Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (29)
Zobacz zdjęcia (29)
Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii, Wrocław - zdjęcie 1
Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii, Wrocław - zdjęcie 1 Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii, Wrocław - zdjęcie 2 Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii, Wrocław - zdjęcie 3 Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii, Wrocław - zdjęcie 4 Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii, Wrocław - zdjęcie 5 Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii, Wrocław - zdjęcie 6 Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii, Wrocław - zdjęcie 7
Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii, Wrocław - zdjęcie 8
1 / 29

Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii id:53398

od 250 do 10000 zł / całość
Wrocław, dolnośląskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
883-484...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Zorganizuję dla Was magiczny ślub i wesele. Stworzę scenariusz ślubu humanistycznego i poprowadzę ceremonię.
Poznasz mnie po szerokim uśmiechu, zaangażowaniu i pasji w oczach. Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem i Mistrzem Ceremonii Symbolicznej, dzięki współpracy ze mną niczym nie musisz się martwić. Dla każdej pary przygotowuję indywidualną ofertę, dbam o to, żebyście w dniu ślubu byli spokojni i zrelaksowani, czuwam nad wszystkim - Wy możecie cieszyć się sobą i świętować miłość.
Jestem skrupulatna, sumienna i lojalna, a moje Pary są dla mnie najważniejsze. Podczas negocjacji z innymi wykonawcami dbam o Wasz interes najlepiej jak tylko można. Dzięki mnie zaoszczędzicie czas i rozsądnie zaplanujecie wydatki.

W zakres usług wchodzą:

- kompleksowa lub częściowa organizacja dnia ślubu i wesela,
- planowanie budżetu wesela,
- scenariusz dnia ślubu i wesela,
- koordynacja dnia ślubu i wesela,
- konsultacja ślubna,
- stworzenie scenariusza ceremonii symbolicznej/humanistycznej,
- prowadzenie ceremonii symbolicznej/humanistycznej.

Posługu ję się językiem angielskim i chińskim, specjalizuję się we współpracy z obcokrajowcami oraz protokole dyplomatycznym. W pełni angażuję się w każdą współpracę, dlatego szczególnie zależy mi na relacji z Parą Młodą. Jestem z Wami w stałym kontakcie, odpowiadam na bieżąco na pojawiające się pytania. Pilnuję terminów, przypominam, podpowiadam, proponuję sprawdzone rozwiązania, ale zawsze najważniejsze jest Wasze zdanie i Wasze preferencje. Wyróżniają mnie pasje, którym poświęcam się w życiu prywatnym, ale także inspirują mnie w pracy wedding plannera - chętnie opowiem Wam więcej osobiście!

Oferta

Organizacja ślubu i wesel

od 250 do 10000zł/ całość

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jestem certyfikowaną Wedding Plannerką i Mistrzem Ceremonii. Posługuję się językiem angielskim, chińskim i polskim. Dobiorę ofertę do Waszych potrzeb, zadbam o każdy szczegół i Wasze dobre samopoczucie.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Do każdej pary podchodzę indywidualnie. Słucham Waszych historii i pomysłów, doradzam - ale nie narzucam. Zależy mi na Was, dlatego dzielę się swoją wiedzą podczas przygotowań, wspieram i dbam o Was i Waszych gości w dniu ceremonii.
Przygotowuję ofertę, a później ją realizuję. Znajduję dla Was najlepszych wykonawców, negocjuję warunki, dbam o właściwe zapisy w umowach i prawidłową realizację. Tworzę scenariusz ślubu i wesela. Jesteśmy w stałym kontakcie.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Każda para jest dla mnie wyjątkowa i tak je traktuję. Odpowiadam na pytania, doradzam, wyręczam, zwracam uwagę na detale i całościowy obraz ceremonii. Jestem elastyczna, ale również konkretna.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każdy, kto chce być spokojny w dniu ślubu, oszczędzić czas i mieć pewność, że doświadczona osoba czuwa nad sytuacją.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski, język chiński + podstawowy hiszpański.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak, istnieje możliwość skorzystania z usługi częściowej organizacji ślubu i wesela oraz koordynacji.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Żaden problem! Spotykamy się w formie online i jesteśmy w stałym kontakcie mailowym. Ja zajmuję się wszystkim na miejscu.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Oczywiście, dla każdego przygotowuję indywidualną ofertę dopasowaną do potrzeb.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej, tym lepiej, ale każdy moment jest dobry. Niezależnie od tego, czy jesteście świeżo po zaręczynach i nie wiecie za co się zabrać, czy jesteście już w trakcie przygotowań - jeśli czujecie, że przyda Wam się wsparcie, to każdej chwili chętnie pomogę.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

W zależności od potrzeb i możliwości Pary. Każda współpraca jest inna i dopasowana do indywidualnego przypadku.

Opinie (5)

Natalia Lewandowska - Wedding Planner i Mistrz Ceremonii id:53398
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Wrocław
Data dodania: 22-01-2023

Polecam! Natalia kompleksowo zorganizowała nasz ślub i wszystkie weselne atrakcje. Znalazła wykonawców i była z nimi w stałym kontakcie, my nie musieliśmy się niczym przejmować. Kontakt z Natalią przez cały czas był bardzo sprawny, jasno i przejrzyście wszystko nam tłumaczyła i doradzała. Super osoba, profesjonalna wedding plannerka. Nasi goście byli zachwyceni, my również. Zaoszczędziliśmy dużo czasu i byliśmy szczesliwi, że wszystko jest pod kontrolą.

Natalia
22-01-2023

Dziękuję Kasiu, cała przyjemność po mojej stronie!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 31-10-2022

Z ręką na sercu możemy polecić Panią Natalię do zorganizowania imprezy weselnej. Wykazała się pełnym profesjonalizmem. Dokładnie rozpoznała nasze potrzeby i oczekiwania, zadaje mnóstwo pytań na tematy o których niedoświadczona osoba nawet by nie pomyślała, dopilnowuje wszelkich formalności, a w razie potrzeby prowadzi negocjacje, by zapewnić usługi na oczekiwanym poziomie. Czułam że czyta mi w myślach. dzięki czemu mogliśmy być spokojniejsi. Wykazała się pełną elastycznością, kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem. Wszyscy podwykonawcy, którzy zostali nam zaproponowani byli wybrani z pełną starannością. Dzięki swoim umiejętnościom była w stanie zadbać o każdy szczegół i zorganizować adekwatne do naszych nieszablonowych wymogów wesele. Na każde spotkanie była bardzo dobrze przygotowana - zawsze o krok przed nami. Co najważniejsze, dzięki jej pomocy goście bardzo dobrze się bawili, ponadto pomogła dobrać upominki na podziękowania które zachwyciły i zaskoczyły każdego. Dała z siebie 120%, podczas imprezy pilnując by nikomu nic nie zabrakło, dopilnowała harmonogramu imprezy, dała mnóstwo praktycznych porad. Dzięki niej mogliśmy skupić się na zabawie. Zachwyciła nasze rodziny, wielokrotnie słyszeliśmy, że całe szczęście że trafiła nam się taka osoba jak Pani Natalia.
Szczęśliwi nowożeńcy

Natalia
02-11-2022

Dziękuję serdecznie za piękne słowa! Bardzo się cieszę, że wszystko się udało :)

E
Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Poznań
Data dodania: 25-10-2022

Natalia spisała się na medal! Pomogła nam w przygotowaniach, wielokrotnie zaskoczyła nas nieoczywistymi spostrzeżeniami i sugestiami, na prawdę widać, że zna się na ślubach. Przesympatyczna i kompetentna wedding plannerka, dziękujemy! Wybór Natalii był bardzo dobrą decyzją.

Natalia
27-10-2022

Dziękuję, cieszę się, że pomogłam!

A
Anita
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Wrocław
Data dodania: 12-10-2022

Wszystko perfekcyjnie zorganizowane - niczym nie musieliśmy się przejmować! Było cudownie i cieszę się, ze trafiliśmy właśnie na Natalkę! :) polecam z całego serduszka!

Natalia
12-10-2022

Dziękuję, cieszę się, że mogłam z Wami pracować!

J
JOANNA
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wrocław
Data dodania: 27-09-2022

Natalia, to zorganizowana, uśmiechnięta wedding plannerka, która jest wszędzie, tam gdzie trzeba, reaguje na nieprzewidziane sytuacje i jest zawsze przy Parze Młodej. Polecam Natalię, współpracowałam z nią przy koordynacji ślubu i wesela i jest niezastąpionym wsparciem.

Natalia
12-10-2022

Dziękuję Asiu, współpraca z Tobą to czysta przyjemność!

Kontakt

Imię i nazwisko: Natalia Lewandowska
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
883-484...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 941
Zadzwoń
883-484...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie