Fotograf ślubny | Fotografia ślubna

Gdańsk, pomorskie
(13)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
602-188...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Ogromnie się cieszę, że odwiedziliście moją stronę! Dla Was tworzę fotografię na najwyższym poziomie.Nowoczesną, ale ponadczasową, prawdziwą i wypełnioną szczerymi emocjami, melancholijną i pełną wzruszeń.
Tworzę opowieść o Was zamknięta w filmowych kadrach.
Serdecznie zapraszam by posłuchać Waszej Historii, by poznać Was i Wasze marzenia , by móc służyć Wam jak najlepiej .
Poznajmy się !
Aby zapoznać się z opiniami moich cudnych Par zapraszam do odwiedzin na FB. Dbajcie o siebie!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Najlepiej zapytać o to moje Pary. Z większością z nich pozostaję w dalszym przyjacielskim kontakcie ! Poza tym ciągle się kształcę u najlepszych fotografów z branży, by z każdym zleceniem być lepszą i bardziej twórczą niż wczoraj. Mam pomysły, nie podchodzę do zdjęć według utartego schematu, słucham Was, podążam za Waszymi marzeniami, by wydobyć piękno, czułość, prawdę. Dobrze się ze mną pracuję, tak często słyszę od moich Par, które zazwyczaj są na początku sesji skrępowane obiektywem,by potem popłynąć na fali z radością i beztroską :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Mam dwa podstawowe pakiety dla krótkich uroczystości to 8h oraz dla tradycyjnych wesel z oczepinami to 12 h. Ale jeśli potrzebujecie innego zakresu godzin, to nie ma z tym problemu. Ofertę fotograficzną szyję pod Wasze potrzeby :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Fotografowanie podczas przygotowań, uroczystości w kościele wraz z zabawą weselną. W międzyczasie organizuję krótką mini sesję plenerową i sesję z najbliższymi, jeśli tylko takie jest Wasze życzenie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

8 lat temu, kiedy to stałam się absolwentką Sopockiej Szkoły Fotografii :) Jednak na tym nie poprzestałam i co roku wybieram się na warsztaty pod okiem najlepszych fotografów, bo lubię sobie podnosić poprzeczkę:)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pełnoklatkowe Nikony i obiektywy stało i zmiennoogniskowe również marki Nikon :)

Jak ubieramy się na wesele?

Moj styl nazwałabym sportową elegancją, muszę być szybka i mieć swobodę ruchów. Wygodne sneakersy lub złote trampki są niezbędne :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zazwyczaj na pendrive lub elektronicznie, część zaś w formie profesjonalnych wydruków - a wszystko w pięknym i stylowym opakowaniu.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Fotografię trafiają w Wasze ręce w ciągu dwóch miesięcy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, że tak. Muszę wiedzieć jak poruszać się podczas uroczystości by swoją obecnością nie zakłócać Waszej uroczystej ceremonii. Muszę być jak ninja- szybka i dyskretna :)

Certyfikat 2020
Fotograf ślubny | Fotografia ślubna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Puck
Data dodania: 10-12-2020

Jola jest niesamowitą fotografką, jej zdjęcia są pełne magii, kadry dopracowane - nie mogliśmy trafić lepiej! Do tego Jola jest fantastyczną osobą, z którą współpraca jest po prostu przyjemnością :)

En Route Photography
10-12-2020

O Boziu,jak mi miło ! Dziękuję !!!!

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Gdańsk
Data dodania: 25-11-2020

Najlepsza z najlepszych! Polecam usługi Enroute Photography - Jolka stwarza idealną atmosferę do zdjęć, od razu można się przy niej wyluzować, nawet jeśli nigdy wcześniej nie stało się przed obiektywem.
Cudowna osoba, która robi przepiękne zdjęcia! Nasi goście i my zachwyceni jakością reportażu ❤

En Route Photography
25-11-2020

Moje Miśki, Najlepsi!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Sopot
Data dodania: 05-11-2020

Jola zrealizowała dla nas sesję narzeczeńską. Jesteśmy przeszczęśliwi, że mogliśmy współpracować z profesjonalnym fotografem, który nie dość że miał pomysł na samą sesje, to jeszcze wykonał kawał dobrej roboty. Zdjęcia są przepiękne, oddają emocje i uczucia. Cała sesja została zrealizowana w bardzo miłej atmosferze. Dziękujemy Jolu! ❤️

En Route Photography
06-11-2020

Kasiu,z serca ślę podziękowania za dobre słowo!

Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2020
Gdańsk
Data dodania: 23-10-2020

Zachęceni zdjęciami, które można obejrzeć zarówno na stronie jak i fb Enroute Photography, zdecydowaliśmy się, aby to Jola wykonała zdjęcia naszej sesji plenerowej. Nie ukrywamy, że był to strzał w dziesiątkę!👌👌 Już podczas rozmowy telefonicznej bardzo duże wrażenie zrobił wywiad, jaki przeprowadziła oraz chęć poznania nas czy klimatu wesela. Od razu było czuć, że w głowie Joli tworzą się wizje i pomysły, które idealnie trafiały w nasz gust. Jola to nie tylko mistrzyni aparatu ale również bardzo sympatyczna osoba 😊 Podczas sesji sprawiła, że dość szybko poczuliśmy się swobodnie, choć przed obiektywem stanęliśmy po raz pierwszy! Każde zdjęcie wykonane podczas sesji jest przemyślane oraz nietuzinkowe. Jola już przed zrobieniem zdjęcia, wie jak ono wyjdzie 😁 Efekty sesji przeszły nasze oczekiwania! Dzięki Joli mamy niesamowitą pamiątkę na całe życie 😊🥰

En Route Photography
06-11-2020

Żaneta,dziękuję za zaufanie i piękne spotkanie z Wami!

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2020
Gdańsk
Data dodania: 21-10-2020

Już na naszym pierwszym spotkaniu z Jolą, które odbyło totalnie na luzie, przy ciepłej kawie i herbatę byłam w 100% przekonana że nasza sesja narzeczeńska będzie niesamowita oraz że niewyobrażamy sobie aby ktoś inny był z nami w dniu ślubu, który planujemy w przyszłym roku. Sesja była cudowna, Jola sprawiła że czuliśmy się z nią swobodnie mimo naszej tremy i dość niecodziennej sytuacji dla nas. Efekty sesji są niesamowite, cudowna pamiątka z okresu narzeczeństwa, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Jola jest cudowna, zdjęcia są przepiękne i już nie możemy się doczekać naszego ślubu, podczas którego Jola oczywiście będzie nam towarzyszyć! Polecamy z całego serca!

En Route Photography
22-10-2020

Klaudia, z serducha Wam dziękuję za te piękne słowa!!!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Gdańsk
Data dodania: 20-10-2020

Nasza cudowna, ukochana fotograf!
Ciepła i miła, a do tego jakie robi zdjęcia!
Z Jolą mamy już za sobą sesję narzeczeńską z której wróciliśmy zachwyceni, a po ich otrzymaniu nie mogę przestać oglądać! Zdjęcia są perfekcyjne, piękne kadry, a to co przekazują cudo!
Nie poznałam jeszcze osoby, która przez jeden uchwycony moment potrafi tyle przekazać.
Za nami również reportaż ślubny, na razie widziałam raptem kilka fotografii i są cudne. Nawet mój mąż, który do ten pory nie lubił oglądać zdjęć teraz pyta się mnie kiedy będzie reszta bo on się nie może doczekać. O czymś to świadczy!
Naprawdę polecam z całego serca!

En Route Photography
21-10-2020

Pati,dziękuję i przytulam!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-11-2019
Gdańsk
Data dodania: 20-10-2020

Z całego serca polecam!!! Pięknie ujęte chwile i przesympatyczna osóbka! Zdjęcia są cudowne! Nie mogłabym prosić o lepsze! ❤️❤️❤️

En Route Photography
20-10-2020

Olu,bardzo dziękuję :)

K
Kamilla
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-12-2019
Gdańsk
Data dodania: 20-10-2020

Przemiły kontakt od samego początku! Bezproblemowość i wieczny uśmiech - taka właśnie była współpraca z Jolą, a piękne zdjęcia mówią same za siebie 🙂 Mam tylko i wyłącznie pozytywne odczucia - Pani Fotograf cudownie radziła sobie z gośćmi, ustawianiem do zdjęć, była zawsze, gdy była potrzebna, a jej spokój udzielał się mi w trudniejszych chwilach 🙂 lepszego fotografa na nasz piękny dzień nie mogliśmy sobie wymarzyć! Dziękujemy Jolu raz jeszcze ❤️

En Route Photography
21-10-2020

Pani Doktor, z serca dziękuję :)! Pozdrowienia dla męza i Stworka!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Enroute Photography
NIP: 5832562455
Imię i nazwisko: Enroute Photography Marchewicz
Adres: Gdańsk, Myśliwska 78, 80-283, woj. pomorskie
602-188...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3956
Zadzwoń
602-188...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy