Zobacz zdjęcia (3)
Ambroziak i Rymszewicz, Warszawa - zdjęcie 1
Ambroziak i Rymszewicz, Warszawa - zdjęcie 2 Ambroziak i Rymszewicz, Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Ambroziak i Rymszewicz id:45796

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • gramy na żywo
  • obsługa konferansjerska
  • mówimy po angielsku

W składzie:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Liczba osób: 2

Monika Ambroziak
piosenkarka, polska aktorka teatralna, musicalowa, telewizyjna i filmowa

Wielokrotnie grała w Minskoff Theatre na Broadwayu.
Wystąpiła w wielu musicalach i przedstawieniach muzycznych. Znana z wykonania takich piosenek, jak Vs'o mogut koroli, Ya sashla s uma, Gdzie ci mężczyźni, Zapomnisz O nas, I Will survive. Współpracowała z wieloma artystami muzycznymi m.in. Kayah, Kasia Kowalska czy Mietek Szcześniak.


Krzysztof Rymszewicz
wokalista, polski aktor teatralny, mucicalowy

Debiutował tytułową rolą Romea w musicalu "Romeo i Julia". Śpiewu uczył się u Henryka Kłosińskiego - kiedyś pierwszego tenora Teatru Wielkiego w Warszawie. Występował m.in. w: Sylwester z TVP 1 czy też w The Voice of Poland. Zdobywca wielu nagród muzycznych.Eventy, zwłaszcza te największe, to nasza specjalność!


Impreza firmowa, zabawa sylwestrowa, gala dla telewizyjnych czy filmowych gwiazd – wszystko to już przerobiliśmy i wiemy, jak grać, żeby parkiet był zawsze pełny!
Od lat zajmujemy się realizacją prestiżowych projektów muzycznych. Tworzymy własne, wyjątkowe projekty skierowane głównie na rynek eventowy i firmowy. Dbamy zarówno o odpowiedni repertuar, wizerunek sceniczny, make-up, jak i aranże.


Możemy Ci zagwarantować wyśmienitą zabawę, a wszystko to dzięki starannie wyselekcjonowanej muzyce na galę. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz duże obycie sceniczne zapewnia zaproszonym gościom niezapomnianą rozrywkę przez wiele godzin

To doskonała atrakcja również w przypadku różnego rodzaju eventów, kolacji biznesowych oraz innych wydarzeń, w których muzyka powinna być nieodłącznym elementem, tworzącym odpowiedni klimat.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu nasza oferta polecana jest przez coraz większą liczbę osób. Jeżeli więc poszukujesz doświadczonych profesjonalistów w tym zakresie, nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dziś!

Naszą siłą jest jakość.

Opinie Direction sp. z o.o. (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Direction sp. z o.o.

Nazwa firmy: Direction sp. z o.o.
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1969

Popularne miasta w okolicy