Zobacz zdjęcia (1)
msDJ Radiowa Agencja Muzyczna - DJ, Wodzirej, Światło, Dźwięk, Zabawa, Koszalin - zdjęcie 1
1 / 1

msDJ Radiowa Agencja Muzyczna - DJ, Wodzirej, Światło, Dźwięk, Zabawa id:3298

Koszalin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • mówię po angielsku

Profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie i pomysłowość. Indywidualne podejście do każdego Klienta. Szukanie rozwiązań nowoczesnych i udoskonalanie sprawdzonych. Mnóstwo pomysłów, które pozytywnie wpływają na każdą imprezę.
Najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Szybkość działania i jakość obsługi. Kompleksowość i elastyczność.
Potężna baza muzyczna.

To my tworzymy klimat najlepszej zabawy. Naszym celem jest zrobić SHOW na najwyższym poziomie.

Opinie (3)

msDJ Radiowa Agencja Muzyczna - DJ, Wodzirej, Światło, Dźwięk, Zabawa id:3298
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
A
Ania i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2017
Gowidlino
Data dodania: 04-07-2017

Wodzirej Nosek spisał się rewelacyjnie! Muzyka wspaniała, goście nie schodzili z parkietu do samego rana, ekipa dała radę:)
Goście byli jednogłośni- najlepsze wesele.

Polecamy każdemu taką ekipę na wesele :)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data dodania: 18-03-2011

Wesele odbyło się w marcu. Nie potrzebowaliśmy dwóch osób prowadzących, bo braliśmy tylko cywilny i jeden prowadzący nam wystarczał. Prowadził Maciek. Sympatycznie w kapeluszu zachęcał gości do zabaw puszczając największe przeboje. O wyborze przekonało nas to, że panowie z agencji msdj pracują w radiu i muzycznie są dobrze przygotowani. Nie było też problemu z puszczaniem muzyki na życzenie, co bardzo sie spodobało mojemu szwagrowi:) Jak szukacie DJ-a na swoje wesele to polecam MSDJ.

B
Beata
5.00
 / 5
Data dodania: 09-01-2011

Chciałabym bardzo podziękować Panu Maciejowi i Tomkowi z msDJ za bardzo profesjonalne poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego. Nie byliśmy przekonani co do wyboru DJ-a, ale wesele prowadzone przez dwie osoby naprawdę się sprawdza. Nasze wesele odbyło się pomiędzy świetami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Dużo starej muzyki, i tej polskiej i zagranicznej. Śmiało mogę polecić, gdyż ciężko jest prowadzić taką imprezę gdzie trzeba zachęcić do tańca tylko 30 osób.

liczba odwiedzin: 5214

Popularne miasta w okolicy