Zobacz zdjęcia (5)
Agnieszka Pajurska Fotografia, Inowrocław - zdjęcie 1
Agnieszka Pajurska Fotografia, Inowrocław - zdjęcie 2 Agnieszka Pajurska Fotografia, Inowrocław - zdjęcie 3 Agnieszka Pajurska Fotografia, Inowrocław - zdjęcie 4 Agnieszka Pajurska Fotografia, Inowrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Agnieszka Pajurska Fotografia id:49610

Inowrocław, kujawsko-pomorskie
(3)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Hej!
Z wielką chęcią sfotografuję jeden z ważniejszych dni Waszego życia. Obiecuję, że po otrzymaniu zdjęć będziecie zastanawiać się kiedy zrobiłam te fotografię i nawet jeżeli nie lubicie być fotografowani to podczas sesji narzeczeńskiej polubicie (potwierdzone info od poprzednich par), co za tym idzie aparat w dniu ślubu nie będzie taki straszny.
Uwielbiam naturalne kadry, uwielbiam Wasze uśmiechy na zdjęciach i łzy radości podczas pierwszego tańca.
Sesja narzeczeńska i ślubna będzie fajną przygodą pełną wyzwań, dla mnie i dla Was. Uwielbiam dymiaste zdjęcia, nie boję się wejść na drzewo czy do wody, wszystko dla pięknych kadrów.
Jestem szczera do bólu, uwielbiam pogaduszki z gośćmi, dzięki czemu zdjęcia są jeszcze lepsze bo przecież robi je fajna Pani fotograf.

Opinie (3)

Agnieszka Pajurska Fotografia id:49610
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Inowrocław
Data dodania: 26-09-2022

Wybór Pani Agnieszki to strzał w 10! Profesjonalizm idealnie połączony z naturalnością i swobodnym kontaktem. Mimo wielkiego stresu potrafiła nas rozluźnić i wydobyć piękne naturalne kadry! Serdecznie polecam cały wachlarz usług Pani Agnieszki!

A
Ania i Janek
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-07-2021
Bydgoszcz
Data dodania: 05-07-2021

Jeszcze nie mieliśmy wesela, ale byliśmy już na sesji narzeczeńskiej i to co zrobiła Agnieszka jest niesamowite! Nigdy nie lubiliśmy pozować do zdjęć, ale po otrzymaniu fotografii wszystko się zmieniło. Poczuliśmy się jak rasowi modele i w ogóle nie było widać, że to nasza pierwsza poważna sesja. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy się jeżeli chodzi o reportaż ślubny.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Inowrocław
Data dodania: 02-07-2021

Szukaliśmy fotografa na ostatnią minutę i wybór padł na Agnieszkę. Nie zawiedliśmy się! Od ślubu minął już rok, ale za każdym razem gdy oglądamy zdjęcia to łzy wzruszenia same płyną. Fotografie są cudowne! Do tego niektóre ze zdjęć zrobione sama nie wiem kiedy 😉 Dużym plusem Pani fotograf jest to, że nie boi się rozmawiać z gośćmi, a wręcz uwielbia to robić dzięki czemu każdy chętnie pozuje do zdjęć. Każdy z gości był przynajmniej na 5 zdjęciach i nikt nie mógł powiedzieć: "a mnie to na tym weselu nie było .."

Kontakt

Adres: Inowrocław, , 88170, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 985

Popularne miasta w okolicy