Zobacz zdjęcia (5)
AMELIA Studio Florystyki, Płońsk - zdjęcie 1
AMELIA Studio Florystyki, Płońsk - zdjęcie 2 AMELIA Studio Florystyki, Płońsk - zdjęcie 3 AMELIA Studio Florystyki, Płońsk - zdjęcie 4 AMELIA Studio Florystyki, Płońsk - zdjęcie 5
1 / 5

AMELIA Studio Florystyki id:41333

Płońsk, mazowieckie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Czym zajmuje się Studio „AMELIA” ?
Amelia to grupa pasjonatek piękna. Cenimy estetykę i kochamy tworzyć niezapomniane aranżacje ślubne i weselne. Naszym celem jest uczynić dzień ślubu wyjątkowym. Pracujemy z pasją i entuzjazmem. Darzymy szczególnym uczuciem kwiaty, dlatego praca jest dla nas jednocześnie przyjemnością.
Jak pracujemy ?
Służymy naszym Parom Młodym pomocą i radą. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i realizujemy nietuzinkowe aranżacje. Każdy z naszych klientów ma dostęp do bezpłatnych konsultacji ślubnych w siedzibie firmy, podczas których poznajemy siebie nawzajem. Dysponujemy wygodną i wyposażoną w najnowsze media „strefą ślubną”. Prowadzimy także sprzedaż kwiatów na co dzień w naszej kwiaciarni od poniedziałku do soboty.

Realizacje
Realizacje zleceń ślubnych firmy „Amelia” można spokojnie przejrzeć na stronie internetowej firmy, facebooku oraz w katalogach z branży florystycznej.

Ceny
Nie stosujemy sztywnych, ogólnych cenników. Z uwagi na szeroki wachlarz dekoracji ślubnych przygotowujemy indywidualne oferty cenowe pod każde zapytanie.

Opinie (1)

AMELIA Studio Florystyki id:41333
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-06-2020
Leszno
Data dodania: 11-06-2020

Bukiety na ślub i wesele były przepiękne, takie jak sobie wymarzyłam.Idealnie udekorowały salę. Wzbudziły zachwyt zarówno mój jak i gości - przy rozdawaniu bukietów ktoś zabrał również moją wiązankę.
Serdecznie dziękuję Pani za uczynienie tego wyjątkowego dla mnie dnia piękniejszym!:)

liczba odwiedzin: 1649

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie