Agencja Muzyczna M-ART id:10452

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 05-06-2013
Liczba odwiedzin: 876

Oferta

Agencja Muzyczna M-ART powstała w 2007 roku bazując na wcześniejszej współpracy z innymi agencjami. Zajmujemy się oprawą muzyczną i rozrywkową imprez. Działamy nie tylko w Warszawie, gdzie mieści się nasza siedziba, lecz również na terenie całej Polski.

Promujemy dwa własne profesjonalne zespoły muzyczne M-ART LIVE I M-ART BAND, bardzo dobrych DJ-ów oraz wspaniałe prowadzenie imprezy przez wykwalifikowanego konferansjera. Jeżeli poszukujecie kompetentnego zespołu muzycznego lub DJ-a z ciekawym programem rozrywkowym to jesteście Państwo w odpowiednim miejscu. Organizujemy występy naszych zespołów jak również dbamy o prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie podczas eventu, bankietu, wesela, festynu, imprezy firmowej. Dokładnie analizując Państwa potrzeby sprawimy aby każda impreza była wyjątkowa.

OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w Naszym życiu. Uroczystość zaślubin możemy uświetnić pięknymi dźwiękami saksofonu, trąbki, skrzypiec, wokalu. Na ceremonii ślubnej Para Młoda kroczy przy dźwiękach Marsza Wagnera, w dalszej części umilamy im ten dzień utworami Shuberta, Gounod’a, Bacha oraz muzyką popularną.

DJ & SAX
Saksofon w połączeniu z DJ-ką stanowi doskonały duet i dobrą propozycję na bankiet, poprawiny, imprezę firmową. Oprócz wspaniałej gry na saksofonie nasz muzyk posiada niebywałe zdolności konferansjerskie.

Specjalizacja:

  • zespół muzyczny
  • muzyka w Kościele
  • DJ/prezenter
  • wodzirej

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Agencja Muzyczna M-ART
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-515

Nowe ogłoszenia