Animacje dla dzieci, animator na weselu, animator dla dzieci id:17989

Bielsko-Biała, śląskie
(1)
Dodaj opinię
601-270...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Zapraszamy wszystkie Młode Pary, którym zależy na świetnej zabawie swoich małych gości do współpracy. W animacji pomagają nam bajkowe postacie, które nie tylko zachwycą dzieci, ale jak widzimy na wielu weselach, sprawiają również radość dorosłym gościom. Bardzo często nasi bajkowi przyjaciele proszeni są o popularne "selfie":).

Zasady, którymi kierujemy się prowadząc nasze animacje:

* Bezpieczeństwo – animacje prowadzone są przez dwóch animatorów, aby rodzice mieli pewność, że nawet w przypadku gdy jeden z animatorów towarzyszy dziecku np. w ubikacji, pozostałe dzieci mają opiekę.

* Doświadczenie – jesteśmy animatorami pracującymi w Hotelach na terenie polski jak i za granicą / najczęściej można nas spotkać w Hotelu Klimczok ResortSpa w Szczyrku, gdzie w okresie wakacji, ferii, świąt prowadzimy animacje dla dzieci/. Dzięki temu, że prowadzimy animacje praktycznie przez cały rok i to z różnymi grupami wiekowymi, nie straszne nam bardzo liczne grupy – bo zdarzają nam się animacje nawet dla 100 i więcej dzieci i praktycznie nic już nas nie może zaskoczyć. Jesteśmy przygotowani na wszystko.

* Elastyczność - dostosowujemy ofertę do budżetu i oczekiwań Państwa Młodych.

Traktujemy powierzone dzieci jak swoje własne, a więc wycieramy nosy, pomagamy w ubikacji, tulimy i nosimy na rękach jak trzeba, ale przede wszystkim robimy wszystko, żeby dzieci świetnie się bawiły.

Na ten moment w naszej bazie znajduje się około 200 zabaw dla dzieci , w tym kilkanaście naszych autorskich - wymyślonych pod wpływem i w dużym udziale dzieci:), a nasza lista cały czas się powiększa – dlatego jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu – poprowadzimy bal dla 2-latków i zrobimy escape room dla 12 latków.

Na życzenia Państwa Młodych prowadzimy również konkursy i zabawy dla dorosłych gości, przeważnie na koniec animacji - np. biegi w wielkich gaciach - gwarantowana zabawa i mnóstwo śmiechu.

Co robimy podczas takich animacji nie zdradzając naszych sekretów:), bo jak wiadomo nasze zabawy to nasz skarb.
- zabawy z chustą animacyjną i tunelami animacyjnymi
- spotkanie z bakowymi postaciami do wyboru: Bałwanek Olaf, Kaczor Donald, Myszka Minii, Królik Bugs, Minionek, Kubuś Puchatek.
- poszukiwanie skarbów - zabawa dla małych i większych dzieci
- zabawy muzyczne
- nauka tańców animacyjnych
- malowanie buzi / za zgodę Państwa Młodych/
- zwierzątka z baloników,
- robienie tatuaży
- wielkie bańki mydlane - dzieci puszczają je same:)
- zamykanie w wielkich bankach mydlanych
- warsztaty plastyczne - w przypadku animacji dłuższych

Do tej pory mieliśmy przyjemność prowadzić animację w wielu Hotelach i Restauracjach. Oto niektóre z nich:
- Hotel Klimczok Szczyrk
- Hotel na Błoniach Bielsko-Biała
- Hotel Vienna Bielsko-Biała
- Stara Szmiergielnia Bielsko-Biała
- Hotel Pod Papugami Bielsko-Biała
= Hotel Alpin Szczyrk
- Hotel Meta Szczyrk
- Restauracja Romantyczna Bielsko-Biała
- Gościniec Bonjour Chybie
- Dwór Świętoszówka
- Dworek Eureka

Współpracowaliśmy również z firmami:
- DHL POLSKA
- STOK STEFCZYKA
- RADIO BIELSKO
- URZĄD MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ
- JAPAN MOTORS
- CREDIT AGRICOLE
- GEMINII PARK

Kategoria:

Animatorzy dla dzieci Bielsko-Biała

Oferta

Oferta nr 1
Cena za usługę animacyjną, zależy od ilości godzin pracy, ilości dzieci oraz wyboru atrakcji. Cena ustalana jest zawsze indywidualnie po ustaleniu oczekiwań Państwa Młodych.

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Animacje dla dzieci, animator na weselu, animator dla dzieci id:17989
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Przyborów
Data dodania: 25-04-2018
Dzieci i rodzice zachwyceni. Zorganizowane zabawy były doskonale dostosowane do wieku dzieci, fantastyczny kontakt z dziećmi, jak najbardziej polecamy wszystkim!
Ewa Dymon

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Kidsland Events
Imię i nazwisko:Ewa Dymon
Adres:Bielsko-Biała
43-300woj. śląskie
601-270...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 03-01-2016, liczba odwiedzin: 2406
Telefon
601-270...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie