonalnych lustrzankach Nikon z jasnymi obiektywami, pozwalającymi na pracę w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Wszystkie zdjęcia poddaję selekcji i obróbce, tak aby dostarczyć Wam produkt jak najwyższej klasy. Zapewniam pełną gamę profesjonalnych wydruków - od odbitek na wysokiej klasy papierze fotograficznym, po fotoalbumy w ekskluzywnych oprawach i wydruki wielkoformatowe. Zawsze staram się aby termin oczekiwania na gotowe zdjęcia był możliwie jak najkrótszy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości fotografii.

Posiadam oficjalne bezterminowe upoważnienie kurii na fotografowanie podczas ślubów i innych uroczystości sakralnych na terenie całego kraju. Współpracuję z kamerzystą oraz profesjonalną wizażystką i stylistką Par Młodych.

Zapraszam do indywidualnego kontaktu przez e-mail, rozmowy telefonicznej lub niezobowiązującego spotkania przy kawie, podczas którego zarówno będę mógł więcej opowiedzieć o moich metodach pracy, jak i posłuchać na temat Waszych oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy!

Opinie (1)

A-Punto Fotografia - Twój fotograf na wesele id:20640
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2015
Data dodania: 13-06-2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i gorąco polecamy Michała. Nawet przez chwilę, nie mieliśmy obaw co do profesjonalizmu, widzieliśmy portfolio, m.in. naszych znajomych i zdjęcia po prostu podobały nam się. Bardzo fajny pomysł z plenerem w dniu ślubu, krótki spacer wokół kościoła zaowocował świetnymi zdjęciami, podobała nam się kreatywność, wyszukanie miejsc, pozornie odrapany murek i stary drzwi obok których przeszlibyśmy obojętnie stały się klimatycznym tłem.

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1303

Popularne miasta w okolicy