Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Angel Events DJ+wodzirejka. Dwie osoby 2300zł! id:20615

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
507-207...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 25-04-2016
Liczba odwiedzin: 768

Oferta

Cena za obsługę przyjęcia w dwie osoby 2300,00 zł DJ + wodzirejka, animatorka, konferansjerka i DJ-ka lub 2500,00 z dodatkową bajkową dekoracją światłem Stołu Pary Młodej, sali jadalnej, wiejskiego stołu itp.i dodatkowym nagłośnieniem na ogród, innej sali, czy innym pomieszczeniem.
Wieloletnia kompleksowa obsługa wesel, imprez firmowych i tematycznych, uroczystości, jubileuszy, balów sylwestrowych, karnawałowych, studniówkowych, gimnazjalnych, urodzin i 18-stek, konferencji i innych wydarzeń.
Oferujemy odpowiedni dobór muzyki do wydarzenia wraz z konferansjerką lub animatorką i wodzirejką, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie a na życzenie laserowe animacje i napisy oraz efekty: dym, bańki.

Prezenter muzyczny to reżyser, który łączy w sobie kilka funkcji, aby osiągnąć zamierzony cel, czyli sprawić, aby wszyscy uczestnicy imprezy doskonale bawili się na parkiecie, a nawet siedząc za stołami.

Dobry prowadzący to nie tylko konferansjer, animator zabaw i wodzirej, lecz także tancerz, improwizator i przede wszystkim dusza towarzystwa.

Jeśli zależy Wam na doskonałej zabawie poprowadzonej z wyczuciem, pomoże Wam w tym wykwalifikowany prezenter muzyczny i dobry prowadzący.

ZAPRASZAMY!

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Angel Events DJ+wodzirejka. Dwie osoby 2300zł!
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-916

Nowe ogłoszenia