Zobacz zdjęcia (27)
Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER, Wrocław - zdjęcie 1
Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER, Wrocław - zdjęcie 2 Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER, Wrocław - zdjęcie 3 Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER, Wrocław - zdjęcie 4 Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER, Wrocław - zdjęcie 5
Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 27

Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER id:38541

od 2600 do 3900 zł / wesele
Wrocław, dolnośląskie
(28)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
519-707...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Witajcie! :)
Bardzo miło, że zainteresowaliście się moją ofertą DJ. Mam nadzieję, że choć trochę przekażę energię jaka panuje na weselach z Chlevicky show!

Zapewne każdy z Państwa będzie odliczać dni do tej wyjątkowej chwili, oraz każdy z Państwa marzy aby ten dzień był wielkim sukcesem. Moim zadaniem będzie tego realizacja i zrobię to z wielką przyjemnością! Moja praca to satysfakcja z tworzenia niezapomnianych chwil i Państwa szczęścia. Nie chciałbym Państwu marnować czasu, dlatego najpierw przedstawię ofertę w skrócie. Jeżeli zainteresuję - zaproszę niżej, gdzie opisuję dokładniej każdy element.

CHLEVICKY SHOW ZAPEWNIA:

- POMOC W ORGANIZACJI HARMONOGRAMU I WYDARZEŃ PODCZAS WESELA

- MOCNĄ ENERGIĘ NA PARKIECIE

- DJ Z REPERTUAREM OD LAT 50'-90', RYTMY LATYNOSKIE, WŁOSKIE, ROCK'N'ROLLE, PO DZISIEJSZE HITY RADIOWE

- PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE PARKIETU TANECZNEGO

- DEKORACJE ŚWIETLNE SALI
(w cenie)

- NIEZWYKŁE WYDARZENIA I TAŃCE CHOREOGRAFICZNE, GADŻETY, KONFERANSJER, WODZIREJ – CZYLI PODSTAWA KAŻDEJ DOBREJ IMPREZY WESELNEJ
(oczywiście bez dodatkowych opłat!)

- UKOŃCZYŁEM AKADEMIĘ MUZYCZNĄ JAKO PUZONISTA,
ZAGRAM DLA PAŃSTWA RÓWNIEŻ MUZYKĘ NA ŻYWO, ROBIĄC SHOW Z INSTRUMENTEM
(show również w cenie!)

- NA PAŃSTWA ŻYCZENIE ROZSZERZYMY OFERTĘ O WYSTĘP WOKALISTKI, SAKSOFONISTY, SKRZYPACZKI

Czy zainteresowałem Państwa ? Jeżeli tak, zapraszam niżej ;)


ORGANIZACJA I BUDŻET
Po pierwsze, będę się starał żeby na Państwa głowie było jak najmniej stresu związanego z harmonogramem i wydarzeniami podczas wesela. Będę doradzał, podpowiadał, zwracał uwagę na istotne elementy i szczegóły o których wiem z wieloletniego doświadczenia. Zaproponuję najlepsze i najbardziej korzystne atrakcje w zależności od przeznaczonego budżetu. Zarówno Państwo jak i goście muszą czuć się wyjątkowo w tym dniu, a Państwa budżet nie powinien być obciążony zbędnymi sprawami. Proszę Pamiętać, że każde wesele jest inne ;) Każde jest ubierane indywidualnie według Państwa gustu.

MUZYKA - DJ
Oczywiście to mój świat! :) Zapytam jaki jest Państwa gust, przedstawię mój repertuar, podpowiem co się najlepiej sprawdza. Proszę się nie martwić czy będę potrafił z discopolo, czy bez. Prowadzę wesela zarówno z discopolo, jak i kompletnie go pomijając. Nie jest to żaden problem! Muzyka będzie do tańca, oraz na drugim planie. Stworzę idealne tło na Państwa powitanie, tło do przemówień, podczas zabaw. Rzecz jasna – wszystko ustalimy wspólnie ;)

SHOW
Jestem zawodowym instrumentalistą – gram na puzonie. Podczas imprezy zawsze robię niespodziankę: dosłownie wyciągam puzon „spod lady” i zaczyna się show. Gram w formie koncertowej, gram bawiąc się z gośćmi. To repertuar hitów dawnych i dzisiejszych. Show jest w cenie ;) bez dopłat.

KONFERANSJER & SHOWMAN
Prowadzenie imprezy weselnej jest jak najbardziej moją specjalnością – to podstawa każdej imprezy weselnej. Zależy mi na tym, by wesele było prowadzone z wysoką kulturą i klasą. Nie może zabraknąć humoru z dobrą dawką uśmiechów ;) Prowadzę część oficjalną jako konferansjer, a podczas zabaw rozkręcam energię do czerwoności jako showman!

ZABAWY I OCZEPINY
Podstawowa zasada zabaw z Chlevicky show: żaden z gości nie może następnego dnia żałować tego co wykonał.
Oczepiny ustalimy wspólnie. Będę słuchał Państwa oczekiwań, doradzę co najlepsze. Ponad to obiecuję, że wybrana panna i kawaler nie będą zmuszani do tańca w parze, a otrzymają szampana! W trakcie nowoczesnego wesela, które Państwu zaproponuję - nie będzie konkursów w stylu zabaw: "walka o wolne krzesełko", czy "przekazywanie wałka do ciasta". Zaproponuję tańce choreograficzne, oraz niezwykłe wydarzenia, które stworzą wyjątkową historię i pamiątkę dla wszystkich gości. Ilość wydarzeń nie może być przytłaczająca i dostosujemy je do gustu Państwa i Państwa gości.

WOKALISTKA
Polecam serdecznie. Na imię ma Marta. To chyba najzdolniejsza wokalistka z Wrocławia. Śpiewa wszystkie hity od lat 60', rytmów włoskich, latynoskich, po dzisiejsze hity radiowe. Marta to nie tylko wokalistka. Jest jeszcze lepszą wodzirejką ode mnie! Uwielbiam patrzeć jak porywa Państwa do zabawy ;)

SAKSOFONISTA
Proszę sobie wyobrazić muzę na weselu w postaci DJ, saksofonisty, i do tego za chwilę DJ z puzonem. To jest naprawdę dobra energia i niezła zabawa na całe wesele!

SKRZYPACZKA
To idealny pomysł, kiedy goście składają Państwu życzenia, kiedy jest czas obiadu. Jej występ może być w formie koncertowej dla wszystkich gości, lub jako muzyka w tle. Uważam osobiście, że jest to element wnoszący dużo klasy do tego wyjątkowego wydarzenia.

CEREMONIA ŚLUBNA
Jeżeli planują Państwo ceremonię ślubną w miejscu wesela – organizacyjnie jest to kolejna przygoda dla mnie. Tu również pomogę Państwu z logistyką.

Zapraszam serdecznie do kontaktu,
Krzysztof

Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER - film 1 Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Chlevicky show

Wesele

od 2600 do 3900zł/ wesele

Poprawiny

od 800 do 1500zł/ poprawiny

Saksofonista

od 1400 do 1600zł/ wesele

Skrzypaczka

od 600 do 800zł/ występ

Harfista

od 700 do 1100zł/ występ

Promocje

13.05.2023 (sobota)
promocja
20.05.2023 (sobota)
promocja

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Prócz odtwarzania utworów jako DJ wykonuję show z grą na puzonie na żywo. Gram bawiąc się i tańcząc z gośćmi :) Każdy, kto ze mną współpracuje - również gra na instrumencie (asystent jest basistą). Kiedy jest nas dwoje - występujemy z muzyką na żywo w duecie!

Kolejnym aspektem jest kreowanie wesela w nowoczesnym stylu. Co kreuje nowy styl ? To wydarzenia, które tworzą historię wesela i niezwykłą pamiątkę w myślach gości. Walc z maskami weneckimi, podziękowania dla rodziców w stylu Hollywood, tańce choreograficzne - to wszystko zastępuje niemodne i niezwiązane z muzyką zabawy, na których można było zdobyć tylko kolejną flaszkę.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zwykle jest to 12 godzin. W zależności od formy wesela, długość mojej pracy może być ustalona indywidualnie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- oczywiście pełna oprawa muzyczna DJ wesela,
- konferansjer,
- występy muzyczne - gra na puzonie,
- pełne oświetlenie parkietu tanecznego, oświetlenie dekoracyjne sali,
- ponad to prowadzenie wybranych przez Parę Młodą zabaw, oraz gadżety dla gości.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar, który jest najbardziej uniwersalny to muzyka z lat 70' 80' określana profesjonalnie jako disco; hity radiowe od lat 90 do aktualnych (pop); rytmy latynoskie i bałkańskie, polska muzyka (zarówno rock jak i pop). Zdarzają się imprezy, gdzie na życzenie zagramy disco-polo, albo dla młodszego towarzystwa odpalimy muzę klubową :)

Skład, w którym występujemy.

Imprezę prowadzę sam, lub z asystentem (który jest również gitarzystą/basistą) - w zależności od wielkości prowadzonej imprezy. Ofertę można rozszerzyć o saksofonistę, skrzypaczkę, wokalistkę.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Prowadzenie imprezy weselnej jest jak najbardziej moją specjalnością – to podstawa każdej imprezy weselnej. Zależy mi na tym, by wesele było prowadzone z wysoką kulturą i klasą. Nie może zabraknąć humoru z dobrą dawką uśmiechów ;) Prowadzę część oficjalną jako konferansjer, a podczas zabaw rozkręcam energię do czerwoności jako showman!

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Znam język angielski :) Nasza skrzypaczka jest specjalistką języka hiszpańskiego.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

- ciężki dym
- dodatkowe nagłośnienie i oprawa muzyczna ceremonii ślubnej
- dodatkowe nagłośnienie w przypadku organizacji wesela na dwóch salach
- elegancki taniec z maskami weneckimi

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Uważam to za podstawę oferty współczesnej oprawy muzycznej imprezy weselnej. Prócz oświetlenia parkietu, oferuję również dekoracje świetlne sali.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście. Proszę jednak pamiętać, że to tylko propozycja. Każde wesele jest inne i zawsze dostosowujemy się do panującej energii na parkiecie, oraz gustu gości. Aby impreza udała się jak najlepiej, musimy być elastyczni i na bieżąco dostosowywać zaproponowaną listę utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście! Wedle życzenia i gustu ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Kiedy miałem 7 lat, zapisałem się do Szkoły Muzycznej. Grałem wtedy na skrzypcach. Z czasem zmieniłem instrument na puzon i tak jest do dziś, co sprytnie wykorzystuję podczas imprez ;)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Wydają Państwo niemałe pieniądze na ten wyjątkowy dzień, dlatego uważam, że obowiązkiem Dj jest spełnianie Waszych życzeń - oczywiście po wcześniejszym ustaleniu. Dla mnie nie ma gatunku którego nie zagram. Jest jest jednak kilka gatunków, za którymi osobiście nie przepadam.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Village People - YMCA ( i do tego słynna, aerobikowa choreografia :) )
Mr. Zoob – Mój jest ten kawałek podłogi
Brathanki – W kinie w Lublinie – Kochaj mnie
Aguilera, Kim, Pink - Lady Marmalade
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego
Bob Sinclar ft. Dollarman & Big Ali - Rock This Party
Mark Ronson – Uptown Funk
Natalia Oreiro – Cambio Dolor
Louisc Amstrong – What a wonderful world
Anna Karwan (cover) - What the world needs now

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jak w polityce tak w muzyce - Polacy są podzieleni. Jedni uwielbiają disco-polo, drudzy wręcz nie znoszą. Ja dostosowuję się do towarzystwa i jestem szczęśliwy, kiedy po prostu wszyscy się dobrze bawią.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

To się dzieje wtedy, gdy Para młoda i ich goście wychodzą szczęśliwi z sali. Cieszą się od ucha do ucha po kilku bisach, kliku "jeszcze jednych" piosenkach! :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

A to bardzo proste! Bez zboczonych tekstów to po pierwsze. Po drugie - bez zmuszania do zabawy, a z wielką motywacją. A jak motywować gości do działania ? Wszelkie szczegóły opowiadam przyszłym Parą Młodym już na pierwszym spotkaniu. Po trzecie: zabawa dostosowana do gości, czyli w zależności od energii - o odpowiednim czasie trwania i o odpowiedniej tematyce.

Nasze pasje.

Prócz pracy jako DJ/prezenter muzyczny, komponuję muzykę. Muzyka to pół mojego życia (jak nie więcej). Uwielbiam współpracować z wieloma instrumentalistami przy produkcjach muzycznych, a moja ulubiona forma współpracy to: produkcja muzyczna z orkiestrą. Kto poszpera w internecie, z pewnością coś o mnie znajdzie w tej tematyce ;)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Chlevicky show (28)

Chlevicky show - DJ, INSTRUMENTALISTA, SHOWMAN, KONFERANSJER id:38541
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 28 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patrycja Woźniak
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Leszno
Data dodania: 19-09-2022

Krzysiek z Adrianem to najlepsza ekipa lepiej trafić nie mogliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi. Kontakt bez zarzutu. Otwarci na propozycje, potrafiący doradzić. Wybierając Chlevicky show zabawa gwarantowana, a goście będą na parkiecie na każdym kawałku. Adriana uśmiech jest zarażający, a Krzyśka pozytywizm to gwarancja udanej zabawy! Gdyby było więcej niż 5 gwiazdek na pewno byśmy dali więcej. Myślę, że to nie Nasza ostatnia wspólna impreza. Jeżeli chcecie mieć gwarancję udanej imprezy chłopacy są godni zaufania i polecenia!

M
Marta i Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Ciechów
Data dodania: 16-08-2022

Krzysiek jest mega pozytywną osobą i bez niego nasze wesele nie byłoby aż tak udane. Od początku oferował świetny kontakt i pomógł nam się odnaleźć w organizacji wesela. Ma mnóstwo oryginalnych i trafionych pomysłów, dzięki którym goście będą jeszcze długo to wesele wspominać jako najlepsze na jakim byli. Oczepiny były poprowadzone z klasą, nikt do niczego nie był przymuszany, goście aż pchali się do zabawy. Samo jego stoisko wyglądało bardzo profesjonalnie i reprezentatywnie. Warto wspomnieć że ma wykształcenie muzyczne i wszyscy byli pod wrażeniem jak swoją grą na puzonie porwał wszystkich do zabawy i zrobił niemałe show! Lepszego DJ nie mogliśmy sobie wymarzyć na naszym weselu.

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Galowice
Data dodania: 06-08-2022

Dziękujemy za dobrą zabawę na naszym weselu 😀 Oprawa muzyczna jak i kontakt przed weselem bardzo nam się podobały. Dopasowane zabawy do dynamiki imprezy. Bardzo nam podobało się że nic nie było na siłę, i z myślą żeby wszyscy dobrze się bawili.

Krzysztof
10-08-2022

Dziękuję pięknie za te miłe słowa! Pozdrawiam serdecznie :)

D
Dominika I Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Wrocław
Data dodania: 21-07-2022

Najlepszy DJ, usługa na najwyższym poziomie, czuliśmy się niesamowicie jako para młoda i nasi goście byli bardzo zadowoleni z imprezy, repertuar zróżnicowany dla każdego coś dobrego 😉 zabawy weselne z wyczuciem i dobrą zabawą. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu z pasją do muzyki. Nasze wesele było tak udane dzięki Krzysiowi 🙂 Z czystym sumieniem polecamy i dziękujemy 🙂

Krzysztof
10-08-2022

Dziękuję Wam pięknie za wspaniały czas! Dziękuję tym bardziej za te miłe słowa z Waszej strony. Mam nadzieję, że do zobaczenia kiedyś! :))) Pozdrowienia Wam ślę! :)

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 18-07-2022

Polecam z całego serca!! To co chłopaki zrobili na weselu!! PETARDA! Każdy bawil się rewelacyjnie,

Krzysztof
10-08-2022

Aniu, ślicznie dziękujemy za opinię ! Było nam bardzo miło zrobić szal i show na parkiecie :)) pozdrów koniecznie Michała :) !

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gromadzyń
Data dodania: 19-06-2022

Świetny Dj, wyśmienity konferansjer, jeszcze lepszy człowiek! Bawiliśmy się doskonale, muzyka dopasowana w stu procentach do nas, gości, sali oraz przede wszystkim atmosfery. Świetna współpraca z fotografami oraz obsługą sali. Nic nie było na naszej głowie. Muzycznie i wizualnie wielka klasa. Instrumenty na żywo zrobiły robotę. Krzysiek jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, nie mogliśmy trafić lepiej co potwierdził chyba każdy na weselu. Mogę tylko polecać i chciałbym trafić na niego już jako zwykły gość! Brawa i czapki z głów!

M
Maciej i Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Zagórze Śląskie
Data dodania: 31-05-2022

pracę oraz poświęcenie jakie Dj Chlevicky włożył w oprawę muzyczną naszego wesela należą się wielkie brawa. Z udziałem p. Krzyśka spełniły się nasze ciche marzenia o wspaniałej uroczystości, na myśl której na naszych twarzach ciągle goszczą uśmiechy. Radiowy głos, dobór repertuaru oraz wydarzeń weselnych (Polonez w Maskach Weneckich, WOW) - poziom tych najczęściej ocenianych przy wyborze DJ-a elementów wychodzi poza wszelkie skale! Do tego wszystko utrzymane w świetnym stylu i z klasą. Poziom zabawy z Tobą nie spadał ani na moment, a parkiet płonął do świtu od ilości tańczących gości.
Nasi bliscy wychodząc z imprezy mieli tylko jeden komentarz - to wesele to bajka! To również Twoja zasługa 🙂
Teraz dobrze wiemy, że nie powierzylibyśmy nikomu innemu tego zadania.
Serdecznie Ci dziękujemy!
PS: poza DJowaniem jesteś też bardzo utalentowanym muzykiem! Chylimy czoła umiejętnościom gry na puzonie i pozdrawiamy z ogromnym ciepłem twojego nieocenionego asystenta basistę!

M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 13-05-2022

Zróżnicowana muzyka dobrana pod gości, nienachalne i kulturalne zabawy, live show dodający zabawie wyjątkowości, byliśmy zadowoleni z współpracy od pierwszego spotkania do końca wesela :) polecamy serdecznie!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Chlevicky show

Nazwa firmy: Chlevicky show
Imię i nazwisko: Krzysztof Chlewicki
Adres: Wrocław, , 53-146, woj. dolnośląskie
519-707...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5810
Zadzwoń
519-707...
Napisz

Popularne miasta w okolicy