Agencja Muzyczna msDJ - wodzireje i dj-e. id:3298

Oferta
Dodaj do plannera

Agencja Muzyczna msDJ to firma świadcząca usługi
kompleksowej oprawy muzycznej każdego przyjęcia
i imprezy okolicznościowej. Prezenterzy Radia Pólnoc,
współpracownicy Radia Kołobrzeg oraz inni specjaliści
zajmują się oprawą muzyczną wesel, bankietów, studniówek, balów lub innych przyjęć. Dobra muzyka i odpowiednia aranżacja to podstawa dobrej zabawy! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy tylko profesjonalistów, dlatego bierzemy pelną odpowiedzialność za udany występ. Zapraszamy do współpracy.

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Agencja Muzyczna msDJ - wodzireje i dj-e. id:3298
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Kamila Dodano: 18-03-2011
(5)
Wesele odbyło się w marcu. Nie potrzebowaliśmy dwóch osób prowadzących, bo braliśmy tylko cywilny i jeden prowadzący nam wystarczał. Prowadził Maciek. Sympatycznie w kapeluszu zachęcał gości do zabaw puszczając największe przeboje. O wyborze przekonało nas to, że panowie z agencji msdj pracują w radiu i muzycznie są dobrze przygotowani. Nie było też problemu z puszczaniem muzyki na życzenie, co bardzo sie spodobało mojemu szwagrowi:) Jak szukacie DJ-a na swoje wesele to polecam MSDJ.
Autor: Beata Dodano: 09-01-2011
(5)
Chciałabym bardzo podziękować Panu Maciejowi i Tomkowi z msDJ za bardzo profesjonalne poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego. Nie byliśmy przekonani co do wyboru DJ-a, ale wesele prowadzone przez dwie osoby naprawdę się sprawdza. Nasze wesele odbyło się pomiędzy świetami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Dużo starej muzyki, i tej polskiej i zagranicznej. Śmiało mogę polecić, gdyż ciężko jest prowadzić taką imprezę gdzie trzeba zachęcić do tańca tylko 30 osób.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Agencja Muzyczna msDJ - wodzireje i dj-e.
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Koszalin
Kod:75-818
Data dodania: 20-07-2010
Liczba odwiedzin: 2793

Polecamy

Nowe ogłoszenia