MEDIALUK nowożeńcy : filmowanie ślubów z indywidualnym podejściem

2900 zł
Gniezno, wielkopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

O nas

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?
W branży ślubnej pracujemy już ponad 13 lat. Nasz zespół to mieszanka doświadczenia, młodości, wrażliwości i energii, którą wkładamy w przygotowanie filmu ślubnego. Kiedy w 2008 roku wchodziliśmy na rynek, przyświecał nam jasny cel: dać naszym Parom to, czego my w naszych filmach ślubnych nie dostaliśmy. Chodzi o 'to coś" - co nieuchwytne, tak subtelne, a jednak wpływa na to, że końcowy efekt jest lepszy niż u konkurencji.

Każdy film przygotowywany jest unikatowo pod kątem Pary, którą obsługujemy. Pracujemy zawsze na dwóch operatorów. Na Waszym weselu wykorzystamy kilka kamer, by stworzyć unikatowe ujęcia, których nie zrobi dla Was nikt inny w tej cenie!

TO WAŻNE: Jeśli obejrzycie filmy konkurencyjnych firm, zauważycie, że często każdy z nich, choć często bardzo ładnie przygotowany, jest taki sam. Kamerzystom nie chce się myśleć, montować czegoś nowego.

U nas jest inaczej. Poświęcimy Wam tyle czasu, ile będziecie potrzebować. Filmy przygotowujemy ze szczególną starannością i dbałością o każdy szczegół. Staramy się z Wami zaprzyjaźnić, spojrzeć na ten wyjątkowy dzień Waszymi oczami.

Istnieje też możliwość spotkania się na plenerach kilka tygodni przed ślubem. Wszystko po to, abyście mogli zobaczyć jak pracujemy i oswoili się z kamerą.
W ofercie posiadamy też ujęcia z drona oraz FOTOLUSTRO - następcę fotobudki oraz wyjątkową ofertę w pakiecie ze zdjęciami. ZAWSZE pracujemy na minimum dwie kamery w podstawowej cenie! Dajemy Wam materiał w jakości 4K w standardzie, bo uważamy, że Wy zasługujecie na więcej.

Oferujemy znacznie więcej niż konkurencja. Spotkajcie się z nami, żeby się przekonać!

Co jest finalnym produktem?
Otrzymujecie od nas unikatowy film przygotowany specjalnie dla Was! Jest to wyjątkowy reportaż przygotowany w sposób profesjonalny i z ogromnym wyczuciem. Film, który stanie się pamiątką na całe życie. Do którego – jesteśmy o tym przekonani – będziecie wielokrotnie wracać.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Większość z naszego zespołu jest już po ślubie. Wiemy, czego brakowało nam w naszych filmach ślubnych. Właśnie to chcemy przekazać Wam - ulotne chwile zapisane na zawsze, z dbałością o szczegóły i indywidualne podejście.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

My naprawdę chcemy Was poznać! Staramy się zawsze spotkać z Parą przed ślubem. Jeśli dzieli nas duża odległość lub ograniczają nas realia covidowe, robimy to również online. Spotkanie jest dla nas ważne, bo poznajemy się z Wami, opowiadamy jak pracujemy, ale też notujemy Wasze oczekiwania - bo to przecież ma być film dla Was i o Was.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Generalnie standardowa usługa obejmuje dzień ślubu. Zaczynamy o dowolnej godzinie - wtedy, kiedy to WY tego chcecie. Możemy zacząć filmować już u fryzjera, towarzyszyć Wam przez cały dzień lub by tylko na przygotowaniach. Jeśli zależy Wam tylko na ceremonii i zabawie - możemy zacząć od kościoła lub USC. To Wy decydujecie, kiedy jest ten moment, by zacząć uwieczniać Wasz wyjątkowy dzień. My spełniamy Wasze oczekiwania. Standardowo kończymy pracę po oczepinach, jednak istnieje możliwość wydłużenia czasu pracy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Filmowanie przygotowań, ceremonia, zabawa na sali do godz. 1.00. Zawsze pracujemy na dwie kamery, na dwóch operatorów, chyba że życzycie sobie innego rozwiązania. Jesteśmy elastyczni.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Wszystko zaczęło się 12 lat temu. Wtedy rozwinąłem gałąź filmowania uroczystości rodzinnych w swojej firmie - Agencji Kreatywnej MEDIALUK. Dlaczego? Sam byłem już rok po ślubie i wiem, czego zabrakło mi na moim filmie. Mając odpowiednią wiedzę, warsztat i sprzęt postanowiłem dać Parom to, czego sam nie dostałem. Dziś nasz zespół liczy 6 osób.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Świadomość, że uczestniczymy w najważniejszym dniu dla dwojga ludzi. To naprawdę wyjątkowe, że postanowili oni nam zaufać i przeżyć wspólnie tę przygodę. I poczucie, że materiał, który zarejestrujemy będzie pamiątką na całe życie - być może będą go jeszcze oglądać następne pokolenia - bawić się przy nim, wzruszać, rozczulać - to niesamowite!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Możliwie najlepszym :) Cenimy minimalizm, dlatego nie zobaczycie u nas tysiąca statywów, lamp, wysięgników i Bóg jeden wie czego jeszcze! Staramy się wtopić w tłum, nasz sprzęt modernizujemy średnio co 2 lata, by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie jakościowym. W ostatnich latach przerzuciliśmy się na bezlusterkowce. Ale nie ma to większego znaczenia - zawsze staramy się włożyć maksimum energii i zaangażowania w stworzenie filmu o wysokich walorach artystycznych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowy pakiet zawiera dwóch operatorów. Istnieje również możliwość skorzystania z drona, fotografa (zaprzyjaźniona firma Fotostube), a nawet fotolustra!

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze elegancko ze względu na szacunek dla Was i Waszych gości. To przecież najważniejszy dzień, więc nie wyobrażamy sobie przyjść w dżinsach i luźnej koszuli na wierzchu. Obowiązkowo garnitur i na ogół krawat. Nawet w upalne dni. Nie zdejmujemy marynarek - to nasza wizytówka, poza tym dobrze wtapiamy się w tłum na sali :). Uważamy, że odpowiedni strój do okazji to element profesjonalnego podejścia.
W ostatnich miesiącach doszły też maseczki - dyskretne, czarne, stosowane wg zaleceń, zawsze z wkładem antybakteryjnym. Chcemy, byście Wy i Wasi goście czuli się przy nas komfortowo.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Większość naszych Par wybiera opcję pendrive w ekskluzywnym opakowaniu. Ale jeśli macie inne życzenia - na pewno je spełnimy!

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

U nas na materiały się "trochę" czeka. Wynika to z unikatowego, indywidualnego podejścia. Żeby coś było dobrze zrobione, trzeba poświęcić temu czas. Wychodzimy z założenia, że lepiej przetrzymać film o tydzień dłużej i go dopracować niż oddać tydzień za szybko, ale z jakimiś niedopatrzeniami. To przecież pamiątka na całe życie! Poza tym, czym jest tydzień w tę czy w tę w stosunku do wielu wspaniałych lat, które spędzicie razem, a uwiecznione przez nas wspomnienia będą Wam towarzyszyć. Średni czas oczekiwania to ok. 2-3 miesiące, w zależności od okresu sezonu i ilości zleceń w sezonie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych. Mamy ukończone odpowiednie kursy, by móc w nich pracować. W końcu pochodzimy z Gniezna - miasta Prymasa Polski i miejsca Chrztu Polski, a to do czegoś zobowiązuje, prawda? :)

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

W tym zakresie współpracujemy z firmą zewnętrzną, która posiada wszystkie wymagane prawem szkolenia i dokumenty,

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy z nas ma inne upodobania. Jedni uwielbiają rejestrować przygotowania, inni zabawę na sali, ale zdecydowanie początek ceremonii oraz moment przysięgi zawsze jest ekscytujący!

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeśli tego chcecie - oczywiście! Nas nic nie ogranicza - jedynie Wasza wyobraźnia :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Oj, było takich miejsc wiele, bo Pary, które do nas trafiają, wiedzą, że z nami można poszaleć. Miejsca, które utkwiły nam w głowie to między innymi:
- bunkry w Międzyrzeczu (byliśmy najprawdopodobniej pierwszą ekipą w Polsce, która filmowała plener w środku bunkrów, pod ziemią)
- stadion piłkarski Lecha Poznań
- stadion żużlowy Motoarena w Toruniu
- sesja w samolocie podczas lotu
- plener na ścigaczach
- opuszczony szpital psychiatryczny
i wiele, wiele innych niesamowitych miejsc!

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się dokumentować wszystko to, co się dookoła Was dzieje. Przykładamy dużą wagę do szczegółów. Robimy teledyski, które są przerywnikami na filmie. Podczas ceremonii jesteśmy dyskretni, praktycznie dla Was niewidoczni - to Wy macie skupić się na sobie, swoich emocjach, przeżyciach - nie na nas. My to z radością pokażemy. Na sali nie kreujemy zabawy - nie to jest naszą rolą, ale jeśli widzimy na sali, że z kogoś można "wycisnąć" więcej - to po prostu z niego to wyciskamy.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Para Młoda na środku parkietu - pełna radości, angażująca się w swoje wesele.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak - jesteśmy bardzo elastyczni. Zgodnie z filozofią naszej firmy, cechuje nas indywidualne podejście do każdej Pary.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Tak jak w łatwych :). Pogoda na ogół nie jest dla nas przeszkodą.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Bardzo rzadko używamy dodatkowego oświetlenia na sali lub w Kościele. Chcemy, by film wyglądał naturalnie. Mamy profesjonalny sprzęt, który sprawdził się już w wielu trudnych warunkach i sytuacjach.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Aktualnie panuje moda na coraz krótsze filmy. Ale czy to oznacza, że Wasz też musi być bardzo krótki? To zależy od Was - przygotujemy film o takiej długości, jaką sobie zażyczycie. Bez dodatkowych opłat.

Nasze pasje.

Każdy z nas jest inny. Łukasz uwielbia oglądać stare klasyczne horrory, Darka odpręża wędkowanie, Julia to sportsmenka uprawiająca triathlon... Każdy z nas jest inny, ale wszyscy uwielbiamy swoją pracę!

Certyfikat 2021
MEDIALUK nowożeńcy : filmowanie ślubów z indywidualnym podejściem
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Poznań
Data dodania: 19-10-2023

Zdecydowanie polecamy. Najlepsi sa

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Kostrzyn
Data dodania: 10-01-2023

Serdecznie polecamy ! :) przesympatyczna ekipa filmowa podchodząca do pracy z uśmiechem na twarzy, znakomita obsługa, bezproblemowy kontakt, totalnie nie czuć ich obecności a masz świadomość, że wszystkim zajmują się doskonale !

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-02-2021
Poznań
Data dodania: 09-02-2021

Jestem naprawdę pod wrażeniem. Do tego typu spraw nie wybrałabym nikogo innego. Ekipa spisała się na złoty medal! Pozdrawiam :)

MEDIALUK
09-02-2021

Dziękujemy, Julio! ;)

A
Ania i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2020
Skoki
Data dodania: 30-01-2021

Dzięki Chłopakom z Medialuk możemy w każdej chwili wracać do najważniejszych😍, najpiękniejszych🥰 i najweselszych momentów🥳 Naszego cudownego dnia Ślubu, które zostały zmontowane w niesamowity sposób. Chłopaków z Medialuk cechuje pełen profesjonalizm, a usługi świadczone są na najwyższym poziomie!👍👏
Gorąco polecam!

MEDIALUK
30-01-2021

Dziękujemy! Doskonale pamiętamy Wasze wesele. Było świetnie! :)

A
Agnieszka i Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-06-2020
Kórnik
Data dodania: 27-01-2021

Jak wesele to tylko z nimi !! Dzięki poczuciu humoru chłopaków nawet największy stres mija w niepamięć a pozostają tylko miłe i zabawne wspomnienia 😉😉😉dzięki nim najpiękniejszy dzień w życiu zostanie z nami na zawsze 😊

MEDIALUK
28-01-2021

Dzięki! Świetnie było z Wami współpracować :).

G
Gabrysia i Olek
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2020
Gniezno
Data dodania: 27-01-2021

Jakość usług na najwyższym poziomie!

MEDIALUK
28-01-2021

Cieszymy się, że mogliśmy być z Wami w tym ważnym dla Was dniu :).

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-02-2020
Gniezno
Data dodania: 25-01-2021

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usług medialuk !!! Naprawdę nie pożałujecie swojego wyboru! Potrafi doradzić ma pełno świetnych wizji ❤️❤️

MEDIALUK
26-01-2021

Dziękujemy za tak miłą opinię, Natalio!:)

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2020
Gniezno
Data dodania: 24-01-2021

Super ekipa, pełen profesjonalizm, bardzo ciekawe pomysły i aranżacje.Ogólnie gorąco polecam.

MEDIALUK
25-01-2021

Dziękujemy, pozdrawiamy!

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 4356

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gniezno

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy