Zobacz zdjęcia (4)
Agencja Muzyczna M-ART, Warszawa - zdjęcie 1
Agencja Muzyczna M-ART, Warszawa - zdjęcie 2 Agencja Muzyczna M-ART, Warszawa - zdjęcie 3 Agencja Muzyczna M-ART, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Agencja Muzyczna M-ART id:10452

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Agencja Muzyczna M-ART powstała w 2007 roku bazując na wcześniejszej współpracy z innymi agencjami. Zajmujemy się oprawą muzyczną i rozrywkową imprez. Działamy nie tylko w Warszawie, gdzie mieści się nasza siedziba, lecz również na terenie całej Polski.

Promujemy dwa własne profesjonalne zespoły muzyczne M-ART LIVE I M-ART BAND, TRIO M-ART wokal DJ sax oraz wspaniałe prowadzenie imprezy przez wykwalifikowanego konferansjera. Jeżeli poszukujecie kompetentnego zespołu muzycznego lub DJ-a z ciekawym programem rozrywkowym to jesteście Państwo w odpowiednim miejscu. Organizujemy występy naszych zespołów jak również dbamy o prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie podczas eventu, bankietu, wesela, festynu, imprezy firmowej. Dokładnie analizując Państwa potrzeby sprawimy aby każda impreza była wyjątkowa.

OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w Naszym życiu. Uroczystość zaślubin możemy uświetnić pięknymi dźwiękami saksofonu, trąbki, skrzypiec, wokalu. Na ceremonii ślubnej Para Młoda kroczy przy dźwiękach Marsza Wagnera, w dalszej części umilamy im ten dzień utworami Shuberta, Gounod’a, Bacha oraz muzyką popularną.

DJ & SAX
Saksofon w połączeniu z DJ-ką stanowi doskonały duet i dobrą propozycję na bankiet, poprawiny, imprezę firmową. Oprócz wspaniałej gry na saksofonie nasz muzyk posiada niebywałe zdolności konferansjerskie.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

TRIO M-ART wokalistka DJ sax - to połączenie muzyki mechanicznej z muzyką na żywo. Muzyka „serwowana” przez dj-a wzbogacona jest o śpiew wokalistki/wokalisty a także instrumentalisty np. saksofonisty. Taka hybryda to świetne połączenie dj-a i zespołu w przystępnej cenie. Jest zwykle tańsze niż wieloosobowy zespół, zajmuje mniej miejsca, wymaga mniej sprzętu a przez to staje się coraz to bardziej popularne, zapewniając świetną zabawę, wysoki poziom usług, spełniając oczekiwania Pary Młodej oraz ich gości. Posiadamy również bardzo otwartych i doświadczonych konferansjerów/ wodzirejów.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Gwarantujemy oprawę muzyczną przez profesjonalnych muzyków z dużym doświadczeniem scenicznym. Nasi muzycy występowali w wielu programach telewizyjnych m.in. Szansa na sukces, The voice of Poland, Bitwa na głosy, X- Factor. Współpracowali też z wieloma gwiazdami takimi jak: Michał Wiśniewski, zespół Volver, Zakopower, Brathanki.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie, tworzymy scenariusz imprezy, dobieramy odpowiednią muzykę i zabawy. Zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani w przygotowania i służymy dobrymi radami odnośnie organizacji całego wesela. W ciągu roku obsługujemy kilkadziesiąt imprez.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Muzycy i DJ-e, którzy mają wykształcenie muzyczne i doświadczenie koncertowe.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wokalistka - Karolina jest aktorką, wokalistką i konferansjerem. Od najmłodszych lat śpiewa i występuje na scenie. Przez 8 lat była wokalistką zespołu Rzepczyno. Wraz z zespołem brała udział w wielu koncertach i festiwalach w Polsce i za granicą. Ukończyła studium wokalno-aktorskie przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Obecnie współpracuje ze sceną SAM w Gdyni oraz Sceną na Plaży w Sopocie, koncertuje również z Michałem Wiśniewskim. Danusia w serialu "Pielęgniarki". Konferansjerka, animatorka oraz nauczycielka wokalu w Domu Kultury Kadr. Certyfikowana członkini Natural Voice Perfection. Uczestniczka wielu programów typu talent show m.in. The Voice of Poland, Must Be the Music.

DJ Daniel - jego fascynacja muzyką sięga czasów gdy miał kilkanaście lat i stawiał pierwsze kroki jako DJ w swoim rodzinnym mieście, prowadząc szkolne i niewielkie lokalne imprezy. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Amatorskie występy w klubach zamienił na profesjonalne granie w znanych klubach i na imprezach zamkniętych. Podczas dużych eventów współpracował m.in. z takimi artystami jak: Marc Van Linden, John Marks, Shaun Baker, CJ Stone, Lolita Jolie, DJ Juicy M, Tomas Nevson, Voodo and Serano, Alien, Matisse and Sadko, Pep&Rash;, Jewelez & Sparks. Podczas Turnieju DJ w klubie PROTECTOR został odznaczony tytułem „DJ Publiczności”. Gra imprezy m.in. w: Klub Kam, Manhattan Club, Klub Baba Jaga, Club Protector, Klub Royal.

Saksofonista Kamil - absolwent Akademii Muzycznej im. G. i K. w Łodzi oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie saksofonu. Brał udział w mistrzowskich kursach prowadzonych przez wielu wybitnych saksofonistów. Zdobywca pierwszego miejsca i nagrody specjalnej na VI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Paolo Serrao w Filadelfii (Włochy, 2014). Wśród innych ważniejszych osiągnięć należy wymienić: II miejsce na 15 Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych w Chieri (Turyn, Włochy); wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym „New Art Sax” Wrocław (2014) oraz II miejsce wraz z Kwartetem Saksofonowym UMFC na I Turnieju Kameralnym w Bydgoszczy. Z powodzeniem łączy działalność koncertową i pedagogiczną. Koncertował z wieloma orkiestrami: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej; Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej; Płocka Orkiestra Symfoniczna; Pan-European Philharmonia; Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus; Big Band AM Łódź; Big Band UM Warszawa; W.A.B.B. Odnajduje się na polu zarówno muzyki klasycznej jak i jazzowej czy rozrywkowej. Jako członek Big Bandu Uniwesytetu Muzycznego miał przyjemność występować obok takich artystów jak: Henryk Miśkiewicz, Zbigniew Namysłowski, Adam Sztaba, Krzesimir Dębski, Sławek Uniatowski, Kuba Badach, Janusz Szrom, Vivian Buczek.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

TRIO M-ART powstało w 2016 roku. Na bazie doświadczeń z innych projektów muzycznych m.in. naszych zespołów muzycznych, które działają od 2009 roku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Oprawa muzyczno-konferansjerska z naszej strony wynosi 10 godz. - 9 godz. grają muzycy na żywo, maksymalnie do godz. 4.00 + 1 godz. muzyki mechanicznej na zakończenie imprezy. Często jest możliwość przedłużenia imprezy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład, w którym występujemy.
Wariant:
- jednoosobowy: DJ (opcja na wybrane imprezy)
- dwuosobowy: DJ, saksofonista (konferansjer) lub wokalistka (konferansjer)
- trzyosobowy: DJ, wokal żeński (konferansjer), saksofonista

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Doskonałą jakość dźwięku zapewnia nam sprzęt renomowanych firm: JBL, Shure, Sennheiser, QSC, ElectroVoice, Pioneer. Posiadamy również profesjonalne oświetlenie typu: lasery, pary LED, listwy ledowe, skanery, ruchome głowy, wytwornica dymu, rampy sceniczne.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Dominującym językiem jest angielski. Jednakże współpracujemy również z konferansjerami, którzy mówią po rosyjsku, włosku, hiszpańsku, niemiecku.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Imprezy weselne często są organizowane 2 lata do przodu - im wcześniej się Państwo z nami skontaktują, tym jest większe prawdopodobieństwo, że dany termin będzie dostępny.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Serdecznie zapraszam każdego na spotkanie, abyśmy mogli dokładnie omówić przebieg imprezy i poznać preferencje Pary Młodej. Pierwsze spotkanie jest zupełnie niezobowiązujące.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej odbywają się 2 spotkania:
1. Ogólne omówienie imprezy i poznanie preferencji Pary Młodej (podpisanie umowy).
2. 2 miesiące przed imprezę weselną, dokładne omówienie scenariusza imprezy.

Opinie Agencja Muzyczna (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Agencja Muzyczna

Nazwa firmy: Agencja Muzyczna
Imię i nazwisko: Magdalena Szymańska
Adres: Warszawa, ul. Puławska 17, 02-515, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 2542

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie