Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

AMADEOS Zespół muzyczny id:21799

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wieluń, łódzkie
Data dodania: 28-06-2016
Liczba odwiedzin: 789

Oferta

Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej oprawy muzycznej waszej imprezy, to trafiliście pod odpowiedni adres! Amadeos to profesjonalne aranżacje muzyczne utworów wykonywane na najwyższej jakości instrumentach muzycznych. Doświadczenie i wspaniałe glosy naszych solistów zapewniają różnorodność repertuaru a wykonywane przez nich utwory zbliżone są do oryginałów.

Prowadzimy również konkursy i zabawy, które z pewnością urozmaicają spędzony z nami czas. Amedos zrobi wszystko by sprostać Państwa oczekiwaniom. Spotkanie z muzyką w naszym wykonaniu zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Głównymi atutami naszego zespołu są profesjonalnie wykonywane utwory, łatwość nawiązywania kontaktów z publicznością oraz najlepszy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy na rynku. Jesteśmy w stanie dopasować repertuar i prowadzenie całej imprezy do Państwa potrzeb i pozwolić aby mogli Państwo spełnić swoje marzenia o niezapomnianej oprawie muzycznej. Do zobaczenia na parkiecie!

zespół muzyczny,zespół muzyczny AMADEOS,zespół muzyczny na wesele,poprawiny,bankiet,studniówkę,ba l sylwestrowy,imprezę firmową,dancing,festyn.zespół muzyczny Wieluń,zespół muzyczny Łódź,zespół muzyczny Wrocław,zespół muzyczny Częstochowa,zespół muzyczny Bełchatów,zespół muzyczny Kępno,zespół muzyczny Działoszyn,zespół muzyczny Pajęczno,zespół muzyczny Widawa,zespół muzyczny Opole,zespół muzyczny Kluczbork,zespół muzyczny Praszka,zespól muzycznyWieruszów,zespół muzyczny Sieradz,zespół muzyczny Złoczew,zespół muzyczny Osjaków,zespół muzyczny Radomsko,zespół muzyczny Kłobuck,zespół muzyczny Łask,zespół muzyczny Oleśnica,zespół muzyczny Syców,zespół na wesele,zespół weselny,kapela na wesele,kapela weselna,dobry zespół na wesele,bardzo dobry zespół na wesele,wesele z klasą,polecany zespół na wesele,polecam zespół na wesele,Wieluń,Łódź,Wrocław,Częstoc howa,Bełchatów,Kępno,Działoszyn,Paj czno,Widawa,Opole,Kluczbork,Praszka,Wie ruszów,Sieradz,Złoczew,Osjaków,Radoms ko,Kłobuck,Łask,Oleśnica,Syców.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.