Zobacz zdjęcia (3)
Alauda - Bądź na ekranach!, Katowice - zdjęcie 1
Alauda - Bądź na ekranach!, Katowice - zdjęcie 2 Alauda - Bądź na ekranach!, Katowice - zdjęcie 3
1 / 3

Alauda - Bądź na ekranach! id:55089

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
511-779...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

PROMOCJA DLA 1 MŁODEJ PARY - Wesele za 1500 zł.*

Zapraszamy wszystkie pary młode do skorzystania z naszych usług operatora wideo na wesele! Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, którzy z przyjemnością zadbają o utrwalenie najpiękniejszych chwil Waszego ślubu.

Oferujemy Państwu pełen zakres usług w zakresie filmowania wesel. Nasz zespół składa się z doświadczonych operatorów wideo, którzy wykorzystują najnowszy sprzęt, aby zarejestrować każdy szczegół Waszego wyjątkowego dnia. Nasze filmy weselne to nie tylko zwykłe nagrania, ale prawdziwe arcydzieła sztuki, które zawsze będą przypominać Wam o tych magicznych momentach.

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdej pary młodej. Zadbamy o to, abyście mieli pełną kontrolę nad tym, jak chcecie, aby wyglądał Wasz film weselny. Chętnie zrealizujemy Wasze pomysły i sugestie, a także doradzimy, jak uzyskać najlepszy efekt.

Nie czekajcie! Skontaktujcie się z nami, aby porozmawiać o naszych usługach i umówić się na spotkanie. Razem stworzymy film, który będzie pełen emocji, pięknych wspomnień i uchwyci niepowtarzalną atmosferę Waszego ślubu. Zaufajcie nam i oddajcie w nasze ręce swoje najpiękniejsze chwile!

* Dotyczy 1. pary młodej, która podpisze umowę i prześle zaliczkę. Cena dotyczy 1 operatora, nie obejmuje kosztów dojazdu (do 50 km od Katowic, gratis).

Opinie Alauda (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Alauda

Nazwa firmy: Alauda
NIP: 6472602525
Imię i nazwisko: Cezary Skowron
Adres: Katowice, woj. śląskie
511-779...
liczba odwiedzin: 141
Zadzwoń
511-779...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Popularne miasta w okolicy