Zobacz zdjęcia (17)
Van Amadeo  van Vino na Twoje wesele!, Łuków - zdjęcie 1
Van Amadeo  van Vino na Twoje wesele!, Łuków - zdjęcie 2 Van Amadeo  van Vino na Twoje wesele!, Łuków - zdjęcie 3 Van Amadeo  van Vino na Twoje wesele!, Łuków - zdjęcie 4 Van Amadeo  van Vino na Twoje wesele!, Łuków - zdjęcie 5
Van Amadeo  van Vino na Twoje wesele!, Łuków - zdjęcie 6
1 / 17

Van Amadeo van Vino na Twoje wesele! id:42636

Łuków, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
508-244...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oto i on - proseccovan na każdą okazję! Przyjedzie (bo naprawdę jeździ!) i zaserwuje idealnie schłodzone wasze ulubione bąbelki. Jest również gustownym dodatkiem do scenerii każdego przyjęcia i wdzięcznym tłem do zdjęć. Ogród, altanka to miejsca, gdzie Amadeo van Vino czuje się świetnie. Nie ma też problemu aby wjechał do środka sali.

Proponujemy do wynajęcia klimatyczne, włoskie Piaggio Ape przystosowane do serwowania różnego rodzaju trunków: win musujących typu "prosecco", wina białego, wina czerwonego i piwa. Przygotowujemy również drinki na bazie prosecco. Nasz van doskonale wpisze się jako element dekoracji. Może być znakomitą scenerią do zdjęć sesyjnych ale też ciekawą "ścianką" dla fotek gości. Nastrojowe oświetlenie i dekoracje sprawiają, że w nocy nie sposób oderwać od niego wzroku.

Usługa obejmuje m.in. wynajęcie vana, obsługę na miejscu, serwis, transport, dekoracje, dodatki, strefę relaksu (leżaki, stolik). Pozostałe szczegóły ustalicie sami!

Obsługujemy:
- wesela
- poprawiny
- urodziny
- jubileusze i rocznice
- przyjęcia okolicznościowe
- eventy firmowe
- wieczory panieńskie i kawalerskie
- promocje

Zadzwońcie lub napiszcie i poproście o ofertę. Szczególnie polecamy się na przyjęcia w województwach: lubelskim, mazowieckim i podlaskim, ale możemy dojechać wszędzie!

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Nazwa firmy:Amadeo van Vino
Imię i nazwisko:Amadeo van Vino
Adres:Łuków
21-400woj. lubelskie
508-244...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 21-06-2019, liczba odwiedzin: 427
Telefon
508-244...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie