Agencja Kreatywna Medialuk id:17220

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gniezno, wielkopolskie
Data dodania: 16-11-2015
Liczba odwiedzin: 306

Oferta

Chcemy dać Wam wyjątkowy reportaż z Waszego ślubu. Dlatego dla Was jesteśmy gotowi zaangażować nasze siły, wiedzę, umiejętności oraz sprzęt najwyższej klasy – tak, aby pokazać ten wyjątkowy dzień w niepowtarzalny i wysublimowany sposób. Jeśli chcielibyście poznać nas bliżej, na początek zachęcamy do przeczytania tekstu poniżej oraz do bezpośredniego kontaktu.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?
Przede wszystkim to, że nam się naprawdę chce. Każdy film przygotowywany jest pod kątem pary, którą obsługujemy.
Spotykamy się u nas w studiu przy dobrej kawie. Jeśli zdecydujecie się nam zaufać, po podpisaniu umowy widzimy się jeszcze raz na luźnej pogawędce. Dzięki temu mamy okazję lepiej się poznać i – co bardzo ważne – przygotować film indywidualnie dostosowany dla Państwa!

Jeśli obejrzycie filmy konkurencyjnych firm, zauważycie, że każdy z nich, choć często bardzo ładnie przygotowany, jest taki sam. Kamerzystom nie chce się myśleć, montować czegoś nowego.
U nas jest inaczej. Poświęcimy Wam tyle czasu, ile będziecie potrzebować. Filmy przygotowujemy ze szczególną starannością i dbałością o każdy szczegół. Staramy się z Wami zaprzyjaźnić.
Istnieje też możliwość spotkania się na plenerach kilka tygodni przed ślubem. Wszystko po to, abyście mogli zobaczyć jak pracujemy i oswoili się z kamerą. Wierzcie nam, nie ma nic gorszego niż kamerzysta przyjeżdżający 15 minut przed ślubem, którego widzicie pierwszy raz w życiu. Z doświadczenia wiemy, że po wspólnych spotkaniach i próbnych plenerach pary już nie boją się kamery, a często nawet włączają się w budowanie wyjątkowej atmosfery podczas kręcenia filmu.
Oferujemy znacznie więcej niż konkurencja. Spotkajcie się z nami, żeby się przekonać!

Co jest finalnym produktem?
Otrzymujecie od nas unikatowy film przygotowany specjalnie dla Was! Jest to wyjątkowy reportaż przygotowany w sposób profesjonalny i z ogromnym wyczuciem. Film, który stanie się pamiatką na całe życie. Do którego – jesteśmy o tym przekonani – będziecie wielokrotnie wracać.
Nie kodujemy płyt (tak jak często robi to konkurencja), więc bez problemu możecie je przegrywać. Wychodzimy z założenia, że to jest Wasza własność.

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Agencja Kreatywna Medialuk
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Gniezno

Nowe ogłoszenia