Zobacz zdjęcia (5)
Animacje dla dzieci ANIMEK Kinga Gawęcka, Brzesko - zdjęcie 1
Animacje dla dzieci ANIMEK Kinga Gawęcka, Brzesko - zdjęcie 2 Animacje dla dzieci ANIMEK Kinga Gawęcka, Brzesko - zdjęcie 3 Animacje dla dzieci ANIMEK Kinga Gawęcka, Brzesko - zdjęcie 4 Animacje dla dzieci ANIMEK Kinga Gawęcka, Brzesko - zdjęcie 5
1 / 5

Animacje dla dzieci ANIMEK Kinga Gawęcka id:19295

Brzesko, małopolskie

O nas

Dzieci na weselu ? Oczywiście !!!!!
Sprawimy, że roześmiane buźki maluchów wprowadzą dużo radości i pozytywnej energii wśród wszystkich uczestników wesela, a jednocześnie nadadzą temu szczególnemu dniu prawdziwą rodzinną atmosferę.

Dzieciom proponujemy szalone gry i konkursy, zabawy z chustą i tunelem animacyjnym, malowanie buziek lub rączek, skręcanie balonów, wielkie bańki mydlane, zabawy ruchowe, integracyjne i plastyczne, animacje taneczne i muzyczne.

Maluchy w konspiracji przygotują wielką niespodziankę dla Państwa Młodych, która będzie niezapomnianym prezentem nie tylko dla nowożeńców ale też dla wszystkich Gości.

Przez cały czas będą miały moc atrakcyjnych zajęć, a rodzice miło spędzą czas na rozmowach i zabawie, bez potrzeby ciągłego gonienia za pociechami. Będziecie mieli pewność, że goście ze spokojną głową i bez obciążeń oddadzą się urokom weselnej zabawy i nie będą zmuszeni do wczesnego powrotu do domu.
Animatorki mogą też ułożyć maluchy do snu i zapewnić całonocną opiekę. Dzięki temu goście mogą szaleć na parkiecie wspólnie z Państwem Młodym do białego rana.

W podstawowym pakiecie zapewniamy:
malowanie buziek
modelowanie balonów
wielkie bańki mydlane
gry, zabawy i konkursy z rekwizytami
zabawy z chustą i tunelem animacyjnym
animacje muzyczne i taneczne
kącik malucha
niespodziankę dla Państwa Młodych przygotowaną przez dzieci

Dodatkowe atrakcje:
Wata cukrowa
Średni zamek ze zjeżdżalnią
Karaoke
Mini-disco
Wyt wornica do baniek
Mega klocki piankowe
Sportowy tor przeszkód + hokej na trawie
Balony gumowe i foliowe z helem

Posiadamy wszystkie rekwizyty i sprzęt niezbędny do przeprowadzenia animacji.

Prowadzimy również animacje na wszelkich imprezach okolicznościowych,komuniach, chrzcinach, urodzinach, festynach, piknikach, w szkołach i przedszkolach, wszelkich imprezach z udziłem dzieci.

liczba odwiedzin: 5244

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie