Zobacz zdjęcia (5)
Salon Sukien Ślubnych Alicja , Starogard Gdański - zdjęcie 1
Salon Sukien Ślubnych Alicja , Starogard Gdański - zdjęcie 2 Salon Sukien Ślubnych Alicja , Starogard Gdański - zdjęcie 3 Salon Sukien Ślubnych Alicja , Starogard Gdański - zdjęcie 4 Salon Sukien Ślubnych Alicja , Starogard Gdański - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Sukien Ślubnych Alicja id:39304

Starogard Gdański, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Od ponad 30 lat zajmujemy się przygotowaniem do tego wyjątkowego i niezapomnianego dnia jakim jest ślub. Salony Sukien Ślubnych „Alicja” oferują sprzedaż, wypożyczanie oraz szycie sukien ślubnych na miarę. Posiadamy również szeroką gamę dodatków ślubnych.

W każdym z naszych salonów czeka miła oraz profesjonalna obsługa, która doradzi Państwu w wyborze idealnej kreacji na tą niezwykłą okazję. Zawsze dokładnie słuchamy naszych klientek, aby spełnić ich oczekiwania oraz staramy się perfekcyjnie dobrać sukienkę do sylwetki przyszłej Panny Młodej.

Suknie wykonane są z najwyższej jakości tkanin, łącza w sobie tradycję oraz najnowsze trendy mody ślubnej, zawierają w sobie to co najważniejsze czyli szyk i elegancję. Efektem naszej pracy jest wiele zadowolonych klientek.

Współpracujemy z największymi producentami sukien ślubnych zarówno w Polsce jak i za granicą, a o naszym poziomie świadczy fakt, iż nasze suknie służą między innymi w wyborach Miss Polski i Miss Polski Nastolatek Ziemi Pomorskiej.

liczba odwiedzin: 2028

Popularne miasta w okolicy