Zobacz zdjęcia (5)
Akordeoniści Bayan Brothers - wyjątkowe muzyczne show!!!, Wągrowiec - zdjęcie 1
Akordeoniści Bayan Brothers - wyjątkowe muzyczne show!!!, Wągrowiec - zdjęcie 2 Akordeoniści Bayan Brothers - wyjątkowe muzyczne show!!!, Wągrowiec - zdjęcie 3 Akordeoniści Bayan Brothers - wyjątkowe muzyczne show!!!, Wągrowiec - zdjęcie 4 Akordeoniści Bayan Brothers - wyjątkowe muzyczne show!!!, Wągrowiec - zdjęcie 5
1 / 5

Akordeoniści Bayan Brothers - wyjątkowe muzyczne show!!! id:40834

Wągrowiec, wielkopolskie
(2)
Dodaj opinię

O nas

Witamy serdecznie, jeśli szukacie Państwo nietuzinkowej atrakcji muzycznej na Waszą uroczystość to trafiliście pod właściwy adres. Macie już dja, ale myślicie o czymś co uatrakcyjni ten wyjątkowy dzień o moc muzycznych doznań z muzyką na żywo i wprawi w euforię wszystkich gości? Nic bardziej prostszego, duet akordeonowy Bayan Brothers sprosta każdemu muzycznemu wyzwaniu. Muzycy swoją pozytywną energią są w stanie zarazić nawet najbardziej wybredne muzyczne gusta. Setki zagranych imprez i lata spędzone w muzycznej branży zaowocowały zdobyciem bogatego doświadczenia. Gwarantujemy, że Państwo oraz goście jeszcze na długo będą pamiętać imprezę z naszym udziałem. Możemy także zadbać o oprawę muzyczną ślubu z bardziej stonowanym repertuarem. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski.

Opinie (2)

Akordeoniści Bayan Brothers - wyjątkowe muzyczne show!!! id:40834
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 2 opinii
4,90
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
D
Dariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-07-2019
Poznań
Data dodania: 07-07-2019

Witam. Duet zaprosiłem w miniony piątek jako niespodziankę na ślub mojej córki. Rewelacja !! Profesjonalne podejście do klienta i umiejętności na wysokim poziomie, nie wspominając o prezencji ! Pozdrawiam Was !!

M
Marlena
4.80
 / 5
Data ślubu: 20-06-2019
Dąbrówka Kościelna
Data dodania: 28-06-2019

Nasi Goście i my mile zaskoczeni.Panowie bardzo eleganccy. Profesjonalnie grają ,łącznie z 2 utworami na życzenie.Można pośpiewać i potańczyć.Polecamy gorąco.

Kontakt

Imię: Łukasz 
Adres: Wągrowiec, , 62-100, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 2785

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie