Zdjęcia
od 2500 do 3000 zł / wesele

★ Krzysztof & Mateusz ★ DJ i Wodzirej / FILMY Z WESEL id:1787

od 2500 do 3000 zł / wesele
Koszalin, zachodniopomorskie
(9)
Dodaj opinię
504-136...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
★★ Najwyższy muzyczny poziom i elegancka forma prowadzenia wesela - to nasza profesja. ★★
Poznaj nasz duet. Krzysztof & Mateusz to my - zawodowcy. To wyśmienita zabawa w kurtuazyjnej formie, wszak taką uroczystością jest wesele.
Koniecznie zobacz nasze video logi!
Muzyka w wykonaniu DJ'a Krzysztofa to taneczne szlagiery począwszy od rock'n'rolla poprzez lata 70,80,90 aż po współczesne - te polskie i zagraniczne. Krzysztof dysponuje wieloletnim muzycznym kunsztem, który zdobył grając nie tylko na weselach ale również w klubach. Wodzirej Mateusz jest elokwentną osobą, która od samego początku poprowadzi Was przez najbardziej stresujące momenty wesela. Szerokim wachlarzem animacji, rozluźni całą salę a w odpowiedniej chwili pośpiewa i wykona skoczne pląsy z gośćmi.
Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz:
★ Profesjonalne nagłośnienie marki TURBOSOUND - czysty i soczysty dźwięk
★ Kolorowe oświetlenie: 150W ruchome głowy LED, listwy ledowe pracujące w systemie DMX, dzięki czemu oświetlamy całą salę
★ Profesjonalna wytwornica dymu Martin Magnum - nawet na największe sale
★ Eleganckie stanowisko naszej pracy, nie widać żadnych kabli
★ Duet DJ + wodzirej, kulturalny, ubrany elegancko i stosownie do uroczystości - pod krawatem i muchą.
Oferujemy jako dodatkową usługę ciężki dym oraz oświetlenie sali.
Napisz lub zadzwoń by dowiedzieć się więcej.

Kategoria:

Dj na wesele Koszalin

Oferta

Oferta nr 1
od 2500 do 3000 / wesele
RABATY CENOWE:
- na obsługę wesela odbywającego się w dniach roboczych (środek tygodnia)
- na prowadzenie wesela w miesiącach listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec

Opinie (9)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
★ Krzysztof & Mateusz ★ DJ i Wodzirej / FILMY Z WESEL id:1787
Średnia ocen: 4,67 / 5 z 9 opinii
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Koszalin
Data dodania: 21-04-2017
Z czystym sumieniem gorąco polecam Pana Krzysztofa. Rewelacyjny dobór muzyki, świetna praca z mikrofonem i zabawianie gości. Polecam!!!!!
T
Tomasz i Ewelina
5.00
 / 5
Data dodania: 16-04-2014
Nasze wesele odbyło się we wrześniu 2013 roku w nadmorskiej miejscowości. Z czystym sumieniem polecamy Pana Krzysztofa. Świetne wyczucie muzyczne, starsze towarzystwo było pozytywnie zaskoczone że dj potrafi zagrać takie numery. Oczepiny i zabawy jak najbardziej na poziomie bez "wieśniaczenia" jak to robią niektóre zespoły. Polecamy i pozdrawiamy!
Z
Zofia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-11-2011
Data dodania: 29-08-2012
Bawiłam się na imprezie firmowej z djem z Agencji Metro Event w restauracji Kowal w Koszalinie. Musze powiedzieć że zagrał lepiej niż zespół, który też był jako druga opcja zabawy. DJ świetnie wyczuł towarzystwo, po prostu mistrz!
A
Arek i Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2011
Data dodania: 19-07-2012
Skorzystaliśmy z usług tej firmy. Oczywiście na rynku znajdą się tańsi dje' ale my POLECAMY agencje metroevent ! Super podejście do sprawy i do imprezy. DJ występuje w roli wodzireja wiec nie musicie obawiać się o oprawę. Jesteśmy zadowoleni i polecamy dalej :)
Arek i beata.
K
Kamil i Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2012
Data dodania: 08-06-2012
Wydaje nam się że komentarze już umieszczone mówią same za siebie. Dodamy tylko tyle że możecie wybierać dj'a Krzysztofa w ciemno. Poruszył nasze wesele i gości. Każdy wiek był zachwycony. Super muzyka i prowadzenie.
A
Alica i Paweł Kołobrzeg
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2012
Data dodania: 10-05-2012
W kilku słowach: Rewelacja! Jak DJ to tylko z tej agencji. Nasze wesele prowadził Pan Krzysztof. Muzyka dla każdego pokolenia, profesjonalne podejście do sprawy.
M
Marta i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2012
Data dodania: 17-04-2012
Z czystym sumieniem polecamy! Zrobiliśmy duże rozeznanie, i dje z agencji metro event nas nie zawiedli. Impreza poprowadzona genialnie. Nie zapomnimy imprezy do końca naszych chwil :) Polecamy gorąco!
R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-12-2011
Data dodania: 06-04-2012
Z czystym sumieniem polecam. Wesele było nie duże na około 40 osób, a dj Krzysiek naprawdę poprowadził imprezę na najwyższym poziomie. Dużo polskiej i zagranicznej muzyki a co najważniejsze nie musiał latać miedzy stolikami by wyciągać gości do zabawy - robił to muzyką! Naprawdę polecam.
Pokaż więcej opinii
Krzysztof

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Krzysztof & Mateusz
Imię i nazwisko:Krzysztof Kuźma
Adres:Koszalinul. Kołłątaja
75-448woj. zachodniopomorskie
504-136...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-10-2009, liczba odwiedzin: 5181
Telefon
504-136...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie