Zobacz zdjęcia (4)
AJ Event & Wedding Planner, Oborniki Śląskie - zdjęcie 1
AJ Event & Wedding Planner, Oborniki Śląskie - zdjęcie 2 AJ Event & Wedding Planner, Oborniki Śląskie - zdjęcie 3 AJ Event & Wedding Planner, Oborniki Śląskie - zdjęcie 4
1 / 4

AJ Event & Wedding Planner id:18343

Oborniki Śląskie, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

AJ Event&Wedding Planner, to agencja zajmują się organizacją ślubów i wesel, głównie na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego, ale również w każdym innym wymarzonym miejscu. Organizujemy uroczystości zarówno polskie, jak i międzynarodowe. Oferujemy kompleksową obsługę całego wydarzenia, ale również koordynację wybranego elementu ceremonii lub wesela. Gwarantujemy, że z nami to najważniejsze dla Państwa wydarzenie będzie miało indywidualny charakter i niepowtarzalną atmosferę.

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, które powinno się pamiętać na zawsze. Wspominać je z uśmiechem na twarzy i entuzjazmem. To chwile, w których radują się nie tylko przyszli nowożeńcy, ale również ich Goście. Każdy marzy o tym, aby te momenty stały się jedyne, wyjątkowe i zupełnie niepowtarzalne. Na początku, zadanie związane z organizacją uroczystości wydaje się proste: przecież wiecie, czego chcecie i jak ma wyglądać ten najważniejszy dzień. Jednak, im bliżej terminu, tym napięcie rośnie. Górę biorę emocje, a często problemy pojawiają się już na początku, gdyż okazuje się, iż nie wszystko jest tak proste, jakby się wydawało. Wtedy właśnie najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonego konsultanta ślubnego, który ruszy z pomocą.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Oborniki Śląskie, , 55-120, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1456

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie