Animacje przyjęć dla dzieci id:21520

Gdynia, pomorskie

O nas

DZIECI NA WESLEU ??

Z nami, czemu nie ?! 

Jesteśmy zespołem energicznych i kreatywnych animatorek, które dołożą wszelkich starań by Wasze dzieci spędziły magiczną noc, a Goście mogli spokojnie oddać się zabawom weselnym. Firma działa na terenie województwa pomorskiego, z siedzibą w Gdyni.
O co chodzi?
Przygotowujemy kącik zabaw w domu weselnym, gdzie wspólnie z dziećmi spędzamy czas. Rodzice mają ciągły wgląd, Panna Młoda nie musi martwić się o zadeptaną lub poszarpaną sukienkę :)

Dziecko – prawdziwy skarb każdego rodzica, ale co zrobić ze swoją pociechą w trakcie wesela? Zostawić u babci? Wynająć opiekunkę? Nic z tych rzeczy! Dzieci na zabawie weselnej wprowadzają rodzinną atmosferę, dużo uśmiechu i radości. Nie pozwól by ich zabrakło! Im też można zorganizować wspaniałą zabawę.

Stawiamy na innowacyjność, oryginalność zabaw i atrakcji dla maluchów. Z nami na pewno nie będą się nudzić, a ten wieczór utkwi im w pamięci na wiele kolejnych lat.

Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi zapewniając im jednocześnie rozrywkę jak i dbamy by poprzez gry i zabawy edukacyjne nabierały pozytywnych wzorców.
Zaoszczędź problemu swoim Gościom i spraw by Twoje wesele nabrało nowej jakości!

NASZA MISJA ?

Zabawa, zabawa i jeszcze raz edukacja!
Naszym celem jest zapewnienie Państwa pociechom jak najlepszej rozrywki jednocześnie w sposób niezauważalny dla dziecka wpajać pozytywne zachowania i wzorce. Zabawy, które proponujemy są specjalnie dobrane przez pedagogów i psychologów by każde dziecko, bez względu na wiek mogło spokojnie w nich uczestniczyć. Dużą uwagę zwracamy również na oryginalność zabaw, chcemy by dzieci, które w nich uczestniczą na długo zapamiętały ten wieczór i każda zabawa w której biorą udział była dla nich czymś nowym i wyjątkowym.
Nasz specjalnie dobrany program zabaw zawiera:
 -Zabawy integrujące dzieci
 -Zabawy koordynacyjno-ruchowe
 -Konkursy- zdrową rywalizację
 -Zabawy rozwijające pamięć i wyobraźnię
 -Przekazywanie pozytywnych emocji i wzorców

liczba odwiedzin: 1056

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie