Zobacz zdjęcia (5)
Dj -akordeonista-wodzirej weselny, Bielsk Podlaski - zdjęcie 1
Dj -akordeonista-wodzirej weselny, Bielsk Podlaski - zdjęcie 2 Dj -akordeonista-wodzirej weselny, Bielsk Podlaski - zdjęcie 3 Dj -akordeonista-wodzirej weselny, Bielsk Podlaski - zdjęcie 4 Dj -akordeonista-wodzirej weselny, Bielsk Podlaski - zdjęcie 5
1 / 5

Dj -akordeonista-wodzirej weselny id:41371

Bielsk Podlaski, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Witajcie !
Jeśli już tu jesteście , zapewne szukacie oprawki do Waszego niezmiernie uroczystego i niezapomnianego przyjęcia weselnego.
Jak to życie pokazuje wśród zaproszonych przyjaciół i kochanej rodziny jest mnóstwo gości obserwatorów i krytyków którzy potwierdzili obecność na Waszym przyjęciu .
Będzie mi niezmiernie miło odpalić petardę i dawkę dobrej muzyki z kulturalnym poczuciem humoru aby zmienić nastawienie właśnie owych obserwatorów , bo będzie zdzierać parkiet już po pięciu minutach pierwszego tańca.
Rodzaj muzyki oraz zabawy które będą rozkręcać wspólną zabawę ustalam razem z Nowożeńcami.
Jestem muzykiem - wodzirejem z plecakiem doświadczeń i nie małym stażem.
Oprócz doświadczenia posiadam własne nagłośnienie , oświetlenie oraz transport którym mogę dojechać w każde miejsce naszego pięknego kraju !
Akordeon nie rozstaje się ze mną , więc Wasz wyjazd do ślubu będzie obserwowany przez wszystkie żyjące istoty mieszkające w Waszej okolicy , gdy jego głos poniesie wiatr z miecha.
Telefon mam zawsze naładowany gdyż spodziewam się telefonu od Was z dodatkowymi pytaniami na które chętnie odpowiem.
Pozdrawiam Dj Mazursky

Opinie (2)

Dj -akordeonista-wodzirej weselny id:41371
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-01-2019
Siemiatycze
Data dodania: 21-04-2019

Profesjonalna robota, Muzyka dopasowana do każdej grupy wiekowej.Super biesiada z akordeonem.
Polecamy !

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-01-2019
Białystok
Data dodania: 10-04-2019

REWELACJA. Świetna zabawa do samego rana. Oddając w ręce DJ Mazursky całą organizację mogliśmy się beztrosko bawić do samego rana! Największym plusem jest indywidualne podejście do klienta i dostosowanie się do jego preferencji. Przed weselem umówiliśmy scenariusz imprezy. Ponadto DJ Mazursky potrafił reagować i dostosować się na bieżąco do nastroju gości. Repertuar dopasowany do każdego pokolenia.Pełen profesjonalizm na wysokim poziomie. Na Akoreonie gra przepięknie. Prowadzenie i organizacja zabaw dla uczestników pierwsza klasa - wszystko na wesoło i ze smskiem. Dziękujemy i w 100% POLECAMY!

Dj Mazursky
12-04-2019

Dziękuje za zaproszenie i wspaniałą zabawę !
Pozdrawiam

liczba odwiedzin: 1202

Popularne miasta w okolicy