Angel Events DJ+wodzirejka. Dwie osoby 2300zł! id:20615

Oferta
Dodaj do plannera

Cena za obsługę przyjęcia w dwie osoby 2300 zł DJ + wodzirejka, animatorka, konferansjerka i Dj-ka.
Wieloletnia kompleksowa obsługa wesel, imprez firmowych i tematycznych, uroczystości, jubileuszy, balów sylwestrowych, karnawałowych, studniówkowych, gimnazjalnych, urodzin i 18-stek, konferencji i innych wydarzeń.
Oferujemy odpowiedni dobór muzyki do wydarzenia wraz z konferansjerką lub animatorką i wodzirejką, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie a na życzenie laserowe animacje i napisy oraz efekty: dym, bańki.

Prezenter muzyczny to reżyser, który łączy w sobie kilka funkcji, aby osiągnąć zamierzony cel, czyli sprawić, aby wszyscy uczestnicy imprezy doskonale bawili się na parkiecie, a nawet siedząc za stołami.

Dobry prowadzący to nie tylko konferansjer, animator zabaw i wodzirej, lecz także tancerz, improwizator i przede wszystkim dusza towarzystwa.

Jeśli zależy Wam na doskonałej zabawie poprowadzonej z wyczuciem, pomoże Wam w tym wykwalifikowany prezenter muzyczny i dobry prowadzący.

ZAPRASZAMY!

Cennik

Orientacyjna cena: 2300 PLN / wesele

2300 za wesela do 150 osób. Powyżej tej ilości gości cenę ustalamy indywidualnie w zależności od raju imprezy, ilości dekoracji światłem, odpowiedniego nagłośnienia, prowadzenia itp.

ZAPRASZAMY

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

507-207...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Angel Events DJ+wodzirejka. Dwie osoby 2300zł!
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-916
Data dodania: 25-04-2016
Liczba odwiedzin: 539

Polecamy

Nowe ogłoszenia