AM film - pokazujemy więcej id:18381

Oferta
Dodaj do plannera

AM-FILM tworzą ludzie, którzy na co dzień współpracują z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce. Tworzymy duże programy dla TVP, TVN, Polsatu. Posiadamy duże doświadczenie i kwalifikacje do wykonania każdego zlecenia.
Zajmujemy się szeroko rozumianą produkcją filmów. Obok programów dla stacji telewizyjnych tworzymy także filmy promocyjne, korporacyjne, teledyski, animacje, uroczystości rodzinne, śluby i wesela. Właściwie wszystkie rodzaje filmów.
Odróżnia nas przede wszystkim elastyczność, otwartość na nowatorskie pomysły i rozsądne koszty, wspaniała atmosfera pracy i w dodatku nie pracujemy na godziny, tylko dla efektu.
Zapewniamy kompleksową obsługę. Poczynając od przygotowania scenariusza, realizację zdjęć, post-produkcję obrazu i dźwięku aż do przekazania gotowego produktu (filmu) na zamówionym nośniku.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 4000 PLN / film

Cena zawiera wykonanie filmu od przygotowań poprzez ślub w kościele aż po oczepiny. Całość realizowana przez 2 operatorów. Dodatkowo w cenie film dostarczany jest na wybranych przez klienta nośniku DVD / Blu-ray (3 kopie) / Pendrive / udostępniony na serwerze. Dodatkowymi korzyściami są atrakcyjne rabaty na pozostałe usługi np. podziękowania dla rodziców czy video-zaproszenie na ślub.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

602-774...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
503-333...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

AM film - pokazujemy więcej
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Adres:aleja Wilanowska
Data dodania: 20-01-2016
Liczba odwiedzin: 782

Polecamy

Nowe ogłoszenia