Zobacz zdjęcia (19)
Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ, Wrocław - zdjęcie 1
Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ, Wrocław - zdjęcie 2 Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ, Wrocław - zdjęcie 3 Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ, Wrocław - zdjęcie 4 Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ, Wrocław - zdjęcie 5
Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 19

Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ id:38541

od 2600 do 3900 zł / wesele
Wrocław, dolnośląskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
519-707...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Witajcie! :)
Bardzo miło, że zainteresowaliście się moją ofertą DJ. Mam nadzieję, że choć trochę przekażę energię jaka panuje na weselach z Chlevicky show!

Zapewne każdy z Państwa będzie odliczać dni do tej wyjątkowej chwili, oraz każdy z Państwa marzy aby ten dzień był wielkim sukcesem. Moim zadaniem będzie tego realizacja i zrobię to z wielką przyjemnością! Moja praca to satysfakcja z tworzenia niezapomnianych chwil i Państwa szczęścia. Nie chciałbym Państwu marnować czasu, dlatego najpierw przedstawię ofertę w skrócie. Jeżeli zainteresuję - zaproszę niżej, gdzie opisuję dokładniej każdy element.

CHLEVICKY SHOW ZAPEWNIA:

- POMOC W ORGANIZACJI HARMONOGRAMU I WYDARZEŃ PODCZAS WESELA

- MOCNĄ ENERGIĘ NA PARKIECIE

- DJ Z REPERTUAREM OD LAT 50'-90', RYTMY LATYNOSKIE, WŁOSKIE, ROCK'N'ROLLE, PO DZISIEJSZE HITY RADIOWE

- PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE PARKIETU TANECZNEGO

- DEKORACJE ŚWIETLNE SALI
(w cenie)

- ZABAWY, GADŻETY, KONFERANSJER, WODZIREJ – CZYLI PODSTAWA KAŻDEJ DOBREJ IMPREZY WESELNEJ
(oczywiście bez dodatkowych opłat!)

- UKOŃCZYŁEM AKADEMIĘ MUZYCZNĄ JAKO PUZONISTA,
ZAGRAM DLA PAŃSTWA RÓWNIEŻ MUZYKĘ NA ŻYWO, ROBIĄC SHOW Z INSTRUMENTEM
(show również w cenie!)

- NA PAŃSTWA ŻYCZENIE ROZSZERZYMY OFERTĘ O WYSTĘP WOKALISTKI, SAKSOFONISTY, SKRZYPACZKI

Czy zainteresowałem Państwa ? Jeżeli tak, zapraszam niżej ;)


ORGANIZACJA I BUDŻET
Po pierwsze, będę się starał żeby na Państwa głowie było jak najmniej stresu związanego z harmonogramem i wydarzeniami podczas wesela. Będę doradzał, podpowiadał, zwracał uwagę na istotne elementy i szczegóły o których wiem z wieloletniego doświadczenia. Zaproponuję najlepsze i najbardziej korzystne atrakcje w zależności od przeznaczonego budżetu. Zarówno Państwo jak i goście muszą czuć się wyjątkowo w tym dniu, a Państwa budżet nie powinien być obciążony zbędnymi sprawami. Proszę Pamiętać, że każde wesele jest inne ;) Każde jest ubierane indywidualnie według Państwa gustu.

MUZYKA - DJ
Oczywiście to mój świat! :) Zapytam jaki jest Państwa gust, przedstawię mój repertuar, podpowiem co się najlepiej sprawdza. Proszę się nie martwić czy będę potrafił z discopolo, czy bez. Prowadzę wesela zarówno z discopolo, jak i kompletnie go pomijając. Nie jest to żaden problem! Muzyka będzie do tańca, oraz na drugim planie. Stworzę idealne tło na Państwa powitanie, tło do przemówień, podczas zabaw. Rzecz jasna – wszystko ustalimy wspólnie ;)

SHOW
Jestem zawodowym instrumentalistą – gram na puzonie. Podczas imprezy zawsze robię niespodziankę: dosłownie wyciągam puzon „spod lady” i zaczyna się show. Gram w formie koncertowej, gram bawiąc się z gośćmi. To repertuar hitów dawnych i dzisiejszych. Show jest w cenie ;) bez dopłat.

KONFERANSJER & WODZIREJ
Prowadzenie imprezy weselnej jest jak najbardziej moją specjalnością – to podstawa każdej imprezy weselnej. Zależy mi na tym, by wesele było prowadzone z wysoką kulturą i klasą. Nie może zabraknąć humoru z dobrą dawką uśmiechów ;) Prowadzę część oficjalną jako konferansjer, a podczas zabaw rozkręcam energię do czerwoności jako wodzirej!

ZABAWY I OCZEPINY
Podstawowa zasada zabaw z Chlevicky show: żaden z gości nie może następnego dnia żałować tego co wykonał.
Wszelkie zabawy, a także oczepiny ustalimy wspólnie. Będę słuchał Państwa oczekiwań, doradzę co najlepsze. Zabawy, które Państwu zaproponuję będą w kategoriach: taneczne, choreograficzne, konkursowe, rozbawiające do łez ;) (podpowiem: te ostatnie są najlepsze!). Ilość zabaw nie może być przytłaczająca i dostosujemy je do gustu Państwa i Państwa gości. Wesele bez zabaw też jest do wykonania – jeśli taki będzie Państwa gust, tak je zorganizujemy!

WOKALISTKA
Polecam serdecznie. Na imię ma Marta. To chyba najzdolniejsza wokalistka z Wrocławia. Śpiewa wszystkie hity od lat 60', rytmów włoskich, latynoskich, po dzisiejsze hity radiowe. Marta to nie tylko wokalistka. Jest jeszcze lepszą wodzirejką ode mnie! Uwielbiam patrzeć jak porywa Państwa do zabawy ;)

SAKSOFONISTA
Proszę sobie wyobrazić muzę na weselu w postaci DJ, saksofonisty, i do tego za chwilę DJ z puzonem. To jest naprawdę dobra energia i niezła zabawa! Saksofonistę można wynająć na 2-3 godzin, lub na całe wesele.

SKRZYPACZKA
To idealny pomysł, kiedy goście składają Państwu życzenia, kiedy jest czas obiadu. Jej występ może być w formie koncertowej dla wszystkich gości, lub jako muzyka w tle. Uważam osobiście, że jest to element wnoszący dużo klasy do tego wyjątkowego wydarzenia.

CEREMONIA ŚLUBNA
Jeżeli planują Państwo ceremonię ślubną w miejscu wesela – organizacyjnie jest to kolejna przygoda dla mnie. Tu również pomogę Państwu z logistyką.

Zapraszam serdecznie do kontaktu,
Krzysztof

Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ - film 1 Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Chlevicky show

Wesele

od 2600 do 3900zł/ wesele

Poprawiny

od 800 do 1500zł/ poprawiny

Saksofonista

od 1400 do 1600zł/ wesele

Skrzypaczka

od 600 do 800zł/ występ

Harfista

od 700 do 1100zł/ występ

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zwykle jest to 12 godzin. W zależności od formy wesela, długość mojej pracy może być ustalona indywidualnie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- oczywiście pełna oprawa muzyczna DJ wesela,
- konferansjer,
- występy muzyczne - gra na puzonie,
- pełne oświetlenie parkietu tanecznego, oświetlenie dekoracyjne sali,
- ponad to prowadzenie wybranych przez Parę Młodą zabaw, oraz gadżety dla gości.

Jaki repertuar proponujemy?

Repertuar, który jest najbardziej uniwersalny to muzyka z lat 70' 80' określana profesjonalnie jako disco; hity radiowe od lat 90 do aktualnych (pop); rytmy latynoskie i bałkańskie, polska muzyka (zarówno rock jak i pop). Zdarzają się imprezy, gdzie na życzenie zagramy disco-polo, albo dla młodszego towarzystwa odpalimy muzę klubową :)

Skład, w którym występujemy.

Imprezę prowadzę sam, lub z asystentem (który jest również gitarzystą/basistą) - w zależności od wielkości prowadzonej imprezy. Ofertę można rozszerzyć o saksofonistę, skrzypaczkę, wokalistkę.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Prowadzenie imprezy weselnej jest jak najbardziej moją specjalnością – to podstawa każdej imprezy weselnej. Zależy mi na tym, by wesele było prowadzone z wysoką kulturą i klasą. Nie może zabraknąć humoru z dobrą dawką uśmiechów ;) Prowadzę część oficjalną jako konferansjer, a podczas zabaw rozkręcam energię do czerwoności jako wodzirej!

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Znam język angielski :) Nasza skrzypaczka jest specjalistką języka hiszpańskiego.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. Uważam to za podstawę oferty współczesnej oprawy muzycznej imprezy weselnej. Prócz oświetlenia parkietu, oferuję również dekoracje świetlne sali.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście. Proszę jednak pamiętać, że to tylko propozycja. Każde wesele jest inne i zawsze dostosowujemy się do panującej energii na parkiecie, oraz gustu gości. Aby impreza udała się jak najlepiej, musimy być elastyczni i na bieżąco dostosowywać zaproponowaną listę utworów.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Kiedy miałem 7 lat, zapisałem się do Szkoły Muzycznej. Grałem wtedy na skrzypcach. Z czasem zmieniłem instrument na puzon i tak jest do dziś, co sprytnie wykorzystuję podczas imprez ;)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Wydają Państwo niemałe pieniądze na ten wyjątkowy dzień, dlatego uważam, że obowiązkiem Dj jest spełnianie Waszych życzeń - oczywiście po wcześniejszym ustaleniu. Dla mnie nie ma gatunku którego nie zagram. Jest jest jednak kilka gatunków, za którymi osobiście nie przepadam.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Village People - YMCA ( i do tego słynna, aerobikowa choreografia :D )
Mr. Zoob – Mój jest ten kawałek podłogi
Brathanki – W kinie w Lublinie – Kochaj mnie
Gloria Estefan - Conga
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego
Jassie J, Ariana Grande, Nicki Minaj – Bang Bang
Mark Ronson – Uptown Funk
Natalia Oreiro – Cambio Dolor
Louisc Amstrong – What a wonderful world
Ed Sheeran – Thinking out loud

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jak w polityce tak w muzyce - Polacy są podzieleni. Jedni uwielbiają disco-polo, drudzy wręcz nie znoszą. Ja dostosowuję się do towarzystwa i jestem szczęśliwy, kiedy po prostu wszyscy się dobrze bawią.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

To się dzieje wtedy, gdy Para młoda i ich goście wychodzą szczęśliwi z sali. Cieszą się od ucha do ucha po kilku bisach, kliku "jeszcze jednych" piosenkach! :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

A to bardzo proste! Bez zboczonych tekstów to po pierwsze. Po drugie - bez zmuszania do zabawy, a z wielką motywacją. A jak motywować gości do działania ? Wszelkie szczegóły opowiadam przyszłym Parą Młodym już na pierwszym spotkaniu. Po trzecie: zabawa dostosowana do gości, czyli w zależności od energii - o odpowiednim czasie trwania i o odpowiedniej tematyce.

Nasze pasje.

Prócz pracy jako DJ/prezenter muzyczny, komponuję muzykę. Muzyka to pół mojego życia (jak nie więcej). Uwielbiam współpracować z wieloma instrumentalistami przy produkcjach muzycznych, a moja ulubiona forma współpracy to: produkcja muzyczna z orkiestrą. Kto poszpera w internecie, z pewnością coś o mnie znajdzie w tej tematyce ;)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Chlevicky show (21)

Dodaj opinię
Chlevicky show - DJ, MUZYCZNE SHOW! KONFERANSJER, WODZIREJ id:38541
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 21 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Wrocław
Data dodania: 13-05-2022

Zróżnicowana muzyka dobrana pod gości, nienachalne i kulturalne zabawy, live show dodający zabawie wyjątkowości, byliśmy zadowoleni z współpracy od pierwszego spotkania do końca wesela :) polecamy serdecznie!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Nysa
Data dodania: 31-10-2021

Dziękujemy Panu Krzysztofowi za umilenie nam tego wyjątkowego dnia. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, ma doskonały kontakt z gośćmi i potrafi dobrać odpowiedni repertuar imprezy do towarzystwa przy czym sam się dobrze bawi. Jest uprzejmy, towarzyski, otwarty na propozycje, a przede wszystkim sam chętnie służy radą. Kiedy wspominam swoje wesele to przed oczami mam uśmiechnięta twarz Pana Krzysztofa i aż ciepło robi się na sercu. Dzięki niemu miałam poczucie ze wszytko jest w dobrych rękach a ja z mężem mogliśmy się rozluźnić i weselić. Brak mi słów by wyrazić swoją wdzięczność. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Dziękujemy z całego serca i mamy nadzieje, ze jeszcze kiedyś się spotkamy. Każde wesele z oprawa muzyczna Dj Chlevicky będzie niezapomniane i dopieszczone. Polecamy Ewelina & Radosław

Krzysztof
04-11-2021

Dziękuję Pięknie!!! :))) To bardzo miłe, kiedy mogę dać dużo radości innym osobą :) Dziękuję również za wyjątkową opinię i polecenie :) Będę Was wspominał długo tym bardziej! :))

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Łagów
Data dodania: 25-10-2021

Gorąco polecamy! Współpraca z Krzyśkiem to prawdziwa przyjemność. Już na pierwszym spotkaniu przekonał nas swoim profesjonalnym podejściem i nie zawiedliśmy się :) impreza była prowadzona fantastycznie, do wczesnych godzin porannych. Muzyka świetnie dobrana, bez względu na wiek każdy z gości bawił się doskonale, a parkiet był pełny przez całą noc! Wszystkie zabawy były idealnie dopasowane do klimatu imprezy oraz oczekiwań naszych, jak i gości. Przez całą imprezę trzymał rękę na pulsie. Nie żałujemy i bardzo dziękujemy za piękne wspomnienia. Dzięki takim profesjonalistom ta wyjątkowa noc staje się niezapomniana :)

Krzysztof
04-11-2021

O tak, rękę na pulsie uwielbiam trzymać! :) Cieszę się bardzo, że mogłem dla Was profesjonalnie wykonać oprawę muzyczną tego wyjątkowego dnia i nocy :)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Góra
Data dodania: 29-09-2021

Krzysztof od pierwszego spotkania oczarował nas swoim profesjonalizmem. Doradził, podpowiedział, niczego nie narzucał. Ideał! Mieliśmy kameralne przyjęcie, gości w różnym przedziale wiekowym, a każdy bawił się świetnie. Goście do tej pory pytają skąd wyczarowaliśmy tak świetnego DJa ;) Niespodziewany show z puzonem wszystkim na długo zostanie w pamięci ;) Nie mogliśmy trafić lepiej! Polecamy z całego serca <3 Nie wahajcie się ani chwili dłużej, umawiajcie się na spotkanie ;)

Krzysztof
04-11-2021

Paulina, dziękuję pięknie! Ideał to już zaszczyt! ^^ Śmiało odpowiem, że jestem dumny z takiej opinii! Dziękuję bardzo :))

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2021
Raszowa
Data dodania: 19-09-2021

Jeśli szukacie osoby, która porwie do tańca wszystkich gości i poprowadzi Wasze wesele tak jak sobie wymarzyliście, nie traficie lepiej. Mieliśmy kameralne wesele na niecałe 50 osób, a parkiet pozostawał pusty tylko podczas przerw na złapanie oddechu :) Nie wiem kto był bardziej zachwycony - my czy nasi goście, którzy do teraz w rozmowach wspominają wspólną zabawę. A patrząc z naszej perspektywy - bardzo profesjonalne podejście do organizacji już od pierwszego spotkania. Wszystkie wcześniejsze ustalenia zostały uszanowane, nie musieliśmy stresować się "niespodziankami", na które nie byliśmy przygotowani, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Dziękujemy też za cenne rady i wskazanie atrakcji dopasowanych do nas, za wspaniałe show z puzonem na parkiecie i oczepiny poprowadzone z humorem i klasą. Polecamy serdecznie wszystkim młodym parom! :)

Krzysztof
22-09-2021

Agnieszka, pięknie dziękuję za bardzo miłe słowa i tak wspaniałą opinię :)) Uwielbiam Parą Młodym dawać rady i cenne wskazówki :) Zawsze chcę by było dla Was jak najlepiej! :) Trzymajcie się i mam nadzieję, że do zobaczenia! :)))

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Wrocław
Data dodania: 01-09-2021

W słowniku języka polskiego jest zbyt wiele słów by opisać tutaj współpracę z Krzysztofem, więc ograniczę się do dwóch: stuprocentowy profesjonalista! Co prawda nie byliśmy na wielu weselach, ale z pełnym przekonaniem możemy napisać że jest to najlepszy DJ i jednocześnie prowadzący imprezę. Sprawił że wszyscy goście bawili się do samego końca, każdy był mega zadowolony a show na puzonie będziemy wraz z gośćmi wspominać jeszcze nie raz, nie dwa. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i z przyjemnością będziemy polecać innym młodym parom :)

Krzysztof
08-09-2021

Dziękuję ślicznie za opinię :) Cała przyjemność po mojej stronie!

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Oława
Data dodania: 25-08-2021

Impreza była super . Goście bardzo zadowoleni a nawet przemęczeni od zabawy . Każdy bardzo chwalił naszego DJ . Goście byli zaskoczeni gra na żywo . Chłopaki dali z siebie 200% . Bardzo dobrze bawiliśmy się , oczepiny przeprowadzone super . Wszystko co zostało ustalone było . Polecamy w 100% i życzymy aby każdy się tak bawił przy was jak my 💛

Krzysztof
08-09-2021

No jak goście przemęczeni, to już lepiej być nie mogło :D :D :D Dziękuję bardzo za opinię ;) To z pewnością pomoże innym Parą Młodym w wyborze :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Prusice
Data dodania: 02-08-2021

Wspaniale poprowadzone wesele, jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wszystkie nasze ustalenia i prośby zostały spełnione, goście bawili się świetnie i od wielu osób słyszeliśmy, że było to najlepsze wesele na jakim byli. Nic dodać nic ująć. Dziękujemy

Krzysztof
03-08-2021

Bardzo się cieszę, że jesteście zadowoleni ze współpracy :) Ja również dziękuję za wspaniałą imprezę i współpracę!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Chlevicky show

Nazwa firmy: Chlevicky show
Imię i nazwisko: Krzysztof Chlewicki
Adres: Wrocław, , 53-146, woj. dolnośląskie
519-707...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4392
Zadzwoń
519-707...
Napisz

Popularne miasta w okolicy