Zdjęcia | Oferta | Opinie 5

Album Niebanalny plener reportaż portret id:335

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (5)
Będzin, śląskie
Data dodania: 21-02-2009
Liczba odwiedzin: 2945

Oferta

Słowa będą zbędne, jeśli odwiedzicie moją galerię. Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój styl fotografowania, a estetyka, którą oferuję, przykuje Waszą uwagę. Album Niebanalny poświęcony jest fotografii ślubnej. Jednak w ramach spotkania zachęcam do zobaczenia prac o różnej tematyce. Stawiam na swobodę. Gwarantuje to nietuzinkowe i naturalne zdjęcia. Otwarta jestem na pomysły i mam też swoje.
Czerwień jarzębiny, eteryczny zachód słońca, wzruszenie gości wszystko to będzie przypominało wam tamte chwile. Mam nadzieję, że na zdjęciach z mojego Albumu zobaczycie prawdziwe uczucia oraz klimat wyjątkowego dnia.
Osobiście dla mnie zdjęcia mają wyjątkowy czar. Bez względu czy są to zdjęcia z przed wielu lat, czy te najnowsze, zawsze lubię je oglądać.
Zdjęcia wykonywane są przy pomocy dwóch aparatów, w wielu wypadkach fotografuję razem z mężem. Dzięki temu zwielokrotniona jest ilość ciekawych ujęć. W przypadku dużych wesel jest to wręcz konieczność- zawsze się coś ciekawego dzieje.
Posługuję się sprzętem firmy Canon, Minolta-Sony. Staram się w pełni wykorzystać możliwości profesjonalnej optyki oraz walory otoczenia. Zdjęcia poddawane są obróbce graficzno-artystycznej. Efekt finalny moich prac przekazuję w postaci odbitek, albumu, fotoksiążki oraz niezliczonej ilości obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej. Szczególnie polecam fotoksiążkę w eleganckim wydaniu, ze sztywnymi kartkami. Strony fotoksiążki posiadają indywidualny projekt graficzny (przykłady na stronie interneto

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa

Opinie

Ocena dla: Album Niebanalny plener reportaż portret id:335
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Aga i Tomek
Aga i Tomek
(5)
Dodano: 13-07-2012
Data imprezy: 02-06-2012
Szczerze polecamy, ze zdjęć jesteśmy super zadowoleni, dostaliśmy ponad 1000 zdjęc, jesteśmy w nich zakochani. Oprócz tego super cena, super jakość, zgodnie z terminem w ogóle super.
Sylwia
Sylwia
(5)
Dodano: 15-04-2011
Na zdjęciach widziałam znajomych i właśnie przypomniałam sobie, kiedy rozmawiałam z nimi, mówili że byli bardzo zadwoleni ze zdjęć i miłej obsługi. Tylko ciekawa jestem jaka jest cena. Muszę zapytać.
Magda
Magda
(5)
Dodano: 09-03-2011
Super zdjęcia, cena też, niestety jak to często bywa termin zajęty- tak bywa z popularnymi terminami
Paula
Paula
(5)
Dodano: 25-07-2010
Włąśnie poszukuję fotografa. Byłam na stronie internetowej, super zdjęcia.... Niestety mój termin zajęty.
Gosia
Gosia
(5)
Dodano: 25-12-2009
Piękna para, wspaniałe ujęcie, widać szczęście na ich twarzach, gratulacje dla fotografa

Dane kontaktowe

Album Niebanalny plener reportaż portret
Województwo:śląskie
Miejscowość:Będzin
Kod:42-500

Nowe ogłoszenia