Zobacz zdjęcia (5)
A.KUKU-pokaz ptaków drapieżnych i sów,sesja z sowami,pokaz sokolniczy, Smolnica - zdjęcie 1
A.KUKU-pokaz ptaków drapieżnych i sów,sesja z sowami,pokaz sokolniczy, Smolnica - zdjęcie 2 A.KUKU-pokaz ptaków drapieżnych i sów,sesja z sowami,pokaz sokolniczy, Smolnica - zdjęcie 3 A.KUKU-pokaz ptaków drapieżnych i sów,sesja z sowami,pokaz sokolniczy, Smolnica - zdjęcie 4 A.KUKU-pokaz ptaków drapieżnych i sów,sesja z sowami,pokaz sokolniczy, Smolnica - zdjęcie 5
1 / 5

A.KUKU-pokaz ptaków drapieżnych i sów,sesja z sowami,pokaz sokolniczy id:12272

Smolnica, śląskie

O nas

Witam serdecznie

Jesteśmy firmą zajmującą się pokazami ptaków drapieżnych i sów. Działamy na terenie całego kraju, zdarzają się również wyjazdy poza granice Polski.

Proponujemy Państwu niezapomniany pokaz sokolniczy na weselu oraz udział naszych ptaków w sesji zdjęciowej. Nasi podopieczni: myszołowiec towarzyski (jastrząb Harrisa), myszołów, pustułka, raróg, puchacz, pójdźka oraz płomykówka są pięknymi zwierzakami, które chętnie współpracują z człowiekiem prezentując swe atuty.

Jest to nietypowy dodatek na weselu, z pewnością zapamiętany przez wszystkich gości. Ponieważ widzowie biorą aktywny udział w naszych zabawach nikt nie będzie się nudził i pozna zwierzęta nieuchwytne w naturze.

Pokaz trwa ok.45 minut. Może się odbywać zarówno na powietrzu, jak i wewnątrz sali.

liczba odwiedzin: 3614

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie